Migros Katalog

Migros Aralık ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

Migros Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogMigros 30 Kasım 2023Migros 30 Kasım 2023Migros 30 Kasım 2023Migros 30 Kasım 2023Migros 30 Kasım 2023Migros 1 Aralık 2023
Başlangıç30 Kasım 202330 Kasım 202330 Kasım 202330 Kasım 202330 Kasım 20231 Aralık 2023
Bitiş13 Aralık 202313 Aralık 202313 Aralık 202313 Aralık 202313 Aralık 20237 Aralık 2023
Sayfa Sayısı7149716382
Ürün Sayısı269217269309464
Broşürde En Ucuz67156621121
Broşürden Daha Ucuz3521375380

Migros Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Migros aktüel kataloğu nedir?

Migros aktüel kataloğu, ayın belirli dönemlerinde yayınlanan ve zaman zaman indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin sergilendiği bir katalogdur. Alışverişçiler için pek çok seçeneğin bulunduğu bu kataloglar, bilgilendirme amaçlı olarak önceden yayınlanmaktadır. Migroskop kataloğu olarak da bilinen bu kataloğa akakce.com ya da mağazadan erişebilmek de mümkün.

Migros kataloğu hangi zamanlarda yayınlanıyor?

Migros kataloğu, diğer market zincirlerinin aksine iki haftada bir yayınlanıyor. Genel olarak ayda iki kez güncellendiğini söyleyebilmek mümkün. Katalog içinde yer alan fiyatların geçerlilik süresi de haliyle 14 gün oluyor. Yeni katalog için belirlenen zaman dilimindeki fiyatlar geçerli olmadan önce, alışverişçi bu kataloglarla bilgilendirilerek hangi üründe ne gibi fırsatların olduğuna dair alışverişçinin bilgi sahibi olması sağlanıyor.

Migroskop aktüel kataloğundaki ürünler nelerdir?

Migros aktüel kataloğu alışverişçileri oldukça geniş bir ürün çeşidi sunuyor. Bu katalogda yapı market, lastik, bahçe ürünleri ya da teknolojik ürünler bulunabildiği gibi klasik mutfak ihtiyaçlarına dair de pek çok ürün çeşidi yer alıyor. Ürün fiyatları iki hafta boyunca geçerliliğini korusa da kimi zaman stoklarda kalmayabiliyor. Bu nedenle belirlenen tarihte istenilen ürün için önceden bilgi sahibi olmakta fayda var.

Migros kaçta açılıyor?

Pandemi nedeni ile yayınlanan genelgeler dahilinde süpermarket zincirlerinin de açılış ve kapanış saatleri değişkenlik gösterebiliyor. Diğer market zincirlerinde olduğu gibi Migros'ta haftanın yedi günü sabah saat 10.00'da alışverişçiler için hizmet vermeye başlıyor. Fakat açık kalınan süre hafta sonu ve hafta içi farklılık gösteriyor.

Migros kaçta kapanıyor?

Salgın nedeni ile işletmelerin hizmet verdiği saatler değişebiliyor. Haliyle mutfak alışverişi yapmak isteyen bireyler de bu değişimlere karşı internet üzerinden marketlerin ne zaman açılıp kapandığına dair bilgi edinmek istiyor. Migros, hafta içi ve hafta sonu 20.00'a kadar hizmet veriyor.

Migros

Migros, Türkiye' de 2041 mağaza ile hizmet vermekte iken, yurt dışında Ramstore adıyla 44 mağazasıyla faaliyet gösteriyor. Bu başarısını hem kaliteli markalarla hem de kendi ürettiği uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle her tüketicinin ihtiyacına cevap verebilmesiyle kazanıyor. Birçok alanda müşterilerine uzun yıllardır hizmet veren Migros; gıda, kişisel bakım, kozmetik, pet, kitap, ev dekorasyonu, tekstil, oyuncak, züccaciye, elektronik, anne ve çocuk kategorilerinde birçok ürün çeşidi sunuyor. Migros mağazalarında geniş ürün yelpazesini inceleyebileceğiniz gibi İnternet üzerinden de alışveriş yapma imkânınız bulunuyor.

Migros Sanal Market

Mağazada gezmek, vakit kaybı olarak geliyorsa ya da evden ya da iş yerinizden çıkacak durumda olmadığınızda imdadınıza Migros Sanal Market yetişiyor. Sanal marketten vereceğiniz siparişler; en taze ürünler seçilerek, istediğiniz ürün stoklarda olmadığı takdirde isteğinize göre alternatifiyle değiştirilerek kapınıza kadar geliyor. Mağazada gördüğünüz bütün kategorileri barındıran; hatta size en yakın Migros'ta olmayan bir ürünü İnternet'ten sipariş edip, kapınıza kadar getirtmeniz mümkün. Poşet taşımak istemeyenler ve araç sahibi olmadığından alışverişini erteleyenler için harika bir alışveriş seçeneği olan sanal market, teknolojinin tüketiciye sağladığı en büyük faydalardan biridir. İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilir; anında size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sanal market üzerinden Migros'un dijital dergilerini de inceleyebilirsiniz.

Migroskop

Migroskop, Migros'un müşterilerine sunduğu indirim ve kampanya kitapçığıdır. Dilerseniz mağazalardan dilerseniz de sanal market üzerinden fırsat ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Migroskop, size, her hafta farklı temalarda ve kategorilerde indirim seçenekleri sunar. Çoklu indirim kampanyası, sınırlı sayıda satışa sunulan ürünlerde cazip indirim fırsatları, Migros markalı ürün çeşitlerinde "1 alana 1 hediye" kampanyası fırsatlarını değerlendirmek ve her hafta farklı ürün seçeneklerinde belli bir tutarda alışveriş yapanlara fazladan money kazanma seçeneklerinden yararlanmak gibi birbirinden cazip avantajları kaçırmamak için Migroskop'a mutlaka göz atmalısınız. Money kampanyalarını takip ederek money kazanabilir; kazandığınız mone'leri bir sonraki alışverişinizde harcayabilirsiniz. Bu sayede alışveriş yaparken bile kazanç sağlayabilir; kazandığınız money'lerden sonraki alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.

Migros Aktüel Ürünler

Belirli tarihler arasında aktüel ürünler arasından seçtiğiniz ürünlerle yapmış olduğunuz alışverişinizi Money Club Kart ya da Money Bonus kullanarak tamamladığınız takdirde kampanya ve fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Migros sanal market alışverişlerinizde ya da mağazalardan yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizin kayıtlı olması hâlinde çok özel avantajlardan yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı olduğundan, belirtilen tarihler arasında Migros mağazalarını ya da sanal marketi ziyaret edebilirsiniz. Migros aktüel ürünler, yalnızca Migros markalı ürünlerle sınırlı da değildir. Migros, kaliteli markaları sizlere uygun fiyatlar ile sunmayı hedeflemektedir. Sanal markette yer alan ana sayfadaki fırsat günlerini değerlendirerek piyasa fiyatının altında ürünler satın alabilirsiniz.

En Güncel Migros İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Akakçe, sizlere en güncel fiyatları, en yeni kampanyaları sunmaktadır. Migros indirimlerini, almayı düşündüğünüz indirimlerle ilgili kampanyaları değerlendirmek ve düzenli olarak takip etmek için Akakçe'yi muhakkak ziyaret edin. İster markalara göre, isterseniz de ilginizi çeken kategorilere göre fiyat araştırması yapabilir; ihtiyacınıza uygun Migros ürünleri arasından indirimli fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 2023 yılına ait en güncel Migros dijital broşürlerini Akakçe'den takip ederek avantajlı ürünleri anında yakalayıp daha çok kazanabilirsiniz.
Akakçe'de daha hızlı ve kolay arama yapabilmeniz için birçok filtreleme seçeneği de bulunmaktadır. "Bugün başlayanlar", "bugün bitenler", "3 al 2 öde", "2. ürüne indirim" gibi seçeneklerle ihtiyacınız olan ürünlere en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.