Çağdaş Marketler Katalog

Arama Takip Listem Sepetim

Çağdaş Marketler Eylül ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Market alışverişini de Akakçeden yap!

Çağdaş Marketler Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogÇağdaş Marketler 19 Eylül 2022Çağdaş Marketler 20 Eylül 2022Çağdaş Marketler 22 Eylül 2022Çağdaş Marketler 23 Eylül 2022
Başlangıç19 Eylül 202220 Eylül 202222 Eylül 202223 Eylül 2022
Bitiş30 Eylül 20223 Ekim 20222 Ekim 202229 Eylül 2022
Sayfa Sayısı1111
Ürün Sayısı00019
Broşürde En Ucuz00014
Broşürden Daha Ucuz0000

Çağdaş Marketler

Çağdaş Market, "hem kaliteli hem hesaplı" sloganı ile yola koyulan ve müşterileri arasında da bu misyonu ile bilinen; piyasanın en büyük lokal süpermarketler zincirlerinden biridir. Her daim müşterilerine taze ürün sunma ve yüksek müşteri memnuniyeti politikası ile hareket etmeyi başaran Çağdaş Market; özellikle yöresel ürünlere de yatırım yaparak, aynı zamanda yerli üretime de destek sağlamaya çalışmaktadır.
Çağdaş Market, Eskişehir'de Sanayi ve Batıkent'te 4'er tane, 10'u Çarşı'da, 6'sı Büyükdere' de ve 4'ü Sanayi'de olmak üzere toplam 24 mağazası ile; Ankara'da 36'sı Çankaya'da, 12'si Ümitköy'de, 9'u Kızılay'da, 5'i Eryaman'da, 7'si Batıkent'te, 6'sı Mamak'ta, 4'ü Yenimahalle'de, Gölbaşı ve Keçiören'de 3'er tane, Sincan' da 2 ve Altındağ 'da 1 tane olmak üzere toplamda 88; Türkiye genelinde ise toplam 132 adet mağazası ile bir yandan siz değerli müşterilerini kaliteli ve taze ürünler ile buluştururken diğer yandan Çağdaş Market kampanya ve fırsatlarından yararlanmanıza destek olur.
Çağdaş Market, farklı kesimlerden, gelir grubundan ve zevklerden oluşan geniş çapta müşterilere hitap eden tavrı ve geniş ürün yelpazesini; steril ve ferah mağazalarında güler yüzlü personelleri ile müşterilerine sunmayı başaran bir kurum politikası uygulamaktadır. Bunun yanında Çağdaş Market kampanya ve indirimleri ile edindiği başarısını da her zaman değerli müşterilerine kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak sağlamayı başarmıştır.

Çağdaş Market Katalog

Çağdaş Market aktüel ürünler kataloğu, her zamanki gibi "hem kaliteli hem hesaplı" sloganı ve özenle seçilmiş ürünleriyle; siz değerli müşterilerinin gönlünü fethetmeye ve müşterilerinin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Siz de hemen Akakçe'nin internet sayfasını ziyaret ederek; Çağdaş Market katalog sayfasında yer alan bu indirimli ürünleri inceleyip, büyük kampanyalardan faydalanabilirsiniz!

Çağdaş Market Aktüel Ürünler

Çağdaş Market Aktüel ürünler arasında, kahvaltı sofralarının müdavimi müşteriler için kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan lezzetli ve kaliteli gıda ürünlerinin yanı sıra; kişisel hijyenine ve sağlığına özen gösteren müşteriler için temizlik ve kişisel hijyen malzemeleri ve bebek sahibi olan müşteriler için bebek bezi gibi; farklı kesimlerden müşterilerinin ilgisini çekebilecek, geniş skalada ürünler bulunmaktadır. Çağdaş Market’in kaliteli ürünleri, uygun fiyatta müşterilerine ulaştırma amacıyla oluşturduğu, haftanın en avantajlı fırsat ürün kataloğunu kaçırmak istemiyorsanız; siz de hemen indirim kataloglarından Çağdaş Market katalog sayfasındaki aktüel ürünlere göz atıp size en yakın Çağdaş Market'e giderek; ilgilendiğiniz ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

En Güncel Çağdaş Market İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe'de!

İnternetten alışveriş denildiğinde akla gelen ilk gelen online sitelerden biri olan Akakçe, kalitesi ve güvenilirliği ile en güncel Çağdaş Market indirim ve kampanyalarını bulabileceğiniz broşürleri, bir tıkla siz çok değerli kullanıcılarının erişimine sunuyor. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey ise Akakçe'nin online web sitesine girerek; Çağdaş Market kampanya ve fırsatlarını içeren broşürleri incelemek. Haydi durmayın, siz de en güncel Çağdaş Market indirim ve kampanyalarına göz atmak için Akakçe ile tanışmaya başlayın.