Modalife Katalog

Modalife Haziran ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler

"Modalife" için güncel katalog veya broşür bulunmamaktadır. Tüm Broşürler

Popüler Broşürler

MODALİFE

Fonksiyonel ve kullanımı kolay mobilyaları modern tasarımlarla buluşturan Modalife Mobilya, sektörün en çok ses getiren markaları arasında yer alıyor.
145 şubesi, 14 adet geri hizmet deposuyla mobilya alanında Türkiye’nin en iyilerinden birisi olarak kabul edilen Modalife, farklı tasarımları ve iş anlayışıyla tüketicileri etkiliyor. Modalife, fabrikadan tüketiciye aracısız satış yapması sayesinde de dikkat çekiyor. Müşteri odaklı politikası ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı başaran Modalife, dürüst, güvenilir, saygılı ve genel etik kurallara bağlı çalışmasıyla biliniyor. Tüketici nezdinde oluşturduğu marka değeri ve kaliteli ürünleri ile sektörün lider markalarından birisi olmayı başarıyor. Düşük maliyetle yüksek verim almayı amaçlayan Modalife ürettiği mobilya ürünleri ile tüketiciyi memnun etmeyi başarıyor. Modalife, sunmuş olduğu yeniliklerle evinize modern bir yaşam tarzı sunuyor ve özgün tasarımlarını uygun fiyat ve kaliteyle buluşturuyor. Modalife, teknolojik yenilikleri takip ettiği gibi son zamanların trendi olan sosyal medya hesaplarıyla da marka tanınırlığını arttırıyor ve yeni kuşaklara da seslenmeyi başarıyor.

MODALİFE KATALOG

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticisi olmayı hedefleyen Modalife, perakende sektöründe de liderliği kovalıyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla müşterisine ulaştırmayı amaç edinen Modalife katalog ürünleriyle birlikte sektöre sunduğu yeni ürünleri de başarılı bir biçimde tanıtıyor. Modalife katalog sayesinde almayı düşündüğünüz mobilya ürünlerine ulaşmanız kolaylaşıyor. Ürünü, Modalife katalog sayfalarında görüp, beğenmeniz ve bütçenize de uygun olması durumunda rahatlıkla ürüne ulaşmanız mümkün oluyor. Modalife’ın aracısız şekilde ürünlerini fabrikadan direkt tüketiciye sunuyor olmasının avantajını burada hissedebiliyorsunuz. Modalife katalogları sayesinde Tamamlayıcı Pratik Mobilyalar ismini verdikleri Mobetto serisi, genç odası takımları, çok amaçlı dolaplar, salon paketleri, panel mobilyalar, yataklar, bazalar, başlıklar, pratik mobilyalar, oturma grupları, TV üniteleri, bilgisayar masaları, çalışma masaları, kitaplıklar, gardıroplar, vestiyerler, sehpalar, şifoniyerler, komodinler ve birçok kategoride mobilya ürünlerine ulaşabiliyorsunuz.

MODALİFE İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Düğün paketi konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Modalife, tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Modalife indirim ürünleri kaliteli tasarımlarının yanı sıra şık ve modern görünümleri ile de mobilya almak isteyenlerin dikkatle takip ettiği firmalar arasında yerini alıyor. Modalife Düğün paketi konusunda Türkiye’de isim yapmış olan Modalife indirim konusunda da farkını ortaya koyuyor. Türkiye’de bulunan 145 şubesiyle geniş bir servis ağına sahip olan Modalife indirim konusunda da lider bir marka olduğunu gösteriyor.

EN GÜNCEL MODALİFE İNDİRİM VE KAMPANYA BROŞÜRLERİ AKAKÇE’DE

Ne nerede, en ucuz Akakçe’de sloganıyla Türkiye’nin en iyi fiyat karşılaştırma sitelerinden birisi olan Akakçe Modalife kampanya ve indirim ürünlerinden de sizi haberdar ediyor. Yeni evlenen çiftlere sağladığı kampanya ve indirimler ile de adından söz ettiren Modalife düğün paketi konusunda akla ilk gelen mobilya markaları arasında bulunuyor. Yemek odası takımları, koltuk takımları ve yatak odası takımlarını bir arada paket halinde satışa sunan firma aynı zamanda parça parça almanıza da izin veriyor. Satın almayı düşündüğünüz ürün kombinasyonlarına göre bütçenize uygun bir modelin mutlaka bulunduğu Modalife düğün paketi ile yeni evlenen çiftler en uygun fiyatla, en kaliteli mobilyalara sahip olabiliyor. Kaliteyi ucuza getiren Modalife kampanya ürünleri esnek ödeme koşulları sayesinde müşterilerin ilgisini her koşulda çekmeyi başarıyor. Son zamanların en çok rağbet gören firmalarından birisi olan Modalife, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Müşteri memnuniyetinin bir koşulunun da herkesin bütçesine uygun bir fiyatlandırma olduğunun farkında olan firma, sunduğu imkânlarla ön plana çıkıyor. Modalife kampanya sürecinde müşterilerini hem avantajlı fiyatlarla hem de farklı, modern ve özgün mobilyalarla tanıştırıyor.