Xiaomi

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(3 yorum)
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

51 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

489,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 33 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/MA BİLİŞİM

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Xiaomi Buds, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Müzik Dinleme Süresi: 5 saat, Kutulu, Toplam Kullanım Süresi: 18 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
311,74 TL26.11.2023

En Ucuz Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (27)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Redmi Buds 3 Lite

Redmi Buds 3 Lite, ergonomik gövde tasarımı ve kullanımda pratiklik sağlayan hafifliğiyle öne çıkar. Redmi Buds 3 Lite kulaklık, üstün ses kalitesiyle beğenileri kazanır. Mobil cihazlara kısa sürede uyum sağlayan Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar, True Wireless Stereo (TWS) bağlantı teknolojisine sahiptir. Müzik veya oyun aktivitelerinde kullanıma uygun Redmi Buds 3 Lite kulaklık, etkili parazit önleme sistemi sayesinde ana kaynaktan gelen sesi sorunsuz olarak iletir.

Buds 3 Lite kulaklık, sesli aramalarda da kaliteli ve parazitsiz iletişime olanak tanır. Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.2 teknolojisiyle akıllı cihazlarla kablosuz olarak bağlantı kurar. Buds 3 Lite, stabil bağlantı donanımı sayesinde kaliteli ses akışı arayanlar için ideal altyapıyı sunar.

Bunun yanı sıra Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar, Android ve IOS işletim sistemleriyle uyumlu olmasıyla da dikkat çeker. Akıllı telefonlarda ses aktarımını sağlayan kulak içi kulaklık, stereo ses çıkış gücüyle de kullanıcıların ilgisini çeker. Şarj dolum imkanı sunan ergonomik tasarımlı kap ise kulaklıkların eksik pil gücünü tamamlamaya ve çantalarda rahatça taşımaya yardımcı olur.

Redmi Buds 3 Lite

Uzun Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, yaklaşık 18 saate kadar uzun pil ömrüne sahiptir. Olağanüstü ses kalitesi sunan kulaklık, Type-C şarj kablosu ile doluma uygundur. Redmi Buds 3 Lite şarj süresi ise ortalama 1.5 saattir. Kısa sürede tam dolu pile ulaşan Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar, uzun telefon görüşmelerinin daha yüksek keyifle geçmesinde etkilidir. Ayrıca Redmi Buds 3 Lite şarj kılıfı ağırlığının 36 gr olması da taşıma kolaylığı sunar.

315 mAh şarj kılıfı kapasitesine sahip Redmi Buds 3 Lite; müzik dinleme, film izleme veya sesli çağrıları pratik şekilde tamamlamaya olanak tanır. Sesli görüşmelerde endişeleri ortadan kaldırmaya yardımcı pil kapasitesi, yoğun işlerde kolaylık sağlar. Tam dolu pil kapasitesiyle 5 saate kadar kullanım imkanı sunan Redmi Buds 3 Lite, Çağrı Gürültü Engelleme (ENC) mikrofon donanımı sayesinde kaliteli ses akışı oluşturur.

Ayrıca kulaklıklar üzerinde yer alan dokunmatik tuş; çağrı veya müzik kontrolüne izin verir. Redmi Buds 3 Lite inceleme bölümlerinde de tuş fonksiyonları ve uzun pil ömrü özelliklerinden sıkça bahsedildiği görülür. Bunun yanı sıra Redmi Buds 3 Lite; estetik tasarıma sahip şarj kutusu sayesinde kesintisiz iletişime de yardımcı olur.

Redmi Buds 3 Lite Kullanım Alanları

Kulakların kanal içine uyumlu Buds 3 Lite, geniş kullanım alanıyla dikkat çeker. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklığı; evde, ofiste, seyahatlerde kısacası istenilen her türlü ortamda kullanmak mümkündür. Xiaomi Ses Laboratuvarı uzmanlarınca hazırlanan 6 mm dinamik sürücüye sahip Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar her notaya uygun ses kalitesiyle adından söz ettirir. Ayrıca tutarlı ses akışı sağlayan model hakkında “Redmi Buds 3 Lite nasıl kullanılır?” sorusuna, ürün hakkındaki inceleme bölümlerine göz atarak yanıt bulmak mümkündür.

Çağrı yanıtlamak, arama yapmak veya müzik dinlemek için özel olarak tasarlanan Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar, düşük gecikme moduyla da ön plana çıkar. Redmi Buds 3 Lite, oyun aktivitelerinde kullanılabilir. Oyundaki sesleri en ufak ayrıntısına kadar aktaran Redmi Buds 3 Lite, sorunsuz bir oyun deneyimi yaşatır. Silah veya ayak seslerini kolayca ayırt etmeyi sağlayan kulaklık, oyun deneyiminin iyileşmesine de katkı sağlar.

Buds 3 Lite yorum bölümünde de kulaklığın akıcı ses özelliğinden ve verimli kullanım sunan tasarımından sıkça bahsedilir. Bunun yanı sıra kullanıcıların merak ettiği “Redmi Buds 3 Lite iPhone uyumlu mu?” sorusu, evet olarak yanıtlanır. Bluetooth bağlantısı üzerinden iPhone cihazlara kısa sürede bağlanan kulaklık; müzik dinleme veya çağrı yönetimi konusunda yüksek performans gösterir.

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Redmi Buds 3 Lite

Mi Buds 3 Lite, toz veya su sıçramalarına karşı dayanıklı tasarımıyla benzer modeller arasında bir adım öne çıkar. IP5X toz ve IPX4 suya dayanıklılık koruma sertifikasına sahip kulaklık, egzersizlerde yüksek verim oluşturmaya destek verir. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, basit ve zarif tasarıma sahip taşıma kabıyla da beğenileri toplar. Kulaklıkları şarj etmeye yarayan taşıma kutusu, 60 X 46 X 23.7 milimetre ölçüleri sayesinde kolayca taşınabilir.

Şarj kutusuyla birlikte uzun süreli kulaklık ihtiyacına çözüm sağlayan model, 8.4 gr ağırlığa sahip kulak içi parçalarıyla kulaklarda rahatsızlık hissi yaratmaz. Redmi Buds 3 Lite kutu içeriği; şarj kutusu, iki adet kablosuz kulaklık, silikon kulaklık uçları ve kullanım kılavuzundan oluşur. Kullanım kılavuzu, kulaklık bağlantıları ve kurulumu hakkında detaylı bilgiler içerir.

Ayrıca Xiaomi Redmi Buds 3 Lite özellikleri yüksek performans sağlamasına rağmen, model uygun fiyat aralığında bulunabilir. “Redmi Buds 3 Lite alınır mı?” sorusunun cevabı ise kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı şekilde yanıtlanır. Su sıçramasına ve tozlu ortamlara karşı dayanıklılığa sahip model, ankastre mikrofon tipiyle ses aktarımına yardımcı olur. Gürültü önleyici mikrofon karşı tarafa net ses aktarımına destek verir.

Redmi Buds 3 Lite Genel

Redmi Buds 3 Lite Artı ve Eksi Özellikleri Nelerdir?

Buds 3 Lite, silikonlu kulak içi parçaları ve şık taşıma kutusuyla ön plana çıkar. Ses akışında ihtiyaca uygun çözümler sunan Redmi Buds 3 Lite kulaklık, parazit önleme teknolojisine sahip olmasıyla beğenileri toplar. Rahat tutuş imkanı sağlayan hafif kulaklık, güvenli kullanıma da izin verir. Kulak içine kolayca uyum sağlaması ise kulaklığı egzersiz çalışmalarında rahatça kullanmaya yardımcı olur. Diğer Redmi Buds 3 Lite özellikleri artı ve eksi olarak şu şekildedir:

 • Estetik tasarımlı kulaklıkların kablosuz bağlantı mesafesi azami 10 metredir.
 • Çok fonksiyonlu oynatma tuşları, kullanımı daha pratik hale getirmeye katkı sağlar.
 • Toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklı ürün, her türlü ortamda kullanıma uygundur.
 • Rahat ve güvenli kullanıma olanak tanıyan tasarım ayrıntıları, stabil ses aktarımına yardımcı olur.
 • Tam kablosuz bağlantı tipi, kurulumda ve çağrı yönetiminde kolaylık sunar.
 • Üstün ses kalitesi; Xiaomi güvencesi ve yenilikçi teknolojisiyle tasarlanmıştır.
 • Bluetooth 5.2 bağlantı özelliği; Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda canlı ses aktarımına imkan tanır.
 • Ritme girmeye yardımcı kulaklık; egzersiz çalışmalarında veya seyahatlerde keyifli kalmaya destek verir.
 • Şık tasarıma sahip kulaklığın azami bağlantı mesafesi, bazı kullanıcılar için yeterli olmayabilir.
 • Kulaklık, benzer modellere göre daha yüksek fiyatla bulunabilir.

Redmi Buds 3 Lite Fiyatı

Redmi Buds 3 Lite fiyat etiketi; modelin tasarım ayrıntılarına ve donanımsal özelliklerine göre belirlenir. Siyah ve beyaz renkli tasarımla kullanıcı beğenisine sunulan Redmi Buds 3 Lite, görünüm şekline göre farklı fiyat aralığında bulunur. Bazı dönemler Xiaomi Redmi Buds 3 Lite fiyat etiketi üzerinde indirim kampanyaları uygulanır. Redmi Buds 3 Lite en ucuz fiyat etiketine, indirim kampanyası döneminde ulaşmak mümkündür.

Ayrıca ufak çaplı araştırma, Redmi Buds 3 Lite modeli bütçeye uygun fiyat aralığında bulmaya yardımcı olabilir. Alım öncesi Redmi Buds 3 Lite yorum bölümlerini inceleyerek kulaklığın teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite yorumlar, kulaklığın ihtiyacınıza uygun olup olmadığıyla ilgili fikir oluşturmaya da katkı sağlar. Ürün inceleme bölümleri ise Redmi Buds 3 Lite kulaklığın; ses kalitesi ve bağlantı donanımı ile ilgili bilgi sahibi olmaya yardımcı olur.

Kaliteli ve akıcı ses iletimi sağlayan Redmi Buds 3 Lite, gelen arama sesini net şekilde aktarmada etkilidir. Müzik dinlemek, film izlemek veya oyun oynamak gibi eğlenceli aktivitelerde ise Redmi Buds 3 Lite, eğlence düzeyinin artmasını destekler. Siz de Redmi Buds 3 Lite ürününe kısa süreli araştırma sonrası ulaşabilir, dilediğiniz yerde kablosuz kulaklığı yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte sevdikleriniz için en güzel yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer alan modellere karar verebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Xiaomi Buds
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Toplam Kullanım Süresi:   18 saat
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Huawei Watch 4 Pro Fiyat Xiaomi Redmi Note 12 Pro Xiaomi 13 Ultra Samsung Galaxy S23 Xiaomi Mi A2 Akıllı Çocuk Saatleri Kulak İçi Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık

Ortalama Puan
1.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • SY 2 yorum
  21 beğeni
  Sedat Y. Ankara 8 Kasım 2022
  Kesinlikle almayın ben aldım iade ediyorum. Ses ve bass seviyesi çok düşük. Qcy marka kulaklığım var 200 tl bandında şuan ondan kat kat daha iyi. Qcy marka kulaklık alacağım şimdi yeniden.
 • AO 1 yorum
  12 beğeni
  Atakan O. Sivas 31 Ekim 2022
  Ses kalitesi ve yüksekliği çok kötü
 • DB 1 yorum
  23 beğeni
  Dilan B. Ağrı 9 Eylül 2022
  Şarjı %100 olduğunda kullanmaya başladım bir saat bile sürmedi.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Pro Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Pro Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 489,00 TL
51 satıcı
739,00 TL
74 satıcı
489,00 TL
67 satıcı
376,00 TL
34 satıcı
Popülerlik5. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık4. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık2. Popüler Xiaomi Bluetooth Kulaklık9. Popüler Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan3 yorum1 yorum3 yorum
Çoklu Bağlantı-Var--
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya Dayanıklı---Var
TWSVarVarVarVar
SeriXiaomi BudsXiaomi BudsXiaomi Buds-
Bluetooth Versiyonu5.25.25.25.1
Bekleme Süresi-28 saat-30 saat
Konuşma Süresi-3 saat5 saat5 saat
Müzik Dinleme Süresi5 saat6 saat5 saat8 saat
Kablosuz Şarj-Var--
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan Kumandalı-Var-Var
Hızlı Şarj--VarVar
Mikrofonlu-VarVarVar
Düşük Frekans---20 Hz
Yüksek Frekans---20 kHz
Empedans Değeri-32 ohm--
Şarj Olma Süresi-60 dk-120 dk
Kullanım Mesafesi-10 m10 m10 m
Sürücü Çapı-9 mm12 mm7.2 mm
Uzunluk---29 mm
Genişlik---24 mm
Ağırlık-9.8 gr9 gr6.34 gr
Şarj Giriş Tipi-Type-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi18 saat28 saat20 saat40 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı