Arçelik

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

En Popüler Bulaşık Makinesi
Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

35 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.496,65 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 31 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 200 TL chip-para Stokta 3 adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/beyazeşyaburada

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Kendini Temizleme, Solo, 4 Programlı, 14 Kişilik, Dijital, Sepetli... Devamını gör

100 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,0 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.992,37 TL04.11.2023

En Ucuz Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (29)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Mutfağınızı teknoloji ile yenileyen Arçelik, 6144 model bulaşık makinesi ile bulaşık yıkama deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarır. Yüksek performansı ve bulaşıklarınızı güvenli şekilde yıkayan programları ile beklentileri karşılayan ürün, yeni nesil tasarımıyla kullanıcıların beğenisini toplar. Son teknoloji ile geliştirilen model, yüksek kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Özel fonksiyonları ile dikkat çeken model, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren yıkama programları ile bulaşıklarınızı tertemiz yıkar. Siz de mutfağınızda Arçelik 6144 bulaşık makinesine yer açarak zahmetsizce bulaşık işlerini tamamlayabilirsiniz. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile öne çıkan Arçelik, uzun yıllara dayanan tecrübesini tüm ürünlerine yansıtır. Uzun ömürlü ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeken 6144 bulaşık makinesi modelini kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Arçelik 6144 Önden Görünüm

4 Programlı Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi

Hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümler sunan Arçelik, kullanışlı bulaşık makinesi modelleriyle bir adım öne çıkar. Mutfaktaki ezberleri bozan Arçelik 6144 bulaşık makinesi, deterjan ve su israfını önleyerek zorlu bulaşıkları bile kolay şekilde tertemiz şekilde size sunar. 4 farklı program ile yıkama sağlayan model, bulaşıklarınızı ideal sıcaklıklarda temizler. Modelin yoğun 70 °C programı ile çıkarılması güç leke ve kirlerden kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Zorlu leke ve yağları yüksek sıcaklık ile çözen program, her açıdan ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Ekonomi 50 °C programı ise ideal sıcaklık ve su ayarı sayesinde bulaşıklarınızı tasarruflu şekilde yıkar. Enerji tasarrufu ile faturaları da düşünen ekonomi programını günlük bulaşıklarınız için değerlendirebilirsiniz. Hızlı ve mini programlarıyla acil bulaşıklarda yardımınıza yetişen 6144 bulaşık makinesi, 58 dakika ve 30 dakika program süresi ile sunulur. Bulaşıkların miktarına ve kirlenme oranlarına bağlı olarak kısa programlarda yıkama yapabilirsiniz. Hızlı 58 dakika programı 65 derece su sıcaklığı sayesinde kir ve lekeleri sorunsuz şekilde temizler. Özellikle misafir ağırlamalarında hayat kurtarıcı olan program, kısa sürede tüm bulaşıkların yıkanmasına olanak tanır. Mini 30 dakika programını ise zorlu lekesi olmayan tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak gereçlerini yıkamak için tercih edebilirsiniz.

Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi Tasarım Detayları

Arçelik 6144 4 programlı bulaşık makinesi modeli, şık ve modern tasarımı ile beğenileri toplar. Beyaz renkli olarak tasarlanan model, minimal çizgileri sayesinde mutfaklara oldukça estetik bir hava kazandırır. Makinenin kapağında yer alan LED ekran, anlaşılır göstergeleri sayesinde kullanıcısına büyük avantaj sağlar. Program, süre, sıcaklık gibi farklı ayarlamaları ekran üzerinden kontrol ederek tamamlayabilirsiniz. İdeal boyutları ile öne çıkan Arçelik 6144 bulaşık makinesi modeli 59.8 cm genişlik, 60 cm derinlik ve 85 cm yükseklik ölçüleri ile standart mutfaklara rahatlıkla sığar. Mutfağınızda bütünlük sağlayan model, kullanışlı iç tasarımıyla da beklentileri sonuna kadar karşılar. Makinenin kapasitesini sonuna kadar kullanmanıza olanak tanıyan ayarlanabilir raf sistemi, alan yönetimini verimli şekilde tamamlamanızı sağlar. Makinenin bıçak aksesuarları, güvenli kullanım avantajı ile bir adım öne çıkar. Çay ve kahve fincanlarını, su ve meşrubat bardaklarını yüksekliği ayarlanabilir raflar sayesinde konforlu şekilde makineye dizebilirsiniz. 2 fincan rafını efektif şekilde kullanarak alandan büyük oranda tasarruf etmek mümkün. Arçelik ultra hijyen 6144 bulaşık makinesi modelinde katlanır 4 adet alt sepet teli bulunur. Tencere, tava ve yemek tabaklarını rafları dilediğiniz şekilde katlayarak kullanışlı şekilde dizebilirsiniz. Hareketli özelliğe sahip çatal kaşık sepetini de mutfak gereçlerinin boyutuna göre ayarlayabilirsiniz.

Arçelik 6144 Çapraz Görünüm

Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi Özel Fonksiyonları

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Arçelik 6144 bulaşık makinesi, özel fonksiyonları sayesinde tüm bulaşıklarınızı güvenli şekilde yıkar. Teknoloji ile donatılan model bardak koruma sistemi, hijyen fonksiyonu, parlaklık ve kurutma fonksiyonu, yarım yük yıkama özelliği, zaman erteleme ayarı gibi birçok farklı detay ile sizi buluşturur. Makinenin bardak koruma sistemi, çizilme ve matlaşmaya karşı eşyalarınızı koruma altına alır. Şebeke suyunun sertliğini algılayan bulaşık makinesi, suyun iyon ve kireç seviyesini uygun düzeye otomatik olarak getirerek cam eşyalarınızın aşınmasına engel olur. Tüm cam eşyalarınızın parlaklığını koruyan fonksiyon, ürünlerinizin ömrünü uzatmaya da katkı sağlar. Arçelik 6144 bulaşık makinesi özellikleri arasında ekstra parlaklık ve kurutma fonksiyonu yer alır. Yıkama programının sonunda devreye giren ekstra kurutma fonksiyonu buhar uygulaması sağlar. Bulaşıkların üzerinde kalan su damlalarını buhar ile yok eden fonksiyon sayesinde tamamen lekesiz ve parlak camlara sahip olabilirsiniz. Zaman erteleme fonksiyonu ise acil durumlar için kullanıcısına avantaj sağlar. Bulaşık deterjanını yerleştirdikten sonra 30 dakika ile 24 saat arasında süre ayarlayarak belirlediğiniz zaman aralığında çalıştırabilirsiniz.

Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi Avantajları

Arçelik 6144 bulaşık makinesi modeli, teknik fonksiyonları ile kullanıcısına birçok avantaj sağlar. Arçelik 6144 bulaşık makinesi yıllık 266 kWh enerji tüketimi değerine sahip. E enerji sınıfında üretilen makine, yarım yük yıkama fonksiyonu ile çalıştırılabilir. Bulaşık miktarını ölçen makine, sıcaklık ve su ayarını otomatik şekilde ayarlayarak ideal oranda yıkama gerçekleştirir. Makineyi tamamen dolduramadığınız durumlarda yarım yük fonksiyonunu değerlendirerek tasarruflu şekilde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Konforlu kullanım imkânı sağlayan model, son derece sessiz şekilde çalışır. 48 dBA ses seviyesine sahip bulaşık makinesi, gürültü oluşumunu minimum seviyede tutar. Makine her kullanımda 12.9 L su tüketirken, yıllık ortalama 3612 L tüketim gerçekleştirir. Parlatıcı göstergesi, tuz göstergesi, çocuk kilidi ve su güvenlik sistemi ile beğeni toplayan model, ayarlamalar konusunda da size yardımcı olur. Parlatıcı ve tuz göstergelerini düzenli aralıklarla kontrol ederek makinenizi daha uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çocuk kilidi ile ürün çocuklu evlerde de güvenle kullanılabilir. Güvenlik konusunda da ayrıcalıklı bir deneyim sunan model, taşma emniyeti sayesinde olası kazalara karşı koruma sağlar. Arçelik 6144 bulaşık makinesi yorumları üzerinden farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir, değerlendirmeleri dikkate alarak makinenin faydalı özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik 6144 Kapağı Açık

Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik 6144 bulaşık makinesi fiyatları, ürünün kalitesine ve kullanışlı özelliklerine kıyasla ulaşılabilir düzeyde sayılabilir. Dönemsel indirimler ve kampanyalar sayesinde ürünün fiyatları daha uygun aralıklara sahip olabilir. Mutfaktaki en iyi yardımcınız olmaya aday Arçelik 6144 bulaşık makinesi kullanıcı yorumları, farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşmanıza ve en ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olur. Geniş fiyat aralıklarıyla sunulan modeli yakından inceleyebilir, bütçenize hitap eden seçeneklere sahip olan bulaşık makinesini hemen sipariş edebilirsiniz. Arçelik 6144 bulaşık makinesi yorumlar bölümünde makinenin avantajlı özellikleriyle ilgili birçok değerlendirmeye kolaylıkla ulaşılabilir. Pratik kullanımı sayesinde bulaşık yıkama seanslarını keyifli hale getiren model, ileri teknoloji ile sizi buluşturur. Arçelik 6144 bulaşık makinesi kullanımı sırasında modelin teknolojik özelliklerinden faydalanabilir, bulaşık yıkama işlerinde yüksek konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kendini Temizleme:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   14 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12.9 lt
Ses Seviyesi:   48 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Dokunmatik:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   205 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3612 lt
Ağırlık:   43 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Gri Ankastre Set Fritöz 4 Programlı Bulaşık Makinesi Solo Bulaşık Makinesi Beyaz Bulaşık Makinesi 14 Kişilik Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
4.6 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiBeko BM 4044 Aktif Hijyen 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi
 Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiBeko BM 4044 Aktif Hijyen 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6133 3 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 14.496,65 TL
35 satıcı
13.085,00 TL
34 satıcı
15.490,00 TL
32 satıcı
10.579,08 TL
33 satıcı
Popülerlik1. Popüler Bulaşık Makinesi1. Popüler Beko Bulaşık Makinesi4. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi8. Popüler Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan--1 yorum
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Kendini TemizlemeVarVar--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı5 Programlı3 Programlı
Kapasite14 Kişilik14 Kişilik14 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12.9 lt12.9 lt11.5 lt12.9 lt
Ses Seviyesi48 dB48 dB47 dB52 dB
Yıllık Enerji Tüketimi-266 kWh237 kWh262 kWh
Genişlik59.8 cm60 cm59.8 cm59.8 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
DokunmatikVar-Var-
Kalan Süre GöstergesiVarVarVarVar
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk58 dk
Ekonomik Program Süresi205 dk205 dk190 dk205 dk
Güç2100 W2100 W2100 W2100 W
Yıllık Su Tüketimi3612 lt3612 lt3220 lt3612 lt
Ağırlık43 kg42.9 kg43.6 kg40.8 kg
Enerji SınıfıEEDE
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı