Finish Bulaşık Makinesi Tableti

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Fiyatları

541 farklı Finish Bulaşık Makinesi Tableti için fiyatlar listeleniyor.

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Fairy Bulaşık Makinesi Tableti Pril Bulaşık Makinesi Tableti Frosch Bulaşık Makinesi Tableti U Green Clean Bulaşık Makinesi Tableti Domol Bulaşık Makinesi Tableti

Aktüel Broşürlerden Finish Bulaşık Makinesi Tabletleri

  • Finish Ultimate 40 TabletMopaş 109,95 TL
  • Finish Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti 100'lüMetro 219,90 TL
  • Finish Ultimate Plus 60 Tablet Özdilek 249,90 TL
  • Finish Quantum Max Tablet 40'lıMigros 139,90 TL
  • Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72'liMetro 198,90 TL
  • Finish Ultimate Plus 20 Tablet Özdilek 99,90 TL
  • Finish Ultimate Plus 40 Tablet Özdilek 189,90 TL
  • Finish Quantum Max Bul. Tablet 15 KapsülRossmann 75,00 TL
  • Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Hepsi Bir Arada 42'li File Market 119,90 TL
  • Finish Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti 22'liMetro 49,90 TL

tablet En Ucuz Finish Bulaşık Makinesi Tabletleri

Tümü

Çok Satanlartablet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

90 Adet100 Adet120 AdetFairy PlatinumFairy Platinum PlusFinish Quantum50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL LimonSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Finish Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Finish Tablet Adedi Koku Türü Seri SatıcıToplam 61 satıcı. Ürün Puanı

Finish Bulaşık Jel DeterjanıFinish Bulaşık Makinesi ParlatıcısıFinish Bulaşık Makinesi TemizleyiciFinish Bulaşık Makinesi TuzuFinish Bulaşık Makinesi Kokusu

En Popüler Finish Bulaşık Makinesi Tabletleri

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Finish Tablet Fiyatları Akakçe'de!

Finish, 1987’den beri bulaşık makinesinde bulaşık yıkamaya dair çözümler üretmektedir. Türkiye pazarına Calgonit Bulaşık Deterjanı, Calgonit Parlatıcı ve Calgonit Tuz ile giren marka, 2010 yılından itibaren de Finish markası ile Finish bulaşık makinesi tabletleri ile öne çıkıyor. Bulaşıklarınızın görünmez kahramanları Finish temizleme ürünleri, Finish tablet fiyatları sayesinde her bütçeye uygun olarak sizlere sunuldu.
Finish tabletlerin yanı sıra jel ve özel tuz üretimiyle bulaşık yıkamayı kolaylaştırdı. Finish markasının ürettiği parlatıcı, makine kokusu ve makine temizleyici sayesinde bulaşık makinelerinden, yüzde 100 performans almanızı sağlıyor ve sektöre getirdiği yeniliklerle, sektördeki öncü duruşunu fiyat ve kalitesi ile sürdürüyor.

En İyi Finish Tablet Çeşitleri

Finish Quantum farkı ile bulaşık deterjanı sektöründe yeni bir döneme liderlik eden marka, pazara girdiği ilk zamandan beri liderliği elinden bırakmıyor. Finish tablet çeşitleri mutfak bütçesine katkı oluyor.
Finish Quantum’un yeni ve güçlendirilmiş formülü, zorlu kirlerin üstesinden geliyor. 3 bölmeli teknoloji sayesinde toz deterjan zorlu kirleri yok ederken; jel ise yağları söküp atıyor. Tabletin içinde yer alan powerball ise son dokunuşu yaparak tabletin gücüne güç katıyor ve bulaşıklarda mükemmel bir parlaklık sağlıyor. Finish tablet çeşitleri arasında 14X süper güçlü formülü ile tek yıkamada zorlu kirleri çıkarma, cam koruma ve mükemmel parlaklık sağlamaktadır. Finish Quantum'un yağ çözücü limon kokulu çeşidi de bulunuyor.
Finish, hepsi bir arada Max yağ çözücü ürününün limon kokulu çeşidi ile de sizlerin yanında oluyor. Deterjan ile zorlu kirlere, jel ile yağlara elveda derken powerball ile de mükemmel parlaklık sağlamaktadır. Artık kurumuş yemek lekelerinde de etki eden hepsi bir arada max yağ çözücünün yeni formülü ise bulaşıklarda kurumuş lekelere kesin çözüm getiriyor. 10X super formülü ise bardakları tuz ve parlatıcı etkisiyle kireç kalıntılarından, lekelerden ve buğulanma etkisinden koruyarak ilk günkü parlaklığında kalmasını sağlıyor.
Finish hepsi 1 arada 8X temizleme gücü zorlu yağ lekelerinde etkilidir. Finish powerball ile tencere ya da tabaklarda derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Finish Classic Powerball’un leke çıkarıcı formülü ise lekeyi ıslatarak yumuşatıp ortadan kaldırır. En iyi performansın sağlanması için Finish’in özel tuzu ve parlatıcısı ile beraber kullanmanız gerekmektedir.

Finish Makine Temizleyici Tablet

Finish tablet çeşitleri arasında makinenizin satın aldığınız ilk gün gibi olmasına destek olan temizleyici tabletler de bulunuyor.
Bulaşık makineniz zaman içinde yıpranarak; bulaşıklarda aradığınız ışıltıyı sizlere vermiyor. Filtrelerinde, su pervanesinde ve su borularında yağ ile kir biriktiğinde böyle bir sorun kaçınılmaz oluyor. Burada devreye giren makine temizleyici tablet yağ çözücü, aktiflerden oluşan formülü ile bulaşık makinesindeki kiri temizliyor. Ekonomik paket ile 3 aylık temizlik ihtiyacınız karşılanır.
Finish tabletlerin yanı sıra Finish toz deterjan, Finish jel ve performans ürünü olan parlatıcı, özel tuz, makine temizleyici, koku giderici ürünleriyle ihtiyacınızı karşılıyor.Finish bulaşık makinesi tabletleri mutfağınızın vazgeçilmez ürünü olacağına emin olabilirsiniz.

Finish Tablet Yorumları

Dünyaca ünlü bulaşık makinelerinin de olumlu görüş bildirdiği Finish tablet yorumları, genelde pozitif oluyor. Yorumlar etkili temizlik yaptığı ve fiyatının uygun olduğu yönünde birleşiyor. Pratikliği, kolayca kullanılması gibi yönler de yorumlarda öne çıkıyor. Tuz ve parlatıcı ile uğraşmak istemeyenler de ürünün bu yönüne vurgu yapıyor. Siz de ürünü kullandığınızda yorumda bulunduğunuz takdirde Finish tablet yorumları ile ürünü kullanmak isteyenlere yol göstereceksiniz. Ayrıca yorumlar sayesinde sürekli kendini yenileyen Finish’e yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Özellikleri

“Konu bulaşıklar olunca çözüm Finish!” sloganıyla piyasaya giren Finish, Finish tablet fiyatı ile de bütçenizin dostu olarak karşınıza çıkıyor. Bulaşık makinesine tablet alırken kullanılan kapsüller doğada çözünerek; çevre dostu olması önem taşıyor. Gıda artıklarını ve yağlı lekeleri de son durulama ile atması tabletlerin özellikleri arasında bulunuyor. Finish bulaşık makinesi deterjanı özellikleri ile makinenize, bütçenize ve çevreye dost bir ürün olarak karşınıza çıkar. Ayrıca bu tabletler başka temizlik alanlarında da işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin; bulaşık makinesi tabletleri farklı temizlik alanlarında da yardımcınız oluyor. Tableti klozete attığınızda tuvalette bulunan lekelerin çıktığını göreceksiniz ya da çatallarınız ve bıçaklarınızda oluşan lekelerden şikayet ediyorsanız sıcak su dolu kabın içinde 1 saat bekletin sonra bol su ile durulayın çatal ile bıçaklarınızın ayna gibi parladığına şahit olacaksınız.

Finish Bulaşık Makinesi Tableti İndirimleri ve Kampanyaları

Finish tablet fiyatları, tablet çeşitlerine göre farklılık gösterse de ekonomik olan tablet fiyatlarına indirimler ve kampanyalar eklendiğinde Finish ürünlerini daha ucuza alırsınız. İndirimleri ve kampanyaları takip etmek için internetin başında o siteden bu siteye gezmenize de gerek olmayacak.
Online alışverişin rahatlığını akakce.com ile yaşayacaksınız. Alışveriş rehberiniz akakce.com uygulaması ile internetteki e-ticaret siteleri arasında kaybolmadan en kısa sürede en iyi Finish tablet fiyatı size sunuluyor. Uygulama ile online mağazaların tamamı detaylı olarak takip ediliyor. “Fiyatı takip et” butonu sayesinde indirimlerden ve kampanyalardan da bilgi sahibi olabilirsiniz. Temizlik malzemeleri dışında ihtiyacınız olan her şeye günün 24 saati ulaşabileceğiniz akakce.com sizleri bekliyor.