Arçelik

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi

En Popüler 10. Bulaşık Makinesi (1 yorum)
Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi

41 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.440,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 21 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 5 adet 3 iş günü Satıcı: n11/iricanlaryapi

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 3 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12.9 lt... Devamını gör

2.441 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör 159 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.479,00 TL14.11.2023

En Ucuz Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (37)

Yenilenmiş ve İkinci El Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Yaşam alanlarını teknolojik ev aletleriyle dolduran Arçelik, herkesin rahatlıkla kullanabileceği modern ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunar. Özellikle beyaz eşya çeşitleriyle, sıklıkla tercih edilen Arçelik 6133 bulaşık makinesi gibi pek çok yeni nesil ürüne ev sahipliği yapar.

Mutfakta geçirilen zamanı ve harcanan eforu geri kazandırmayı başaran Arçelik 6133 model bulaşık makinesi, 3 programlı özelliği ve şık dizaynı ile bulunduğu ortama yeni bir görünüm kazandırmayı hedefler.

Basit kullanım detayları, kolay temizlenebilir yapısı ve işlevsellik kazanan tasarımı sayesinde 6133’ü hemen herkes keyifle kullanabilir. En yağlı mutfak gereçlerinin bile üstesinden gelmeyi başaran tasarım öğeleri, kullanıcılarına birçok yönden avantaj sağlar.

Cihazın özellikleri arasında yer alan 3 farklı programın yanı sıra kullanımını çok daha konforlu hale getiren dijital kontrol panelleri sayesinde komut vermek oldukça kolay.

Aynı zamanda 13 kişilik mutfak gereçlerini yıkama kapasitesiyle de tüm ailenin bulaşık sorununa çözüm getirir. Arçelik markasının kalitesine ve güvenilirliğine sahip olan cihaz, düşük enerji tüketimi ile yüksek verim elde edilmesi noktasında kullanıcılarına büyük avantaj sunar.

Siz de evinizde 6133 model bulaşık makinesine yer verebilir, hazırladığınız mükellef sofralar eşliğinde birbirinden temiz tabak, bardak ve kaşık takımlarıyla sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

Arçelik 6133 Önden Görünüm

Arçelik 6133 ile 3 Farklı Yıkama Programı

Arçelik 6133 A+++ 3 programlı bulaşık makinesi, evin tüm kirli mutfak gereçlerini yıkama zahmetinden kurtaran teknolojisiyle ideal bir kullanım alanı oluşturur.

6133 Arçelik bulaşık makinesi modelinde tabak ve tencere gibi mutfak gereçlerinin kirlilik oranına göre 3 farklı yıkama programı yer alır. Ayar 1, enerji sarfiyatını düşüren yıkamasıyla kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görür. Günlük olarak kullanılan mutfak gereçlerinin yıkanması amacıyla da sıklıkla kullanılır.

Diğer ısı seviyesi ise 70 derece ile çalışır. Yağlı tabak ve tencerelerin yıkanmasını sağlayan yüksek ısıdaki kirlerin temizlenmesi için uygundur. 58 derece ile çalışan seçenek 3, çok daha az kirli olan mutfak gereçlerin hızlı bir şekilde yıkanmasını sağlar.

3 farklı seçeneğiyle herkesin kendi bulaşık türüne ve yıkama alışkanlığına göre yemek takımlarını, tencere ve benzeri mutfak gereçlerini yıkaması mümkündür.

Arçelik 6133 bulaşık makinesi kullanım kılavuzu sayesinde gerekli tüm detaylara kolaylıkla ulaşılabilir. Aynı zamanda ürünü daha önce denemiş olan kimselerin tecrübelerinden oluşan Arçelik 6133 bulaşık makinesi yorumları ve değerlendirmelerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Böylelikle satın almak istediğiniz ürünün teknik bilgilerini öğrenebilir ve sizin için uygun bir cihaz olup olmadığına kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Arçelik 6133 Modelindeki Detaylar

Arçelik 6133 3 programlı bulaşık makinesi modelindeki şık tasarım detayları arasında ilk olarak ürünün rengi göze çarpar. Beyaz eşya çeşitleri ile takımlanan beyaz renk bulaşık makinesi yaşam alanlarına ferah bir görünüm kazandırır.

Aynı zamanda ön yüzeyinde yer alan kapak formunun açma ve kapatma bölmesi de oldukça şıktır. Bununla birlikte güvenli bir kullanım fonksiyonu olan çocuk kilidi özelliği de bulunmaktadır.

Ayrıca hızlı yıkama programı sayesinde tezgah üzerindeki yığılmalar giderilebilir. Makinedeki çatal, kaşık, bıçak sepeti ise parçaların birbirine geçmesini engeller ve çok daha verimli bir yıkama sağlar.

2 bölmeden oluşan ürünün üst kısmında yer alan rafa bardak ve kaseler yerleştirilebilir. Alt kısmındaki sepete de her türlü tencere, tava, tabak ve benzeri parçalar sığdırılabilir.

Üstelik derinliği 60 cm, genişliği 59.8 cm, yüksekliği 85 cm olan cihaz, her türlü mutfak tezgahı altında rahatlıkla konumlandırılabilir. 6133 bulaşık makinesi modelinin ideal ölçüsü ve ergonomik yapısıyla hemen her türlü mutfakla uyumludur. Üstelik Arçelik bulaşık makinesi kullanımı için çok daha fazla detayın yer aldığı kullanım kılavuzundan yararlanılabilir.

Arçelik 6133 Çapraz Görünüm

Arçelik 6133 Teknik Özellikleri

Arçelik 6133 modeli teknik özellikleri bakımından benzerlerinden ayrılır. Mutfaktaki diğer beyaz eşya gruplarıyla şık bir kombin oluşturan 6133 model bulaşık makinesi, yenilikçi görünümüyle ve teknik özellikleriyle kullanıcılarına birçok yönden yarar sağlar.

Tezgah altlarıyla uyumlu olabilen solo bir üründür. Aynı zamanda E enerji sınıfıyla üstün hizmet sunan tasarım, kirlilerin temizliğini yaparken az enerji sarfiyatı ile ev ekonomisine destek olur.

Yıllık 12.9 litrelik su tüketimiyle elde tabak yıkamaya oranla çok daha verimli ve tasarruflu bir yapıya sahiptir. Yıllık enerji sarfiyatı ise 262 kWh olarak belirlenir. Üstelik 52 dB ses seviyesi ile gürültü kirliliği yapmadan yıkanmasını kolaylaştırır.

Ürünün kullanımı kolaylaştıran dijital gösterge ve tuş panellerinin yardımıyla cihazı çalıştırıp bekletmeniz mümkündür. Tüm özelliklere kıyasla Arçelik 6133 bulaşık makinesi fiyatları oldukça makul seviyede tutularak tüketicinin beğenisine bırakılır.

Cihaz hakkındaki teknik bilgilerin çoğu Arçelik 6133 bulaşık makinesi kullanım kılavuzu kitapçığı içerisinde yer alır. Anlaşılması kolay olay kitapçığı inceleyerek, mekanınıza uygun kriterlere sahip cihazın siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Bununla birlikte ürünün siparişini vermeden önce bir fikir edinmeniz adına Arçelik bulaşık makinesi yorumları kısmına bir göz atmanız da ileriye dönük bir kullanım için tavsiye edilir.

Arçelik 6133 ile Arçelik 6031 Arasındaki Farklar

Arçelik 6133 bulaşık makinesi, 6031 modelinden multitablet fonksiyonu bakımından ayrılır. Aynı zamanda 6133 serisinde güvenli bir kullanım sağlayan su taşma emniyet özelliği bulunurken Arçelik 6031 modelinde bu özellik yer almıyor.

Bununla birlikte 6133’de çocukların güvenliğini ön planda tutan çocuk emniyet kilidi detayına yer verilirken aynı detay 6031’in özellikleri arasında bulunmaz.

Arçelik 6133 Artı ve Eksi Özellikleri

Arçelik 6133 A++ 3 programlı bulaşık makinesi özellikleri ve görselliğiyle hemen herkesin gönlünde yer edinmeyi başarır. Bununla birlikte modelin artı ve eksi özellikleri de şu şekilde sıralanabilir:

 • Kirli tabakların ideal bir biçimde yıkanmasını kolaylaştıran 13 kişilik yıkama kapasitesi artı özellikler arasında yer alır.
 • Aynı zamanda su ve enerji verimliliği sağlayarak hem milli gelire hem de ev ekonomisine ciddi anlamda katkı sunar.
 • Sessiz çalışması ve dijital göstergesiyle kullanıcılarına büyük konfor sunar.
 • Bununla birlikte kalitesi ve kullanılabilirliği bakımından kirlileri yıkama noktasında üstün başarı gösteren modelin fiyatı da cep yakmaz.
 • Buna karşın günümüz teknolojilerinde kullanımı hızla yayılan akıllı telefonlarla uyumlu olan Wi-Fi desteğinin bulunmaması ise eksi özellikler arasında gösterilir.
 • Ayrıca cihazın kendi kendini temizleyebilme fonksiyonu da bulunmaz.
 • Çok kirli olan gereçlerin önceden temizlenmesine yardımcı olan ön yıkama programının olmayışı da yine modelin eksi özellikleri arasında gösterilir.

Siz de Arçelik 6133 yorum bölümünden artı ve eksi özelliklerine çok daha çabuk ulaşabilirsiniz. Üstelik ürünün teknik özellikleri ve fiyat oranlarını benzerleri kıyaslayarak ürünün sizin için uygunluğunu analiz edebilirsiniz.

Arçelik 6133 Yan Görünüm

Arçelik 6133 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Yaşam alanlarında üstün konfor sunan beyaz eşya grupları, bazı teknik detayları ve ölçüleriyle farklılık oluşturur. Her bireyin zevkine ve kullanımına uygun olarak üretilir. Yeni nesil teknolojilerden destek alarak da gelişmeye devam eder.

Bununla birlikte Arçelik 6133 bulaşık makinesi modeli de kalitesi ve fonksiyonelliği sayesinde çoğu kişi tarafından sevilerek kullanılır. Siz de eviniz için gerekli olan Arçelik 6133 fiyat tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dönemsel olarak yapılan indirimleri ve duyuruları takip ederek sizin için uygun olan Arçelik 6133 bulaşık makinesi için siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Hem cebinize hem de evinize uygun olan cihaz için yapılan yorumları ve değerlendirmeleri inceleyebilir ve uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlayan cihazın siparişini hemen oluşturabilirsiniz.

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   3 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12.9 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Yıllık Enerji Tüketimi:   262 kWh
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   205 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3612 lt
Ağırlık:   40.8 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Philips Airfryer XXL 3 Programlı Bulaşık Makinesi Solo Bulaşık Makinesi Beyaz Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • DC 1 yorum
  80 beğeni
  Dincer C. İstanbul 22 Mayıs 2021
  Bulasik makinesi alirken cok arastirdim. Onceleri daha fazla programli bulasik makineleri baktim ama onlarn sadece program sayisi ve sepet ozelliklerinin farkli oldugunu gordum. Benim amacim bulasiklari temiz bir sekilde yikayip, kurulamasiydi. Bu urun 3 programli. Fazlasiyla karsiliyor. Cok memnunum. Hem A++ enerji sinifina ait hemde az su ile bulasiklari yikayip kuruluyor. Beyaz esyada Arçelikten şaşmayin

Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 6031 3 Programlı Bulaşık MakinesiBeko BM 3043 3 Programlı Bulaşık Makinesi
 Arçelik 6133 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 6031 3 Programlı Bulaşık MakinesiBeko BM 3043 3 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 12.440,00 TL
41 satıcı
14.198,40 TL
41 satıcı
Fiyat Yok 11.499,90 TL
42 satıcı
Popülerlik3. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi2. Popüler Bulaşık Makinesi-2. Popüler Beko Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum
Çocuk KilidiVarVar-Var
Hızlı YıkamaVarVarVar-
Kendini Temizleme-Var--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı3 Programlı4 Programlı3 Programlı3 Programlı
Kapasite13 Kişilik14 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalAnalogDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12.9 lt12.9 lt12.9 lt12.9 lt
Ses Seviyesi52 dB48 dB52 dB52 dB
Yıllık Enerji Tüketimi262 kWh---
Genişlik59.8 cm59.8 cm-59.8 cm
Derinlik60 cm60 cm-60 cm
Yükseklik85 cm85 cm-85 cm
Dokunmatik-Var--
Kalan Süre GöstergesiVarVar-Var
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVar-Var
Zaman ErtelemeVarVar-Var
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk58 dk
Ekonomik Program Süresi205 dk205 dk205 dk205 dk
Güç2100 W2100 W2100 W2100 W
Yıllık Su Tüketimi3612 lt3612 lt-3612 lt
Ağırlık40.8 kg43 kg41.2 kg41 kg
Enerji Sınıfı--EE
Enerji Sınıfı-E-E
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı