Arçelik

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.198,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:16 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: BeyazAVM.com 9,9 950 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 3 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12.9 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.695,00 TL05.11.2023

En Ucuz Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (31)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi

1955 yılında kurulan Arçelik, beyaz eşya konusunda yerel piyasanın önemli isimleri arasında bulunur. Arçelik 6133 S modeli sunduğu özellikler ile bulaşık makinesi arayışında olanlar için iyi bir seçenektir.

13 kg kapasiteye, 3 farklı programa, bardak koruma sistemine ve paslanmaz iç gövdeye sahip olan ürün, kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır.

Kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışı ile üretilen ürün, mutfakta geçirilen süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur.

Farklı zamanlarda yıkama imkanı sunan program seçenekleri ile zaman problemini ortadan kaldırır.

Paslanmaz iç gövdeye sahip olması sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Kısmi metal filtresiyle de sağlam ve dayanıklı bir yapı içerir.

E sınıfında bulunan Arçelik bulaşık makinesi 6133 S modeli, enerji tasarrufu konusunda ortalamanın üzerinde bir performans ortaya çıkarır. Aynı zamanda gümüş rengi ile şık ve zarif bir görünüme sahiptir.

Sade bir tasarıma sahip olması da cihazın öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Aynı zamanda Arçelik’in çamaşır makinesini ankastre değil de solo olması sayesinde dilediğiniz yere rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Arçelik 6133 S 3 programlı bulaşık makinesi pratik bir kullanıma sahip olmasından dolayı da herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İster tabletle ister bulaşık tozuyla makineyi çalıştırmaya başlayabilir, bulaşıklarınızı hızlı ve etkili bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Arçelik 6133 S Önden Görünüm

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik 6133 S bulaşık makinesinde Ekonomik, Hızlı ve Yoğun olmak üzere toplam üç farklı program bulunur.

Ekonomik program bulaşıkları 50 °C'de yıkar. Suyu ısıtmak için ekstra enerji sarf etmeyerek tüketim konusunda tasarruf elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda diğer programlara göre daha az su kullanmasıyla da fazla su tüketiminin önüne geçmeyi başarır.

Ekonomi programı 3 saat 25 dakika sürdüğü için gece saatleri gibi temiz bulaşığa ihtiyacınız olmadığı zamanlarda eko programını kullanmanız önerilir. Bu program, su ve elektrik kullanımından tasarruf sağlamasından dolayı bütçenize olumlu bir şekilde yansır.

Yoğun program ise 70 °C'de yıkama yapar. Yağ lekesi gibi kalıplaşmış ve sertleşmiş kirlerin temizlenmesine yardımcı olan bir ayardır. Yüksek sıcaklıkta başarılı bir performans ortaya çıkarması ile 6133 S Arçelik modelinin yoğun yıkama programı kullanıcılar tarafından da beğeni ile karşılanır.

Yoğun programı Ekonomik programa göre daha kısa sürede bulaşıkları yıkar. Hızlı program ise 58 °C'de çalışır. Yoğun ve Ekonomi programlarına göre daha hızlı bir şekilde durulama ve kurulama işlemini tamamlar. Acil bir işiniz olduğunda ya da misafirleriniz için hazırlık yaptığınızda Hızlı program sayesinde bulaşıklarınızı kısa süre içinde yıkayabilirsiniz.

Arçelik 6133 S bulaşık makinesinde bulunan programlar bulaşıklarınızı en optimal şekilde temizlemeniz ve minimum efor sarf etmeniz için dizayn edilmiştir.

Arçelik 6133 S Bulaşık Makinesinin Pratik Kullanımı ve Fonksiyonları

Arçelik 6133 S 3 programlı bulaşık makinesi kolay kullanımından dolayı sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Makinenin sağ üst tarafında bulunan ekran sayesinde programları pratik bir şekilde ayarlayabilir, bulaşıklarınızı rahatlıkla yıkamaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda makine üzerinde bulunan ekran, programın bitme süresini takip etmenize olanak tanır. Bardak koruma sistemi, şebekeden makinenin içine dolan sert sularda bulunan iyon ve kireçlerin olumsuz etkilerine karşı bulaşıklarınızı koruma altına alır.

Özellikle cam bardaklarınız, Bardak Koruma Sistemi sayesinde makineden daha parlak ve canlı bir görünümde çıkar. Özel ve narin bulaşıklarınız varsa da bu fonksiyonu kullanarak daha narin bir şekilde yıkanmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bulaşık makinesinin filtresi kısmi metal olduğu için paslanma veya su kaynaklı yaşanabilecek problemlerin önüne geçer. Aynı zamanda iç gövdesinin paslanmaz çelikten üretilmesi sayesinde dayanıklı bir yapıya bürünür.

Böylece kullanıcılarına daha uzun süreli bir kullanım sağlamayı başarır. Arçelik 6133 S 3 modeli kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışının sonucunda ortaya çıktığı için kullanıcıların her türlü ihtiyacına karşılık vermeyi başarır.

Bu ürün sayesinde farklı bulaşık türlerini aynı anda pratik bir şekilde yıkayabilir, emekten tasarruf sağlayabilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı bulaşık makinesinde aradığınız çoğu özelliği bulabilir, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha verimli bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 6133 S Çapraz Görünüm

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ek Özellikleri

Bulaşık makinesinin içinde suyun sertliğini minimuma indiren özel bir yumuşatma sistemi bulunur. Şebeke suyunun sertliği 7°dH'nin üzerine çıktığında bu özelliği kullanmanız önerilir. Aksi halde sertlik iyonları bulaşıklarınızın üzerinde birikerek parlatma ve kurutma performansını etkileyebilir.

Su yumuşatma sisteminin nasıl çalıştırıldığını kullanım kılavuzundan kolay bir şekilde öğrenebilir, makinenizi daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çocuk Kilidi özelliğine sahip olan makine, çocuklu ailelerin günlük hayatına pratiklik katar. Kilidi aktif ettiğinizde makinenin üzerinde bulunan birtakım tuşlar işlevsiz hale gelerek çocukların makineyi oynarken kapatmasını ya da farklı bir moda geçirmesini engeller.

Makinede su güvenlik sistemi olarak taşma emniyeti bulunur. Taşma emniyeti, makinede bir su sızıntısı olduğunda ya da suyun taşması gibi bir durumla karşılaştığında makinenin çalışmasını durdurur. İçerisindeki suyu geri çekerek etrafa taşmasını engeller.

Makinenin yıllık enerji tüketimi de 262 kWh’dir. 1800 - 2100 W güce ve 10 A akıma sahip olan makine, çalışma performansıyla da kullanıcılarını memnun eder. Bulaşık makinesine ihtiyacınız varsa modeli incelemeye başlayabilir, arayışınıza kısa süre içerisinde son verebilirsiniz.

Arçelik 6133 S ile Arçelik 6031 Modelinin Farkları

Arçelik 6031 bulaşık makinesi modelinde olmayan Time Delay olarak isimlendirilen Erteleme özelliğine sahip olması, ürünü daha fonksiyonel hale getirir. 3, 6 ya da 9 saat erteleme özelliği sunan çamaşır makinesi, selefinin eksik özelliklerini tamamlamayı başarır.

Aynı ölçülere sahip olmasına rağmen daha hafif olması da özellikle taşınırken ya da makinenin yerini değiştirmeniz gerektiğinde daha pratik bir kullanım sunar.

Önceki modelinde olmayan çocuk kilidi özelliğine sahip olması da modelin daha güvenlikli olmasını sağlar.

Arçelik 6133 S Kapaklı Görünüm

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Kullanım Avantajları

Arçelik 6133 S 3 programlı bulaşık makinesinin pek çok avantajı bulunur. Size fayda sağlayacak olan Arçelik 6133 S’nin öne çıkan avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Tuz ve parlatıcı göstergesine sahip olması sayesinde ideal miktarda malzeme konulmasını mümkün kılar. Böylece tuz ve parlatıcı fazla konulduğunda ortaya çıkabilecek problemleri ortadan kaldırır.
  • Genişliği 59.8 cm, yüksekliği 85 cm ve derinliği 60 cm olan bulaşık makinesi, kip boyutları ile çoğu yere kolay bir şekilde sığdırılabilir. 40.9 kg ağırlığı ile hafif bir makine olmasıyla da kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlar.
  • 6133 S Arçelik modeli içerdiği 3 program ile günlük kullanım için iyi bir performans sergiler.
  • Yarım Yük Yıkama özelliğine sahip olmasıyla bulaşık makinesini tamamen doldurmanıza gerek kalmadan yıkamanıza imkan tanır. Böylece az bulaşığınız olduğunda makinenin tamamen dolu hale gelmesini beklemeniz gerekmez.
  • Time Delay olarak da bilinen Erteleme özelliğine sahip olan makine, yıkamanızı 3, 6 ya da 9 saat boyunca ertelemenizi sağlar.
  • Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları sayesinde büyük bardaklarınızı rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz.

Erteleme özelliğinden yarım yük yıkama fonksiyonuna kadar pek çok farklı işleve sahip olan çamaşır makinesi, kullananların günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Sahip olduğu özelliklerle Arçelik 6133 S bulaşık makinesi yorumları kullanıcılardan iyi geri dönüşler alır.

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   3 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12.9 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Gümüş
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   205 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3612 lt
Ağırlık:   40.9 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Solo Bulaşık Makinesi 13 Kişilik Bulaşık Makinesi 3 Programlı Bulaşık Makinesi Gümüş Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6133 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 Arçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6133 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
Fiyat 12.198,00 TL
31 satıcı
12.586,26 TL
32 satıcı
14.448,15 TL
39 satıcı
12.269,39 TL
22 satıcı
Popülerlik7. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi8. Popüler Bulaşık Makinesi1. Popüler Bulaşık Makinesi8. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan-1 yorum-
Çocuk KilidiVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Kendini Temizleme--Var-
Kullanım TürüSoloSoloSoloYarı Ankastre
Program Sayısı3 Programlı3 Programlı4 Programlı5 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik14 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12.9 lt12.9 lt12.9 lt12.9 lt
Ses Seviyesi52 dB52 dB48 dB49 dB
Yıllık Enerji Tüketimi-262 kWh--
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm59.8 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm57 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm81.8 cm
Dokunmatik--Var-
Kalan Süre GöstergesiVarVarVarVar
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk58 dk
Ekonomik Program Süresi205 dk205 dk205 dk205 dk
Güç2100 W2100 W2100 W2100 W
Yıllık Su Tüketimi3612 lt3612 lt3612 lt3612 lt
Ağırlık40.9 kg40.8 kg43 kg35.8 kg
Enerji SınıfıEEEE
RenkGümüşBeyazBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı