Migroskop İndirim Kataloğu

Tüm BroşürlerMigros Mayıs ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler

Migros Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Migros

Migros, Türkiye' de 2041 mağaza ile hizmet vermekte iken, yurt dışında Ramstore adıyla 44 mağazasıyla faaliyet gösteriyor. Bu başarısını hem kaliteli markalarla hem de kendi ürettiği uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle her tüketicinin ihtiyacına cevap verebilmesiyle kazanıyor. Birçok alanda müşterilerine uzun yıllardır hizmet veren Migros; gıda, kişisel bakım, kozmetik, pet, kitap, ev dekorasyonu, tekstil, oyuncak, züccaciye, elektronik, anne ve çocuk kategorilerinde birçok ürün çeşidi sunuyor. Migros mağazalarında geniş ürün yelpazesini inceleyebileceğiniz gibi İnternet üzerinden de alışveriş yapma imkânınız bulunuyor.

Migros Sanal Market

Mağazada gezmek, vakit kaybı olarak geliyorsa ya da evden ya da iş yerinizden çıkacak durumda olmadığınızda imdadınıza Migros Sanal Market yetişiyor. Sanal marketten vereceğiniz siparişler; en taze ürünler seçilerek, istediğiniz ürün stoklarda olmadığı takdirde isteğinize göre alternatifiyle değiştirilerek kapınıza kadar geliyor. Mağazada gördüğünüz bütün kategorileri barındıran; hatta size en yakın Migros'ta olmayan bir ürünü İnternet'ten sipariş edip, kapınıza kadar getirtmeniz mümkün. Poşet taşımak istemeyenler ve araç sahibi olmadığından alışverişini erteleyenler için harika bir alışveriş seçeneği olan sanal market, teknolojinin tüketiciye sağladığı en büyük faydalardan biridir. İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilir; anında size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sanal market üzerinden Migros'un dijital dergilerini de inceleyebilirsiniz.

Migroskop

Migroskop, Migros'un müşterilerine sunduğu indirim ve kampanya kitapçığıdır. Dilerseniz mağazalardan dilerseniz de sanal market üzerinden fırsat ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Migroskop, size, her hafta farklı temalarda ve kategorilerde indirim seçenekleri sunar. Çoklu indirim kampanyası, sınırlı sayıda satışa sunulan ürünlerde cazip indirim fırsatları, Migros markalı ürün çeşitlerinde "1 alana 1 hediye" kampanyası fırsatlarını değerlendirmek ve her hafta farklı ürün seçeneklerinde belli bir tutarda alışveriş yapanlara fazladan money kazanma seçeneklerinden yararlanmak gibi birbirinden cazip avantajları kaçırmamak için Migroskop'a mutlaka göz atmalısınız. Money kampanyalarını takip ederek money kazanabilir; kazandığınız mone'leri bir sonraki alışverişinizde harcayabilirsiniz. Bu sayede alışveriş yaparken bile kazanç sağlayabilir; kazandığınız money'lerden sonraki alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.

Migros Aktüel Ürünler

Belirli tarihler arasında aktüel ürünler arasından seçtiğiniz ürünlerle yapmış olduğunuz alışverişinizi Money Club Kart ya da Money Bonus kullanarak tamamladığınız takdirde kampanya ve fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Migros sanal market alışverişlerinizde ya da mağazalardan yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizin kayıtlı olması hâlinde çok özel avantajlardan yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı olduğundan, belirtilen tarihler arasında Migros mağazalarını ya da sanal marketi ziyaret edebilirsiniz. Migros aktüel ürünler, yalnızca Migros markalı ürünlerle sınırlı da değildir. Migros, kaliteli markaları sizlere uygun fiyatlar ile sunmayı hedeflemektedir. Sanal markette yer alan ana sayfadaki fırsat günlerini değerlendirerek piyasa fiyatının altında ürünler satın alabilirsiniz.

En Güncel Migros İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Akakçe, sizlere en güncel fiyatları, en yeni kampanyaları sunmaktadır. Migros indirimlerini, almayı düşündüğünüz indirimlerle ilgili kampanyaları değerlendirmek ve düzenli olarak takip etmek için Akakçe'yi muhakkak ziyaret edin. İster markalara göre, isterseniz de ilginizi çeken kategorilere göre fiyat araştırması yapabilir; ihtiyacınıza uygun Migros ürünleri arasından indirimli fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 2021 yılına ait en güncel Migros dijital broşürlerini Akakçe'den takip ederek avantajlı ürünleri anında yakalayıp daha çok kazanabilirsiniz.
Akakçe'de daha hızlı ve kolay arama yapabilmeniz için birçok filtreleme seçeneği de bulunmaktadır. "Bugün başlayanlar", "bugün bitenler", "3 al 2 öde", "2. ürüne indirim" gibi seçeneklerle ihtiyacınız olan ürünlere en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.