Arçelik

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

(1 yorum)
Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.495,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:24 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Stokta Satıcı: Asilev 9,9 369 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 6 Programlı, 14 Kişilik, Dijital, Su Tüketimi: 9.5 lt, Ses Seviyesi: 46 dB... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.379,00 TL01.11.2023

En Ucuz Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (12)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Birçok farklı özelliği ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başaran Arçelik 6166 bulaşık makinesi de markanın dikkat çeken ürünleri arasında kendisine yer bulmayı başarır.

Kullanışlı özellikler ile donatılan bulaşık makinesi, çeşitli özellikleri ile farklı kullanım amaçlarına hizmet eder. Bulaşıklarda maksimum seviyede hijyen sağlamayı hedefleyen Arçelik 6166 model bulaşık makinesi, yeni nesil yıkama teknolojisi ile farkını ortaya koymayı başarır.

Bakterilerin %99,9’unu yok etmeye yönelik özellikleri ile kullanıcıların takdirini toplamayı başaran Arçelik marka bulaşık makinesi, yoğun yıkama programları ile de dikkatleri üzerine çeker.

6 farklı yıkama programı bulunan ürünü tercih ederek siz de oldukça kullanışlı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kavanoz ve şişe gibi derin formdaki bulaşıklara uygun yıkama özellikleri de sunan Arçelik 6166 bulaşık makinesi, bu sayede her formdaki mutfak eşyası için aynı oranda hijyen sağlamaya da yardımcı olur.

Arçelik 6166 I Yan Görünüm

Arçelik 6166 CornerWash Özelliği ile Mükemmel Temizlik

Arçelik 6166 model bulaşık makinesi, bulaşık yıkama deneyimini teknoloji ile harmanlayarak kullanıcılara sunar ve maksimum hijyeni hedefleyen özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Ürünün gelişmiş teknolojisini gözler önüne seren CornerWash teknolojisi ise Arçelik 6166 model bulaşık makinesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri olarak öne çıkar.

Bu özellik sayesinde daire formunda hareket eden su püskürtme sistemini kare formuna çevirir ve böylece suyun makinenin her bölgesine eşit bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Yeni nesil yıkama teknolojisi olarak dikkatleri üzerine çeken CornerWash özelliği sayesinde makinenin erişilmesi güç noktalarında dahi maksimum hijyen sağlayabilirsiniz.

Cihazın mükemmel temizliği hedefleyen özelliklerinden bir diğeri ise HijyenMax teknolojisi olarak öne çıkar. 164 dakika süreli ve 70 derece olan HijyenMax özelliği sayesinde bulaşıkların hemen her noktasına ekstra hijyen sağlanır.

Bunun yanı sıra HijyenMax özelliği, bakteri ve virüslerin %99,9’unu da tamamen ortadan kaldırmayı hedefler. Özellikle bulaşıklarda ekstra hijyen sağlaması gereken çocuklu aileler için oldukça güvenli bir özellik olan HijyenMax, Arçelik marka 6166 model bulaşık makinesinin takdir toplayan özellikleri arasında kendisine yer bulur.

Siz de Arçelik 6166 bulaşık makinesi ile kendiniz ve sevdikleriniz için her zaman hijyen dolu bir mutfak oluşturabilir, bulaşıklarınızdaki hijyen seviyesini maksimuma çıkarabilirsiniz.

Arçelik 6166 I Ön Görünüm

Arçelik 6166 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Birçok farklı özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı ve bulaşıkların her zaman ekstra hijyene sahip olmasını hedefleyen Arçelik 6166 I bulaşık makinesi, sunduğu teknoloji ile diğer ürünlerden ayrılır.

DeepClean teknolojisi, cihazı seleflerinden ayıran en önemli özellikler arasında yer alır. Bu özellik sayesinde sürahi, şişe, kavanoz ve yağdanlık gibi diğer mutfak eşyalarına göre daha derin formdaki eşyalarda maksimum hijyene ulaşabilirsiniz. Böylece bu tip mutfak eşyalarını tekrar tekrar yıkama ya da diplerinin yeterli hijyene sahip olmama sorunları ortadan kalktığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Otomatik kapı açma teknolojisi de 6166 Arçelik bulaşık makinesi modelinin dikkat çeken özellikleri arasında yer almayı başarır.

Bu özellik sayesinde bulaşık makinesi programını tamamladıktan sonra otomatik olarak kapıyı açar ve böylece ekstra enerji harcamadan, ortamdaki hava kullanılarak kurutma işlemi gerçekleşir.

Ürünün ekstra kurutma özelliği ise ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıklar üzerinde oluşan su damlacıklarını büyük ölçüde ortadan kaldırır ve küçültür. Küçülen su damlacıkları ise cam ve porselen eşyalarınızın daha parlak ve göz alıcı olmasını sağlar.

Arçelik 6166 I Kapak Açık Görünüm

Arçelik 6166 Dikkat Çeken Teknik Detayları ve Şık Tasarımı

6166 bulaşık makinesi Arçelik markasının şık tasarım detayları ve teknik özellikler ile geliştirdiği cihazlar arasında yer alır. Ürünün farklı kullanım amaçlarına olanak tanıyan 6 çeşit programı bulunur.

Otomatik, yoğun 70 derece, ekonomi 50 derece, hassas 40 derece, hızlı 58 dakika ve mini 30 dakika programları sayesinde cihazı ihtiyaca göre programlamak mümkün hale gelir.

Bu sayede daha az ya da kir seviyesi yoğun olmayan bulaşıklar için farklı programlar kullanarak sudan tasarruf etme imkanına da sahip olabilirsiniz.

6166 Arçelik marka bulaşık makinesi, çocuk kilidi özelliği sayesinde çocuklu aileler için de güvenli bir seçenek olarak öne çıkar.

ProSmart® Inverter Motor Teknolojisi ise Arçelik marka bulaşık yıkama makinesinin en dikkat çekici özellikleri arasında kendisini göstermeyi başarır. Fırçasız motor tasarımına sahip olan bu teknolojinin sağladığı kolaylıkla, sürtünme sorunu minimuma iner. Böylece hem makinenin ömrü uzar hem de enerji tasarrufu sağlanır.

Ürün şık tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Leke tutmayan inox rengi, hemen her mutfak dekorasyonuna uyum sağlar ve hoş bir görünüm oluşturur.

Arçelik marka 6166 model bulaşık makinesinin kapak kısmında yer alan led gösterge ise hem stil sahibi bir görünüm sunar hem de programı takip etmeyi çok daha kolay bir hale getirir.

Arçelik 6166 I Deterjan Gözü

Arçelik 6166 Artı ve Eksi Özellikleri

Bulaşıkların maksimum hijyen ile temizlenmesini hedefleyen Arçelik 6166 model bulaşık makinesinin öne çıkan birçok farklı özelliği bulunur. Bu özellikler artı ve eksi bazında şu şekilde değerlendirilebilir:

 • Cihazın en dikkat çekici özellikleri arasında CornerWash teknolojisi yer alır. Bu özellik sayesinde makinenin her köşesine eşit miktarda su ulaşır ve temizliği en zor olan noktalarda dahi maksimum hijyen sağlamak mümkün hale gelir.
 • ProSmart® Inverter Motor Teknolojisi ürünün daha sessiz çalışmasını sağlayan etmenlerden biri olarak öne çıkar.
 • Cihaz, kullanım kolaylığı açısından da dikkat çekmeyi başarır. Özellikle 30 dakikadan 24 saate kadar zaman erteleme imkanı sunan fonksiyonu, bulaşık makinesini gün içerisinde kendi planlamalarınıza uygun bir şekilde çalıştırmaya yardımcı olur.
 • Arçelik 6166 model bulaşık makinesi, 46 dBA ses seviyesi ile çalışır. Bu da 46 ila 48 dBA aralığında çalışan diğer bulaşık makineleri ile paralel bir ses seviyesine sahip olduğu anlamına gelir.
 • Arçelik marka 6166 bulaşık makinesinin D enerji sınıfında olması ise eksi özellikleri arasında yer alır. En düşük enerji sınıflarından biri olan D enerji sınıfı, enerji tasarrufu ve faturadan tasarruf imkanını da azaltır.

Arçelik 6166 I Sele

Arçelik 6166 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arçelik 6166 model bulaşık makinesi, teknolojik ve kullanım kolaylığı sağlayan teknik özellikleri göz önünde bulundurulduğunda ulaşılabilir düzeydeki fiyat seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Arçelik marka bulaşık makinesi; sahip olduğu teknolojik özellikler ve bulaşıklarda maksimum hijyen sağlamayı hedeflemesi ile kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Bütçenize hitap eden Arçelik 6166 model bulaşık yıkama makinesinin bünyesinde bulunan özel aparatlar sayesinde daha derin formdaki cam ve porselenleri kusursuz şekilde temizlemek de mümkün hale gelir.

Bu kullanım kılavuzu sayesinde Arçelik marka bulaşık makinesinin size sunduğu tüm teknolojik özelliklerden faydalanabilir ve kullanımı çok daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

Arçelik 6166 yorum kısmından yararlanarak tüketici deneyimleri değerlendirilerek, ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olunabilir. Cihazın teknik detaylarını ve Arçelik 6166 fiyat seçeneklerini dikkatli bir şekilde inceleyerek, siz de ihtiyaçlarınıza uygun seçeneği hemen satın alabilirsiniz.

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   6 Programlı
Kapasite:   14 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Su Tüketimi:   9.5 lt
Ses Seviyesi:   46 dB
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Dokunmatik:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   230 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   2660 lt
Ağırlık:   47.4 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi 14 Kişilik Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi Inox Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
3.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • CT 2 yorum
  43 beğeni
  CEM T. 29 Nisan 2021
  ürünü satın aldık, motor çalışırken arka fondan biiiipp diye ince bir ses geliyor, bu durum üzerine eve Arçelik servisini çağırdık sesin normal olduğunu inverter motor olması sebebi ile bu sesin olduğunu ifade ettiler, sese alışmaya çalıyoruz. Ayrıca yıkaması mükemmel kesinlikle ıslık çıkarmıyor.

Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6167 I 6 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 I 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiArçelik 6144 I Ultra Hijyen 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
 Arçelik 6166 I 6 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6167 I 6 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6155 I 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiArçelik 6144 I Ultra Hijyen 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Fiyat 17.495,00 TL
12 satıcı
18.170,00 TL
29 satıcı
13.589,00 TL
33 satıcı
11.900,00 TL
48 satıcı
Popülerlik--5. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi3. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan1 yorum--
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVar-VarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı6 Programlı6 Programlı5 Programlı4 Programlı
Kapasite14 Kişilik14 Kişilik14 Kişilik14 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi-SepetliSepetli-
Su Tüketimi9.5 lt9.5 lt11.5 lt12.9 lt
Ses Seviyesi46 dB46 dB47 dB48 dB
Yıllık Enerji Tüketimi--237 kWh-
Genişlik--59.8 cm-
Derinlik--60 cm60 cm
Yükseklik--85 cm85 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Kalan Süre GöstergesiVarVarVarVar
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk58 dk
Ekonomik Program Süresi230 dk224 dk190 dk205 dk
Güç2100 W2100 W2100 W2100 W
Yıllık Su Tüketimi2660 lt-3220 lt3612 lt
Ağırlık47.4 kg47 kg43.5 kg42.9 kg
Enerji SınıfıDCDE
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı