Xiaomi

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(13 yorum)
Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

194,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 32 dakika önceStokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/ELVİTA

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 150 saat, Müzik Dinleme Süresi: 4 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Xiaomi Airdots

Tasarımı, ses aktarımı ve güçlü bağlantı sistemiyle öne çıkan Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık, telefonla konuşurken ya da müzik dinlerken serbestçe hareket edebilme imkânı tanır. Kablo ile uğraşmadan oyun oynayabilme ve video izleyebilmenizi sağlayarak konforunuzu artırır. Bilgisayar, cep telefonu, tablet, televizyon gibi Bluetooth destekli pek çok akıllı cihaz ile birlikte eşleştirebileceğiniz Xiaomi Mi Airdots, multimedya içeriklerini en iyi ses kalitesinde dinleyebilme fırsatı verir.

Tüm gün kullanabileceğiniz ergonomik tasarımı ise üstün konfor sağlar. Yenilikçi teknolojiler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen Xiaomi Redmi Airdots Bluetooth Earphones kulaklık, özellikleriyle yaşam kalitenizi artırır. Kolay bağlantı sistemi sayesinde saniyeler içerisinde müzik dinleyebilme ve telefonla konuşabilme imkânı tanır. Açık havada veya spor salonunda spor yaparken de tercih edebileceğiniz Xiaomi Airdots ile ellerinizi kullanmadan aramalarınızı cevaplayabilir, telefonda konuşurken diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Şarj kutusundan çıkardığınız zaman otomatik olarak aktifleşen Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth 5.0 kulaklık, gecikmelere karşı geliştirilen işlemcisi sayesinde kusursuz bir entegrasyon sağlar. Siyah renkli tasarımıyla diğer aksesuarlarınızla görsel bir bütünlük yakalayabilmenize olanak tanır.

Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık; araba, bisiklet veya motosiklet ile sürüş yaparken ellerinizi kullanmadan telefonla konuşabilmenizi sağlar, yola daha iyi odaklanabilmenize yardımcı olur. Bas ve tizleri kaliteli bir şekilde duyabilmenize imkân verir, müziğin yanı sıra podcast ve sesli kitap dinlerken de zahmetsiz rahatlık sunar. Tuşlu olarak tasarlanan Xiaomi kulaklık Airdots, tek bir tuşla aramalarınızı cevaplayabilme, müziklerinizi ve sesli asistanlarınızı kontrol edebilmenize olanak tanır.

Xiaomi Airdots

Yeni Nesil Bluetooth Desteği ile Öne Çıkan Xiaomi Airdots

Video izlerken ya da oyun oynarken en küçük ses detaylarını yakalayabilme imkânı veren Xiaomi Airdots, 5.0 Bluetooth desteğine sahiptir. 2 Mbps’ye kadar veri aktarım hızı sayesinde sesleri gecikmesiz bir şekilde duyabilmenizi sağlar, kaliteli bir deneyim sunar. Hızlı ve kararlı bir bağlantı performansına sahip olan Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth 5.0 kulaklık, geniş menziliyle de hayatınızı kolaylaştırır.

10 metre iletim mesafesi ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi Airdots, multimedya içeriklerinizi dinlerken özgürce hareket edebilmenizi sağlar. Kesilme ve parazitlenme gibi sorunlara karşı geliştirilen Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık, 7.2 mm hareketli bobin sürücü ünitesi sayesinde sesi iki tarafa aynı frekansta aktarır. Her ses seviyesinde aradığınız netliğe ve berraklığa ulaşabilmenizi sağlar, her notayı derinden hissedebilme olanağı tanır.

DSP akıllı çevre gürültü azaltma sistemine sahip olan Xiaomi Bluetooth Airdots kulaklık, dışarıdaki yüksek sesleri filtreler. Xiaomi Airdots özelliklerinde dikkat çeken bu gürültü azaltma fonksiyonu müzik dinlerken, sesli ve görüntülü konuşmalar yaparken daha iyi odaklanabilmenize yardımcı olur. Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık, 20Hz ile 20kHz aralığında frekans tepkisiyle ses seviyesini değiştirseniz dahi kalitesini korur.

Kulağınıza tam oturan formu ve modern detaylarıyla giyiminize zarif bir detay katar. 26.65 mm X 16.4 mm X 21.6 mm kulaklık ve 62 mm X 40 mm X 27.2 mm şarj kutusu ölçülerinde tasarlanan ürünü cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, ihtiyacınız olduğu her an kullanabilirsiniz.

Xiaomi Airdots Genel

Xiaomi Airdots Kulaklık ile Kesintisiz Kullanım Deneyimi

Hassas sürücüsü sayesinde her notayı duyabilmenizi sağlayan Xiaomi Airdots kulaklık, farklı ritimleri hissedebilme olanağı tanır. Tek bir şarjla 4 saat kullanabileceğiniz Xiaomi Redmi Airdots Bluetooth kulaklık, otobüs yolculuklarınızı daha konforlu geçirebilmenize fırsat verir. Cihazın şarj kutusunu kullanarak 12 saat boyunca kaliteli bir aksesuar deneyimi yaşayabilirsiniz.

40 mAh batarya kapasitesine sahip olan Mi Airdots kulaklığın şarj süresi yaklaşık 1.5 saattir. 300 mAh batarya gücüyle öne çıkan şarj kutusu ise yaklaşık 2 saatte şarj olur. Xiaomi Airdots kulaklık, hassasiyeti yüksek mikrofonuyla da beklentinizi karşılar. Ses dalgalarınızı konuştuğunuz kişilere net bir şekilde ileterek daha verimli bir iletişim kurabilmenize olanak tanır.

Sade ve minimal bir tasarıma sahip olan Airdots kulaklık, tarzınızı kulaklığınız ile yansıtabilme imkânı sunar. Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyutta tasarlanan silikon başlıklarıyla kullanım konforunuzu artırır. Esnek yapıları sayesinde kulak kanalınıza tam oturan başlıklar, Xiaomi Airdots incelemelerinde dikkat çeker. Koşu sırasında veya ani hareket ederken kulaklığın düşmesini engelleyen tasarımlarıyla kaliteli bir kullanım sunar.

Yumuşak dokusu sayesinde kulağınızın tahriş olmasının da önüne geçen Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık, müzik veya podcast dinlerken ya da video izlerken telefonunuz çaldığında sesi otomatik olarak yönlendirir. Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth 5.0 kulaklık hem tekli hem de çiftli kullanabileceğiniz tasarıma sahiptir. Görüşme yaparken çevrenizdeki sesleri dinleyebilmenizi sağlayarak çok yönlü bir deneyim sunar.

Xiaomi Airdots Kulaklıklar

Xiaomi Airdots ile Xiaomi Mi Youth Edition Arasındaki Farklar

Xiaomi Airdots, tasarımı ve teknik özellikleriyle Xiaomi Mi Youth Edition modelinden ayrılır. Xiaomi Mi Youth Edition, tek kulaklığa sahiptir. Sağ ve sol olmak üzere 2 kulaklığı bulunan Xiaomi Airdots, çok yönlü bir ses deneyimi sunar. Xiaomi Mi Youth Edition kulaklık modeli, mikro USB kablo ile şarj olur, şarj kutusu yoktur. Şarj kutulu olarak kullanıma sunulan Xiaomi Airdots, daha uzun süre dinleme performansı sergiler, konforunuzu artırır.

Xiaomi Airdots Kulaklık Ayrıntısı

Artı ve Eksi Fonksiyonlarıyla Xiaomi Airdots Kulaklık

Xiaomi Airdots kulaklık, ses kalitesi ve konforu ön planda tutan tasarımıyla dikkat çeker. Bu nedenle kullanıcılar tarafından tercih edilir. Xiaomi Airdots Kulaklık, artı ve eksi fonksiyonlarıyla kulaklık deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. Cihazın artı yönleri bu şekildedir:

 • Xiaomi Airdots’un minimal şarj kutusu daha rahat kullanım avantajı sağlar. Kutunun ön kısmında kırmızı LED gösterge bulunur. Bu gösterge, şarj kutusunun ve kulaklıkların şarj olmaya başladığınız görebilmeye olanak tanır.
 • Özel olarak geliştirilen hareketli bobin sürücüsü, sesin tüm katmanlarını en iyi şekilde duyabilmeyi sağlayarak müzik dinleme keyfini artırır.
 • Pratik bir kullanıma sahip olan Xiaomi Airdots kulaklık, Bluetooth destekli akıllı cihazlara saniyeler içerisinde bağlanır. Ayrıca önceden bağlanan aygıtlar arasında tek bir tuşla geçiş yapabilme imkânı tanır, yeniden kuruluma ihtiyaç duymaz.
 • DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliği, dışarıdan gelen rahatsız edici sesleri filtreler. Yani Xiaomi Airdots; müzik dinlerken, telefonla konuşurken ya da video izlerken dikkatin dağılmasını engeller.
 • Şarj kapasitesiyle de dikkat çeken Xiaomi Airdots TWS kulaklık, kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Düşük şarjda çıkardığı uyarı sesi ile beklentilere cevap verir.
 • Android, İOS, Windows, Linux ve MacOS dahil pek çok işletim sistemi ile eşleştirebileceğiniz 5.0 Bluetooth desteği, sesi yüksek hızda aktararak gecikmelerin önüne geçer.

Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık modelinin eksi yönleri şunlardır:

 • Kulaklık tuşlarının dokunmatik olmaması, Xiaomi Airdots kullanımını zorlaştırdığı için eleştirilir.
 • Kulaklık üzerinden ses ayarı yapılamaması dezavantajlı özellikler arasındadır.
 • Xiaomi Airdots kulaklık modelinin su ve tere dayanıklı olmaması eksi yönleri arasında bulunur.
 • Çift telefon desteğinin bulunmaması, iki telefon kullananların beklentilerini karşılamada yetersiz kalabilir.

Siz de kullanıcılar tarafından yazılan Xiaomi Airdots yorum ve analizlerine göz atarak cihazın olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenebilir, daha rahat karar verebilirsiniz.

Xiaomi Airdots Açık Kutu

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   150 saat
Müzik Dinleme Süresi:   4 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Uzunluk:   21.6 mm
Genişlik:   26.6 mm
Yükseklik:   16.4 mm
Ağırlık:   8.2 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   12 saat

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipiKulaklık
 • Takma tipiKulak içi
 • Ürün rengiSiyah
 • Kulaklık türüBinoral
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisiKablosuz
 • 3,5 mm konektörleriHayır
 • 2,5 mm konektörHayır
 • USB BağlantısıHayır
 • BluetoothEvet
 • Bluetooth versiyonu5.0
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidiKulak içi
 • Batarya
 • Pille çalışırEvet
 • Batarya
 • Şarj edilebilir pilEvet
 • Pil performansı40 mAh
 • Pilin yeniden şarj edilme süresi1,5 Saat
 • Pil türüYerleşik batarya
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik26,6 mm
 • Derinlik16,4 mm
 • Yükseklik21,6 mm
 • Ağırlık4,1 g
 • Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y)62 x 40 x 27,2 mm
 • Şarj kılıfı ağırlığı35,4 g
 • Paket içeriği
 • Şarj kılıfı kapasitesi300 mAh
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj tipiKutu
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.637 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Çağrı E.10 yorum
  164 beğeni
  Çağrı E.Ankara8 Ağustos 2019
  İlk kez Xiaomi marka bir ürün aldım ve kullandığım 1 haftalık süreç içeresinde oldukça memnunum. En büyük endişem kulağıma oturmaması ve kulaktan düşebilme ihtimali idi. Ancak kulağımda çok rahat ve sağlam bir şekilde duruyor. Kutunun içinden üzerinde takılı olması dışında 2 farklı boyutta daha kulak giriş lastiği var. Ürünün en sevdiğim özelliği sağ ve sol kulaklığı ayrı ayrı cihazlarınıza tanımlayabiliyorsunuz. Böylece sadece sol ve ya sadece sağ kulaklığı kullanabiliyorsunuz. Ses kalitesi oldukça iyi. İki kulaklığın üzerinde de tuş var böylece play-pause yapabiliyor ya da telefon çalınca açabiliyorsunuz. Telefon ile konuşma özelliği de var ancak ses gidişi çok başarılı olduğunu söyleyemem, karşı tarafa dış sesler biraz fazla gidiyor. Karşı tarafın sesi iyi geliyor ancak sizden giden ses biraz başarısız ancak bu da anlaşılabilir bir konu çünkü cihaz kulağınızın içinde ve mikrofon üzerinde dolayısıyla o kadar olacak diyebiliriz. Bunun dışında küçük cebe sığabilen bir kutu içinde geliyor. Kutunun özelliği hem şarj edebilmesi hem de mıknatıslı olarak kulaklıkları tutması. Sonuç olarak ürün fiyat/performans olarak son derece iş gören ve başarılı bir ürün. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • ET1 yorum
  9 beğeni
  Erdal T.18 Şubat 2021
  Bende yorumlara gore aldim daha 1 ay olmadi sol kulaklik çalisiyor ama ses gelmiyor eslestiriyorum reset atiyorum yine ayni duzelmiyor daha 1 ay dolmadan servise gondereceğim galiba yorumlarda yazildiği gibi değilmiş ses kaliteside o kadar iyi degil gerçekten
Tüm Yorumlar
 • ET1 yorum
  9 beğeni
  Erdal T.18 Şubat 2021
  Bende yorumlara gore aldim daha 1 ay olmadi sol kulaklik çalisiyor ama ses gelmiyor eslestiriyorum reset atiyorum yine ayni duzelmiyor daha 1 ay dolmadan servise gondereceğim galiba yorumlarda yazildiği gibi değilmiş ses kaliteside o kadar iyi degil gerçekten
 • EB10 yorum
  53 beğeni
  Esra B.28 Ocak 2021
  Anneme ve kendime aldım, tavsiye üzerine almıştık zaten ve biz de çok beğendik.Dün sipariş verdik, bugün elimize ulaştı hem de taahhütlerinden iki gün önce. Çok güzel bir alışveriş oldu, düşünen varsa ürünü tereddütsüz alabilirler. Fiyat/performans çok başarılı.
 • FA2 yorum
  20 beğeni
  Fikri A.24 Temmuz 2020
  Kolay SiparişPaydos
  satın aldım 2 gün dolmadan elime ulaştı.orijinal mi bilmiyorum. ilk intiba iyi. ben xiaomi note 8 pro ile eşleşir mi diye endişe ediyorum zira bu telefon biraz cins. arabayla eşleşmiyor örneğin. neyse bunda sorun yok. bas, müzik ve ses iletimi ortanın biraz üstü. sonuçta airpod kalitesi beklemeyin bu fiyata. neyse ilk günden abartmayalım. bakalım 6 ay, 1 sene sonra hala aynı performansı veriyor olacak mı.
 • CE1 yorum
  55 beğeni
  Cüneyt E.18 Haziran 2020
  aman dikkat cin malininda sahtesini yapmislar. kutusunda filigran olmayan icinde orginal kitapcigi olmayan urunler sahte dikkat yan yana kpydugunuzda bile ayrimi zor
 • AY1 yorum
  6 beğeni
  Ahmet Y.14 Şubat 2020
  Kolay SiparişMofy Store
  Fiyatına göre güzel performans.Tavsiye ederim.

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi AirDots Pro IPX4 Suya Dayanıklı Spor Kablosuz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir TWS Kablosuz Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi AirDots Pro IPX4 Suya Dayanıklı Spor Kablosuz Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir TWS Kablosuz Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 194,00 TL
19 satıcı
699,00 TL
2 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik9. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık---
Ortalama Puan13 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokVarYok
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu554.25
Bekleme Süresi150 Saat--120 Saat
Kelime ile Filtrelespor-spor-
Konuşma Süresi--10 saat4 Saat
Müzik Dinleme Süresi4 Saat3 saat10 saat-
Kablosuz ŞarjYokYok--
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokVar--
NFCYokYok--
Hızlı ŞarjYokYok--
MikrofonluVarVar-Var
Kafa Bandı YastığıYokYok--
Düşük Frekans-20 Hz--
Yüksek Frekans-20 kHz--
Empedans Değeri-32 ohm--
Ses Seviyesi-110 dB--
Şarj Olma Süresi90 dk90 dk--
Kullanım Mesafesi10 m10 m--
Sürücü Çapı-7.2 mm--
Uzunluk21.6 mm---
Genişlik26.6 mm---
Yükseklik16.4 mm---
Ağırlık8.2 gr8 gr--
Şarj Giriş TipiType-CType-C--
Toplam Kullanım Süresi12 saat---
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı