TaoTronics

TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(2 yorum)
TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

628,17 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 17:44Stokta 1 adet1 iş günüSatıcı: Webdenal.com9,7 820 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, TaoTronics SoundLiberty, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 20 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

En Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

TaoTronics SoundLiberty 53

Sun Valley Group bünyesinde başarılı teknolojik ürünleriyle kendinden sıkça söz ettiren TaoTronics markası, kablosuz Bluetooth kulaklık serisine TaoTronics SoundLiberty 53 modelini ekler. TaoTronics SoundLiberty 53 spor, seyahat gibi her aktivitede kullanım kolaylığı sağlayan tasarım özellikleri sunar.

SoundLiberty 53 dokunmatik kontrol becerisi, kolay eşleştirme, suya dayanıklı yapı ve gürültü önleme teknolojisiyle öne çıkar. Hem tatmin edici müzik dinleme deneyimi hem de sorunsuz telefon görüşmesi imkanı tanır.

SoundLiberty 53 dört mikrofonlu gürültü azaltma teknolojisi sayesinde temiz sesli aramalar gerçekleştirilebilir. Sesin net duyulması mümkün olurken aynı zamanda müzik dinleme esnasında ortam sesleri de daha az gelir.

Bununla birlikte silikonlu kulaklık türündeki TaoTronics SoundLiberty 53 dört çift silikon uç arasından kişiye en uygun olanın seçilmesini mümkün kılarak pasif gürültü önleyici özelliğini artırır. TaoTronics SoundLiberty 53 suya dayanıklılık kriterlerinde en yüksek dereceyi ifade eden IPX8 korumasına sahip olması sayesinde terleme, yağış, toz ve darbelere dirençli bir yapı sunar.

TaoTronics SoundLiberty 53 Genel Görünüm

Üstün Hi-Fi Ses Kalitesiyle TaoTronics SoundLiberty 53

Hi-Fi Stereo teknolojisi ile üretilen TWF kulaklık SoundLiberty 53 iyi kalitede ses deneyimi sunar. 6 mm PEEK+PET hoparlör sürücüsüne sahip TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklık gelişmiş bas performansının yanı sıra tiz ve orta tonlar için de idealdir.

Bas performansı tüketiciye silikon uçları seçim şansının sunulmasıyla da artırılır. TaoTronics SoundLiberty 53 hoparlör sürücülerinin sağladığı kristal netlik müzik keyfini her ortamda maksimuma çıkarır.

AAC ve SBC ses kodlayıcıları bulunur. 2 çift 6 mm geniş hareketli bobin monomeri sayesinde telefon konuşmalarında tutarlı ses kalitesi sağlanır. Eşleştirme ise TaoTronics SoundLiberty 53 sadece şarj kutusu açılıp cihazın Bluetooth ile bağlanmasıyla kolay gerçekleştirilebilir.

Tam konumdayken 6 saat kesintisiz TaoTronics SoundLiberty 53 şarj ömrüne ek olarak kutu ile kullanımda ek 24 saat olmak üzere toplamda 30 saat kullanılabilir. Ayrıca Type-C USB girişi bulunması sayesinde 2 saatte hızlı şarj olma özelliğine sahiptir. TaoTronics SoundLiberty 53 Bluetooth versiyonu Realtek RTL8763BFR 5.0’dır. Bluetooth desteğinin bulunduğu neredeyse tüm aygıtlar ile uyumludur.

TaoTronics SoundLiberty 53 Ses Kalitesi

TaoTronics SoundLiberty 53 Nasıl Kullanılır?

TaoTronics SoundLiberty 53 kurulum aşaması oldukça pratiktir. Şarj kutusunun içerisindeki yuvalarının üzerinde bulunan TaoTronics SoundLiberty 53 hem tek hem de çift kulaklık modunda tercih edilebilir. Type-C destekleyen herhangi bir cihaz ile şarj edilebileceği gibi kendi şarj kablosuna da bağlanabilir.

TaoTronics SoundLiberty 53 kullanımı da oldukça kolay olmakla birlikte cihaza ulaşmaya gerek kalmadan yönetilebilir. Dokunmatik kontrol komutları kulaklığın dış kısmındaki multifonksiyonel noktadan verilir.

Sağ ya da sol kulaklığın üzerindeki marka logosunun bulunduğu kısma iki kez dokunarak çalınan parça hem durdurulup hem de devam ettirilebilir. Ses seviyesini artırmak için sağa bir, azaltmak amacıyla ise sol noktaya bir kez dokunmak yeterlidir.

Bir sonraki parçaya sağa 3, öncekine geçmek için sola 3 defa dokunulur. Gelen aramaları yanıtlamak için herhangi birine 1, bekletmede 2 defa basılır. Reddetmede ise 2 saniye basılı tutulur.

Buna benzer birkaç farklı ekstra komut TaoTronics SoundLiberty 53 kullanım kılavuzunda detaylı anlatılmıştır. TaoTronics SoundLiberty 53 eşleştirme bu adımlar takip edilerek yapılır:

 • TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklıklarının şarj kutusundan çıkarılmasının ardından üzerlerindeki LED gösterge ışıkları mavi renkte yanıp söner. Mavi beyaz renkte yanması eşleşmeye uygun olduğu anlamına gelir.
 • Bağlanması istenen cihazın Bluetooth fonksiyonu aktifleştirilerek bağlantı listesi arasından TaoTronics SoundLiberty 53 öğesi seçilir.
 • Bağlantı gerçekleştikten sonra ışıklar yavaş bir şekilde mavi renkte yanıp sönmeye başlar.
 • Tek kulaklık modu tercih edildiğinde yalnızca bir tanesi kutudan çıkarılıp yukarıdaki adımların tekrarlanması yeterlidir.

6 Saat Kesintisiz Müzik Dinleme Özelliğiyle TaoTronics SoundLiberty 53

TaoTronics SoundLiberty 53 aktif gürültü azaltma teknolojisi ile öne çıkar. Popülerliğiyle kendinden sıkça söz ettiren TaoTronics SoundLiberty 53 yorum kısmından da anlaşıldığı üzere kullananların da beğenisini kazanır.

TaoTronics SoundLiberty 53 özellikleri hem kaliteli müzik dinleme deneyimi hem de gelen aramalardaki ses kalitesini sağlaması bakımından yeterlidir. TaoTronics SoundLiberty 53 fiyat açısından ortalama bir seviyededir.

IPX8 derecesindeki suya dayanıklılığı en üst düzeydedir. 6 saatlik müzik dinleme süresiyle oldukça iyi performans sergiler. 10 m kullanım mesafesiyle yeterli kapsama alanı sunar. 30 saate varan toplam dinleme zamanıyla standart donanıma sahiptir.

Bluetooth versiyonu, hoparlör sürücüsü, şarj giriş tipi özellikleriyle benzerlikler gösterir. 120 dakika süren tam şarja ulaşma zamanı ortalama değerlerdedir. Buna ek olarak TaoTronics SoundLiberty 53 kullanıcı yorumları ve incelemelerine de bakıldığında performansının fiyatına göre başarılı olduğu belirtilir.

TaoTronics SoundLiberty 53 Çapraz Görünüm

TaoTronics SoundLiberty 53 Artı ve Eksi Özellikleri

TaoTronics SoundLiberty 53 modelinin ses yalıtımı becerisinin önde olması en avantajlı özelliklerinden biridir. Her kulaklıkta 2’şer adet dahili mikrofon bulunması sayesinde hem telefon görüşmeleri hem de müzik dinleme sırasında sesi dışarıya en az şekilde verir.

Hi-Fi teknolojisinin sayesinde çalınan ses dosyalarının kalitesine en yakın kalitede ses sağlar. Hoparlör sürücülerinin sunduğu yüksek bas performansı tatmin edici seviyededir. IPX8 derecesindeki suya dayanıklılığı egzersiz, yağış gibi koşullarda da kullanımı mümkün kılar.

Dokunmatik kontrollerin hızlı ve yeterli oluşu oldukça akıllı özellikler açısından önem teşkil eder. Kutu tasarımıyla da kullanıcılar tarafından beğenilen TaoTronics SoundLiberty 53 mikrofon performansı da ortalamanın üstündedir.

TaoTronics SoundLiberty 53 şarj kutusunun powerbank özelliğinde olmaması, kulaklıklar çıkarıldığında çalınan içeriğin otomatik durmaması, oyun oynarken ses senkronizasyonunu artıran oyuncu modunun bulunmaması gibi özellikler eksi yönler çerçevesinde değerlendirilebilir. TaoTronics SoundLiberty 53 öne çıkan artı ve eksi yönleri bu şekilde özetlenebilir:

 • TaoTronics SoundLiberty 53 telefon görüşmesi ve müzik dinleme deneyimiyle iyi durumdadır.
 • Suya dayanıklılığı üstün kalitededir.
 • 120 dk şarj süresi, tam şarj ile 6 saat, 30 saat toplam dinleme süresiyle rakiplerinin önüne geçer.
 • Kutuda şarj etme, kulaklığı çıkarınca otomatik kapanma ve gaming modu özelliği bulunmaz.

TaoTronics SoundLiberty 53 ile SoundLiberty 97 Arasındaki Farklar

TaoTronics SoundLiberty 53 üst modellerinden biri olan SoundLiberty 97 tam şarjdayken 3 saat fazla müzik dinlenebilir. Ancak 9 saate ek 20 saat kutudaki şarjı kullanabilmesi, TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklıktaki 6+24 saatlik süreye denktir.

Fiyat farkı düşük olsa da SoundLiberty 97 1 saatte hızlı şarj olabilir. Yerleşik qualcomm dinamik sürücülerinin bulunması ses performansını artırır. Aktif gürültü önleme özelliğiyle birlikte ekstra Apt-X ses kodeğine sahip olmasıyla da TaoTronics SoundLiberty 53 modelinden üstün iken IPX7 seviyesindeki suya dayanıklılığıyla daha geridedir.

TaoTronics SoundLiberty 53 Su Geçirmez

TaoTronics SoundLiberty 53 Fiyatları

TaoTronics SoundLiberty 53 geniş fiyatlığına sahip olması dikkat çekicidir. Dönemsel olarak değişiklik gösteren fiyatların yanı sıra sınıfındaki modellerle benzer fiyatlandırma politikasına tabi tutulur. Bununla birlikte TaoTronics SoundLiberty 53 en ucuz olduğu dönemlerin kampanya zamanlarına denk geldiği görülür.

Fiyat takibi yapılarak daha hesaplı şekilde TaoTronics SoundLiberty 53 alınabilir. Geliştirilen teknolojiler, artan ses kalitesi, kullanılan malzemeler fiyatı etkiler. Ancak genel ölçekte değerlendirildiğinde TaoTronics SoundLiberty 53 fiyat bakımından uygun sayılabilir.

Uzun süren verim alınabilecek tasarım, yeni nesil kulaklıkların arasına girmeyi başarmış olmasıyla da ilgi görür. TaoTronics SoundLiberty 53 fiyat listesi istenen sırayla görüntülenerek uygun fiyat bandında olan seçilebilir.

TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   TaoTronics SoundLiberty
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   20 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Hasan Y.1 yorum
  6 beğeni
  Hasan Y.Konya5 Kasım 2020
  Ürünü kerem enginar tavsiye etti diye aldım gayet basarılı sesin bası tizi yükseklıgı cok güzel. Sadece yapısı biraz garip. Tavsiye ederim
 • SG1 yorum
  2 beğeni
  Salih G.13 Ekim 2020
  İyi güzelde sol kulaklık cızırtı yapıyor tam istenilen bass yok ama 200 TL alınabilecek en iyi kulaklık

TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 77 IPX7 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 TaoTronics SoundLiberty 53 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundLiberty 77 IPX7 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 628,17 TL
1 satıcı
489,49 TL
14 satıcı
Fiyat Yok 850,00 TL
4 satıcı
Popülerlik-1. Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan2 yorum2 yorum-5 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokVarVarYok
TWSVarVarVarVar
SeriTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLibertyTaoTronics SoundLibertyJBL Tune
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi20 saat150 saat-150 saat
Müzik Dinleme Süresi-6 saat5 saat3 saat
Kablosuz ŞarjYokYok-Yok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokYok-Yok
NFCYokYok-Yok
Hızlı ŞarjYokYok-Yok
MikrofonluVarVar-Var
Kafa Bandı YastığıYokYok-Yok
Düşük Frekans20 Hz--20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz--20 kHz
Empedans Değeri---32 ohm
Ses Seviyesi---105 dB
Şarj Olma Süresi120 dk--120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m-10 m
Sürücü Çapı-6 mm-12 mm
Ağırlık---52 gr
Şarj Giriş TipiType-C---
Toplam Kullanım Süresi-30 saat-19 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı