Bornoz

Bornoz Fiyatları

8.236 farklı Bornoz için fiyatlar listeleniyor.

Özdilek Bornoz Karaca Home Bornoz Madame Coco Bornoz Taç Bornoz Nautica Home Bornoz Komfort Home Bornoz

Fiyatı Düşen Bornozlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Bornozlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetUnisex
 • Kumaş TürüBambu
 • Kumaş TürüPamuk
 • Boy SeçeneğiKısa
 • Boy SeçeneğiUzun
 • ÖzelliklerKapüşonlu
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKumaş TürüKullanıcı TürüTürüKelime ile FiltreleBoy SeçeneğiKalınlık SeçeneğiMevsim SeçeneğiCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (8.236)

Havlu Banyo Paspası Klozet Takımı Hamam Takımı Peştemal Nevresim Takımı Battaniye Yorgan Halı Özdilek Bornoz Karaca Home Bornoz Madame Coco Bornoz

En Çok Karşılaştırılan Bornozlar

Bornoz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bornoz Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bornozlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 8.236 farklı model arasında

En çok satan Bornozlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bornoz:
 1. Özdilek Juliette Happy Aile Seti
 2. Özdilek Blossom Happy Set Aile Seti 5 Parça Bornoz Takımı
 3. Özdilek Ditsy Aile Seti
 4. Erkek Havlulu Banyo Bornoz Takımı 100 Pamuklu Bornoz
 5. Özdilek Camellia Happy Aile Seti Bornoz Takımı

Bornoz

Her duştan sonra kullanılan ve vücutta kalan fazla suyu içine çeken bornoz modelleri yumuşak dokuları ve şık görünümleriyle öne çıkar. Kullanıcılar için ilk başta fonksiyonelliğin öne çıktığı bornozların kaliteli materyallerle üretilmesi önem verilen noktalardan biridir. Su emiciliği yüksek olan modeller, duş sonrasında vücutta kalan suyun çok daha hızlı bir şekilde yok olmasını sağlar. Kuru bir cilde kavuşmak amacıyla kullanılan bornozlar kadın, erkek ve çocuklar için farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilir. Bornoz markaları her yaştan ve her cinsiyetten kullanıcısını göz önünde bulundurarak üretim yapar. Bu anlamda, yaş açısından önem arz eden boyutun yanı sıra tasarıma da dikkat edilir. Genel olarak diz altına inecek kadar uzun olan modeller kısa boylarda da tasarlanarak alternatif yaratılır. Mevsime göre de farklı boylarda seçilebilen modellerin üretim materyalleri de değişiklik gösterir. Tasarımla birlikte renk ve desen alternatiflerinin de sunulduğu modelleri ister sade beyaz ya da siyah bornoz olarak isterseniz de kırmızı, mavi gibi canlı tonlarda tercih edebilirsiniz. Üretim materyalleri ve tasarım gibi farklılaşan özellikler ise fiyatların değişme nedenidir. Bornoz ve bornoz seti modellerini inceleyerek bütçeniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

Bornoz Modelleri ve Özellikleri

Banyo sonrasında kurulanmak amacıyla kullanılan bornoz modelleri kadın, erkek ve çocuklar ve farklı yaş grupları düşünülerek çeşitlendirilir. Bu anlamda; tasarım, üretim materyalleri, renk ve desenler farklılık gösterir. Markalar, asıl amacı vücudun hızlı bir şekilde kuruması olan modellerin üretiminde farklı materyallere yer verir. En sık tercih edilen pamuklu kumaşın yanı sıra polyester gibi sentetik materyaller de üretimde kullanılır. Bambu kumaş da özellikle son yıllarda emiş gücü nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla birlikte, markalar genellikle pamuk ve bambuyu birlikte kullanarak modellerin hem yumuşak olmasını hem de suyu çok hızlı bir şekilde emmesini sağlar. Dokuma sıklığına da dikkat eden üreticiler standart bir sıklık belirler ve üretimde buna uymaya çalışır. Çok sıkı dokunan kumaşlar banyo sonrasında uzun sürede kurumazken gevşek dokumalar ise suyu tam olarak çekemez. Bu nedenle markalar ne çok sıkı ne de çok gevşek dokumaya üretimde yer verir. Tasarım da üretim materyalleriyle birlikte değişiklik gösterir. Kapşonlu bornoz modelleri kadın, erkek ve çocuklar için farklı boyutlarda üretilir. Vücutla birlikte saçta biriken fazla suyun emilmesini sağlayan kapşonlu modeller oldukça kullanışlıdır. Peştemal bornoz modelleri ise klasik peştemalden üretilen ve hızlı kuruma özelliği bulunan modellerdir. Kadınlar içinse çok daha tarz alternatiflerin bulunduğu modeller arasında dantelli bornoz modelleri feminen görünümleriyle öne çıkar.

Bornoz Fiyatları

Banyoların vazgeçilmezi olan bornozların fiyatları bazı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bornoz fiyatları üzerinde üretim materyallerinden tasarıma, fonksiyonel özelliklerden renk ve desenlere kadar pek çok faktörün etkisi vardır. Aynı zamanda, modeller yaş grubu ve cinsiyete göre de farklı şekillerde üretilir. Doğal ya da sentetik kumaşlar kullanılarak üretilen modeller de farklı fiyatlandırılır. Özellikle pamuk ve bambu karışımı ile üretilen modeller hızlı kurumaları, yumuşak dokuları ve ağırlık hissi vermemeleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Sağlıklı tercihler olan bu modeller tasarım açısından da çeşitlenir. Bornozlar genellikle uzun tasarlansa da diz üzerinde kalan kısa modeller de koleksiyonlarda yer alır. Özellikle kadınlar için tasarlanan modeller danteller gibi çeşitli süslemelerle zenginleştirilir. Şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu modeller duş sonrasında da tarzından vazgeçmeyenler için idealdir. Erkek bornoz modelleri ise herkesin zevkine hitap edecek tasarım ve renk seçenekleriyle sunulur. Çocuk bornoz modelleri ise özellikle banyoda vakit geçirmeyi sevmeyen çocukların bile eğlenmesini sağlayan renkli yapılarıyla öne çıkar. Sarı, kırmızı, turuncu, yeşil gibi canlı renklerde tasarlanan çocuk modellerinin çoğunda kapüşon da görmek mümkündür. Geniş bir fiyat aralığında sunulan ürünlere, bornoz satın al seçeneğiyle bütçenize uygun fiyatlarla online sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda banyonuzun derli toplu olması açısından evinize uygun banyo dolabı çeşitlerini de inceleyerek uygun fiyatlı alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.

Bornoz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duş sonrasında hızlı kurumayı sağlayan bornoz modellerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Modellerin kullanışlı olmasının yanı sıra tasarımı da büyük önem taşır. Bu anlamda; modellerin üretim materyalleri ve kalitesi, tasarımı, boyutları, beden ölçüsü ve renkleri gibi noktaların göz önünde bulundurulması gerekir. Mevsim koşulları da önemli noktalardan biridir. Soğuk kış aylarında banyodan sonra üşümemek amacıyla uzun modelleri, sıcak yaz günlerinde ise ince yapısıyla öne çıkan kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Bornoz beden ölçüleri ise kadın ve erkekler düşünülerek oldukça geniş bir skalada çeşitlenir. Aynı şekilde, çocuk bornozları da yaşa bağlı olarak çeşitlendirilir. Tasarım açısından alternatif yaratan kadın bornoz modelleri arasında ise her tarza hitap eden bir seçenek görmek mümkündür. Sade modellerin yanı sıra dantellerle zenginleştirilen modeller de koleksiyonlarda yer alır. Bazı modeller ise set halinde hazırlanır. Uyumlu havlularla birlikte sunulan bornoz takımı modelleri tek seferde tüm banyo ürünlerini satın alabilmenizi sağlar. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyaç duyduğunuz modele daha kolay karar verebilirsiniz.

Bornoz İndirim ve Kampanyalarıyla Bütçe Dostu Alışveriş

Farklı bütçelere hitap eden ucuz bornoz çeşitleri bazı dönemlerde indirimler sayesinde daha da avantajlı fiyatlara sahip olur. Suyu emiş gücü yüksek olan modeller banyodan sonra hızla kurumanıza yardımcı olur. Özellikle pamuklu ve bambu gibi doğal materyaller kullanılarak üretilen modeller kadın, erkek ve çocuklar için farklı tasarımlarla sunulur. Uzun ve kısa modellerin yanı sıra kapşonlu modeller de koleksiyonlarda yer alır. Bu modeller vücutla birlikte saçın da hızla kurumasını sağlar. Farklı bedenlerde hazırlanan ürünler her yaş grubuna ve kiloya hitap eder. Standart modellerin yanı sıra büyük beden bornoz bulmak da mümkündür. Çiftler için de ayrı olarak hazırlanan modeller çeyiz için de temin edilebilir. Bornoz takımı çeyiz modelleri de bazı dönemlerde kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla sunulur. Buradan en ucuz Özdilek bornoz modelleri başta olmak üzere pek çok markanın indirim dönemlerini takip ederek bütçenize daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

En Rahat ve Kullanışlı Bornoz Modelleri Akakçe’de!

Havlu modelleri gibi banyoların vazgeçilmezi olan bornozlar çeşitli üretim materyalleriyle desteklenerek vücudun kurumasına yardımcı olur. Her evin banyosunda bulunan modeller doğal ya da sentetik materyallerle üretilir. Özellikle pamuklu gibi her mevsim kullanılabilen kumaşlar doğal yapıları sayesinde yumuşak bir dokuya sahiptir. Sentetik kumaşlara karşı cildi hassasiyet gösteren kullanıcılar pamuklu ve bambu modelleri güvenle kullanabilir. Cildi tahriş etmeyen modeller aynı zamanda kaliteli yapısı sayesinde çok sayıda yıkamaya karşı dayanıklılık göstererek uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Mevsime göre farklı tasarımlarla sunulan modeller arasında genellikle uzun tasarımlar göze çarpsa da koleksiyonlarda kısa bornoz modelleri görmek de mümkündür. Diz üstünde olan kısa tasarımlar özellikle sıcak yaz aylarında kurtarıcıdır. Tasarımın yanı sıra renk ve desen alternatiflerinin de sunulduğu modeller genel olarak beyaz tercih edilse de farklı tarzlara uygun canlı modeller görmek de mümkündür. Sarı, turuncu, kırmızı bornoz modellerinin yanı sıra çiçekli ve dantelli modeller de bulunur. akakce.com üzerinden tüm modelleri inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz.