Çağrı Hipermarket Katalog

Çağrı Hipermarket Kasım ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

Çağrı Hipermarket Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogÇağrı Hipermarket 22 Kasım 2023Çağrı Hipermarket 25 Kasım 2023
Başlangıç22 Kasım 202325 Kasım 2023
Bitiş30 Kasım 20235 Aralık 2023
Sayfa Sayısı116
Ürün Sayısı0288
Broşürde En Ucuz0153
Broşürden Daha Ucuz033

Çağrı Hipermarket

Her geçen gün bünyesine yeni mağazalar katan Çağrı Hipermarket’in uygun fiyatlı ürünleri tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Mutfağınızın et ihtiyacından güvenilir süt ve kahvaltılık ürünlere, temizlik malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine ve çeşitli mutfak gereçlerine kadar bir evin ihtiyacı olabilecek tüm ürünler Çağrı Hipermarket indirim seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

Çağrı Hipermarket Katalog

Çağrı Hipermarket katalog ürünleri her ay düzenli olarak yenileniyor ve tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik cazip seçenekler sunuyor. Hem kaliteli hem güvenilir markaların yer aldığı kataloğun öne çıkan ürünleri arasında mutfakların olmazsa olmazı et ve süt ürünleri yer alıyor. Firmanın her ay yenilenen şarküteri katalog listesinde bulunan güvenilir markaların kavurma, salam, sucuk ürünleri ise en çok takip edilen ürünleri oluşturuyor. Sofraların vazgeçilmez içeceği çay ve kahve çeşitleri de tüketiciye birden fazla seçenek sunuyor. Bunlara ek olarak kataloglarda yer alan yerli ve ithal sebze-meyveler bütçe dostu uygun indirim fırsatlarıyla ön plana çıkıyor. Çağrı Hipermarket Katalog ürünlerinin temizlik kategorisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında çamaşır ve bulaşık makinelerinin dostu matik ve el deterjanları bulunuyor. Ayrıca dip köşe temizliğin olmazsa olmazı çamaşır suları ve yüzey temizleyicileri de özellikle kadınların katalog karıştırırken durakladığı sayfalar arasında yer alıyor.

Çağrı Hipermarket Aktüel Ürünler

Çağrı Hipermarket aktüel ürünler çok geniş bir yelpazeye yayılıyor. Her ay yenilenen aktüel ürünler kataloğundaki mutfak ve banyo başta olmak üzere bir evin tüm alanları için gerekli olan temel ihtiyaçlar kaçırılmaması gereken indirim fırsatlarıyla tüketicilerle buluşuyor. Şarküteri kategorisinde yer alan dana, piliç ya da hindi etleri, uygun fiyatlarıyla et tüketimine teşvik ediyor. Kahvaltı sofralarınızın aranılan lezzetleri salam, sucuk, pastırma, kavurma ile süt ve süt ürünleri de Çağrı Hipermarket aktüel ürünler kataloğunda her ay yepyeni fırsatlarla karşınıza çıkıyor. Gün içinde damaklarınızın aradığı tatlı ve atıştırmalık ihtiyacı da çikolata, gofret, fındık kreması, puding gibi daha pek çok seçenekle gideriliyor. Aktüel ürünler kataloglarında uygun fırsatlarla yakalayabileceğiniz diğer ürünler arasında el blender seti, kettle, derin çay bardağı seti, spor çanta gibi günlük yaşamınızı kolaylaştıran ihtiyaçlar da bulunuyor. Bunun yanında evinizin ve mutfağınızın dekorasyonu için gerekli olan ayrıntılar ve aksesuarlardan ayakkabılık, kek kalıbı, kavanoz çeşitleri de fırsatlarla dolu katalog sayfalarında yerini alıyor. Çağrı Hipermarket çocukların oyun ihtiyacını da unutmuyor ve Çağrı Hipermarket katalog ürünlerine renkli Ponny, oyuncak küvetli bebek ve oyuncak askeri kamyon oyuncaklarını da ekliyor.

En güncel Çağrı Hipermarket İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Çağrı Hipermarket indirim ve kampanya ürünleri her ay güncellenerek cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Çağrı Hipermarket kampanya katalogları farklı ürün kategorilerine göre ayrı ayrı düzenleniyor ve tüketicilerin pratik bir şekilde inceleyebilmelerini sağlıyor. İndirim kataloglarından biri manav reyonu için düzenlenerek meyve-sebze alanında yer alan Çağrı Hipermarket kampanya ürünlerini sunuyor. Yerli ve ithal pek çok sebze ve meyve de dikkat çeken indirimleriyle katalogda yerini alıyor. Et ve süt reyonundaki ürünler de Çağrı Hipermarket indirim kataloğunda yer alan diğer fırsat ürünlerini oluşturuyor. Kataloglarda en çok takip edilen bir diğer ürün kategorisi de kişisel bakım ürünleri oluyor. Özel parfümlerden şampuanlara, hoş kokulu kolonyalardan oda kokularına kadar pek çok ürün Çağrı Hipermarket kampanya fırsatlarıyla katalogda yer alıyor. Bunların yanında bebek bezleri, ıslak mendiller, kâğıt havlu ve tuvalet kâğıtları da katalog ürünleri arasında bulunuyor. Çağrı Hipermarket'in her ay yeniden düzenlenen farklı ürün kataloglarının tamamını sadece bir tıkla Akakçe'nin internet sitesinden inceleyebilir, güncel ürün ve indirimlerden pratik bir şekilde haberdar olabilirsiniz.