Bizim Toptan Katalog

Arama Takip Listem Sepetim

Bizim Toptan Eylül ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Market alışverişini de Akakçeden yap!

Bizim Toptan Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogBizim Toptan 1 Eylül 2022Bizim Toptan 1 Eylül 2022Bizim Toptan 16 Eylül 2022Bizim Toptan 22 Eylül 2022Bizim Toptan 16 Eylül 2022
Başlangıç1 Eylül 20221 Eylül 202216 Eylül 202222 Eylül 202216 Eylül 2022
Bitiş30 Eylül 20221 Kasım 202230 Eylül 20225 Ekim 202230 Eylül 2022
Sayfa Sayısı1316123
Ürün Sayısı4200620
Broşürde En Ucuz430370
Broşürden Daha Ucuz000110

Bizim Toptan

Gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde kaliteli ve güvenilir markaların toptan satışını yapan Bizim Toptan, market ürünleri ile evinizin tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılıyor. Temel gıdalar, şarküteri & kahvaltılık, atıştırmalık, içecek, temizlik, kişisel bakım, bebek ürünleri ve gıda dışı ürün kategorileriyle A’dan Z’ye ihtiyaç duyulabilecek her ürün Bizim Toptan marketlerde tüketiciye sunuluyor. Bizim Toptan katalog sayfalarında rastlayabileceğiniz çok satan ürünler arasında bulaşık deterjanı, bebek bezi aylık fırsat paketi, kakaolu fındık kreması gibi ürünler bulunuyor.

Bizim Toptan Katalog

Çok farklı kategoride birbirinden güvenilir markaların ürünlerini aynı anda Bizim Toptan katalog sayfalarında inceleyebilirsiniz. Bizim Toptan Horeca kataloğunda öne çıkan ürünler arasında tost peyniri, pilavlık bulgur, kova ketçap ve mayonez, kızartmalık yağ bulunuyor. Bunun yanında bitkisel susuz yağ, bitkisel susuz yağı ve börek pastacılık yağı toptan yağ ihtiyacı olan tüketiciler için uygun alternatifler sunuyor. “Ticarete Toptan Destek” mottosuyla ürünlerini tüketicilerine sunan Bizim Toptan katalog ürünleri aynı zamanda pirinç, kırmızı mercimek, nohut, un paketleriyle olduğu kadar çeşitli konserveleriyle, kavanoz salçalarıyla, limon sosu, üzüm sirkesi, çeşitli baharatlar ve yeşil/siyah zeytin tenekeleriyle de öne çıkıyor. Bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, kireç çözücü, yüzey temizleyici, sıvı sabun ürünleri de banyoların hijyen ihtiyacını toptan olarak karşılıyor.

Bizim Toptan Aktüel Ürünler

Kaliteli ve güvenilir markaları toptan fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Bizim Toptan, her ayın belirli dönemlerinde yeni bir katalog yayımlıyor. Katalog içinde görebileceğiniz Bizim Toptan aktüel ürünler arasında baklavalık yağ, mısır yağı ürünleri bulunuyor. Antep fıstık, karamel, çilek, çikolata, frambuaz, orman meyveleri aromalı topping ürünleri, böreklik unları, siyah çay, kahve, Bizim Toptan aktüel ürünler olarak katalogda yer alan diğer seçeneklerden oluyor. Bunların yanında bebek bezleri, matik çamaşır deterjanları ve yumuşatıcılar, bulaşık makinesi tabletleri, sıvı bulaşık deterjanları, parfümlü tuvalet kağıtları temizlik kategorisindeki aktüel ürünler arasında yer alıyor. Kişisel bakım ürünleri grubuna giren şampuan çeşitleri, vücut kremleri, duş sabunu çeşitleri de Bizim Toptan’ın düzenli olarak yenilenen ürün katalogları arasında yer alıyor.

En güncel Bizim Toptan İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Bizim Toptan indirim ürünleri çok cazip toptan fiyat teklifleriyle tüketiciler için bütçe dostu bir anlayış benimsiyor. Düzenli olarak yenilenen indirim broşüründe; banyoların temel ihtiyaçları arasında bulunan hareketli havlu, içten çekmeli tuvalet kağıdı ve iki katlı havlu ürünleri, peçete, katlama havlu ve ıslak mendil ürünleri yer alıyor. İnce belli bardak, ayaklı bardak ürünlerinin yanında evinizin her türlü ambalaj ihtiyacını karşılayan çöp torbaları, streç film, plastik bardak gibi ürünler de Bizim Toptan indirim teklifleri arasında bulunuyor. Bizim Toptan’ın esnafa özel indirim broşüründe ise gıda kategorisinde kek ve çikolata çeşitleri, sade ya da kakaolu süt kolisi, geleneksel sucuk, maden suyu gibi toptan ürünler yer alırken temizlik ve banyo ihtiyaçları için kağıt havlu paketleri, bebek havlu ürünleri, yumuşatıcılar ve çamaşır suları, çamaşır deterjanı, yüzey temizleyiciler, şampuanlar ve sıvı sabunlar çok cazip fiyatlarla toptan olarak sunuluyor. Bunların yanında teneke zeytinyağı, ayçiçek yağı, ketçap, mayonez gibi soslar, un ve şeker gibi temel ihtiyaçlar da esnafa özel indirim broşürlerinde yer alan ürün gruplarından oluyor.
Toptan satışlarıyla tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Bizim Toptan’ın en güncel kataloglarına, tüm indirim ve kampanyalarına Akakçe’nin internet sitesinden tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.