TaoTronics

TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

(3 yorum)
TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 300 saat, Müzik Dinleme Süresi: 40 saat, Kutusuz... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler TaoTronics Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

TaoTronics SoundSurge 85

TaoTronics SoundSurge 85 ses iletiminde devrim yaratan teknolojisi ile markanın çok satan ürünleri arasındaki yerini almaya hak kazanır. Yeni nesil Bluetooth teknolojisi, konforlu giyim deneyimi ve aktif gürültü engelleme özelliği ile TaoTronics TT-BH085 ANC aradığınız performansı sizlere sunmaya adaydır. TaoTronics SoundSurge 85 aktif gürültü engelleyici ANC Bluetooth 5.0 kulaklık tasarımında öne çıkan detaylar ses iletiminde engelleri ortadan kaldırmak adına bir araya gelir.

Dış görünüşü ile lüks bir görünüm çizen TaoTronics SoundSurge 85 hafif yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile varlığını hissettirmez. Gelişmiş teknolojinin ürünlerinden olan ileri ses sürücüleri ise yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi geliştirir. Her bir notanın ayrıntılı bir şekilde duyulmasına olanak tanıyan TaoTronics SoundSurge 85 bas ve tiz dengesiyle fark yaratır. İşlevsel tasarımında yer alan tuşlar ise kısayollar oluşturarak eller serbest telefon, bilgisayar ya da tablet kullanımını mümkün hale getirir.

TaoTronics SoundSurge 85 sahip olduğu tüm özellikleri uzun süreler deneyimleyebilmeniz adına güçlü batarya teknolojisiyle birlikte üretilir. Güçlü batarya kapasitesi uzun süre aralıksız ses iletimini mümkün hale getirirken hızlı şarj özelliği ürün performansını tamamlar niteliktedir. TaoTronics SoundSurge 85 performansı ile en sevdiğiniz şarkıları yüksek kalitede dinleyebilir, oyun deneyimlerinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. TaoTronics SoundSurge 85 hayal ettiğiniz ses donanımını ve konforunu sizlere sunmaya hazırdır.

TaoTronics SoundSurge 85

TaoTronics SoundSurge 85 Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi

SoundSurge 85 aktif gürültü engelleme teknolojisi ile her ortamda üstün performans sunmayı amaçlar. Toplu taşıma, park, ofis ya da cadde gibi kalabalık ortamlarda dış sesleri engelleyerek sizleri dinlediğiniz parçayla baş başa bırakır. Bulunduğunuz ortamdaki sesleri kesintisiz olarak analiz eden TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 sistemi rahatsızlık hissini ortadan kaldırmayı başarır. TaoTronics SoundSurge 85 özellikleri gürültü engellemenin yanı sıra yüksek kaliteye sahip ses iletimiyle öne çıkar. Teknik yapısında yer alan cVC 8.0 gürültü engelleyici mikrofon çağrılar sırasında karşı tarafın sizi net bir şekilde duymasını sağlar.

Ortam sesinden ayrıştırılan ses ile dengeli bas ve tiz ayarında bulunan TaoTronics SoundSurge 85 sürücüleri benzersiz performanslarıyla dikkat çeker. Yeni nesil teknolojilerden biri olan aptX kodek ve 40 mm sürücü donanımları optimum denge sağlamada başarı gösterir. Ses çözünürlüğünü yükselten sürücüler sayesinde cızırtı ya da titreşimler engellenir. TaoTronics SoundSurge 85 keyifli müzik dinleme performansını güçlü batarya sistemiyle tamamlar. Ürünün teknik donanımına dahil olan batarya gücü gürültü engelleme modu ile beraber tam 24 saate varan kesintisiz performans deneyimi sağlar.

Gürültü engelleme modu kapatıldığında bu sürenin 40 saate kadar çıktığı gözlemlenir. TaoTronics SoundSurge 85 kulaklık uzun süreli kullanım deneyiminin yanı sıra hızlı şarj özelliği geliştirmeyi de ihmal etmez. Hızlı şarj donanımı sayesinde 5 dakika gibi kısa bir sürede 2 saate varan müzik dinleme deneyimi geliştirilir. Turbo şarj donanımıyla TaoTronics SoundSurge 85 beklentilerinizin üzerinde bir ses iletim deneyimi sunar.

TaoTronics SoundSurge 85 Seleflerinden Ayrılan Yanları

Kullanıcı değerlendirmeleri sonucunda belirtilen TaoTronics SoundSurge 85 inceleme yorumları ürün sisteminin seleflerinden ayrılan özellikleriyle öne çıktığını belirtir. TaoTronics SoundSurge 85 Bluetooth kulaklık farkını ortaya koyan özelliklerinden biri konfor sağlayan özel tasarımı olur. Estetik detaylarla donatılan TaoTronics SoundSurge 85 aktif gürültü engelleyici kulaklık toplamda 220 gram ağırlık değeri yaratır. Hafif olması ekstra ağırlık hissinin ortadan kalkmasına olanak tanırken kolay bir şekilde taşınmasını da mümkün kılar.

TaoTronics SoundSurge 85 kolay taşıma özelliği geliştiren diğer tasarım detayları arasında katlanabilir yapısı yer alır. Alan kaplamayan özel tasarımının yanında seyahat kılıfı bulunan cihaz çantanız ya da bavulunuz içerisinde çizilmeden rahatlıkla taşınabilir. TaoTronics SoundSurge 85 konfor sağlayan özelliklerinde sünger yastıklara yer verir. Kulak yapısını çevreleyen sünger yastık bölümleri ekstra yumuşak tasarımlarıyla konforlu müzik dinleme deneyimi oluşturmayı başarır.

TaoTronics SoundSurge 85 tasarımını minimal düzeyde tutmayı amaçlayan marka ürün sistemine 4 farklı tuş özelliği ekler. Tuşların kısayol oluşturması sayesinde kullanıcılar telefon ekranına dokunmadan çeşitli işlemleri yerine getirebilir. Ses seviyesi ayarı, şarkı değiştirme, açma/kapama ve gürültü engelleme modunu aktif etme tuşları ile kulaklık kullanımında kolaylık elde etmek mümkün hale gelir. TaoTronics SoundSurge 85 seleflerinden ayrılan farkları ile favori müzik dinleme aksesuarınız olmaya adaydır.

TaoTronics SoundSurge 85 Artı ve Eksileri

TaoTronics TT-BH085 sistemini test eden kullanıcılar performansını artı ve eksi noktaları ile değerlendirir. TaoTronics SoundSurge 85 yorum ya da incelemelerinde öne çıkan artı noktaları şunlar olur:

 • İleri teknolojinin avantajlarından biri olan aktif gürültü engelleme modu sayesinde pürüzsüz ses iletimi sağlanır.
 • Bluetooth 5.0 teknolojisi telefon, bilgisayar ya da tabletler ile anında bağlantı kurarak kopmayan performans geliştirir.
 • Gelişmiş sürücü donanımı bas ve tiz ayarında kusursuz dengeyi bularak en sevdiğiniz parçaları keyifle dinlemenize olanak tanır.
 • 750 mAh batarya gücü 40 saate varan çalışma deneyimi oluşturmayı başarır.
 • Turbo şarj modu cihazın 5 dakikada 2 saat güç depolamasına izin verir.
 • Minimum gecikme süresi özellikle oyun performanslarında avantaj sağlar.
 • Ayarlanabilir kafa bandı özelleştirilebilir kulaklık tasarımı oluşturmanıza olanak tanır.
 • Sünger yastıklarla desteklenen kulaklık başları 90 derece dönebilir yapıları ile katlanabilir tasarım özelliği taşır.
 • Gürültü önleyici mikrofon telefondan gelen çağrıları yüksek kalitede gerçekleştirmenize izin verir.
 • 220 gram ağırlıkta olan TaoTronics SoundSurge 85 ekstra hafif kulaküstü kulaklık tasarımı oluşturur.
 • Seyahat kılıfı sayesinde çizilmeden ya da yıpranmadan istenilen yere taşınabilir.

TaoTronics SoundSurge 85 eksi noktası olarak şu yorum öne çıkar:

 • Gövde malzemesinin plastikten yapılması metal ya da deri malzemelere göre daha hassas olmasına neden olur.
TaoTronics SoundSurge 85 Kutu

TaoTronics SoundSurge 85 Fiyatları

Kulaküstü kulaklık arayışında olan kullanıcılar yüksek teknolojiye sahip ürünleri uygun fiyatlarla satın alma beklentisi taşır. TT-BH085 modeli ise kullanıcı beklentilerini karşılamak adına en cazip fiyat aralıklarıyla belirlenerek sizlere sunulur. Selefleriyle karşılaştırıldığında TaoTronics SoundSurge 85 en ucuz fiyat aralıklarını yansıttığı gözlemlenir.

Fiyat performans açısından öne çıkmasını sağlayan özellikleri arasında ise kablosuz olması, yüksek kaliteye sahip ses sürücüsü ve aktif gürültü engelleme modu sunması yer alır. Kazançlı alışveriş fırsatı oluşturan TaoTronics SoundSurge 85 fiyat aralıkları ile beklediğiniz tüm özelliklere sahip olmak mümkün hale gelir.

TaoTronics SoundSurge 85 sistemi uygun fiyatlarla sunulmasına rağmen yüksek performansa sahip ses iletimini sürdürmeye devam eder. Müzik dinleme, oyun oynama ya da çağrı yanıtlama deneyimlerinde farkını hissettiren TaoTronics SoundSurge 85 çok satanlar listesindeki yerini korur. Markanın kullanıcılardan tam puan alan TaoTronics SoundSurge 85 modelini sizler de en uygun fiyatlarla satın alma avantajına erişebilirsiniz.

Sorunsuz alışveriş deneyimi yaratan marka bütçenizi korumayı hedefleyerek fiyat seçeneklerini uygun aralıklarda tutmaya devam eder. TaoTronics SoundSurge 85 kulaküstü Bluetooth kablosuz kulaklık işlevsel ve konforlu yapısıyla aranılan ürünlerden biri olur. Dönemsel olarak değişen fiyatlar kampanya ve indirimlerle en cazip seçenekleri sunar. TaoTronics SoundSurge 85 fiyat seçeneklerini değerlendirebilir, üstün performansa bütçenizi koruyarak ulaşabilirsiniz.

TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   300 saat
Müzik Dinleme Süresi:   40 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Mikrofonlu:
Kafa Bandı Yastığı:
Şarj Olma Süresi:   45 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Ağırlık:   220 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
En Çok Aranan İfadeler

iPhone 14 Fiyat

Ortalama Puan
4.3 6 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MO 64 yorum
  965 beğeni
  Mutlu O. Ankara 15 Nisan 2021
  Kulaklık gerçekten performans/fiyat açısından oldukça iyi tâbi ki bir sony wh-1000xm4 performansı beklemeyin. Ancak vergiler dahil fiyatı 360 TL olan bir ürün kulak çevresini sarıyor baskı yapmıyor sesi iyi ve anc var daha ne olsun? Cidden fiyatına göre performansı kötü diyen arkadaşlar ne bekliyorsunuz? 1 TL = 1 dolar olsa hadi neyse diyeceğim de şuan ki kura rağmen bu denli iyi ürünlerin bu fiyata satılması gerçekten iyi tavsiye ederim. JBL'in ucuz modelleri yerine tercih ederseniz hem anc özelliğine sahip olursunuz hem şarjı 15 saat daha uzun gider hemde kulak çevreleyen yapısı sayesinde kulaklarınız ağrımaz. Fiyatı çerçevesinde bence gayet iyi daha iyi bir kulaklığa ihtiyacınız varsa paraya kıyın boş yorum yapmayın...
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • MT 21 yorum
  212 beğeni
  MUSTAFA T. İstanbul 6 Ağustos 2020
  Kulaklık maalesef fiyatının hakkını veremiyor YD da plastik kutu ile satılan kulaklık TR de bez bir torba kılıf ile veriliyor. Halen ikinci sınıf muamelesi. Bunu almadan önce Anker soundcore Life 10 kullandım. Özellikle bas tadında büyük fark var. Taotronics yetersiz kalıyor Normal dinleyiciler için asla kötü değil. İlk defa böyle bir kulaklık alanlar beğenebilir Ama doygun bas sevenler akustik müzik sevenleri memnun etmez Film izlenir tabii de ama ses sistemi kalitesinde sesi yok. Pc de veya telefonda donanım ve menulerden ayar yapılırsa sesin kalitesi artıyor Kulaklıkla 10 larca film izledim. Youtube ve 320 mbts mp3 dinledim. Ayar yapılmayan bir cihaz ile kullanırsa tatmini az. egreat MP ye bağladığım yine taotronics Bt aparat ile film izliyorum. Bağlantı hızı ankere göre daha iyi. açar açmaz anında bağlanıyor. Kulaklığın diğer iyi özelliği ; bağlı olduğu cihaz ile bağlantı kesilirse baska cihazlar kendisini bulsun diye eşleşme moduna alıyor ve bunu ablamız sesli söylüyor Çalma süresini ölçmedim ama vaad ettiği süreyi veriyor.Çünki ne cabuk bitti pili demedim hiç ANC hiç kullanmadım Gerek de görmüyorum Ben ev kullanıcısıyım. Dışarda kafamda bu kocaman şeyle dolaşamam. Gerçek ses için bütçeniz düşük ise anker alın.
Tüm Yorumlar
 • MO 64 yorum
  965 beğeni
  Mutlu O. Ankara 15 Nisan 2021
  Kulaklık gerçekten performans/fiyat açısından oldukça iyi tâbi ki bir sony wh-1000xm4 performansı beklemeyin. Ancak vergiler dahil fiyatı 360 TL olan bir ürün kulak çevresini sarıyor baskı yapmıyor sesi iyi ve anc var daha ne olsun? Cidden fiyatına göre performansı kötü diyen arkadaşlar ne bekliyorsunuz? 1 TL = 1 dolar olsa hadi neyse diyeceğim de şuan ki kura rağmen bu denli iyi ürünlerin bu fiyata satılması gerçekten iyi tavsiye ederim. JBL'in ucuz modelleri yerine tercih ederseniz hem anc özelliğine sahip olursunuz hem şarjı 15 saat daha uzun gider hemde kulak çevreleyen yapısı sayesinde kulaklarınız ağrımaz. Fiyatı çerçevesinde bence gayet iyi daha iyi bir kulaklığa ihtiyacınız varsa paraya kıyın boş yorum yapmayın...
 • DK 22 yorum
  274 beğeni
  Dogan K. İstanbul 4 Kasım 2020
  Arker Q10 gerçekten kafada ağır hissettiren bir kulaklık. Özellikle kulak içi kulaklıklara alıştıysanız bu sizin için daha sıkıntılı olacaktır. Dışarıda kullanmak için pek uygun görünmüyor. Boynunuza indirdiğinizde kulaklık dönmüyor. Ama katlanma özelliği var. Bass'ları gerçekten çok iyi, bu işlerden anlamam ama ses kalitesini beğendim. Bataryası da efsane gidiyor. Ancak dediğim gibi ağır bir kulaklık yada gram olarak ağır durmasa da nasıl beceriyorsa kafada rahatsız ediyor. 1 2 belki 3 saatlik için uygun olabilir kişiye göre de değişir. Evde pcde hikaye modlu oyun, müzik film dizi vs yada salonda tvye yada android box'a bağlayıp müzik film vs için uygun. Bu yüzden başka bir kulaklık arayışına girdim. Taotronics'i buldum. Henüz almadım iyi mi bilmiyorum. Herkesin Q10 kadar bass düşkünü olmadığını biliyoruz. Dengeli bir ses versin amacına göre yeterli olabilir. Q10'a göre daha hafif olduğu söyleniyor. Bu segmentte başka hangisi var bilemiyorum. Sonunda bu işten vazgeçip kulak içine geri dönebilirim muhtemelen. Ayrıca Q10 kapalı tip bir kulaklık closed back. Taktığınızda ses yalıtımı yapıyor. Dışarıda kullanmak için avantaj ancak bu durumda uzun süre kullanmanızı engelliyor. Çünkü kendi sesinizi hatta belki de kalbinizin sesini bile duyabilirsiniz :) bu kadar kapalı olması bazen avantaj bazen de dezavantaj olur. Q10 hafif bir kulaklık olsaydı zaten o fiyatta muhtemelen olmazdı. Bu kadar büyük eksikliği olduğu için fiyatını uygun tutup satıyorlar demek ki. Belki 1000 liralık kulaklıklarla yarışıyordur ancak baş ağrıtan bir kulaklığı herkes istemeyebilir.
 • MT 21 yorum
  212 beğeni
  MUSTAFA T. İstanbul 6 Ağustos 2020
  Kulaklık maalesef fiyatının hakkını veremiyor YD da plastik kutu ile satılan kulaklık TR de bez bir torba kılıf ile veriliyor. Halen ikinci sınıf muamelesi. Bunu almadan önce Anker soundcore Life 10 kullandım. Özellikle bas tadında büyük fark var. Taotronics yetersiz kalıyor Normal dinleyiciler için asla kötü değil. İlk defa böyle bir kulaklık alanlar beğenebilir Ama doygun bas sevenler akustik müzik sevenleri memnun etmez Film izlenir tabii de ama ses sistemi kalitesinde sesi yok. Pc de veya telefonda donanım ve menulerden ayar yapılırsa sesin kalitesi artıyor Kulaklıkla 10 larca film izledim. Youtube ve 320 mbts mp3 dinledim. Ayar yapılmayan bir cihaz ile kullanırsa tatmini az. egreat MP ye bağladığım yine taotronics Bt aparat ile film izliyorum. Bağlantı hızı ankere göre daha iyi. açar açmaz anında bağlanıyor. Kulaklığın diğer iyi özelliği ; bağlı olduğu cihaz ile bağlantı kesilirse baska cihazlar kendisini bulsun diye eşleşme moduna alıyor ve bunu ablamız sesli söylüyor Çalma süresini ölçmedim ama vaad ettiği süreyi veriyor.Çünki ne cabuk bitti pili demedim hiç ANC hiç kullanmadım Gerek de görmüyorum Ben ev kullanıcısıyım. Dışarda kafamda bu kocaman şeyle dolaşamam. Gerçek ses için bütçeniz düşük ise anker alın.

TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundSurge 90 Hibrit ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkTaoTronics SoundSurge 90 Hibrit ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
FiyatFiyat Yok 1.799,90 TL
3 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan3 yorum17 yorum-17 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVar-Var-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Seri-Anker SoundCore-Anker SoundCore
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi300 saat150 saat-150 saat
Müzik Dinleme Süresi40 saat60 saat35 saat60 saat
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuzKutusuz
Uzaktan Kumandalı-Var-Var
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıVarVarVarVar
Düşük Frekans-16 Hz20 Hz16 Hz
Yüksek Frekans-40 kHz20 kHz40 kHz
Empedans Değeri-16 ohm-16 ohm
Şarj Olma Süresi45 dk120 dk120 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m15 m10 m15 m
Sürücü Çapı-40 mm40 mm40 mm
Ağırlık220 gr-290 gr-
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı