ŞOK Aktüel Katalog

Şok Eylül ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!
Şok Aktüel Kategoriler
Şok mağazasında satışa sunulan aktüel ürünleri kategorilene göre incele.
A101, Bim, Şok Aktüel Kategoriler

Şok Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogŞok 16 Ağustos 2023Şok 16 Ağustos 2023Şok 8 Eylül 2023Şok 27 Eylül 2023Şok 30 Eylül 2023Şok 29 Eylül 2023
Başlangıç16 Ağustos 202316 Ağustos 20238 Eylül 202327 Eylül 202330 Eylül 202329 Eylül 2023
Bitiş30 Eylül 202330 Eylül 202330 Eylül 20233 Ekim 20233 Ekim 20231 Ekim 2023
Sayfa Sayısı8111522
Ürün Sayısı15000178416
Broşürde En Ucuz80050115
Broşürden Daha Ucuz19001580

Şok Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Şok aktüel nedir?

Şok aktüel, haftalık olarak yayınlanan ve her hafta yenilenen bir alışveriş kataloğudur. Bu katalogda Şok marketler zincirinde her zaman bulunmayan fakat yılın belli dönemlerinde kampanyalı ve indirimli olarak satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. İndirim fırsatlarıyla satışa sunulan bu ürünler, ön bilgilendirme olarak kataloglarda yer almaktadır.

Şok aktüel katalogları ne zamana kadar geçerli?

Şok aktüel katalogları hafta sonu fırsatları ve haftanın fırsatları olarak yayınlanmaktadır. Hafta sonu fırsatları genel itibariyle geleneksel market alışverişinin dışında kalan ürünleri barındırırken, haftanın fırsatlarında daha çok tüketime dayalı ürünler yer alıyor. Genel olarak bu kataloglar 5 ile 7 gün geçerli oluyor. Tüketiciler bu kataloglara online olarak bakabilmek için “Şok bu hafta” şeklinde aramalar yapabiliyor.

Şok aktüel ürünleri nelerdir?

Şok, Türkiye genelinde verdiği hizmetlerle hemen hemen her ihtiyaca karşılık veriyor. Şok aktüel ürünleri, saklama kabı modellerinden tv ünitesine, sıvı yağ gibi temel tüketim malzemelerinden kablosuz mouse çeşitlerine kadar pek çok üründe kampanyalı fiyatlarla alışverişçilerine kapılarını açıyor.

Şok kaçta açılıyor?

Şok marketlerinin açık olduğu süre zarfı hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermektedir. Kapanış saati farklılık gösterse de Şok marketler haftanın her günü sabah saat 10.00'da hizmet vermeye başlamaktadır.

Şok kaçta kapanıyor?

Pandemi ve kısıtlamalar nedeniyle marketlerin kapanış saatlerinde güncellemeler yapılabiliyor. Şok marketlerinin hafta içi ve hafta sonu kapanış saati 20.00 olarak belirlenmiştir.

Şok aktüel kataloğunda yer alan ürünler gerçekten ucuz mu?

Tüketicilerin severek takip ettiği Şok aktüel kataloğu, genellikle indirimli fiyatları içerisinde barındırıyor. Bazı durumlarda ise katalogda yer alan indirimli ürünlerin daha ucuzu başka bir satıcıda yer alabiliyor. Tüketici, aynı ürüne daha az para ödeyebilecekken böyle bir durumdan haberdar olmadığı için katalogda yer alan ürünü satın alabiliyor. Katalogdaki fiyatları piyasa fiyatları ile karşılaştıran akakce.com, tüketiciyi en ucuz fiyatın nerede olduğu hakkında bilgi veriyor. Eğer katalog üzerinde yer alan fiyat gerçekten piyasa fiyatının en ucuzu ise alışverişçiye yeşil bir buton gösterilirken, katalog üzerinde yer alan fiyattan daha düşük bir fiyat var ise alışverişçi kırmızı bir buton ile uyarılıyor.

Şok Aktüel

Şok Türkiye’de en fazla alışveriş yapılan birkaç marketten birisi olarak bilinir. Bu market 1995 yılında Migros Ticaret A.Ş tarafından kurulur. Genel merkezi ise İstanbul’un Üsküdar semtinde bulunur. 2011 yılında Yıldız Şirketler Holding tarafından satın alınan market belirli bir süre yenileme dönemine girer. Şok marketler kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin farklı bölgelerinde yeni şubeler açar. Hızlı bir şekilde yayılan marketin bünyesinde temel gıdalardan temizlik malzemelerine, kırtasiye gereçlerinden giyime kadar pek çok ürün yer alır. Zaman içerisinde Şok marketlerin tanıtımını ve ürünlerin reklamını televizyon ekranlarında görmek mümkün hale gelir. Bu markette meyve, sebze, süt, ekmek, makarna gibi gıda malzemelerinin dışında belirli zamanlarda satışa sunulan ürünler de bulunur. Marketin genel satış listesinde bulunmayan bu malzemeler aktüel ürünler olarak adlandırılır. Aktüel kelime anlamı olarak güncel manasına gelir. Şok markete gelen aktüel ürünler sadece belirli tarihlere özel olarak satışa sunulduğu için bu isim kullanılır. Ayrıca güncel olarak da adlandırılan bu ürünler her hafta değişiklik gösterir. Dolayısıyla marketteki güncel ürünler sürekli değişir. Mesela Anneler veya Sevgililer Günü gibi özel zamanlar için getirilen güncel eşyalar oldukça ilgi görür. Şok aktüel ürünler genellikle piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara satılır. Bu yüzden çoğu kişi bu güncel eşyalara sahip olmak ister. Markete güncel olarak hangi ürünlerin geleceği ise Şok katalog sayesinde takip edilir. Bu katalog güncel ürünler satışa çıkmadan birkaç gün öncesinde basılır. Böylece ürünlerin hangi günde satışa sunulacağı ve fiyat bilgisi verilir. Uygun fiyatlı alışverişi sevenler güncel ürünleri kaçırmayı istemedikleri için düzenli olarak takip ederler. Eğer siz de bu marketin güncel ürün fırsatlarını kaçırmayı istemiyorsanız Şok katalogları içerisinde yer alan indirimli ürünlere Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel Ürünlerinde Neler Bulunur?

Şok aktüel ürünleri kataloğu içerisinde yer alan eşyaları sınırlandırmak pek mümkün olmaz. Aklınıza gelen hemen her şeyi bu katalogda bulabilirsiniz. İşte Şok fırsat ürünleri içerisinde yer alanlar:

Şok Aktüel Kataloglarında Uygun Fiyatlı Elektronik Ürünler

Şok aktüel elektronik ürünleri müşterilerin en çok merak ettiği ve beklediği ürün çeşitleri arasında yer alır. Bu markete gelen elektronik aletler çok uygun fiyatlara sahip olduğu için hızlı bir şekilde satılır. Markete gelen elektronik aletlerin belirli bir markası veya fiyat aralığı bulunmaz. Türkiye’de satışı bulunan her markanın ürünleri aktüel eşyalar içerisinde yer alabilir. Şok aktüel katalog içerisinden en fazla talep alan ürünlerden birisi Şok aktüel telefon çeşitleri olur. Bu telefon çeşitlerinin arasında 4G özelliğine sahip Türkiye garantili cihazların satıldığını görebilirsiniz. Ancak belirli dönemlerde satışa sunulan akıllı cep telefonları genellikle sınırlı sayıda olur. Eğer satın almayı düşündüğünüz bir akıllı cihaz varsa Akakçe üzerinden bulabilirsiniz. Şok aktüel televizyon çeşitleri de güncel elektronik ürünler arasında yer alır. Farklı markalara ait uydu alıcılı ve 4K özellikli televizyon modelleri uygun fiyatlarla satılır. Şok aktüel tv cihazlarının 43, 47 ve 55 inç gibi farklı ekran boyutlarına sahip modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Şok müşterileri televizyon ve cep telefonu gibi cihazların dışında tablet ve dizüstü bilgisayar çeşitlerini de güncel ürünler arasında bulabilir. Çocuğu için uygun fiyatlı ürün arayanlar Şok aktüel tablet modelleri ve çeşitlerine bakabilir. Ayrıca Şok aktüel kulaklık, klavye ve mouse gibi bilgisayar aksesuarları da Akakçe üzerinden satın alınabilir. Kulaklık çeşitlerinde bluetooth özellikli kablosuz ürünler, kablolu kulak içi modeller ve mikrofonlu oyuncu modelleri gibi farklı cihazlar bulunur. Aradığınız ne varsa Şok aktüel online alışverişlerinizin hepsini Akakçe üzerinden yapabilirsiniz.

Şok Kataloglarında Uygun Fiyatlı Ev Eşyaları

Şok aktüel indirim kataloğu içerisinde eviniz için çok çeşitli ve uygun fiyatlı eşyalar bulabilirsiniz. Bu eşyalarla evinize yenilik katabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk yatak odası, mutfak ve salon için birbirinden kaliteli mobilya ve aksesuar çeşitleri satılır. Akakçe’de satılan mobilyalar arasında Şok aktüel dolap modelleri yer alır. Bu mobilyalar çok amaçlı dolap olarak geçer. Evin banyo veya mutfak gibi farklı kısımlarında kullanılabilir. Şok indirim kataloğu içerisinde bulunan dolapların boyutlarına dair bilgilere de yer verilir. Bu bilgilere bakarak evinize uygun olan mobilyayı seçebilirsiniz. Güncel ev eşyalarını giysi dolabı, erzaklık, kitaplık gibi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Şok aktüel ayakkabılık çeşitleri içerisinde de farklı boyutlara sahip raflı ve kapaklı mobilyalar yer alır. İster 2-3 raflı küçük bir mobilya isterseniz de 10-12 raflı çok amaçlı büyük bir ayakkabılık seçebilirsiniz. Farklı bir ayakkabılık modeli arayışındaysanız kapaksız olan modern tasarımları da Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinden bulabilirsiniz. Ahşap malzemeden elde edilen kapaksız veya minderli modern ayakkabılıklar uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulur. Kaliteli malzemeden elde edilen mobilyaların kurulumu da gayet kolay olur. Güncel ürünlerden aldığınız ev eşyalarını arkadaşlarınızla veya tek başınıza kurabilirsiniz. Şok marketlerde bulabileceğiniz güncel mobilyalar arasında masa ve sandalye takımları da yer alır. Bu mobilyalarla evinizde uygun fiyatlara yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Ev haricinde işyeriniz için de sade ve şık masa, sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Evi tamamlayan parçalardan biri olan halı modellerine de Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Odalara renk getiren desenli ve sade halılarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Salonunuza veya yatak odanıza uyum sağlayacak halı modelini bulabilir indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunların dışında Şok aktüel yeni katalog ürünlerinde daha neler var görmek ve fiyatlarını öğrenmek için Akakçe’ye bakabilirsiniz.

Şok Broşür Seçenekleriyle İndirim ve Kampanyaları Kaçırmayın

Şok hafta sonu ürünlerinde büyük kampanya ve indirimler görülür. Özellikle elektronikler aletlere uygulanan kampanyalar çok fazla dikkat çeker. Mesela çoğu kişi Şok aktüel led tv kampanya sayesinde uygun fiyatlara yüksek çözünürlüklü bir televizyona sahip olabilir. Eğer yeni evleniyorsanız veya evinizi yeniliyorsanız pek çok eşyaya ihtiyaç duyarsınız. Bu durumda kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı alışverişler yapmak sizin için çok faydalı olur. Kampanyalardan faydalanmanın en güzel yöntemlerinden birisi de Şok aktüel broşür ve tanıtımlarının takip edilmesi olur. Böylece kampanyalı ürünleri herkesten önce siz satın alabilirsiniz. Bu kampanya ve fırsatlar elektronik aletlerle sınırlandırılamaz. Akakçe üzerinden Şok markete ait pek çok güncel ürün fırsatını yakalayabilirsiniz. Şok broşür içerisinde yer alan ocak, fırın, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi büyük ve yüksek fiyatlı ürünleri çok uygun kampanyalarla satın alabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan ocak, fırın ve davlumbaz takımını satın alarak eskimiş ankastre setini yenileyebilirsiniz. 3’lü olarak satılan bu setler yeni evlenenler için de çok iyi olabilir. Ankastre setlerde ücretsiz kurulum, A sınıfı enerji ve 2 yıl garanti gibi farklı özellikler ürünü satın almayı isteyen müşteriler için not edilir. Sete ihtiyacı olmayanlar ocak veya fırını tekli olarak da satın alabilir. Kaliteli ve markalı eşyaların yer aldığı güncel ürünler uygun fiyatıyla müşterinin yüzünü güldürür. Akakçe üzerinden bulabileceğiniz kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Mesela elektrikli süpürgelerde geçerli olan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Eğer sizin de evinizde hala alamadığınız, eksik eşyalar varsa güncel ürünlere bakabilirsiniz. İhtiyacınız olan eşyayı Şok aktüel yeni ürünleri içerisinden bularak Akakçe üzerinden sipariş edebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Ürünü Şok Aktüel Broşürleriyle Uyguna Alın

Şok market ürünleri içerisinde yer alan aktüel eşyalar uygun fiyatlı oluşlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. Uygun fiyatlara alışveriş yapmayı seven çoğu kişi ihtiyacı olan eşyayı Şok bu hafta kataloğunda bulabilir. Katalog içerisinde yer alan güncel ürünler sadece belirli tarihler arasında bulunur. Bu yüzden de katalog sürekli yenilenir. Yeni kataloglarda daha önce satışı yapılan bir eşyaya da rastlanabilir. Bunların haricinde önceden hiç satışı yapılmayan bir ürün de olabilir. Son zamanların en popüler teknolojik aletlerinden birisi olan akıllı saatler Şok ile çok uygun fiyatlara satın alınabilir. Şok aktüel akıllı saat modellerinde hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği aletler yer alır. Gün içerisinde çocuğundan haber almak ve onun nerede olduğunu bilmek isteyen ebeveynler akıllı saat modellerine bakabilir. Çocuk akıllı saatlerinde GPS, GSM ve Wi-fi gibi özellikler bulunur. Çocuklar acil durum çağrı özelliği bulunan akıllı ürünler sayesinde çok daha güvende olur. Güncel ürünlerde Şok aktüel ayakkabı gibi çeşitli kıyafetler de satılır. O haftanın güncel broşüründe satışı yapılan ürün spor, bot, çizme, terlik, sandalet gibi ayakkabı çeşitlerinden birisi de olabilir. Şok aktüel terlik çeşitleri arasında evde, plajda ve dışarıda giyilebilecek farklı modellere yer verilir. Güncel ürünlerdeki kıyafetlerde pek çok farklı kadın ve erkek ürünü görülür. Tişörtler, pijama takımları, montlar, çoraplar, gömlekler, kot pantolonlar, gömlekler ve daha bir sürü kıyafet sayılabilir. Yetişkin kıyafetlerinin dışında bebek ve çocuk grubuna dahil kıyafetler de bulunur. Şok’un aktüel ürünleri ile çok uygun fiyatlara kıyafet alışverişi yapılabilir. Siz de Şok marketin aktüel kıyafetleri içerisinden kendiniz, çocuğunuz, eşiniz veya anne babanız için alışveriş yapabilirsiniz.

Şok Market Kataloglarındaki Kullanışlı ve Modern Ürünler

İnsanların zevkleri ve beğenileri birbirinden çok farklı olabilir. Eğer ev eşyaları veya giyim konusunda kendi zevkinize uygun bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Şok bu hafta katalog sayısına göz atabilirsiniz. Herkes evini kendi zevkine göre dekore etmeyi ister. Ancak hem modern çizgilere sahip hem de uygun fiyatlı mobilyaların bulunması zor olur. Şok marketin güncel ürünleri ile bu iki özelliğe sahip mobilyaların bulunması kolaylaşır. Evinizi güzelleştirecek, zevkinize uygun, kaliteli ve dayanıklı mobilyaları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Aynı zamanda eviniz için ışıklandırma modellerini de bulabilirsiniz. Şok aktüel avize çeşitleri içerisinden zevkinize hitap eden uygun fiyatlı bir ışıklandırma satın alabilirsiniz. Son moda camlı sarkıt modelleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Evinizdeki her odanın avizesini Şok’tan temin edebilirsiniz. Çocuk odası, salon ve mutfak gibi yerler için birbirinden kullanışlı ve sağlam ışıklandırmalar seçebilirsiniz. Tavandan sarkan ışıklandırmaların dışında lambader gibi farklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Şok aktüel lambader çeşitlerinde ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden elde edilen ayaklı ışıklandırmalar yer alır. Lambader ışıklandırmalar odanın içerisinde dekor amaçlı da kullanılabilir. Şık ve kaliteli lambader modelleri ile salon dekorunuzu daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Salon dışında evin farklı noktalarında da lambader modellerinden yararlanabilirsiniz. Işıklandırmalar dışında sehpa gibi mobilyalar satın alabilirsiniz. Güncel ürünler dahilinde satışa sunulan zigon sehpalar oldukça modern görünür. Uygun fiyatlı ve kullanışlı olmaları da müşterileri sehpa almaya yönlendiren nedenler arasında yer alır. Siz de yatak odası, salon, mutfak veya banyonuzu dekore ederken Şok insert ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Modern ve uygun fiyatlı mobilya alışverişlerinizi Akakçe üzerinden online ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

En Ucuz Şok Market Aktüel Ürünleri Akakçe’de

Akakçe üzerinden yapacağınız online alışverişlerde uygun fiyatlı pek çok aktüel ürün bulabilirsiniz. Şok broşür içerisinde yer alan bu ürünler içerisinden kendinize veya başkalarına hediye alabilirsiniz.

Akakçe sayesinde günlük hayatta kullanabileceğiniz çoğu eşyayı indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şok aktüel sandalye çeşitleri ve daha pek çok uygun fiyatlı fırsat ürününü sipariş edebilirsiniz.