Sony

Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

(6 yorum)
Renk seçenekleri:

22 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.499,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 28 dakika önce 100 TL chip-para Stokta 10+ adet 1 iş günü Satıcı: Pazarama/Umut İnternet

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 200 saat, Konuşma Süresi: 30 saat, Müzik Dinleme Süresi: 35 saat, Kutusuz... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.132,00 TL24.11.2023

En Ucuz Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (20)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Sony Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Sony WH CH510

Kesintisiz müzik performansı isteyenlere özel olarak üretilen Sony WH-CH510 şık ve kompakt tasarımıyla kullanıcılarından tam puan alır. Sony WH CH510 kablosuz bağlantı özelliği sınırsız hareket özgürlüğü sunarken modern tasarımını da ön plana çıkarır.

WH-CH510 Sony cihaz tasarımında hafiflik, uzun pil ömrü ve kolay taşınabilirlik üzerine incelikle çalışılır. Kulaküstü kulaklık modelleri arasında öne çıkan ürün maksimum performansa sahip teknik donanımıyla gün boyu sizlere eşlik eder.

Bluetooth teknolojisi ile telefon, bilgisayar, tablet ya da oyun konsolu dahil farklı cihazlarla uyum içerisinde çalışabilir. WH-CH510 Bluetooth özelliğiyle birbirine karışan kablo derdi de ortadan kaldırılır.

WH-CH510 yorum ve incelemeleri konfor özelliklerine de dikkat çeker. Deri kaplı kulak yastıkları hafif gövde tasarımı ile birleşerek ergonomik kulaklık deneyimi oluşturur. Baş yapısına göre ayarlanabilen kulaklık gövdesi ise her kullanıcının maksimum konfor sağlamasına olanak tanır.

Sony WH CH510 spor antrenmanlarında ilham veren müzikler dinleyebilir, çevrim içi toplantılarda net ses kalitesi elde edebilir ya da en sevdiğiniz podcast yayınlarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Kolay taşıma özelliğine eşlik eden kolay kullanım deneyimi ise üst düzey performansında dikkat çeker. Kulaklık bölmesinde yer alan kontrol tuşları ile tüm ayarları parmaklarınızın tek hareketiyle tamamlama imkanı yaratılır. Sony WH CH510 kablosuz kulaküstü kulaklık en kaliteli elektronik aksesuarlar arasındaki yerini alır.

Sony WH CH510 Genel Görünüm

Ergonomik Tasarımlı Sony WH CH510 Kablosuz Kulaklık

WH-CH510 kablosuz kulaklık tasarım detayları kullanıcılar tarafından yüksek beğeni toplayarak üstün başarı sağlar. Sony WH CH510 üretiminde markanın ana amacı üst düzey konfor ve yüksek ses kalitesi yaratmaktır.

Bu doğrultuda ürün ağırlığı minimum seviyeye çekilir. WH-CH510 Sony hafif yapısı sayesinde gün boyu kullanımda bile başta ağırlık ya da tahriş sorunlarına neden olmaz. Yumuşak dokunuş sağlamasına olanak tanıyan özellikleri ise deri kaplama kulaklık yapısından kaynaklanır.

Kulak yapısına zarar vermeden baş bölgesini tamamen kavrayan Sony WH CH510 gövdesi ergonomik bir kulaklık tasarımının oluşmasına izin verir. Sony WH-CH510 Bluetooth donanımıyla kablosuz çalışma fonksiyonunu da öne çıkarır.

Hareketlerinizin kısıtlanmamasını sağlayan kablosuz tasarıma güçlü pil ömrü eşlik eder. Sony WH CH510 tek şarj ile 35 saate varan aralıksız ses dinleme teknolojisi geliştirir. “Sony WH-CH510 nasıl şarj edilir?” sorusu ise USB Type-C şarj aleti yanıt verir.

Kulaklığın pil ömrü azaldığında tek yapmanız gereken hızlı şarj özelliğini kullanmaktır. Sony WH CH510 tam 10 dakika içerisinde 90 dakikaya varan çalışma gücü depolar. Böylece müzik dinleme keyfinize kısa sürede kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kablosuz bağlantı özellikleri kullanıcıların aklında “Sony WH CH510 telefona nasıl bağlanır?” sorusunu da doğurabilir. Telefon Bluetooth ayarlarından kulaklığınızı seçmek bağlantı için yeterlidir. Ardından Sony WH CH510 modelinin sunduğu üstün ses teknolojisinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sony WH CH510 Yandan Görünüm

Sony WH CH510 Modelinin Öne Çıkan Ses Teknolojisi

Sony WH-CH510 kablosuz kulak üstü kulaklık modelinin öne çıkan ses teknolojisi selefleri arasında fark yaratmasını sağlar. Sony WH CH510 kullanıcılarının keyifli müzik dinleme performansı elde etmesi adına son teknolojiye sahip teknik donanımla üretilir.

Kapalı dinamik olarak tanımlanan kulaklık tipinde 30 mm sürücü birimi kullanılır. Sony WH CH510 net, kaliteli ve kesinti yapmayan akıcı ses teknolojisiyle her alanda farkını hissettirmeye devam eder. WH-CH510 frekans aralığı 20 - 20.000 Hz arasında belirlenir.

Baz ve tiz dengesiyle melodilerin büyüsüyle baş başa kalabilirsiniz. Sony WH-CH510 özellikleri arasında yer alan mikrofon ise mobil cihazlarınıza gelen çağrıları yanıtlama imkanı sunar. Eller serbest görüşme olanağı tanıyan Sony WH CH510 hem sizin hem de karşı tarafın ses iletiminin en net şekilde olmasını sağlar.

Dış ortamdan gelen sesler minimum seviyeye indirilerek kaliteli bir arama performansı geliştirilmesi amaçlanır. Sony WH CH510 kullanıcı yorumları sesli komut sistemlerine de dikkat çeker. iOS ya da Android yazılım sistemlerinde yer alan Siri ve Google Asistan Sony WH CH510 kulaklıkla birlikte aktif hale getirilebilir.

Sesli asistanları aktif hale getirerek telefonda yapmak istediğiniz işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Sony WH CH510 tasarımında müzik parçalarını çalmak, değiştirmek ya da durdurmak için cihaz üzerinde yer alan tuşlar da kullanılabilir. Sony WH CH510 sistemi müziğin tadını doyasıya çıkarmanız için en özel şekilde üretilerek sizlere sunulur.

Sony WH CH510 Artı ve Eksileri

Sony WH-CH510 bluetooth kulak üstü kulaklık geliştirilmiş teknik özellikleriyle kullanıcılar tarafından değerlendirilir. “Sony WH-CH510 alınır mı?” sorusunun cevabı için ürünün artı ve eksi noktalarını incelemek faydalı olabilir. Bu doğrultuda Sony WH CH510 modelinin artı noktalarını öne çıkaran özellikleri şunlar olur:

 • Sony WH CH510 Bluetooth teknolojisi sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarlar ile kablosuz bağlantı üzerinden erişim sağlar.
 • Kablosuz bağlantı donanımı günlük hayatta sınırsız hareket özgürlüğü sunmayı başarır.
 • Baş bölgesine tam oturan yapısı spor antrenmanları gibi hareketli anlarda bile kayma ya da düşme gibi sorunlar göstermez.
 • Yumuşak baş ve kulak yastıkları ergonomik tasarım özelliği kazandırır.
 • Sony WH CH510 30 mm sürücü birimi ile melodileri ayrıntılı olarak dinleme avantajı geliştirir.
 • Dahili mikrofon donanımı kablosuz bağlantı özelliği ile birleşerek serbest görüşme avantajı yaratır.
 • Kulaklık gövdesinde yer alan tuşlar müzik değiştirme, çağrı yanıtlama, telefonunun sesli yardımcısını aktif hale getirme ve ses ayarlarını yönetme gibi işlevleri tamamlamanızı sağlar.
 • Sony WH CH510 kaliteli pil gücü 35 saate varan kesintisiz çalışma performansını beraberinde getirir.
 • Hızlı şarj imkanı 10 dakika içerisinde 90 dakikaya kadar pil gücü elde edilmesini mümkün hale getirir.
 • Döner kulaklık başlıkları sayesinde çantanız içerisinde rahatlıkla taşınabilir.

Sony WH CH510 tasarımında eksik kalan özelliği ise şudur:

 • Çağrı sırasında öne çıkan teknolojilerden biri olan gürültü engelleme özelliği modelin teknik özelliklerinde yer almaz.
Sony WH CH510 Detay Görünüm

En Cazip Sony WH CH510 Fiyat Seçenekleri

Sony WH CH510 modeli üstün performanslı kulaklık arayışında olanlar için ideal bir seçim olarak sunulur. Ürünün ideal seçim olmasının nedenleri arasında ise yüksek teknolojiye sahip teknik donanımı ve uygun fiyat seçenekleri yer alır.

Sony WH-CH510 yorumları cihazın kablosuz kulaklık modelleri arasında fiyat performans açısından en verimli tasarımlardan biri olduğunu açığa çıkarır. En cazip Sony WH-CH510 fiyat seçenekleri sayesinde sizler de cihazın sunduğu ses kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Sony WH CH510 renk seçeneği açısından da alternatif sunduğu için farklı zevklere ve bütçelere hitap etmeyi başarır. Size hitap eden kulaklık görünümünü seçerek uygun fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz.

WH-CH510 fiyat seçenekleri dönemsel farklılıklar gösterse de kullanıcı beklentilerini karşılayan düzeydedir. Avantajlı kulaklık alışverişinde bulunmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak sizlere uygun seçenekler sunmaya devam eder.

Sony WH-CH510 en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak dünya genelinde de çok satanlar listesindeki yerini korur. Sony marka güvencesiyle satın aldığınız WH CH510 kaliteli yapısıyla uzun yıllar çalışma performansını korumaya da devam eder.

Zamansız minimal tasarımı ise her zaman şık ve zarif bir görünüm sergiler. Tasarım ve teknik özellikleriyle selefleria arasından sıyrılan Sony WH CH510 teknolojisine uygun fiyat seçenekleriyle sizler de sahip olabilirsiniz.

Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   200 saat
Konuşma Süresi:   30 saat
Müzik Dinleme Süresi:   35 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Kafa Bandı Yastığı:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   270 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   30 mm
Ağırlık:   132 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

iPhone 14 Pro Max Fiyat Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Ortalama Puan
4.2 6 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Ramazan Ç.12 yorum
  80 beğeni
  Ramazan Ç. Adana 19 Ocak 2021
  sesleri ve basları iyi, benim kafam büyük olduğundan kafamda tam sıkışıyor ve koşarken falan hiç kıpraşmıyor bile. tabi biraz sıkıyor kafamı ve biraz ağrıtıyor. şarjı gerçekten iyi ve uzun gidiyor. hoparlör çapı ve silikon yastığı biraz daha büyük olsa kulaklar daha rahat olur ve uzun süre müzik dinleyince daha az rahatsız ederdi. bence f/p ürünü...
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • NT 1 yorum
  6 beğeni
  Nilay T. 25 Ocak 2021
  Kim nasıl beğendi bilmiyorum ama ben yüksek sesli şarkılar dinlemeyi severim ama yüksek ses olunca kulaklık sesi dışarıya veriyor ve snaki hoparlör ile dinliyor gibi oluyo bu sorun olmasaydı sevebilirdim
Tüm Yorumlar
 • İU 61 yorum
  214 beğeni
  İlker U. İstanbul 14 Mayıs 2023
  290 tl ye almıştım 2020 de çok memnunum alacak arkadaşlara tavsiye ederim orjinalini bulurlarsa eğer .Üzerinde Sony yazması onun orjinal ürün olduğu anlamına gelmez .
 • NT 1 yorum
  6 beğeni
  Nilay T. 25 Ocak 2021
  Kim nasıl beğendi bilmiyorum ama ben yüksek sesli şarkılar dinlemeyi severim ama yüksek ses olunca kulaklık sesi dışarıya veriyor ve snaki hoparlör ile dinliyor gibi oluyo bu sorun olmasaydı sevebilirdim
 • Ramazan Ç.12 yorum
  80 beğeni
  Ramazan Ç. Adana 19 Ocak 2021
  sesleri ve basları iyi, benim kafam büyük olduğundan kafamda tam sıkışıyor ve koşarken falan hiç kıpraşmıyor bile. tabi biraz sıkıyor kafamı ve biraz ağrıtıyor. şarjı gerçekten iyi ve uzun gidiyor. hoparlör çapı ve silikon yastığı biraz daha büyük olsa kulaklar daha rahat olur ve uzun süre müzik dinleyince daha az rahatsız ederdi. bence f/p ürünü...
 • Hakan Y.186 yorum
  953 beğeni
  Hakan Y. 3 Ekim 2020
  Bilgisayarda ve cep telefonunda bağlantı sorunsuz yapılabiliyor. Pil ömrü başarılı, tüm gün kullanılabiliyor. Ses seviyesi üzerindeki tuşlardan ayarlanabiliyor. mikrofunu iyi, telefon görüşmeleri sorunsuz yapılabiliyor. Yalnız katlanamadığı için çantada taşımak gibi kolaylık sağlayamıyor. Çok uzun süre kullanıldığında ağrı yapıyor fakat bu kulaküstü kulaklıklarda normal olabilir.
 • Cihan A.7 yorum
  73 beğeni
  Cihan A. İstanbul 13 Mayıs 2020
  Sesler ve Basslar güzel, parasının hakkını veriyor en yakın rakibi JBL 'e göre şarjı 2 katından daha fazla gidiyor. Mikrofonu güzel, sesi karşı tarafa güzel iletiyor. Ağırlık olarak çok hafif, uzun süre kullanımda yormuyor. Parasının ürünü tavsiye ederim.

Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-CH500 Stereo NFC Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 Sony WH-CH510 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-CH500 Stereo NFC Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Fiyat 2.499,00 TL
22 satıcı
2.499,00 TL
2 satıcı
1.080,00 TL
63 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Sony Bluetooth Kulaklık-4. Popüler JBL Bluetooth Kulaklık-
Ortalama Puan6 yorum9 yorum1 yorum1 yorum
Çoklu Bağlantı--Var-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Seri-JBL TuneJBL Tune-
Bluetooth Versiyonu54.154.2
Bekleme Süresi200 saat16 saat-200 saat
Konuşma Süresi30 saat---
Müzik Dinleme Süresi35 saat16 saat40 saat20 saat
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuzKutusuz
Uzaktan KumandalıVar-Var-
NFC---Var
Hızlı Şarj--Var-
MikrofonluVarVarVar-
Kafa Bandı YastığıVarVarVar-
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz-
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz20 kHz-
Empedans Değeri--32 ohm-
Şarj Olma Süresi270 dk120 dk120 dk-
Kullanım Mesafesi10 m5 m10 m-
Sürücü Çapı30 mm32 mm32 mm-
Genişlik--73 mm-
Yükseklik--73 mm-
Ağırlık132 gr155 gr160 gr-
Şarj Giriş TipiType-CMicro USBType-C-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı