Xiaomi

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(6 yorum)
Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

245,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Hepsiburada/Possible Elektronik

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 150 saat, Müzik Dinleme Süresi: 4 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (21)

En Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık modeli üstün ses teknolojisi ile müzik dinleme, çağrı yanıtlama ve video izleme deneyimlerinizi baştan yaratmak için tasarlanır. Kompakt yapısıyla dikkat çeken tasarımı, kolay kullanım deneyimini beraberinde getirir.

Yeni nesil Bluetooth teknolojisine sahip olması cihazlarla anında bağlantı kurmasına izin verir. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 özellikleri arasında yer alan IPX7 sertifikası cihaz dayanıklılığını artırarak uzun ömürlü kulaklık tasarımının ortaya çıkmasına izin verir.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık optimum ses performansını günün her anında deneyimlemenizi sağlar. Uzun süreler çalışabilme özelliğini güçlü batarya donanımına borçludur. Hızlı bir şekilde şarj olması ise kesintisiz performansını gün boyu devam ettirmesinde etkilidir.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kullanımında kullanıcıların tarzını bir adım öne çıkarmayı hedefleyen Xiaomi, şık ve zarif bir kulaklık tasarımına imza atar. Minimal tasarımı kulak içine adapte olarak modern teknolojinin tarzınıza yansımasına olanak tanır.

Taşıma ya da şarj kutusu ise minimum hafiflikte tasarlanarak gittiğiniz her yerde sizlere eşlik eder. Cebinizde ya da çantanızda taşıdığınızda yer kaplamaması ise en büyük avantajlarından biri olur.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık ses teknolojilerinde beklediğiniz tüm performansı sizlere sunmaya hazırdır. Xiaomi güvencesiyle hazırlanan Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kulaklık performansını deneyimleyebilir, en sevdiğiniz parçaları net ve kaliteli ses iletimi ile birlikte dinleyebilirsiniz.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Üstün Ses Performansı

Earbuds Basic 2 üstün ses performansı sahip olduğu teknolojiler sayesinde öne çıkar. True Wireless Stereo kulaklık donanımına sahip olan Xiaomi Earbuds 2 kulaklık kaliteli sürücüleriyle farkını her kullanımda yansıtmaya devam eder. Toplamda 7.2 mm sürücü çapına sahip olan sistemi ses notalarını tüm ayrıntılarıyla duymanıza izin verir.

Mi Earbuds Basic 2 özellikleri arasında öne çıkan detaylardan bir diğeri minimum gecikme oranı olur. Sağ ve sol kulaklık çiftlerinin senkronize bir şekilde çalışması ses performansını artırır. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kulaklık çiftlerinden biri çıkarıldığında diğeri çalışmaya devam eder.

Ayrı olarak çalışabilen kulaklık çiftleri sayesinde dış ortam sesleriyle bağınızı kesmek zorunda kalmazsınız. Mi True Wireless earphones Basic 2 özellikleri üstün şarj kapasitesiyle tamamlanır. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kesintisiz 4 saat müzik dinleme performansı yaratarak dikkat çeker.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 şarj süresi ise 120 dakikadır. Kısa sürede tam şarj kapasitesine ulaşan Mi True Wireless Earbuds Basic 2 gün boyu aralıksız olarak kullanıcı deneyimi geliştirilmesini mümkün kılar. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kullanımı bekleme moduna alındığında 150 saat boyunca şarjı bitmeden devam edebilir.

Type-C şarj girişi ise kolay şarj deneyimini beraberinde getirir. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık, sahip olduğu tüm özellikleri keyifli müzik dinleme deneyimi oluşturmanız adına bir araya getirir. İncelikle tasarlanan ses donanımını her müzik parçasında hissetmeniz mümkündür.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kulaklıklar

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kulaklığın Seleflerinden Ayrılan Yanları

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 gelişmiş teknoloji ile tasarlanan teknik ve tasarım donanımını öne çıkarır. Mi Earbuds Basic 2 şarj süresi, ses teknolojisi ve kompakt boyutu ile seleflerinden ayrılan özellikler geliştirir. Pratik kullanıcı deneyimi geliştirmesi ise en büyük avantajlarından biridir.

“Mi True Wireless Earbuds Basic 2 nasıl kullanılır?” sorusunun cevabında ise yeni nesil bağlantı özellikleri öne çıkar. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisine sahiptir.

Mi Earbuds Basic 2 kullanımı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden gerçekleştirilebilir. Tek yapmanız gereken kulaklık ve cihazın Bluetooth ayarını açık konuma getirmektir. Ardından eşleşme sağlayabilirsiniz. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 cihazlarla tek eşleşmede hafıza özelliğini devreye sokar.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kullanımı için her seferinde tekrardan eşleştirme yapmanıza gerek yoktur. “Mi Earbuds Basic 2 nasıl takılır?” sorusunda ise kulakiçi özelliği devreye girer. Kulağa tam oturan tasarımı sayesinde en hareketli günlerde bile düşme ya da kayma gibi sorunlar göstermez.

“Mi True Wireless Earbuds Basic 2 su geçirir mi?” sorusunun cevabı seleflerinden ayrılan bir başka özelliğini ortaya çıkarır. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kulaklık IPX7 sertifikası sayesinde suya karşı direnç göstermeyi başarır. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde ürün performansının seleflerine göre daha üstün olduğu gözlemlenir.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kullanım

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Artı ve Eksileri

Mi Earbuds Basic 2 tasarımı artı ve eksi noktaları ile değerlendirildiğinde tüm performansını ortaya koyar. Mi Earbuds Basic 2 yorum değerlendirmeleri arasında öne çıkan artı noktaları şunlardır:

 • 5.0 Bluetooth versiyonu ile anında bağlantı özelliği geliştirir.
 • Mi True Wireless Earbuds Basic 2 7.2 sürücü çapı geniş ses frekans aralığı sağlar.
 • Mikrofonu net ve berrak ses iletimi sağlayarak çağrı yanıtlamada beklenilen performansı karşılar.
 • Kesintisiz olarak 4 saat boyunca müzik dinleme deneyimi sunar.
 • Mi True Wireless Earbuds Basic 2 toplamda 8.2 gr ağırlığı ile hafif ve kompakt bir tasarıma sahiptir.
 • Kulaklık çiftlerinin kullanım mesafesi 10 metre olarak belirlenir ve eller serbest müzik dinleme deneyimi gerçeğe dönüşür.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 inceleme ve yorumlarında belirtilen eksi noktası ise:

 • Mi True Wireless Earbuds Basic 2 tasarımında aktif gürültü engelleme (ANC) modu bulunmaz.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Fiyatı

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 performansını deneyimlemek isteyen kullanıcılar ürünün fiyat seçeneklerini merak eder. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 fiyat aralıkları en cazip seçenekleri sizlere sunmak adına titizlikle belirlenir.

Mi True Wireless Earbuds 2 Basic fiyat seçenekleri belirlenirken marka kullanıcı bütçelerini göz önünde bulundurmayı ihmal etmez. Fiyat performansı ile başarı toplayan Mi True Wireless Earbuds Basic 2 sistemi ile selefleri arasında fark yaratarak çok satanlar listesine yerleşir.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 fiyat seçenekleri kazançlı aksesuar alışverişini beraberinde getirir. Kablosuz kulaklık tasarımını en uygun fiyatlarla satın almak isteyen kullanıcılar Mi True Wireless Earbuds Basic 2 modeliyle beklentileri karşılayabilir.

Mi Earbuds Basic 2 fiyat aralıkları dönemsel olarak farklılıklar gösterse de sizlere genel olarak en cazip seçenekleri sunar. Mi Earphones 2 Basic fiyat seçenekleri ve tasarımları Xiaomi yetkili satış mağazaları aracılığıyla incelenebilir.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2 fiyat seçeneklerini inceleyerek sizler de ekstra kazançlı alışveriş deneyiminde bulunabilirsiniz. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 hem fiyat hem de performans olarak beklentilerinizin üzerine çıkmaya hazırdır.

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   150 saat
Müzik Dinleme Süresi:   4 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   7.2 mm
Ağırlık:   8.2 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   12 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.76 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MG9 yorum
  20 beğeni
  MURAT G.Kocaeli12 Mayıs 2021
  Ürün fiyatına göre çok iyi tatmin edici ses veriyor eleştirmesi çok kolay şarji da makul sürelerde gidiyor telefon konuşması içinde ben hiç şikayet etmeyeceğim sıkıntı yaşamadık kötü yorumlara bakmayın
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • 3 yorum
  40 beğeni
  Tayfun Ç.İzmir13 Aralık 2020
  Çook güzel müzik dinlersiniz. Karşı tarafın konuşması çok nettir. Ama sizin sesiniz diye ne kadar çevre ses varsa karşıya o gider. Size boğuk boğuk sesin gelmiyor nerede konuşuyorsunuz diye sorarlar. Çok çalışın apple bir kulaklık alın. Bunlara verilen paraya yazık.
Tüm Yorumlar
 • TB2 yorum
  11 beğeni
  Taner B.14 Şubat 2022
  Ürün denediğimde sorun çıkar diye düşündüm. Ama istenilen performansı verdi. Satıcıları kontrol ederek alın piyasada çakma ucuz ürünler var.
 • KK1 yorum
  3 beğeni
  Kerem K.İstanbul21 Eylül 2021
  Ürünü alalı 3 hafta kadar oldu şarjı uzun gidiyor müzik ve konuşma kalitesi de iyi uzun ömürlü çıkarsa çok iyi
 • FA1 yorum
  17 beğeni
  Fuat Enes A.30 Haziran 2021
  Suya tere dayanıkliklik varmı ve garantisi varmı acaba
 • 1 yorum
  3 beğeni
  Erkan İ.Adana16 Haziran 2021
  Kolay SiparişAktuelexpress
  Son sesi iyi değil, fiyatına bakılarak gayet güzel. İş görüyor
 • MG9 yorum
  20 beğeni
  MURAT G.Kocaeli12 Mayıs 2021
  Ürün fiyatına göre çok iyi tatmin edici ses veriyor eleştirmesi çok kolay şarji da makul sürelerde gidiyor telefon konuşması içinde ben hiç şikayet etmeyeceğim sıkıntı yaşamadık kötü yorumlara bakmayın

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi TWS Earphones 2 Basic Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi TWS Earphones 2 Basic Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 245,00 TL
27 satıcı
194,00 TL
21 satıcı
149,90 TL
14 satıcı
423,00 TL
14 satıcı
Popülerlik8. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık---
Ortalama Puan6 yorum13 yorum8 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi150 Saat150 Saat-150 saat
Kelime ile Filtrele-spor--
Konuşma Süresi---5 saat
Müzik Dinleme Süresi4 Saat4 Saat4 Saat5 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz---
Yüksek Frekans20 kHz---
Empedans Değeri---32 ohm
Şarj Olma Süresi120 dk90 dk90 dk90 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı7.2 mm--14.2 mm
Uzunluk-21.6 mm--
Genişlik-26.6 mm--
Yükseklik-16.4 mm--
Ağırlık8.2 gr8.2 gr8.2 gr9.4 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi12 saat12 saat12 saat20 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı