Arçelik

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi

36 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.050,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 35 dakika önceStoktaSatıcı: Beyazesyavm.com

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 5 Programlı, 14 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 11.5 lt... Devamını gör

6,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (33)

En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Türkiye’nin önemli beyaz eşya üreticileri arasında bulunan Arçelik 6155 bulaşık makinesi modelinde sunduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırmayı başarır.

Kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışı ile üretilen 6155 Arçelik, bulaşıkların daha kolay ve pratik bir şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Yeni nesil teknolojiler içerdiği için bulaşıkların makineden temiz ve parlak çıkmasını sağlar.

14 kg kapasiteye sahip olması ile kalabalık ailelerin günlük bulaşıklarını rahatlıkla temizler. Ayrıca 5 farklı program içermesi sayesinde de her türlü bulaşığın yıkanmasını mümkün kılar.

Makinede bulunan gösterge paneli sayesinde programları ya da fonksiyonları kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Farklı fonksiyonlar için özel tuşlar bulunduğundan dilediğiniz ayarlamayı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik 6155 bulaşık makinesi kullanımı kolay olmasıyla da öne çıkan bir modeldir. Kolay bir kullanıma sahip olduğu için günlük hayatta pratiklik kazandırmayı başarır. Sahip olduğu çeşitli fonksiyonlar, farklı türdeki bulaşıkların aynı anda rahatlıkla yıkanmasını mümkün kılar.

Şerit halinde makinenin üst bölümünü kaplayan gösterge paneli, görsel olarak da bulaşık makinesine hoş bir hava katar. Hem şık hem de kullanışlı olan bir bulaşık makinesi arıyorsanız 6155 Arçelik bulaşık makinesi modelini hemen inceleyebilirsiniz.

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Ön Görünüm

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesinde Bulunan Kullanışlı Programlar

Arçelik 6155 bulaşık makinesi içerdiği programlar sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Ayrıca sahip olduğu program çeşitliliği sayesinde Arçelik 6155 bulaşık makinesi yorumları ve değerlendirmeleri kullanıcılarından yüksek puanlar almayı başarır.

Yoğun, Ekonomi, Optimum, Hızlı ve Mini olmak üzere 5 farklı program bulunur. Ayrıca SelfCare diye isimlendirilen, makinenin bakımının yapılmasını kolaylaştıran ek bir program da yer alır.

Yoğun programında ağır kirli tencere ya da yağ kalıntısı kalmış tavalar yıkanabilir. 70 °C’de zorlu lekeleri temizleyen program, 2 saat 19 dakika sürer.

Optimum olarak isimlendirilen program ise normal kirli bulaşıkların yıkanması için uygundur. Günlük bulaşıklarınızı bu program ile rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Optimum programı 65 °C’de ve 2 saat 15 dakikada yıkama işlemini tamamlar.

Hızlı program, acil olarak bulaşıkların temizlenmesi gerektiğinde kullanabileceğiniz bir programdır. Normal kirlilikte olan bulaşıkları 60 °C’de yıkar. Bu program ile 58 dakika gibi kısa bir sürede günlük yemek bulaşıklarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Mini program, önceden ön temizleme işleminden geçirilmiş olan çok kirli olmayan bulaşıkların hızlı bir biçimde yıkanmasını sağlar. 35 °C’de ve 30 dakikada yıkama işlemini tamamlar.

Eko ise diğer programlara göre biraz daha uzun sürer. Günlük bulaşıklarınızı elektrik ve sudan tasarruf elde edecek şekilde yıkar. 50 °C’de çalışan program, 3 saat 10 dakika sürer.

SelfCare olarak isimlendirilen makine yıkama ise makinenin iç temizliğinin yapılması için kullanılan bir programdır. İki ayda bir çalıştırılması tavsiye edilir.

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Yan Görünüm

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesinin Yardımcı Fonksiyonları

Arçelik 6155 Bulaşık içerdiği programların yanı sıra sahip olduğu yardımcı fonksiyonlar ile kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam eder.

Ekstra parlaklık, hijyen max, erteleme ve yarım yük gibi yardımcı fonksiyonlara sahiptir.

Yarım yük, makineyi tam olarak doldurmanıza gerek kalmadan çalıştırmanızı sağlayan bir fonksiyondur. Bulaşıklarınızı makinenin üst ve alt sepetine dilediğiniz gibi yerleştirdikten sonra çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Yarım yük fonksiyonunu kullanırken makinenizin hem üstünü hem de altını doldurduysanız enerji ve sudan tasarruf elde edebilirsiniz.

Hijyen max, daha hijyenik bir şekilde yıkanması gereken bulaşıkları temizlerken kullanışlı hale gelir. Seçilen programın yıkama ve durulama sıcaklıklarını artırarak daha yüksek sıcaklıklarda mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Aynı zamanda ek olarak durulama da yapan fonksiyon, bulaşıklarınızın daha hijyenik bir şekilde yıkanmasını ve durulanmasını sağlar.

Erteleme, makinenin çalışmasını 30 dakika ile 24 saat arasında geciktirmenize imkan tanır. Bu fonksiyon yaşadığınız yerde belirli saatlerde özel tarifler uygulanıyorsa sizin için oldukça kullanışlı olur.

Ekstra parlaklık, cam bardak gibi parlak ve canlı görünmesini istediğiniz bulaşıklarınızı yıkarken kullanabileceğiniz bir fonksiyondur.

Ek fonksiyonlar sayesinde programların akışını kişiselleştirebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulaşık makinesini çalıştırabilirsiniz. Fonksiyonların kullanıcılara sunduğu esneklik Arçelik 6155 bulaşık makinesi kullanıcı yorumları ve incelemelerinden de iyi geri dönüşler alır.

Bulaşık makinenizin ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan fonksiyonlara sahip olmasını istiyorsanız Arçelik 6155 bulaşık makinesi fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Kapak Açık Görünüm

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Ek Özellikleri

Arçelik 6155 bulaşık makinesi özellikleri ile de kullanıcılarına pek çok farklı fayda sunar.

Çocuk kilidi, bulaşık makinesini çocuklu aileler için kullanışlı hale getirir.

Su güvenlik sistemi, bulaşık makinesinin suyunun dışarı çıkma durumu olduğunda programın çalışmasını durdurarak içerisindeki suyu tahliye eder. Bu şekilde suyun taşmasının önüne geçerek yaşanabilecek kazalara karşı önlem almış olur.

Makine fazla su almışsa ya da herhangi bir parçada sızıntı oluşmuşsa su taşma uyarısı sizi uyarır. Taşma devam ettiği sürece su güvenlik sistemi devreye girer ve suyu boşaltır.

Parlatıcı ve tuz göstergesi, konulan tuz ve parlatıcı miktarını belirlemenize yardımcı olur. Örneğin, makineye az tuz koyduysanız sizi uyararak daha fazla tuz koymanızı sağlar.

Bardak koruma sistemi, bulaşık makinesine yerleştirilen bardak gibi cam ürünlerinizin zarar görmesini engelleyen bir özelliktir. Şebekeden gelen sertlik seviyesini ve iyon derecesini algılayarak olması gereken seviyelere gelmesini sağlayan bardak koruma sistemi, bulaşıkların canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Filtresinin kısmi metal olması sayesinde paslanma gibi istenmeyen durumların önüne geçer. Böylece uzun süreli bir kullanım sağlar.

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Deterjan Haznesi

Arçelik 6155 ile Arçelik 6144 Modellerinin Farkları

Arçelik 6144 bulaşık makinesine göre daha yüksek bir enerji sınıfında bulunan 6155 modeli, daha tasarruflu bir ürün olma özelliği gösterir.

Aynı zamanda Arçelik 6144’te 4 program bulunurken 6155 modeli 5 program ile yıkama konusunda esneklik sunar. Ayrıca su tüketimi söz konusu olduğunda önceki modeli 12.9 L tüketirken 6155 11.5 L ile daha iyi bir performans ortaya çıkarır.

Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 6155 bulaşık makinesini satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikleri bulunur. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Otomatik kapı açma özelliği sayesinde bulaşıkların daha iyi bir şekilde kurumasını ve makine içindeki nemin anında dışarı çıkmasını sağlar.
  • Hareketli çatal kaşık sepetine sahip olması sayesinde bulaşık makinesinin alt bölümünü ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyebilirsiniz. Büyük bir borcam ya da tencere koymanız gerektiğinde çatal kaşıklığın yerini değiştirerek ihtiyacınız olan alanı yaratabilirsiniz.
  • 3 kademeli ayara sahip olan üst sepet de makinenin alt bölümüne yüksek bir bulaşık koyacağınız zaman kullanışlı hale gelir. Üst sepeti 3 kademeli olarak yükselterek bulaşıklarınızı makineye rahatlıkla sığdırabilirsiniz.
  • Ses seviyesi 47 dBA olduğu için yüksek seviyelerde ses çıkarmadan çalışmasını sürdürür. Böylece gece çalıştırılması gerektiğinde gürültü çıkarmadan etkili bir performans ortaya koyar.
  • A’dan G’ye sıralanan enerji skalasında G sınıfında bulunur. Bu da bulaşık makinesinin enerji tasarrufu konusunda ortalama bir performans gösterdiği anlamına gelir.
Arçelik 6155 Bulaşık Makinesi Çatal Kaşık Sepeti

Özellikleri ve fonksiyonları ile Arçelik 6155 yorum ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alan model, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. Fonksiyonel ve şık bir ürüne ihtiyacınız varsa 6155 Arçelik bulaşık makinesi fiyatları ve seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   14 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   11.5 lt
Ses Seviyesi:   47 dB
Yıllık Enerji Tüketimi:   237 kWh
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Dokunmatik:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   190 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3220 lt
Ağırlık:   43.6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiAltus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 I 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
 Arçelik 6155 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiAltus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 I 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Fiyat 9.050,00 TL
36 satıcı
8.198,00 TL
42 satıcı
7.099,00 TL
46 satıcı
9.799,00 TL
29 satıcı
Popülerlik8. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi1. Popüler Bulaşık Makinesi9. Popüler Bulaşık Makinesi4. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan---
Çocuk KilidiVarVar-Var
Hızlı YıkamaVarVar-Var
Ön Yıkama--Var-
Kendini Temizleme-Var--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı4 Programlı5 Programlı5 Programlı
Kapasite14 Kişilik14 Kişilik14 Kişilik14 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi11.5 lt12.9 lt12.9 lt11.5 lt
Ses Seviyesi47 dB48 dB52 dB47 dB
Yıllık Enerji Tüketimi237 kWh--237 kWh
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm59.8 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
DokunmatikVarVar-Var
Kalan Süre GöstergesiVarVar-Var
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVar-Var
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk58 dk
Ekonomik Program Süresi190 dk205 dk205 dk190 dk
Güç2100 W2100 W-2100 W
Yıllık Su Tüketimi3220 lt3612 lt-3220 lt
Ağırlık43.6 kg43 kg43.5 kg43.5 kg
Enerji SınıfıDEED
RenkBeyazBeyazBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı