TaoTronics

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 15 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 25+ adet2 iş günüSatıcı: N11/elektromanya

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, Suya Dayanıklı, TWS, TaoTronics SoundLiberty, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 30 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (5)

En Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

TaoTronics SoundLiberty 92

Akıllı telefon ve bilgisayarla kullanım amacıyla tasarlanan TaoTronics SoundLiberty 92, tamamen kablosuzdur. Bluetooth bağlantı teknolojisi sayesinde oldukça geniş bir çekim alanına sahip olan TaoTronics SoundLiberty 92 kulaklık, eşleştiği cihazdan metrelerce uzakta dahi kesintisiz dinleme deneyimi sunar.

Müzik dinleme, 13 mm ses sürücüleriyle yüksek kaliteli ses aktarımı yapmasının yanı sıra dahili mikrofonu ile çağrı cevaplama olanağı da tanır. Yolculuklarda rahat taşınması için ultra hafif tasarlanan TaoTronics SoundLiberty 92, aynı zamanda şarj kutusu olan taşıma kutusuyla birlikte gelir.

Dolayısıyla kullanılmadığı zamanlarda sadece kutusuna yerleştirilerek şarj edilmesi mümkündür. TaoTronics SoundLiberty 92 kulaklığın zahmetsiz batarya dolum süresi hızlı şarj teknolojisiyle desteklenir.

Bu sayede bataryası tamamen tükenmiş dahi olsa kısa sürede yeniden kullanıma hazır olur. IPX8 su koruması ise kulaklığın suya karşı dirençli olmasını sağlar. Dolayısıyla TaoTronics SoundLiberty 92 modelini yağmurlu günlerde veya sporda kullanmak mümkündür.

Dokunmatik kontrol sağlayan kontrol noktalarıyla benzerlerinden ayrılan TWS kulaklık, Siri ile konuşma olanağı da tanır. Her biri sağ ve sol olmak üzere iki ayrı kulak için tasarlanmış olan SoundLiberty 92 kulaklık modelinde tek ve çift kulaklık modları vardır.

Bu sayede kullanıcı dilerse kulaklıklardan sadece birini kullanabilir. Tek kulak modu sayesinde bu süreçte hiçbir ses kaybı olmaz. Siz de gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz bir kulaklık arayışındaysanız TaoTronics SoundLiberty 92 modelini tercih edebilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 92 Genel Görünüm

Tek ve Çift Kullanım Sunan TaoTronics SoundLiberty 92

Tamamen konforlu kullanım ve kaliteli dinleme deneyimi için geliştirilen TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi ses teknolojisi ile benzerlerinden ayrılır. PU ve Protein Membran 13 mm çapındaki sürücüleri sayesinde geniş bir ses aralığını duyabilir kılan başarılı ürün, tiz ve bass performansı ile dikkat çeker.

Ayrıca eşsiz frekans doğruluyla tüm müzik parçalarını yeniden keşfetme imkânı tanır. TaoTronics SoundLiberty 92 özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de Bluetooth 5.0V bağlantı teknolojisidir. Bu teknoloji 15 metrelik çekim alanı sağlar.

Yani, kulaklığı eşleştiği cihazın 15 metrelik çevresinde kesintisiz olarak kullanmak mümkün olur. TaoTronics SoundLiberty 92 modelini akıllı telefonlar veya taşınabilir bilgisayarlarla eşleştirmek sadece 1 saniye sürer.

Eşleşme süresinin bu kadar kısa olmasını ise Hall Etkisi Sensörü sağlar. Ayrıca başarılı kulaklıkta bulunan Rol Değiştirme özelliği, yine sadece 1 saniyede tek ve çift kulaklık modları arasında geçiş yapma olanağı tanır.

420 mAh batarya kapasitesine sahip olan TaoTronics SoundLiberty 92 şarj süresi ile kesintisiz kullanımı destekler. Başarılı ürün, tam bataryayla maksimum 5 saatlik dinleme süreci sağlarken taşıma kutusu sayesinde bu süre 30 saate kadar uzar.

Taşıma kutusu USB-C konnektörlü kablo sayesinde pratik bir şekilde batarya dolumu sağlanabilir. Öte yandan TaoTronics SoundLiberty 92, hızlı şarj teknolojisini desteklediği için 5 dakikalık şarjla 1 saat dinleme sağlar. Hızlı şarj avantajları TaoTronics SoundLiberty 92 yorum ve kullanıcı değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanır.

IPX8 Su Korumasıyla TaoTronics SoundLiberty 92

Kulak içi kulaklık olarak tasarlanan ve klasik tasarıma kıyasla kulak kanalını tamamen kaplamayan TaoTronics SoundLiberty 92, konforlu kullanım sağlar. Kulağa yerleştirildiğinde varlığı hissedilmeyecek kadar hafif ve rahat olan, TaoTronics SoundLiberty 92 uzun kullanım süreçleri için idealdir.

Üstelik kulak kanalını tamamen kaplamadığı için kullanıcıların çevrede olup bitenlere de hakim olmasına yardımcı olur. Başka bir ifadeyle TaoTronics SoundLiberty 92 kullanım sırasında dış dünya ile olan bağlantısının tamamen kesilmesine neden olmaz. Bu da koşu gibi dış mekanda yapılan antrenmanlarda büyük bir avantaj sunar.

SoundLiberty 92 Bluetooth 5.0 TWS Earbuds IPX8 waterproof yani su geçirmez yapısıyla fark yaratır. En yüksek su koruma düzeyi olarak kabul edilen IPX8 sayesinde kulaklıklar suyun altında 30 dakika boyunca zarar görmeden kalır.

Dolayısıyla su sporları yaparken de kullanılabilir. Üstelik olası kazalarda su nedeniyle zarar görmesi mümkün değildir. TaoTronics SoundLiberty 92 dokunmatik kontrol alanında volum ayarları, Siri’yi aktif etme, çağrı ayarları olmak üzere birkaç tane nokta bulunur.

Oldukça hassas olan söz konusu noktalar sayesinde sadece dokunarak pek çok ayar yapılması mümkündür. TaoTronics SoundLiberty 92 inceleme ve değerlendirmelerinde dokunmatik kontrolün avantajlarından sıkça söz edilir. Hafif ve minimal tasarımı ile öne çıkan TaoTronics SoundLiberty 92, şarj kutusu aracılığıyla kolaylıkla taşınabilir yapıdadır.

Hem kulaklıklar hem de şarj kutusu tek renkli sade tasarımıyla hemen her tarza hitap eder. Ayrıca TaoTronics SoundLiberty 92 kulaklıkları ve şarj kutusu dayanıklı malzemelerden üretildiği için deformasyona karşı dirençlidir.

TaoTronics SoundLiberty 92 Şarj Süresi

TaoTronics SoundLiberty 92 ile SoundLiberty 97 Arasındaki Farklar

Aynı seride yer alan kulak içi kablosuz TaoTronics SoundLiberty 92 ile SoundLiberty 97 modelleri arasında bazı farklılıklar bulunur. Bunlar arasında en dikkat çekici olanlardan biri dinleme süresidir.

SoundLiberty 92 Earbuds tek başına 5 saat, kutu sayesine ekstra 25 saat daha kullanılabilirken SoundLiberty 97 tek başına 9 saat, kutuyla birlikte ekstra 29 saat kullanılabilir. Ayrıca SoundLiberty 92 IPX8 su korumasıyla suya düşse dahi bozulmazken SoundLiberty 97, IPX7 su korumasıyla tazyikli suya karşı dayanıklıdır.

TaoTronics SoundLiberty 92 Artı ve Eksi Yönleri

Hi-Fi teknolojisine sahip TWS kulaklık olarak kullanıcıların beğenisine sunulan ve eşsiz su korumasıyla fark yaratan TaoTronics SoundLiberty 92, avantajlarının yanı sıra dezavantaj sayılabilecek bazı eksi yönlere de sahiptir. TaoTronics SoundLiberty 92 satın almadan önce bilinmesi gereken artı ve eksi yönleri ise:

  • 13 mm sürücüleri sayesinde yüksek kaliteli dinleme sağlar. Frekans doğruluğu ise seslerin doğru şekilde duyulmasına olanak tanır.
  • Şarj kutusu ile birlikte 30 saate varan ultra uzun bir dinleme süreci sağlar. Bu da sık şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • TaoTronics SoundLiberty 92 suya düşse dahi IPX8 su koruması sayesinde zarar görmez.
  • Kulak kanalını rahatsız etmeyen tasarımıyla uzun süre kullanılabilir.
  • Hafif ve minimal tasarım evden spora, yolculuktan alışverişe günün her anında kullanım avantajı sunar.
  • Dokunmatik kontrol pek çok ayrı zahmetsizce yapma, çağrı yanıtlama ve Siri’yi aktif etmek için pratik bir süreç sunar.
  • TaoTronics SoundLiberty 92 kulak kanalını tamamen kapatmadığından dış ortam gürültülerini filtrelemez. Bu tasarım sadece dinlediği içeriğe odaklanmak isteyen kullanıcılar için uygun olmayabilir.
TaoTronics SoundLiberty 92 Kutu İçeriği

TaoTronics SoundLiberty 92 Fiyatı

Bütçe dostu TWS earbuds arayanlara alternatif çözüm sunan TaoTronics SoundLiberty 92, yüksek ses aktarım performansı, konforlu kullanım sağlayan tasarımı ve uzun süreli dinlemeyi destekleyen şarj süresiyle benzerlerinden ayrılır.

Bu da uygun fiyata kaliteli bir kulaklık alma olanağı tanır. Genel olarak TaoTronics SoundLiberty 92 en ucuz model olmasa da hemen her bütçeye uygun bir fiyatla kullanıcılara sunulur. Çok yönlü olması ve dayanıklı yapısıyla masrafsız kullanımı destekleyen TaoTronics SoundLiberty 92 fiyat düzeyine kıyasla pek çok açıdan avantajlıdır.

Dolayısıyla TaoTronics SoundLiberty 92 modeli için fiyat performans ürünü tanımı yapılabilir. Öte yandan TaoTronics SoundLiberty 92 fiyatları zaman zaman çok daha bütçe dostu hale gelebilir. Bunun nedeni ise dönemsel kampanyalar ve çeşitli indirim fırsatlarıdır.

Söz konusu kampanya dönemlerinde TaoTronics SoundLiberty 92 modeline daha uygun koşullarda sahip olmak mümkündür. Siz de Hi-Fi ses kalitesiyle dinleme deneyimi yaşayabileceğiniz TWS kulaklık arayışındaysanız, TaoTronics SoundLiberty 92 modelini tercih ederek sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
Suya Dayanıklı:
TWS:
Seri:   TaoTronics SoundLiberty
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   30 saat
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   15 m
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics Soundliberty A10 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkLenovo LP1 LivePods TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 TaoTronics SoundLiberty 92 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics Soundliberty A10 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkLenovo LP1 LivePods TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 599,00 TL
5 satıcı
515,31 TL
15 satıcı
591,49 TL
11 satıcı
264,90 TL
59 satıcı
Popülerlik8. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık1. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık5. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık3. Popüler Lenovo Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan-2 yorum2 yorum-
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıVarVarVarYok
TWSVarVarVarVar
SeriTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLiberty-
Bluetooth Versiyonu555.25
Bekleme Süresi30 saat150 saat30 saat300 Saat
Konuşma Süresi---3.5 Saat
Müzik Dinleme Süresi5 saat6 saat5 saat3 Saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz-20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz-20 kHz20 kHz
Şarj Olma Süresi120 dk-60 dk90 dk
Kullanım Mesafesi15 m10 m10 m-
Sürücü Çapı-6 mm13 mm-
Ağırlık---3.5 gr
Şarj Giriş TipiType-C-Type-CType-C
Toplam Kullanım Süresi-30 saat30 saat12 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı