Lenovo Bluetooth Kulaklık

Lenovo Bluetooth Kulaklık Fiyatları

186 farklı Lenovo Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Apple Bluetooth Kulaklık JBL Bluetooth Kulaklık Samsung Bluetooth Kulaklık QCY Bluetooth Kulaklık Xiaomi Bluetooth Kulaklık Anker Bluetooth Kulaklık

Fiyatı Düşen Lenovo Bluetooth Kulaklıklar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kulak İçiKulak Üstü100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Aktif Gürültü Önleme5.25.36 saat8 saatSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Lenovo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Lenovo Özellikler Türü Bluetooth Versiyonu Bekleme Süresi Kelime ile Filtrele Konuşma Süresi Müzik Dinleme Süresi Kutu Seçeneği Düşük Frekans Yüksek Frekans Güç Empedans Değeri Ses Seviyesi Şarj Olma Süresi Kullanım Mesafesi Sürücü Çapı Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık Şarj Giriş Tipi Toplam Kullanım Süresi SatıcıToplam 150 satıcı. Ürün Puanı Renk

iPhone 14 iPhone 14 Pro Max iPhone SE 3 Lenovo Akıllı Bileklik Lenovo Telefon Bataryası Lenovo Kablolu Kulaklık Lenovo Sanal Gerçeklik Gözlüğü Lenovo Çağrı Merkezi Kulaklığı Lenovo Laptop ve Notebook Lenovo Monitör Lenovo Mouse Lenovo Tablet

En Popüler Lenovo Bluetooth Kulaklıklar

Lenovo Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Lenovo Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Lenovo Bluetooth Kulaklık hangileri?

Bugün Akakçe'de 186 farklı model arasında

En çok satan Lenovo Bluetooth Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lenovo Bluetooth Kulaklık:
  1. Lenovo LP5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
  2. Lenovo LP1S Livepods TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
  3. Lenovo Thinkplus LP1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
  4. Lenovo LP1 LivePods TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
  5. Lenovo HE05 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Lenovo Bluetooth Kulaklık

Bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz kullanım imkânı sunan Lenovo Bluetooth kulaklık modelleri, başarılı markanın özel tasarımlarıyla öne çıkar. Konfor ve kaliteli ses iletimini bir arada sunan Lenovo Bluetooth kulaklıklar, kulak içi ve üstü çeşitlerden meydana gelir. Kulak içi olarak tasarlanan ve kulak kanalına yerleştirilerek kullanılan Lenovo kablosuz Bluetooth kulaklık ürünleri arasında sporcu kulaklıkları, TWS, araç içi kullanım, günlük kullanım gibi farklı konseptlere sahip olanlar bulunur. Sporcular için tasarlanan kulaklıklarda su geçirmezlik, hafiflik ve yüksek batarya ömrü ön plandayken araç içi kullanıma özel olanlarda yüksek kaliteli mikrofon eklentisi öne çıkar. Tüm bunların yanı sıra bilgisayar kullanıcıları için tasarlanan çok sayıda headset formunda Lenovo Bluetooth kulaklık bulmak mümkündür. Dış ortam gürültüsünü algılayarak filtreleyebilen bu aksesuarlar ile görüntülü konuşmadan müzik dinlemeye, online derslere katılmaktan oyun oynamaya pek çok aktivite yapılabilir. Siz de Lenovo Bluetooth kulaklık ürünlerini yakından incelemek ve kendinize uygun olanı bulmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Lenovo Bluetooth Kulaklık Özellikleri

BT teknolojisine sahip olan akıllı telefon, taşınabilir bilgisayar, medya player, akıllı televizyon gibi cihazlarla eşleştirildiğinde içerik dinleme ve çağrı yanıtlama olanağı tanıyan Lenovo Bluetooth kulaklıklar, pratik kullanım süreçleri ile dikkat çeker. Kablosuz olduklarından enerji ihtiyaçlarını şarj edilebilir dahili bataryalar ile karşılayan Lenovo Bluetooth kulaklık ürünleri, USB kablolar aracılığı ile şarj edilir. Ancak “Lenovo Bluetooth kulaklık nasıl şarj edilir?” sorusunun yanıtı model bazında değişebilir. Örneğin, pods olarak adlandırılan ve şarj kutusu ile birlikte gelen Lenovo kulak içi Bluetooth kulaklık ürünlerinde her bir kulaklık ayrı bataryalara sahiptir. Ortalama 40 mAh olan bu bataryalar kullanıcılara yaklaşık 8 saate varan bir dinleme süresi sağlar. Bununla birlikte şarj kutusunda da batarya yer alır. Dolayısıyla kulaklıklar kutuya yerleştirildiğinde şarj olur. Batarya doluluk oranı ise kutu kenarında veya önünde yer alan ekrandan takip edilebilir. Son derece şık olan pods formundaki Lenovo Bluetooth kulaklık ürünleri arasında ışıklı desenlere sahip olanlar da bulunur.

Kulak üstü olarak adlandırılan ve dahili mikrofona sahip olduğundan headset olarak bilinen Lenovo kulak üstü Bluetooth kulaklık ürünlerinde genellikle 40 mm çapındaki sürücülere yer verilir. İnsan kulağı ile duyulabilecek neredeyse tüm sesleri aktarabilen bu aksesuarlarda kontrol tuşları kulak pedlerinin çevresinde yer alır. Hafızalı sünger kullanılan kulak yastıkları ise kullanıcıların rahatsız hissetmesini önlemeye yardımcı olur. Kulak kepçesini dolduran söz konusu Lenovo Bluetooth kulaklık ürünleri, pasif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Bununla birlikte bazı tasarımlarında aktif gürültü engelleme teknolojisi de bulunur. Ayarlanabilir esnek kafa bandı, ağır olmayan yapı ve terlemeyi önleyen kumaşları sayesinde yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan Lenovo kablosuz kulaklık çeşitleri, renk seçenekleriyle benzerlerinden ayrılır. Lenovo Bluetooth kulaklık aksesuarları türü fark etmeksizin Bluetooth 5.0 ve üzeri versiyonlarla desteklendiklerinden 15 metreye varan çekim mesafesi sunar. Lenovo kablosuz kulaklık yorum ve incelemelerinde de vurgulanan bu özellik, kullanıcılara geniş bir hareket alanı sağlar.

Lenovo Bluetooth Kulaklık Modelleri

Zengin ürün seçkisi sayesinde hemen herkesin kendine uygun ürünü bulma avantajı sunan Lenovo Bluetooth kulaklıklar, teknik özellikleri, tasarı detayları ve ses aktarım kalitesiyle öne çıkar. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gösterilen Lenovo true wireless Bluetooth kulak içi kulaklık aksesuarları pods veya buds olarak adlandırılır. Kanal tipi olan bu Lenovo Bluetooth kulaklık modelleri, daha uzun bir dinleme süresi sağlamak için şarj kutusuyla desteklenir. Şarj kutusu bulunmayan farklı kanal tipi Lenovo Bluetooth kulaklık seçenekleri de vardır. Bunlardan biri sporculara özel üretilen ve iki kulaklığın birbirine bağlı olduğu aksesuarlardır. Söz konusu Lenovo wireless kulaklık aksesuarları farklı oranlarda su geçirmez yapıdadır. Dolayısıyla hem antrenmanlarda hem de yağmurlu günlerde sorunsuz bir kullanım sağlarlar. Lenovo Bluetooth kulaklık özellikleri arasında handsfree çağrı yanıtlama da yer alır. Tüm Lenovo Bluetooth kulaklık çeşitlerinde olduğu gibi mikrofon bulunan başarılı aksesuarlar, telefon görüşmeleri yapmak için idealdir. Lenovo Bluetooth kulaklık inceleme ve değerlendirmelerinde de bu durum sıkça vurgulanır.

Boyutuyla dikkat çeken Lenovo Air TWS Bluetooth kulaklık modeli, minimal tasarımı sayesinde küçük bir çantada dahi rahatlıkla taşınır. Pek çok Bluetooth kulaklık Lenovo ürününde dahili batarya kapasitesi yüksek olduğundan günlük kullanımdan yolculuğa geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Headset Lenovo Bluetooth kulaklık aksesuarlarında ise dahili batarya bulunmasına rağmen hafif bir yapı vardır. Böylece uzun müzik dinleme, ders çalışma ve oyun seanslarında dahi yorgunluk hissedilmez. Öte yandan oldukça sade ve şık tasarı seçenekleri sunan Lenovo Bluetooth kulaklık modelleri ile kullanıcıların tarzını yansıtması mümkündür. Markanın kulaklıklarını tecrübe etmemiş olan kullanıcılar için en iyi Lenovo Bluetooth kulaklık modeli merak konusudur. Ancak kullanıcıların beklentileri, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişebileceğinden tıpkı en iyi Bluetooth hoparlör gibi en iyi Lenovo Bluetooth kulaklık da herkes için farklı olabilir. Dolayısıyla Lenovo Bluetooth kulaklık satın almadan önce görsel tasarımın yanı sıra teknik özelliklerin ve kontrol paneli türünün de incelenmesinde fayda vardır.

Lenovo Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Hemen herkesin sorunsuz bir şekilde kullanabileceği kadar sade kontrol paneli tasarımlarına yer verilen Lenovo Bluetooth kulaklıklar, tıpkı Bluetooth araç kiti gibi BT teknolojisini kullanarak mobil cihazlara bağlanır. Böylece cihaza temas etmeden müzik dinlemek, görüşmeler yapmak ve ses seviyesi ayarlarını güncellemek mümkün olur. Lenovo Bluetooth kulaklık yorumları da bunu destekler niteliktedir. “Lenovo Bluetooth kulaklık nasıl bağlanır?” ve “Lenovo kablosuz kulaklık nasıl kullanılır?” sorularının yanıtları ise şu şekilde verilebilir:

Lenovo Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcının tercih ettiği Lenovo Bluetooth kulaklıklar, yeni nesil teknolojiler ve modern tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Sağladığı tüm avantajlara kıyasla uygun fiyat düzeyiyle fark yaratan Lenovo Bluetooth kulaklık modelleri, kulaklığın türü, sürücü çapı, mikrofon türü, kontrol şekli, BT versiyonu, çekim alanı, batarya kapasitesi, su geçirmezlik seviyesi ve genel tasarımına göre fiyatlandırılır. Dolayısıyla sporcu Lenovo Bluetooth kulaklık fiyatları ile bilgisayar kullanıcıları için üretilen Lenovo kablosuz kulaklık fiyatları tamamen farklıdır. Müzik dinleme süresi 3 saat olan Lenovo true wireless kulaklık ile 8 saat olan arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Aynı şekilde headset formundaki Lenovo Bluetooth kulaklık modelleri de pods olarak bilinen kutulu Lenovo Bluetooth kulaklık modellerine göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Tüm bunların yanı sıra çeşitli kampanyalar sayesinde Lenovo Bluetooth kulaklık ürünlerine indirimli olarak sahip olunabilir. Siz de Lenovo Bluetooth kulaklık sahibi olmak istiyorsanız Akakçe sayesinde fiyat sıralaması yapabilir, bütçenize uygun olanlar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.