TaoTronics

TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(1 yorum)
TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

497,00 TL +19,99 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:58Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, TaoTronics SoundLiberty, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 29 saat, Müzik Dinleme Süresi: 9 saat, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Taotronics Soundliberty 97

Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth kulaklık portatif yapısı ve pratik kurulumu ile dikkat çeker. Şık tasarımının yanı sıra yüksek ses kalitesi için farklı özelliklerle dizayn edilir. Taotronics Soundliberty 97 son zamanların moda olan kablosuz kulaklık kullanımını konforlu bir şekilde deneyimlemeniz amacıyla tasarlanır.

Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Birçok elektronik cihazla hızlıca eşleştiğinden dolayı her ortamda kullanabilirsiniz. Bu kablosuz kulaklık gerçek Wireless deneyimi sunar. Kaliteli kulak başları sayesinde müziğinizi tek tuşla kontrol edebilir ve dilediğiniz cihaza bağlanabilirsiniz.

Akıllı telefonlar, PC ve tabletlere uyum sağladığı için sadece müzik dinlerken değil, film ve dizi izlerken de Taotronics Soundliberty 97 kulaklıktan yararlanabilirsiniz. Taotronics Soundliberty 97 beklentilerinizi karşılar. Sadece favori içeriklerinizi izlerken değil telefon görüşmeleri sırasında da kullanılır. Daha detaylı bilgi için Soundliberty 97 inceleme ve yorumları araştırılmalıdır.

Taotronics Soundliberty 97

Taotronics Soundliberty 97 Özellikleri

Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth kulaklık sahip olduğu özellikler sayesinde müzik dinleme deneyiminizi yukarı taşıyabilir. Ürün, stereo ses teknolojisiyle üretilir. Stereo ses kalitesi yerleşik QUALCOMM yüksek kaliteli dinamik sürücüler ve APTX codec & peek + pu ile sağlanır. Bu sayede sesler yüksek çözünürlüklü olarak kulağınıza yansır.

Ayrıca güçlü bas ve CD düzeyinde ses iletimi sağlar. Bu teknoloji aynı zamanda ses kayıplarının da önüne geçer. Stereo sistemiyle müzik dinlerken sesin ahenkli dalgalarını kolayca duyabilirsiniz. Bu özellik şarkıların gerçek performansını ve her notasını işitmenize imkân verir.

Kesintisiz çalma süresi Taotronics Soundliberty 97 özellikleri arasında yer alır. 9 saate varan kesintisiz çalma süresi sayesinde müzik, film ve daha pek çok içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir seferlik şarjla 9 saate kadar akış sunarken şarj kutusu sayesinde çalma süresi 29 saate kadar çıkar.

Taotronics Soundliberty 97 Artıları ve Eksileri

Taotronics Soundliberty 97 inceleme yaparak keşfedilebilir. Taotronics Soundliberty 97 yüksek hassasiyetli dokunma özelliğine sahiptir. Taotronics Soundliberty 97 kulaklığın kutusunu açtığınız anda cihazınızla eşleşir. Bu pratik kullanımın yanı sıra hassas dokunuşlu kontrol düğmeleri; ses ayarı, arama kabul etme ve reddetme gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Ürünün benzerlerinden ayırarak farklı kılan birçok artı özelliği bulunur. Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth kulaklığın artı ve eksileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Taotronics Soundliberty 97 olağanüstü Hİ-Fİ ses sistemi ile dizayn edilir. Kaydedilen sesin birebir karşılığını almak için geliştirilen bu ses teknolojisi Taotronics Soundliberty 97 kulaklık modelinde yer alır.
 • Bunun yanında telefon görüşmeleri sırasında kristal berraklığında ses almanızı sağlayan gürültü engelleme özelliği mevcuttur. Bu sayede en kalabalık ortamlarda tertemiz bir ses alarak karşıdaki ile sağlıklı iletişim kurmanız mümkün olur.
 • Taotronics Soundliberty 97 kablosuz kulaklık IPX7 düzeyinde su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde kulaklık yağmurda kullanılabilir. Nano kaplama ter ve sudan korur. Tamamen su geçirmez olmadığı için dikkatli kullanılmalıdır.
 • Taotronics Soundliberty 97 kulaklığın şarj kutusu üzerinde durum ışığı mevcuttur. Sabit ışık bir tam şarjın, 3 kere yanıp sönen ışık ise tam şarjdan az kaldığının göstergesidir.
 • Kaymayan kulaklık başlıkları; hareket ettiğiniz sırada Taotronics Soundliberty 97 kulaklığın düşmesini önler. Bu sayede hem iç mekân hem de açık alanlarda tercih edilebilir.
Taotronics Soundliberty 97 Genel

Taotronics Soundliberty 97 Kullanımı

Taotronics Soundliberty 97 kulaklık kullanımı son derece basit olan bir üründür. Şarj kutusunun kapağını açtığınız anda cihaz aktive edilir. Taotronics Soundliberty 97 kablosuz kulaklığı diğer cihazlarla eşleştirmek için Bluetooth özelliğini aktif hale getirerek elektronik cihaz üzerinden arama yapabilirsiniz.

Ekranda çıkan butona basarak eşleşmeyi sağlayabilir ve 5.0 Bluetooth versiyonuyla kesintisiz bağlantı kurabilirsiniz. Taotronics Soundliberty 97 kulak başlıkları kişiselleştirmek üzere farklı boyutlarda üretilir. Small, medium, large ve X large olarak dört farklı boyuta sahip kulakçıklar kendinize en uygun olanı seçme imkânı verir. Böylece gün boyu konforlu bir şekilde Taotronics Soundliberty 97 kulaklığı kullanabilirsiniz.

Ayrıca rol değiştirme özelliği her iki tarafı da dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar. Aktif gürültü engelleme özelliği ortamdaki gürültüyü ayıklayarak parazitlerden arınmış net ses iletim imkânı sunar. Kısa bir araştırma ile Taotronics Soundliberty 97 en ucuz şekilde temin edilebilir.

Taotronics Soundliberty 97 Kulaklığın Tercih Edilme Nedenleri

Soundliberty 97 kulaklık eşsiz teknolojiler ve kolaylık sağlayan özelliklerle donatılır. Kablosuz kulaklık kullanırken kaliteli bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihi olabilir. Kullanıcılar “Taotronics Soundliberty 97 alınır mı?” sorusunu ürünü satın alma aşamasında araştırır. Çok yönlü bir kulaklık olan Taotronics Soundliberty 97 size özgürlük alanı sunar.

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde tempolu yürüyüş, egzersiz ve spor sırasında tercih edilebilir. Ergonomik tasarım Taotronics Soundliberty 97 kulakçıklarını kulağa kitler ve ideal bir basınç oluşturur. Bu özelliği sayesinde kulağa zarar verme endişesi yaşamadan ürünü kullanabilirsiniz. Hassas sensörleri en aktif olduğunuz zamanlar bile tek tuşla kontrol yapmanızı sağlar.

Farklı kulak tipleri ve boyutları için özel olarak tasarlanan kulakçık başlıkları da ürünün tercih edilmesinde önemli etkiye sahiptir. Cep boyutundaki şarj kutusu kolay taşınabilir olduğu için dilediğiniz her yere alma şansına sahipsiniz. Taotronics Soundliberty 97 şarj avantajları bununla sınırlı değildir. USB-C hızlı şarj teknolojisi ile donatılan Taotronics Soundliberty 97 kulaklık, ufak bir kablo yardımıyla şarj edilebilir.

Zamanın kısıtlı olduğu durumlarda 10 dakikalık hızlı şarj ederek 2 saatlik akış sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak Taotronics Soundliberty 97 yüksek hassasiyetli dokunma özelliğine sahiptir. Bu sayede kendinize göre ayarlayabilir ve en konforlu müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Taotronics Soundliberty 97 ile Taotronics Soundliberty 79 Pro Karşılaştırması

Taotronics Soundliberty 97 yorumlar bölümünde ürünün alt ve üst modelleri ile karşılaştırmasını görebilirsiniz. Taotronics Soundliberty 97 özellikleri ile Taotronics Soundliberty 79 Pro karşılaştırılabilir. Birçok özelliği ortak olsa da Taotronics Soundliberty 79 Pro 30 saate kadar şarj sunar. 5.0 Bluetooth versiyonuna ek olarak LDS anten de bulunur. Su geçirmezlik özelliği ise IPX8 seviyesinde olduğu için su ve tere Taotronics Soundliberty 97 kulaklıktan daha dayanıklıdır. Taotronics Soundliberty 97 menzili 10 metre iken Taotronics Soundliberty 79 Pro kulaklığın menzili 20 metreye kadar ulaşır.

Taotronics Soundliberty 97 Fiyatı

Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth kablosuz kulaklık gerçek bir Wireless deneyimi sunduğu için birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Kulak içi konumlandırması son derece sağlam ve kayma ihtimali düşüktür. Birçok avantaj sunan Taotronics Soundliberty 97 fiyat açısından da değerlendirilir. Son derece uygun bir fiyat aralığına sahip olduğundan dolayı bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Soundliberty 97 fiyat performans olarak incelendiği zaman en ideal alternatifler arasında yer alır. Çok yönlü kullanımı avantaj sağlar. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ürün, uzun şarj süresiyle fark yaratır. Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth kulak içi kulaklık Hİ-Fİ ses teknolojisine sahip olduğundan dolayı sizlere her zaman gerçek ses efektlerini yansıtır.

Güçlü basları, hareketli şarkıları daha önce hiç olmadığı kadar coşkuyla dinlemenize fırsat verir. Ayrıca iç ve dış mekanlar, spor salonları, ofis için Taotronics Soundliberty 97 kulaklık tercih edilebilir. Bütün bu ayrıcalıklar göz önüne alınarak değerlendirildiğinde ürünün makul bir fiyat aralığında olduğunu görebilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   TaoTronics SoundLiberty
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   29 saat
Müzik Dinleme Süresi:   9 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   60 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EE3 yorum
  6 beğeni
  Egemen E.Ankara2 Mart 2022
  Ürünü nedense listede gösterilmeyen ve daha uyguna satan çok bilindik bir siteden aldım. Almadan önce çok daha başka kulaklıklara bakmıştım, pek aklımda olan bir model değildi. Aptx ve cvc desteği ile fiyat performans olarak makul geldi. Su geçirmezliğini de karda düşürüp üstüne bastığımda test etmiş oldum. Biraz puan kırmamım sebebi bana çok rahat gelmemesi ve ses kalitesini biraz daha iyi beklemem oldu. Aptx kodeğinin de farklı çeşitleri var ve bu model en basit versiyona destek sunuyor. Ha aradaki fark ne kadar anlaşılabilir orası ayrı. Görüşme için çok kullanma fırsatım olmadı ama denediğim sessiz ortamlarda bir sorun yaşamadım. Aldığım sitede fiyatı aşırı oynak, ortalama bir beklentiniz varsa orayı takip edip 400 ün altı bir fiyata alabilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 79 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 TaoTronics SoundLiberty 97 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 79 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 497,00 TL
6 satıcı
515,31 TL
15 satıcı
445,99 TL
10 satıcı
799,00 TL
107 satıcı
Popülerlik2. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık1. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık3. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık3. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum2 yorum-1 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokVar
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokVarVarYok
TWSVarVarVarVar
SeriTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLibertyXiaomi Buds
Bluetooth Versiyonu5555.2
Bekleme Süresi29 saat150 saat30 saat28 saat
Konuşma Süresi---3 saat
Müzik Dinleme Süresi9 saat6 saat8 saat6 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokVar
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarYokYokVar
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz-20 Hz-
Yüksek Frekans20 kHz-20 kHz-
Empedans Değeri---32 ohm
Şarj Olma Süresi60 dk-120 dk60 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m20 m10 m
Sürücü Çapı6 mm6 mm-9 mm
Ağırlık---9.8 gr
Şarj Giriş Tipi--Type-CType-C
Toplam Kullanım Süresi-30 saat30 saat28 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı