Soundpeats

Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(1 yorum)
Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Renk seçenekleri:

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

610,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 14:13StoktaSatıcı: Shaza.com.tr

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Müzik Dinleme Süresi: 5 saat, Kutulu, Mikrofonlu, Uzaktan Kumandalı... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (27)

En Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklıklar

Soundpeats True Air 2

Kaliteli bir ses için geliştirilen özellikleri ve konforlu detaylarıyla dikkat çeken Soundpeats True Air 2 kulaklık, derin baslardan canlı tizlere kadar her müziğin tadını çıkarabilmenizi sağlar. Dinamik sürücüleri sayesinde en ince ses ayrıntılarını yakalayabilme imkânı verir, şarkının zengin ritimlerini ortaya çıkarır. Sesi her düzeyde en kaliteli bir şekilde aktaran Soundpeats True Air 2, kullanım kolaylığı sağlayan tasarımıyla beklentinizi karşılar.

En sevdiğiniz müzikleri istediğiniz yerde dinleyebilme olanağı tanıyarak kaliteli bir deneyim sunar. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon, televizyon dahil Bluetooth destekli pek çok cihazda kullanabileceğiniz Soundpeats True Air 2 kulaklık, ultra hafif formuyla kulağınıza herhangi bir rahatsızlık vermez. Basıncı eşitleyen üst havalandırma delikleriyle kulaklık kavramına farklı bir bakış açısı katar, kusursuz armoni performansı sergiler.

Müziğin yanı sıra video izlerken de tercih edebileceğiniz Soundpeats True Air 2, telefonla sesli ya da görüntülü konuşurken de aradığınız konfora ulaşabilmenizi sağlar. Şarj kutusundan aldıktan sonra otomatik olarak devreye girer, saniyeler içerisinde kullanıma hazır olur. Beyaz, pembe ve siyah renk seçeneği sunan Soundpeats True Air 2 kulaklık, şıklığınıza modern bir hava katar, tarzınızı tamamlar.

Otomobil, bisiklet ve motosiklet gibi araçları sürerken de kullanabileceğiniz ergonomik tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Temiz ve canlı tiz performansı sergileyen True Air 2 kulaklık, sesli kitap ya da podcast dinlerken kusursuz bir entegrasyon sağlayarak ses patlaması, cızırdama gibi sorunlarla karşılaşmanızı engeller. Android, İOS ve Windows dahil pek çok işletim sisteminde kullanabileceğiniz özellikleriyle zahmetsiz rahatlık sunar.

Soundpeats True Air 2

Qualcomm 3040 Teknolojisiyle Öne Çıkan Soundpeats True Air 2

Daha dengeli ve zengin bir ses deneyimi için geliştirilen Soundpeats Air 2 kulaklık, Qualcomm 3040 teknolojisiyle ses frekanslarını en iyi şekilde aktarır. Müziklere, sesli kitaplara, videolara ya da podcastlere tam anlamıyla odaklanabilme imkânı tanır, çok yönlü bir performans sunar. 5.2 Bluetooth sistemiyle de dikkatleri üzerine çeken Soundpeats True Air 2 kulaklık, verileri bağlantı kurduğunuz cihazlardan hızlı ve aracısız aktararak, gecikmesiz duyabilmenizi sağlar.

Diğer Bluetooth sürümlerinden daha geniş menziliyle müzik dinlerken özgürce hareket edebilmenize olanak tanır. TrueWireless Mirroring teknolojisine sahip olan Soundpeats Air 2 kulaklık, kusursuz bir bağlantı sunarak beklentilerinize cevap verir. İki kulaklıktan sadece birini cihaza bağlayan bu sistem, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek uzun süreli bir kullanımı beraberinde getirir. Düşük enerji tüketimiyle kesintisiz ve güvenilir ses iletim performansı sergileyen Soundpeats True Air 2 kulaklık, düşük ses frekanslarında dahi bağlantı kararlılığını artırarak en üst düzeye çıkarır.

Telefon ya da tablet üzerinden oyun oynarken de tercih edebileceğiniz özellikleriyle öne çıkan Soundpeats True Air 2 kulaklık, en küçük sesleri bile duyabilmenize olanak tanır. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte rakiplerinize karşı mücadele ederken farkınızı ortaya çıkarır. Kulağınıza tam uyum sağlayarak optimum akustik yalıtımı yaratan Soundpeats True Air 2 kulaklık, düşük distorsiyonlu sesleri duyabilme imkânı verir.

Her notayı en iyi netlikle ve en doğru şekilde aktararak müziğin keyfini sorunsuzca çıkarabilmenizi sağlar. 52.07 mm X 52.07 mm X 21.08 mm şarj kutusu ölçülerine ve 37.84 mm X 37.84 mm X 17.27 mm kulaklık boyutlarına sahip olan Soundpeats Air 2 kulaklığı cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Soundpeats True Air 2 Genel

Dört Mikrofonlu Soundpeats True Air 2 Bluetooth Kulaklık

Sesli ve görüntülü görüşmelerinizde de kullanabileceğiniz Soundpeats True Air 2, 4 mikrofona sahiptir. Alt ve üst bölümlere yerleştirilen mikrofonlar, sese odaklanan özellikleriyle konuşmalarınızı karşı tarafa net bir şekilde duyurabilmenize olanak tanır. Soundpeats True Air 2 kulaklık, CVC gürültü engelleme sistemi ile çevredeki gürültüleri filtreler, daha verimli çalışabilmenizi sağlar. Tek bir kulaklık 2 saat içinde şarj olur, 30 mAh şarj kapasitesine sahiptir.

Soundpeats True Air 2 şarj kutusu ise 300 mAh batarya gücü ile öne çıkar. Tek şarjla 5 saat, şarj kutusu ile birlikte 25 saat kullanabileceğiniz Soundpeats True Air 2 kulaklık, kesintisiz ve kaliteli bir müzik deneyimi sunar. Hem kablolu hem de kablosuz şarj edebileceğiniz tasarımıyla beklentilerinizi karşılar. Kablosuz şarj özelliği, Soundpeats True Air 2 yorum ve analizlerinde dikkat çeker.

Dokunmatik tasarımıyla müziklerinizi ve çağrılarınızı tek dokunuşla kontrol edebilme imkânı tanır. Siri, Alexa ve Google Asistan gibi akıllı asistanları daha rahat yönlendirebilmenizi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. Soundpeats True Air 2 kulaklığın tek kulak tıkacı 4,0 gr ağırlığındadır. Şarj kutusunun ağırlığı ise 26,9 gr’dır. Taşınabilir ve kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz yerde multimedya içeriklerinizi takip edebilme olanağı tanıyan Soundpeats True Air 2 kulaklık, IPX4 su geçirmezlik derecesine sahiptir.

Soundpeats True Air 2 inceleme yapan kullanıcılar tarafından beğenilen özellik, su sıçramalarında kulaklığın teknik aksamının zarar görmesini önler. Tere dayanıklı yapısıyla hem açık havada hem de kapalı spor salonlarında spor yaparken sevdiğiniz müzikleri ya da podcastleri dinleyebilme imkânı tanır. Soundpeats True Air 2 fiyatı ise bu özellikler dikkate alınarak belirlenir. Kaliteyi ulaşılabilir kılan fiyatlar, alternatif seçenekleriyle Soundpeats True Air 2 en ucuz modeli seçebilmenizi kolaylaştırır.

Soundpeats True Air 2 Beyaz

Soundpeats True Air 2 ile Soundpeats Freedots TWS Arasındaki Farklar

Soundpeats True Air 2, Soundpeats Freedots TWS modelinden Bluetooth sürümüyle ayrılır. 5.2 Bluetooth sistemli True Air 2, 5.0 sürümüne sahip olan Freedots TWS kulaklıktan daha iyi bağlantı performansı sergiler. Ürünlerin sürücü çapları da birbirinden farklıdır. 14,2 mm sürücü boyutuna sahip olan Soundpeats True Air 2, 6 mm sürücü ölçüsü bulunan Soundpeats Freedots TWS kulaklığa göre daha kaliteli bir ses deneyimi sunar.

Soundpeats True Air 2 Pembe

Soundpeats True Air 2 Artı ve Eksi Özellikleri

Özel olarak optimize edilen bağlantı sistemiyle kesintisiz bir müzik deneyimi sunan Soundpeats True Air 2, artı ve eksi birçok özelliğiyle kullanım konforunuzu artırır. Soundpeats True Air 2 kulaklığın artı yönleri şu şekildedir:

 • Her kulaklıkta yer alan çift mikrofon, özel olarak geliştirilen gürültü azaltma sistemiyle birlikte sesinizi karşı tarafa net ve berrak bir şekilde ulaştırır, aniden yükselen ses düzeylerini optimize eder.
 • Soundpeats True Air 2’nin farklı kulak yapılarına uygun ergonomik tasarımı, küçük kulaklarda bile rahatsız edici duruşları engeller. Koşarken ya da hızlı hareket ederken düşmelerin önüne geçerek kaliteli bir deneyim sunar.
 • Sesin tüm detaylarını yakalayabilmenize yardımcı olan Qualcomm 3040 sürücüsü, aptX codec algoritması ile birlikte sesi hassas bir şekilde katmanlarına ayırır ve notaları hissedebilmenize olanak tanır.
 • Kullanımı kolay özellikleriyle dikkat çeken Soundpeats True Air 2 kulaklık, Bluetooth 5.2 sürümüyle akıllı cihazlarınıza kısa bir sürede bağlanır. 240 metreye kadar kesintisiz bağlantı sunar.
 • Soundpeats True Air 2 kulaklığın dokunmatik tasarımı ve su sıçramalarına karşı geliştirilen dış kasası, performans ile konforu bir araya getirir.

Soundpeats True Air 2 kulaklığın eksileri ise şu şekildedir:

 • Ses ayarının kulaklık üzerinden yapılamaması kullanımı zorlaştırdığı için eleştirilen unsurlar arasında yer alır.
 • Şarj kutusunun şarj olma süresi, gün içerisinde sıklıkla kulaklık kullanan kişiler için dezavantajlıdır.

Siz de verimli bir kullanım deneyimi için artı ve eksi özellikleri değerlendirebilir, kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Soundpeats True Air 2 modelinin fiyat seçeneklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Soundpeats True Air 2 Kutulu

Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Uzaktan Kumandalı:
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   14.2 mm
Ağırlık:   8 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   25 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ED1 yorum
  9 beğeni
  Eren D.9 Temmuz 2021
  Kulaklık gayet güzel, silikonsuz yapısına rağmen yeterli bass performansı sağlıyor. Midler ve tizler de geride kalmıyor. Enstrüman ayrımı ve mikrofon kalitesi de oldukça iyi. Kısaca kendisi kullanıcıyı üzmeyecek bir kulaklık. Ancak tek bir eksisi var o da müdaillerinden pahalı olan tr fiyatı. Eğer yurtdışından (aliexpress, Amazon vs) alma fırsatınız olursa daha ucuza bulabilirsiniz. Ayrıca ürünün detaylı incelemesi ve diğer kulaklıklar ile karşılaştırmasını Enes Özen YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics Soundliberty A10 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Soundpeats TrueAir2 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics Soundliberty A10 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 610,00 TL
27 satıcı
659,12 TL
48 satıcı
569,00 TL
8 satıcı
576,99 TL
8 satıcı
Popülerlik6. Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklık8. Popüler Bluetooth Kulaklık5. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık2. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum4 yorum-2 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokVarVarVar
TWSVarVarVarVar
Seri--TaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLiberty
Bluetooth Versiyonu5.25.255.2
Bekleme Süresi--30 saat30 saat
Müzik Dinleme Süresi5 Saat5 saat5 saat5 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans--20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans--20 kHz20 kHz
Şarj Olma Süresi-90 dk120 dk60 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m15 m10 m
Sürücü Çapı14.2 mm14.2 mm-13 mm
Ağırlık8 gr8 gr--
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi25 saat17 saat-30 saat
Gaming Oyuncu-YokYokYok
Gaming OyuncuYok---