Mandala

Mandala Fiyatları

173 farklı Mandala için fiyatlar listeleniyor.

Reklam

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kaydet Mandala

Kullanıcı Türü Özellikler
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Türk Edebiyatı KitaplarıKurum Sınavı KitaplarıBilgisayar KitaplarıBiyografiGünlükYemek KitaplarıSözlükALES KitaplarıDergiDünya Edebiyatı KitaplarıAntoloji KitaplarıGalt Boyama Kitabı

En Çok İlgi Gören Boyama Kitapları

Mandala Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Mandala Fiyatları Akakçe'de!

Mandala derin konsantrasyon sağlayan ve meditatif etkisi olan hobiler arasında yer almaktadır. Çoğu kişi için basit bir uğraş gibi gözükse de şekillerin ve renklerin terapi gücünden profesyonel olarak yardım alınmaktadır. Mandalalar çiçek, hayvan ve çeşitli geometrik desenlerden oluşan karmaşık gibi gözüken ancak kendi içinde bir düzeni olan şekiller bütünüdür. Ev dekorasyonunda duvar panosu, dekorasyon objesi olarak ve çeşitli hobi çalışmalarında son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Son zamanlarda herkes için keyifli bir uğraş haline gelen mandalalar yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da ilgisini çekmektedir. Her yaşa hitap eden mandala örnekleri bulunan boyama kitapları bulunmaktadır. Hayvan figürlerinden çiçek desenlerine, özgün tasarımlardan insan siluetlerine kadar çeşitli mandala örnekleri ve en iyi boyama kitapları akakce.com’da yer almaktadır. Herkesin kişisel zevkine, merakına ve yaşına uygun boyama kitaplarına dilediğiniz her yerden ve günün her saatinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun mandala fiyatları üretici firmaya, boyama kitabının saya sayısına, kağıt kalitesine, özgün şekillere göre değişiklik göstermektedir. Mandala indirimleri akakce.com sitesinde farklı kampanyalar ve avantajlarla yer almaktadır. Kullanıcı yorumları ve satıcı puanlarını değerlendirerek güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Mandala Örnekleri

Mandala örnekleri zihni uyandıran ve odaklanmayı sağlayan şekillerin belli bir düzen içinde uyumlanmasından oluşmaktadır. Tasarımlar yapılırken karmaşık bir yapıda gibi görünmesine karşın, küçük detaylar bir araya gelerek anlamlı bir bütünü oluşturmaktadır.
Mandala bir tür boyama meditasyonu olarak tanımlanmaktadır. Çocukların ve yetişkinlerin keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra kişisel gelişimleri, dikkat oranını arttırması, stresten uzak olması, düşünme ve yaratıcılık gücünü arttırmada katkıda bulunması açısından önem taşımaktadır.
Yetişkinler için çiçek serisi, renk terapisi, şehir tasarımları, hayvan koleksiyonu, harika çizgiler, muhteşem tasarımlar, aşk temalı figürler, doğa temalı mandala tasarımları bulunmaktadır. Çocuklar için ise sevdiği çizgi ya da film karakterinden oluşan temalardan, hayvanlardan ve doğa figürlerinden oluşan geniş mandala koleksiyonları bulunmaktadır.

Mandala İndirimleri

Her yaşa ve bütçeye uygun boyama kitapları akakce.com sitesinde yer almaktadır. Mandala fiyatları boyama kitabının özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Belirli ve özel günlerde çocuklar ve yetişkinler için hobi kategorisinde mandala indirimleri bulunmaktadır. Aynı ürün için farklı satıcılar üzerinden fiyat karşılaştırılması yapılması avantaj yaratmaktadır. Çoğu kişi çocuk bayramı, doğum günleri, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde mandala indirimlerinden yararlanmaktadır.
Farklı satıcılar tarafından satılan boyama kitapları arasında standart boyama kitaplarına göre tasarım, kağıt kalitesi, promosyon malzeme eklentisi gibi kriterlerden kaynaklı olarak mandala fiyatı farklılık göstermektedir.

Mandala Ne Demek

Sanskritçe dilinde temelde çember anlamına gelen mandala kelimesi özünde manda kelimesinin anlamı olan enerji ve öz kavramından hareketle enerjiyi saklı tutan şey olarak ifade edilmektedir. Mandala ne demek sorusunun cevabı kısaca, Hindistan kültüründe mistik bir simge olarak kullanılmasıyla birlikte kozmosu ifade eden şekil olarak anılmaktadır.Genelde daire şeklindeki çeşitli şekillerin kombinasyonuyla oluşan çiçek motifine benzer şekil belirli bir düzene göre boyanmaktadır.
Mistik sembolün Budizm inanışında derin bir yeri vardır. Kişileri sonsuzluğa ve aydınlığa kavuşturarak hakikate ulaştırdığına inanılmaktadır. Mandala çoğu zaman meditasyon aracı olarak da kullanılır. Boyama esnasında ya da bulunduğu ortamda kişiler üzerinde rahatlatıcı etkisi olduğu düşünülmektedir.
Mandala için herhangi bir kural ya da şart bulunmadığı için kişiler için özgür bir alan yaratmaktadır. Mandala hangi boya ile boyanır, hangi düzende boyanır, hangi renklerin birbiriyle kombine edilmesi gerekir gibi sorularla uğraşmak yerine bu konuda herhangi bir kısıtlama olmadığı için kişiye kendisini rahat hissedeceği ve kendi için dünyasıyla baş başa kalabileceği bir alan yaratılmıştır. Mandala sanatının sakinleştirici, stres azaltıcı, kendine olan güveni arttırıcı, odaklanmayı sağlayıcı, farkındalığı yükseltici, ifade gücünü arttırıcı, yaratıcılığı destekleyici özellikleri bulunmaktadır.

Mandala Hangi Boya İle Boyanır

Mandala desenleri boyanırken farklı boya materyalleri kullanılmaktadır. Kişiye özel zevklere ya da eldeki materyallere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mandala hangi boya ile boyanır sorusunun kesin bir cevabı ve kuralı yoktur. Sulu boya, kuru boya kalemi, gazlı kalem, pastel boya, guaj boya hatta kumaş ya da kağıt kalitesine göre yağlı boya kullanılarak dahi boyanmaktadır.
Boyama kitabı üzerinde en çok kullanılan ürünler arasında kuru boya kalemi, pastel boya ve canlı renkleri sebebiyle gazlı kalemler yer almaktadır. Gazlı kalem kağıt üzerinde renklerin daha canlı görünmesini sağladığı için kuru kalemden daha fazla tercih edilmektedir. Mandala bir renk terapisi sayıldığından renk çeşitliliğinden faydalanmak ve renkleri etkin kullanmak ürünün verimli kullanılmasını sağlamaktadır.
Mandala için gerekli malzemeler yalnızca renklendirici bir boya materyali ve mandala desenidir. Boyama esnasında ne kadar özgün çalışacağınız, keyfinizi yerine getirecek hangi müziği dinleyeceğiniz, nerede boyayacağınız tamamen kişisel zevklerinize ve hayal gücünüze bağlıdır. Hangi boya malzemesini tercih edeceğiniz, ne kadar sürede boyayacağınız, hangi renkleri kullanacağınız tamamen kişisel zevklerinize bağlı olarak değişmektedir.
Mandala boyama ile ilgili tüm gerekli materyallere akakce.com’dan ulaşabilirsiniz. Mandala fiyatı ve çeşitli boyama kitapları ile ilgili kampanyalara, uygun fiyatlı boya kalemi setleri, en ucuz pastel boyalar gibi geniş ürün yelpazesine akakce.com üzerinden 7/24 kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bildirim seçeneklerini aktifleştirmeniz halinde kampanya ve indirim seçeneklerinden anında haberdar olabilirsiniz.