Arama Takip Listem Sepetim
Altus

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.125,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 09:34

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 3 adet2 iş günüSatıcı: N11/tumbeyazesyalar

Ürün Özellikleri: Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 13 Kişilik, Analog, Sepetli, Ses Seviyesi: 51 dB, Genişlik: 60 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (10)

En Popüler Altus Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Altus elektronik ev aletleri, beyaz eşya ve ısıtma sistemlerinde çevre dostu ürünler tasarlayarak sizlerin beğenisine sunar. Minimal tasarımı ve tasarruflu performansı ile Altus AL 434 bulaşık makinesi mutfaklarda sizlerin en büyük yardımcısı olarak yerini alır.

Uygun fiyatı ile öne çıkan AL 434 modeli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayarak başarı sağlar. Altus tarafından üretilen bu özel model birbirinden farklı bulaşık programı özellikleri ile mutfaklarda bulaşık derdine son vermeyi amaçlamaktadır.

Altus tasarımcıları tarafından E enerji sınıfı ile üretilen AL 434 bulaşık makinesi modeli toplamda 13 kişilik bulaşık kapasitesine sahiptir. Kalabalık aile yemeklerini kurtarıcısı olarak mutfağınızda yer alan modelin 3 farklı sıcaklık ayarı bulunmaktadır.

İdeal boyutu ile çok fazla yer kaplamayan Altus AL 434 bulaşık makinesi beyaz rengi ile klasik tasarımını öne çıkarır. Mutfak dekorasyonuna uyum sağlayan modelde anolog kullanım paneli geleneksel bir görünüm oluşturur.

Altus güvencesi ile sorunsuz bir şekilde satın aldığınız bulaşık makineniz ile parlak ve temiz bulaşıklara zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Altus AL 434 A Önden Görünüm

Altus AL 434 Bulaşık Makinesi Teknik Özellikleri

Altus AL 434 teknik özellikleri ile sizlere pratik kullanım avantajları sunar. E sınıfı enerji ile tasarlanan modelde 4 farklı bulaşık yıkama programı bulunur. Farklı bulaşık yıkama süreleri bulaşıkların yoğunluğuna göre ayarlanabilir.

Ekonomik program olarak sunulan 58 dakikada bulaşıkları tertemiz yapan yıkama programı ile ev işlerinde zaman kazanabilirsiniz. Program sıcaklıklarını istediğiniz ayarda seçmenizi sağlayan 3 program özelliği bulunur.

Yağlı yiyeceklerle kaplı ve temizlenmesi zaman alan bulaşıklar için Yoğun 70 programını kullanabilirsiniz. Bulaşıkları 70 derecede yıkayan bu programda yoğun ısıya maruz kalan bardak, tabak ve diğer ürünler kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Bulaşıklarınızı enerji tasarrufu sağlamak amacı ile Ekonomi 50 programı ile yıkayabilirsiniz. Hafif kirli bulaşıkları hızlıca yıkamak ve kullanmak için Mini 30 programını kullanabilir. Altus AL 434 modelinde her durum için pratik bulaşık programları bulunur.

Kurutma performansı A sınıfı ile sunulan modelde bulaşıklarınızı parlak ve su izi olmadan yerlerine yerleştirebilirsiniz. Su güvenlik sistemi ile su ya da elektrik kesintileri durumunda bulaşık makineniz çalışmayı durdurur ve içerisindeki suyu derhal tahliye eder.

Altus AL 434 modelinin minimal tasarımında paslanmaz çelik gövde kullanılır. Kısmi metalden oluşan filtresi ise bulaşıklarda maksimum hijyen sağlar. Altus AL 434 modeli ile bulaşıkları hızlı ve kolay bir şekilde yıkamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere ulaşabilirsiniz.

13 Kişilik Bulaşık Kapasitesi ile Altus AL 434

Altus AL 434 bulaşık makinesi ideal boyutu ile evinizde rahatça yerini alırken işlevsel özellikleri sayesinde sizlere fayda sağlar. AL 434 modeli geniş iç hacmi sayesinde tam 13 kişilik bulaşık kapasitesine sahiptir.

Kalabalık aile yemeklerinde en büyük yardımcınız olan bulaşık makineniz ile mutfak temizliğini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Altus AL 434 geniş iç hacminin yanı sıra Yarım Yük özelliği ile az sayıda bulaşık yıkamasına da olanak sağlar.

Yarım Yük özelliği enerji ve su tüketimini yarıya indirerek bulaşık kapasitesine göre çalışır. Bulaşık makinenizde tüm bulaşıkları türüne göre ayırabilirsiniz. Üst rafında yer alan Bardak Koruma Sistemi hassas cam ve porselen bardaklarınızı ısıdan ve sudan zarar görmemesini sağlar.

Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları sayesinde bardaklarınızın boyutuna göre ayarlama yapabilirsiniz. Alt rafta yer alan çatal, kaşık ve bıçaklara özel sepet ile güvenli bir yıkama sağlayabilirsiniz.

Sivri ürünleri ayrı bir sepette yıkamak diğer ürünlerin yıkama esnasında çizilmesini ve kırılmasını engeller. Alt rafta yer alan 4 adet katlanabilir tele tabaklarınızı rahatça dizebilirsiniz.

Rafların katlanabilir olma özelliği tencere gibi büyük boyutlu bulaşıkları bulaşık makinesinde zahmetsizce yıkamanıza olanak verir.

Altus AL 434 modeli ile ister çok ister az her türlü bulaşığı kolayca yıkayarak mutfaklarda bulaşık derdini ortadan kaldırabilirsiniz.

Altus AL 434 A Yandan Görünüm

Altus AL 434 A Bulaşık Makinesi ve Altus AL 413 Farkları

Altus AL 434 ve Altus AL 413 birbirlerinden program özellikleri ile ayrılır. Altus AL 434 tam 4 program özelliği ile 35 - 50 - 65 - 70 derece sıcaklık alternatifleri sunar.

Altus AL 413 modeli ise 3 program ile 50 - 65 - 70 derece sıcaklık alternatifler bulundurur. Her iki model de 13 kişilik bulaşık kapasitesine sahip olurken Hızlı Program özelliği AL 413 modelinde bulunmamaktadır. Her iki model de E sınıfı enerji ile çalışırken kurutma performansları A sınıfı olarak üretilir.

Altus AL 434 A Artı ve Eksileri

Altus AL 434 modeli marka tasarımcıları tarafından kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarlanır. Tüm program özellikleri minimal seviyede tutarak kullanımı kolay ve pratik bir bulaşık makinesi üretmeyi amaçlayan Altus beklentileri karşılar.

Gelişen son teknolojiyi yeni modellerinde kullanan marka ile her model bir öncekinden daha iyi bir performans sağlamayı başarır. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde ise modellerde eksi yönler kullanıcılar tarafından fark edilir.

Altus AL 434 modelinde ses performansının D sınıfı olması kullanıcıların eksi olarak değerlendirdiği bir etken olmaktadır. Bir diğer eksi nokta ise modelde zaman göstergesinin yer almaması oluyor.

Kullanıcılar modern tasarımlar ile dijital göstergeler beklerken AL 434 modeli bu beklentiyi karşılamamaktadır. Kullanıcıların geri dönüşleri ve değerlendirmeleri ile modelin artı yönlerinin kullanıcıları memnun ettiği görülür. Altus AL 434 modelinin artı ve eksileri kullanıcılar tarafından değerlendirildiğinde şu sonuçlar ortaya çıkar:

  • Altus AL 434 modelinde bulunan parlatıcı ve tuz göstergesi ile kullanıcılar makinenin bakım zamanının geldiğini kolaylıkla anlayabiliyor.
  • Kayar kapak deterjan bölmesi hem tablet hem de toz bulaşık makinesi deterjan kullanımına olanak sağlar.
  • Altus AL 434 modelinin minimal ve kolay kullanım paneli ile kullanıcılar saniyeler içerisinde makinelerini çalıştırabiliyor.
Altus AL 434 A Panel Görünüm

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Altus AL 434 4 programlı bulaşık makinesi fiyatları marka tarafından uygun aralıklar ile kullanıcılara sunulur. Her evin pratik ve çok yönlü bir bulaşık makinesine sahip olabilmesi için fiyatlarını bütçe dostu tutan Altus her anınızda yanınızda olmayı amaçlıyor.

Bulaşık makinesi satın alırken ihtiyacınıza göre hareket edebilirsiniz. Kalabalık ailelerde hızlı program özellikleri kolaylık sağlarken az kişili evlerde yarım yük özellikleri öne çıkar. Al Ne 434 A yorumları ile diğer kullanıcıların deneyimlerine göz atabilir ve modeli satın almadan önce fikir edinebilirsiniz.

Modeller arasında fiyat performans karşılaştırması yapmak alışverişinizin kazançlı olması açısından faydalı olabilir. Altus teknik servisi herhangi bir sorunda direkt müdahale ile kullanıcılarının mağdur olmamasını sağlar.

Kaliteli ve dayanıklı AL 434 modelini uzun yıllar kullanılabilir ve bulaşıklarınızı maksimum hijyenle yıkayabilirsiniz. Altus AL 434 fiyat ve performans karşılaştırması için internet alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.

Altus anneler günü, babalar günü, black friday ve yılbaşı gibi özel dönemlerde kampanyalı seçenekleri ile kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Altus AL 434 en uygun fiyat seçenekleri için özel günleri değerlendirebilirsiniz.

Bulaşık makinesini güvenli bir markadan satın alarak garantili ve kaliteli ürüne ulaşabilirsiniz. Altus AL 434 modelinin geleneksel tasarımı ile pratik, kullanımı kolay ve hızlı bulaşık makinesine mutfağınızda yer verebilirsiniz.

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Analog
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Ses Seviyesi:   51 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kısa Program:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   205 dk
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.06 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 413 A 3 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 404 B 4 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 434 P 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Altus AL 434 A 4 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 413 A 3 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 404 B 4 Programlı Bulaşık MakinesiAltus AL 434 P 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat5.125,00 TL
10 satıcı
4.700,00 TL
13 satıcı
4.899,00 TL
3 satıcı
4.599,00 TL
38 satıcı
Popülerlik7. Popüler Altus Bulaşık Makinesi8. Popüler Altus Bulaşık Makinesi-2. Popüler Altus Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan--
Wi-FiYokYokYokYok
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Hızlı YıkamaVarYokVarYok
Ön YıkamaYokYokYokYok
Kendini TemizlemeYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı3 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik-
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalog-
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetli-Sepetli
Su Tüketimi-12.9 lt12.9 lt-
Ses Seviyesi51 dB52 dB51 dB-
Genişlik60 cm---
Derinlik60 cm---
Yükseklik85 cm-85 cm-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık--41.9 kg-
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Ekonomik Program Süresi205 dk205 dk205 dk100 dk
Enerji SınıfıEEEE
Kalan Süre Göstergesi-VarVar-
Kısa ProgramVar-VarVar
Kısa Program Süresi58 dk--58 dk
Parlatıcı Göstergesi-VarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Zaman Erteleme-VarVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı