CarrefourSA Aktüel Katalog

CarrefourSA Ekim ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

CarrefourSA Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogCarrefourSA 2 Ekim 2023CarrefourSA 3 Ekim 2023
Başlangıç2 Ekim 20233 Ekim 2023
Bitiş9 Ekim 20239 Ekim 2023
Sayfa Sayısı16
Ürün Sayısı00
Broşürde En Ucuz00
Broşürden Daha Ucuz00

CarrefourSA Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Carrefour katalog nedir?

Carrefour katalog, her kesime hitap eden zengin ürün içeriğini dijital olarak sergileyerek tüketicilerin ürün ve fiyatlar hakkında önceden bilgi sahibi olmasını sağlayan bir katalogdur. Ayın belirli dönemlerinde yayınlanan bu katalog sayesinde tüketici, o ay Carrefoursa mağazalarında hangi ürünün hangi fiyata satıldığını ve ne çeşit ürünlerin sergilendiğini önceden görerek bilgi sahibi olabilir.

Carrefoursa aktüel katalog ne zaman yayınlanmaktadır?

Carrefoursa katalog, genel itibariyle her ayın ilk ya da ikinci haftası arasında yayınlanır. Katalog üzerinde belirtilen tarihe kadar geçerli olan bu ürün ve fiyatlar, her ay güncellenir. Ay içerisinde birden fazla katalog yayınlandığından tarihler ve kataloglar değişkenlik gösterebilir.

Carrefoursa kataloğunda ne çeşit ürünler bulunur?

Carrefoursa indirimleri, indirim kataloğunda belirtilmektedir. Kahvaltılık ürünlerinden oto lastiğine, kişisel bakım ürünlerinden kıyafete pek çok ürün ve fiyat bu katalogda yer almaktadır. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip Carrefoursa, aynı zamanda online alışveriş imkânı da sunuyor. Bu ürünlerin yanında Carrefoursa Gurme adlı kataloğunda nefis yemek tarifleri ve bu yemekler için gerekli malzemeler tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Carrefoursa kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Salgın dönemi nedeniyle süpermarket zincirlerinin açılış ve kapanış saatleri değişkenlik gösteriyor. Carrefoursa, hafta içi ve hafta sonu sabah saat 10.00'da tüketicilere hizmet verirken kapanış saati olarak gün fark etmeksizin 20.00'a kadar hizmet veriyor.

CarrefourSA

Türkiye’nin en köklü hiper-marketlerinden olan Carrefoursa, 30 ülkede yaklaşık 11 binin üzerinde mağazası ve 350 bin çalışanıyla dünyanın en büyük market zincirlerinden biri konumunda bulunuyor. Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen Carrefoursa, aynı zamanda uyguladığı kampanya ve indirimlerle de perakende sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Tüketicilerin dört gözle beklediği, her hafta yayınlanan Carrefoursa aktüel broşür ve Carrefoursa katalog içerisinde birbirinden farklı birçok indirimli ürünü bulmanız mümkün oluyor. Bunların yanı sıra Carrefoursa, hafta sonu indirimleri ve özel Carrefoursa kampanya seçenekleri ile her zaman tüketici dostu bir yaklaşım benimsiyor.

Carrefoursa Katalog

Carrefoursa katalog, içeriğinde her kesime hitap eden çeşitli indirimli ürünler barındırıyor. Düzenli olarak Carrefoursa tarafından yayınlanan Carrefoursa katalog sayesinde tüketiciler, en uygun ve en kaliteli ürünlere kolay bir şekilde ulaşma şansı yakalıyor. Özellikle günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde Carrefoursa kampanya ve indirimleri, tüketiciler için çok cazip fırsatlar sunuyor. Bu nedenle birçok tüketici, düzenli olarak tüm Carrefoursa aktüel broşürlerini İnternet üzerinden takip ederek, hem bütçesine katkıda bulunuyor hem de market market dolaşarak kaybedeceği zamandan tasarruf etmiş oluyor. Carrefoursa’nın uyguladığı indirim ve kampanyalar ile sizler de en kaliteli ve bütçe dostu ürünlere Carrefoursa kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Carrefoursa Aktüel Ürünler

Carrefoursa aktüel broşürler, elektronikten gıda ürünlerine, temizlik ürünlerinden mutfak araç gereçlerine kadar birçok indirimli ürün fırsatı sunuyor. Özellikle telefon, oyun konsolu ve küçük ev aletleri gibi ürünlerde uygulanan birbirinden uygun indirim fırsatları ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Öte yandan çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, sıvı yağ, çay, salça, yüzey temizleyici, diş macunu, tıraş köpüğü ve buzdolabı poşeti gibi gündelik kullanımı yoğun olan birçok üründe de dikkat çekici indirim fırsatları bulunuyor. Eğer bütçenizi düşünüyor ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Carrafoursa kampanya ve broşürlerini düzenli olarak takip etmek, sizin için faydalı olacaktır. Böylelikle Carrefoursa kalitesiyle hem ürünleri uygun bir fiyata edinebilecek hem de istediğiniz kalitedeki ürünlere ulaşabileceksiniz.

Carrefoursa Hafta Sonu İndirimleri

Carrefoursa, hafta sonu indirimleri ile de bütçenize destek olacak çok geniş ürün yelpazesinde özel kampanyalar uyguluyor. Hafta sonu indirimleri sayesinde her tüketiciye hitap eden çok çeşitli ürünlerde %40’lara kadar varan indirim fırsatları yakalamanız mümkün oluyor. Bu indirimleri takip ederek, en kaliteli ürünlere uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. Kedi mamasından akıllı telefon ve LED TV’lere kadar birçok üründe uygulanan kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu fırsatları kaçırmamak için Carrefoursa tarafından yayınlanan katalogları takip etmeniz yeterli oluyor. Böylece istediğiniz ürünlere uygun fiyat ve Carrefoursa ayrıcalığıyla erişebilirsiniz.

En güncel Carrefoursa İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Zorlu ekonomik koşullarda Carrefoursa’nın uyguladığı indirim ve kampanya fırsatları, tüketiciler için oldukça faydalı oluyor. Her hafta birbirinden farklı ürünlerde birçok indirim fırsatı tüketicilere sunuluyor. Ancak, genellikle tüketicilerin birçoğunun bu indirim ve kampanya fırsatlarından haberi bile olmayabiliyor. İnternet'te bu konuda çok fazla bilgi kirliliğinin olması, kafa karışıklığına neden olan durumlar arasında yer alıyor. Bu noktada akakce.com, kullanıcı dostu arayüzüyle tüketicilerin kolay bir şekilde Carrefoursa hafta sonu indirimleri hakkında bilgi almasını ve Carrefoursa kampanya seçeneklerinden haberdar olmasını sağlıyor. Akakçe’nin düzenli olarak güncellediği katalog ve broşürler sayesinde Carrefoursa’nın uyguladığı hiçbir kampanya ve indirim fırsatını kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Akakçe sayesinde sanal ortamda oluşan bilgi kirliliğinden kurtulmuş olacak ve kampanyaları çok daha kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Siz de akakce.com’u düzenli olarak takip ederek tüm indirim fırsatlarını yakalayabilir; istediğiniz ürünleri uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.