Soundpeats

Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(4 yorum)
Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

41 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

750,61 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 24 dakika önceStokta 7 adet2 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/TEKNOSTORE

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, Suya Dayanıklı, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Müzik Dinleme Süresi: 5 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (34)

En Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Soundpeats Air3

Soundpeats Air3 içerisinde barındırdığı gelişmiş özelliklerle birlikte giyilebilir teknoloji alanında ön plana çıkan kablosuz kulaklıklar arasında yerini alır. Kullanıcı talepleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan Soundpeats Air3 sunduğu performansla birlikte adından sıkça söz ettirir. Ergonomik tasarımı, kulağa tam oturan yapısı sayesinde konforlu bir kullanımı beraberinde getiren kulaklıklar, kullanıcıların beklentilerini karşılama konusunda iddialıdır.

Soundpeats Air3 sunduğu ses kalitesi, dayanıklı malzemesi ve günlük kullanımda pek çok artıyı beraberinde getirmesi ile tercih edilebilecek kablosuz kulaklıklardan biri olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Günümüzde pek çok kolaylığı beraberinde getiren giyilebilir teknoloji aletleri yarattıkları artılarla sıkça tercih edilir. Günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken, spor yaparken ya da uzun seyahatleriniz boyunca sizi yarı yolda bırakmaz.

Müzik keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için tasarlanmış olan Soundpeats Air3 gerçekçi ses deneyimiyle ön plana çıkar. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda üst seviye özelliklerle donatılmış olan Soundpeats Air3 kablosuz kulaklıktan beklentileri fazlasıyla karşılar. Üstün kalitede ses iletimi sağlayan yongasıyla aynı zamanda düşük enerji tüketimi yaratan Air3 pek çok alanda gerçekleştirdiği yeniliklerle göz doldurur.

Düşük enerji tüketimi sayesinde günlük kullanımda uzun süre şarj ömrü sunar. Ayrıca kompakt şarj kutusuyla her yerde kolayca şarj edilip, tekrar tekrar kullanıma yardımcı olur. Teknolojik gelişmeleri içerisinde barındıran Soundpeats Air3 aynı zamanda sizler için konforu beraberinde getirir. Ergonomik tasarımıyla günlük kullanımda herhangi bir rahatsızlık hissetmeden uzun süre müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Soundpeats Air3 hafif tasarımıyla kulağınızda yokmuş gibi hissettirir.

Soundpeats Air3

Gelişmiş Gürültü Engelleme Özelliği ile Soundpeats Air3

Şık tasarımıyla kullanıcıların görsel taleplerini karşılayan True Air3 yenilikçi teknik özellikleri sayesinde pek çok artıyı da sizlerin beğenisine sunar. Gelişmeler doğrultusunda teknolojiye ayak uydurup kullanıcılara kaliteli performans deneyimini sunan Soundpeats Air3 en çok tercih edilen kablosuz kulaklıklar arasında yerini almaya adaydır. Birçok kullanıcı satın alacağı kulaklığı seçerken göz önünde belirli kriterleri bulundurur.

Bunların arasında oldukça belirleyici olan özelliklerden biri ise gürültü engelleme özelliği olarak söylenebilir. Dış ortamlarda, toplu taşımalarda, gürültülü mekanlarda bulunurken müzik zevkinizi kesintisiz bir şekilde deneyimlemek için ihtiyaç duyulan özelliklerden biri olarak karşınıza çıkar. Air3 Bluetooth kulaklık CVC 8.0 Gürültü Azaltma teknolojisini içerisinde barındırarak yüksek ses kalitesini kesintisiz yaşamanıza imkan tanır.

Soundpeats Air3 kablosuz kulaklıklarda en çok aranan özelliklerden biri olan gürültü azaltma özelliği sayesinde seleflerinin önüne geçmeyi amaçlar. Dışarıdan gelen sesleri minimum düzeye indirerek kaliteli müzik dinleme deneyimini sizlere sunar. Soundpeats Air3 aramalarda, görüntülü konuşmalarda, oyunlarda pek çok artı sağlayan özellikle kullanıcıların ilgisini çeker.

Aynı zamanda her iki kulaklıkta ikişer tane olmak üzere toplamda 4 adet mikrofonla gürültü azaltma teknolojisini birleştiren ürün, aramalar esnasında sesinizi karşıya tam olarak iletir. Böylelikle Soundpeats Air3 hem sesleri daha kolay işitmenize hem de kendi sesinizi kaliteli bir şekilde iletmenize yardımcı olur.

Soundpeats Air3 Genel

Soundpeats Air3 Donanım Özellikleri

Yaşanan teknolojik gelişmelere ayak uyduran Soundpeats True Air3 sunduğu kapsamlı ve yenilikçi teknik özelliklerle kullanıcı taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlar. İhtiyaç duyulan bütün özellikleri değerlendirerek tasarımına yeni özellikler katan Soundpeats Air3 kaliteli performansı ve ergonomik tasarımıyla ön plana çıkar. 17.3 X 17.7 X 33.9 mm’lik boyutuyla birlikte oldukça küçük bir tasarıma sahip olan kulaklık konforlu bir kullanım sunar.

Aynı zamanda her bir kulaklığın sahip olduğu 4 gr ağırlığı sayesinde uzun süre kullanımda dahi herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Qualcomm QCC3040 yongası içeren cihaz kaliteli ses performansı sunar. Gelişmiş Bluetooth teknolojisini içerisinde barındıran Soundpeats Air3 Bluetooth 5.2 kulak içi kulaklık bağlantı kesintileri en aza indirerek verimli bir performans yaratır.

Ayrıca hızlı bağlantısıyla kolayca cihazlarınızla eşleşerek doyasıya müzik deneyimini yaşatır. Qualcomm aptX Adaptive teknolojisi sayesinde farklı radyo dalgalarının bağlantıyı etkileyebileceği durumlarda kaliteyi değiştirerek bağlantı kesilmelerinin ve gecikmelerinin önüne geçer. Böylelikle herhangi bir sekteye uğramadan yüksek performanslı bir kullanım sunar.

Soundpeats Air3 Oyun

Soundpeats Air3 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Air3 bulunduğu segmentte sunduğu kapsamlı detaylarla seleflerinden ayrılır. Kullanıcıların göz önünde bulundurduğu önemli özellikler arasında suya dayanıklılık kriteri ön plana çıkar. Bu noktada Soundpeats Air3 IPX5 su sıçramasına ve tere dayanıklılık sağlayarak güvenli kullanım yaratır. Spor yaparken gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak yaratır. Kulak içi algılama sensörü sayesinde kulağınızdan çıkardığınız anda duraklar. Soundpeats Air3 üzerinde yer alan dokunmatik sensörler ile kolayca yönetilebilir.

Çeşitli dokunma seçenekleriyle şarkılarınız arasında geçiş yapma, arama cevaplama, oyun modu, ses düzeyi artırma gibi özellikleri kullanmanıza olanak sağlar. Soundpeats Air3 düşük gecikme sürelerine sahip olmasıyla anlık olarak bütün sesleri duymanıza olanak verir. Özellikler, oyuncular için oldukça önemli olan kriterler, kullanıcıların beğenisini kazanır.

Sensör üzerine 3 kere tıklayarak aktif edilen oyun modu, sunduğu 60 ms kulaklık gecikmesi ve 80 ms bağlantı gecikmesiyle oyunlarınızın keyfini doyasıya yaşamanıza yardımcı olur. Geliştirilmiş bataryasıyla uzun süreli kullanım sağlar. Tam şarjla 5 saat dinleme ve arama süresi sunan Soundpeats Air3 şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 17 saatlik bir kullanım olanağı yaratır. Ayırca Type-C şarj girişine sahiptir. Soundpeats Air3 şarj olma süresi ise 90 dakikadır.

Soundpeats Air3 Artı ve Eksi Yönleri

Air3 kulaklık şık tasarımı ve ince dokunuşlar eşliğinde yüksek performans sunan özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılar. Air3 TWS v5.0 Wireless Stereo Bluetooth kulaklık yorumları ve incelemeleri doğrultusunda kullanıcıların artı veya eksi olarak gördüğü özellikler bulunur. Soundpeats Air3 artı özellikleri şu şekildedir:

 • Air3 Soundpeats ergonomik tasarımıyla günlük kullanımda konfor sağlar.
 • Yenilikçi teknolojisiyle kullanıcılara kesintisiz ses deneyimi yaşatır.
 • Soundpeats Air3 10 metre kullanım mesafesi sunarak geniş bir hareket alanı yaratır.
 • Uzun süre kullanım sağlayan bataryası ve kompakt şarj kutusu sayesinde her zaman yanınızda bulunur.
 • Qualcomm True Wireless Mirroring teknolojisi ile gecikmesiz bir ses deneyimini yaşatır.
 • Gürültü azaltma desteğiyle her ortamda ses kalitesini deneyimlemenize olanak sağlar.
 • Soundpeats Air3 Android ve iOS işletim sistemlerini destekler. Böylece her iki platform kullanıcıları için de tercih edilebilecek akıllı kulaklıklar arasındadır.
 • Soundpeats Air3 aynı anda iki farklı cihaz bağlantısını desteklemez.
 • Toza dayanıklılık özelliği bulunmaz.
Soundpeats Air3 Ses

Soundpeats Air3 Fiyat Seçenekleri

Air3 fiyat seçenekleri ile kullanıcıların taleplerini karşılar. Görsel tasarımı sayesinde kişisel zevklerinizle birlikte kolayca uyum yakalayabilen kablosuz kulaklık şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Ergonomik tasarımıyla günlük kullanımda konforu beraberinde getirir. Sunduğu gelişmiş özellikler doğrultusunda yüksek performans sunan Soundpeats Air3 kesintisiz müzik keyfini yaşatır. Kaliteli ve dayanıklı malzemesiyle uzun süreli kullanım vadeder.

TWS Air3 güçlü donanım özellikleri ve bütçe dostu fiyat seçenekleriyle talep edilen kulaklıklar arasında yerini alır. Böylelikle hem bütçenizi korur hem de kaliteli ses deneyimini yaşamanıza olanak sağlar. Müzik dinlerken, oyun oynarken, çağıralarınız esnasında sunduğu kaliteli kullanımla iddialı bir konumda yer alır. Soundpeats Air3 fiyat performans karşılaştırmasında seleflerinden ayrılan özellikleriyle ön plana çıkar. Soundpeats Air3 en ucuz seçenekleriyle birlikte satın alınabilir.

Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
Suya Dayanıklı:
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   14.2 mm
Ağırlık:   8 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   17 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.47 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Muhammed Yasin Ç.Kırşehir29 Eylül 2022
  Müzik dinlemek için almıştım ama çok beğenemedim. Zaten silikonsuz kulaklıklar müzik için silikonlulardan geride. Oyun modu iyi değil, sürekli cızırtı yapıyor. Müzik için edifier x3s alınabilir bunun yerine.
 • HA1 yorum
  2 beğeni
  Hakkı A.Ankara25 Temmuz 2022
  3 4 aydır kullanıyorum oyun modunda cızırtı oluyordu aynı şekil bende de ama üst düzey telefon aldım yeni bunda hiç cızırtı olmadı daha bence Bluetooth versiyonu ile ilgili telefonun cızırtısı şarjı falan çok güzel gidiyor akşama kada 15 saat kullanıyorum işte çalışırken ful müzik açık
 • ED1 yorum
  3 beğeni
  Enes D.İstanbul11 Temmuz 2022
  Bir kaç aydır bu ürünü kullanıyorum ve bir tanıdığıma daha aldırdım. Her iki kulaklıkta da game mod açıkken sağ kulaklıktan cızırtı sesi geliyor. Oyun oynamadığım için game modu açmama gerek yok ama eğer oyun oynamayı düşünüyorsanız sakın almayın. Çünkü bu game mod açıkken oluşan cızırtı olayıni istisnasız herkes yaşıyor, kronik bir sorun var. Onun dışında gözüme çarpan bir eksisi olmadı. Fiyatı 475 TL ya da en fazla 500 TL eder. Eğer bu fiyatlara bulursanız alabilirsiniz. Kulağı hiç rahatsiz etmeyen, ufak mı ufak bir kulaklık.
 • 4 yorum
  37 beğeni
  Osman Ç.Konya11 Mart 2022
  1 aydır kullanıyorum 590 a aldım 6 taksitle Eksileri Kutudan kulakliklar çıkarken iyi kavranmiyor Oyun modunda sol kulaklıkta 30 saniyede bir saniyelik bir cızırtı yapıyor ben rahatsız oldum açıksa mini 5 de pubg oynarken denedim Arada dışarıda dinlerken kopma olmadı ama durdurma gibi bı bazı şeyler oldu Kulağımda ilk başlarda biraz ağırı oldu kulak yapımla ilgili olabilir ama şu anda bı şikayetim yok Tuaf bı şekilde yatarak telefon görüşmesi yaparken karşı taraf sesimi az duyduğunu iletti ama oturunca düzeldigini söyledi Artıları Şarjı 5 saat gidiyor Ses kalitesi bı Apple değil ama geride kalmıyor müzik dinlerken tatmin olursunuz ama gene de ben ekolayzır ayarı yapıyorum basslari arttırmak için Oyun modunda gecikme 60 MS iyi değer ve pubg de ses kasarsiniz ama gene de kablolu kulaklık gibi olmuyor Sanayide konuşma testi yaptım baya ses vardı gene de konuşmada sıkıntı olmadı Parası bence 400 eder ama Türkiye şartı malûm :)

Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 Deluxe TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds SE TWS Beyaz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Soundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 Deluxe TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds SE TWS Beyaz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 750,61 TL
41 satıcı
759,34 TL
23 satıcı
642,99 TL
62 satıcı
509,56 TL
63 satıcı
Popülerlik2. Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklık1. Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklık2. Popüler Huawei Bluetooth Kulaklık2. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıVar---
TWSVarVarVarVar
Seri--Huawei FreeBudsXiaomi Buds
Bluetooth Versiyonu5.25.25.25.2
Konuşma Süresi--4 saat5 saat
Müzik Dinleme Süresi5 saat5.5 saat6 saat5 saat
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan Kumandalı-Var--
Hızlı Şarj---Var
MikrofonluVarVarVarVar
Şarj Olma Süresi90 dk90 dk120 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m-10 m
Sürücü Çapı14.2 mm-10 mm12 mm
Uzunluk--20.5 mm-
Genişlik--20 mm-
Yükseklik--38.1 mm-
Ağırlık8 gr-5.1 gr9 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi17 saat22 saat24 saat20 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı