Arçelik

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.990,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:09 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Stokta Satıcı: Beyazesyabayisi 9,0 54 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Hızlı Yıkama, Yarı Ankastre, 5 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12.9 lt, Ses Seviyesi: 49 dB... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.449,00 TL17.11.2023

En Ucuz Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (24)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 9252 MI

Arçelik’in kusursuz kalite anlayışını ortaya koyan ürünler arasında yer alan 9252 MI modeli, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bulaşık makinelerinden biri haline gelir. Bu cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri, sahip olduğu geniş kapasitedir. Hem üst hem de alt sepetinin geniş yapısı, yalnızca bardak, tabak gibi az yer kaplayan ürünleri değil tencere, tava, saklama kabı gibi geniş malzemeleri de yerleştirebilmenize imkan sunar. Bununla birlikte üst sepetin hareket ettirilebilen yapısı sayesinde ihtiyacınıza göre yüksekliğini ayarlayabilmeniz mümkündür.

Böylelikle bulaşıklarınızı çok daha düzenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz ve alanınızı verimli kullanabilirsiniz. Bunun haricinde Arçelik 9252 MI modelinde farklı yıkama programı opsiyonları ön plana çıkar. Farklı sıcaklık, durulama ve süre alternatiflerine sahip olan bu programlar sayesinde bulaşıklarınızın yoğunluğu ve kirlilik seviyesi için ideal seçeneği başlatabilir ve tabaklarınızın, bardaklarınızın tüm kirlerden ve yağlardan arınmasını sağlayabilirsiniz.

Programların sunmuş olduğu su sıcaklığını ayarlayabilmeniz de mümkündür. Böylece makinenizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Arçelik’in bu bulaşık makinesi modeli, tasarım açısından da en çok dikkat çeken ürünlerden biridir. Modern ve göz alıcı dizaynı hemen hemen her mutfak dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlar ve bir bütünlük yaratır. Bunun dışında maksimum dayanıklılığa sahip olduğu için size de uzun ömürlü ve kaliteli bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Siz de ürün hakkında yapılan yorumları inceleyerek detaylara hakim olabilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Arçelik 9252 MI Önden Görünüm

Arçelik 9252 MI Teknik Özellikler

Arçelik 9252 MI modeli, teknik detayları itibari ile kusursuz bir performans ortaya koyarak kullanıcılara da etkili bir deneyim yaşatır. Ürünün teknik detayları ise şu şekildedir:

  • 9252 MI Arçelik bulaşık makinesi modelinde eko 30 derece, yoğun 70 derece, optimum 65 derece, hızlı 58’, mini 30’ olmak üzere 5 adet farklı yıkama programı seçeneği yer alır. Bu programlar arasından bulaşıklarınızın miktarına ve leke derecelerine uygun olan alternatifi seçerek hijyenik sonuçlar elde etmeniz mümkün hale gelir.
  • Arçelik 9252 MI ankastre bulaşık makinesi modelinin ön yüzeyinde gelişmiş, dijital bir LED ekran yer alır. Bu ekran, yıkama programlarında kullanılan suyun sıcaklığı, süresi gibi detayları tek bir bakışta görmenizi sağlar. Ayrıca halihazırda bir program çalışırken bitmesine kaç dakika kaldığını da öğrenmenize yardımcı olur.
  • Cihaz 13 kişilik geniş bir kapasiteye sahiptir. Dolayısıyla geniş ailelerin de kullanımına son derece uygundur. Konforlu bir kullanım alanı sağlar. Bununla birlikte üst sepetinde ve alt sepetinde bulunan teller de malzemelerinizi çok daha düzenli bir biçimde yerleştirebilmenize imkan sunar.
  • Arçelik markasına ait olan bu bulaşık makinesi, yıkama esnasında üst düzey performans göstermesine rağmen yalnızca 49 dBA ses çıkarır. Dolayısıyla herhangi bir gürültüye neden olmaz ve size de herhangi bir rahatsızlık vermez. Bu sayede günün her saatinde gürültü kaygısı olmaksızın bulaşıklarınızı yıkamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Arçelik 9252 MI Kapak Açık Görünüm

Arçelik 9252 MI Muadillerinden Ayıran Özellikler

Arçelik 9252 MI bulaşık makinesi, performansı ile kullanıcılara benzersiz bir kullanım sağlar. Ancak bunun yanı sıra ürünü muadillerinden farklı kılan bazı özellikleri de mevcuttur. Bu özelliklerin başında ise minimum seviyede su ve enerji tüketimi yapıyor olması gelir. Ürün yıllık ortalama olarak 3612 lt su ve 262 kWh enerji tüketir. Dolayısıyla kullanıcılara tasarruf etme konusunda yardımcı olurken aynı zamanda çevre dostu ürünler arasında da yerini alır.

Cihazı benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği de mevcut yıkama programlarının su sıcaklığını ayarlayabilmenize olanak sağlamasıdır. Eğer bulaşıklarınız fazla kirliyse seçtiğiniz yıkama programının kullandığı suyun sıcaklık seviyesini yükseltebilirsiz. Bu sayede lekeler oldukça kolay bir şekilde yok olur. Ürün yoğun bir yıkama performansı göstermesine rağmen bardaklarınızın veya diğer malzemelerinizin çizilmesine maksimum seviyede engel olur. Böylece yıkama sonrasında malzemeleriniz ilk günkü parlaklığını korumaya devam eder. Arçelik markasının bu bulaşık makinesi sadece yıkama açısından değil aynı zamanda kurutma açısından da benzersiz sonuçlar ortaya koyar.

Yıkama programı tamamlandığı andan itibaren tabaklarınız, bardaklarınız ve daha pek çok malzemeniz yeniden kullanmaya hazır hale gelir. Zira tüm sudan ve nemden arındırılır. Böylece yeniden kurulamanıza gerek kalmaz. Siz de ürün hakkında yapılan yorumlara göz atabilir ve tüm avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Arçelik 9252 MI Pervane Görünümü

Arçelik 9252 MI Artı ve Eksi Yönleri

Zarif ve şık tasarımı itibari ile mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelen Arçelik 9252 MI modeli, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleri ile dikkatleri üzerine çeker:

  • Arçelik markasına ait olan bu bulaşık makinesi modelinin artı özellikleri arasında en dikkat çekici olanı yarım yük fonksiyonuna sahip olmasıdır. Bu fonksiyon sayesinde gün içerisinde çıkan bulaşıklarınızı makinenizin dolmasını beklemeden yıkayabilirsiniz. Üstelik yarı seviyede su kullandığı için de avantaj sağlar.
  • Ürünün ön plana çıkan bir diğer artı özelliği de içerisinde bulunan gövde kısmının paslanmaz çelikten üretilmiş olmasıdır. Bu sayede zaman içerisinde bulaşıklarınızı yıkadıkça herhangi bir deformasyona uğramaz ve ilk günkü görüntüsünü yıllar boyunca korumaya devam eder.
  • Alt sepetinde yer alan 4 adet tel katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle çıkan bulaşıklarınızın genişliğine uygun olacak biçimde alanınızı düzenleyebilir ve daha verimli hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte çatal ve kaşıklar için özel olarak dizayn edilen sepet de portatif bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz zaman çıkarabilir ya da yerini değiştirebilirsiniz.
  • Arçelik’İn bu bulaşık makinesinin eksi yönleri arasında ise yıkama programı tamamlandığı zaman sesli bir ikaz vermemesi ve Home Connect desteğine sahip olmaması dikkat çeker. Siz de Arçelik 9252 MI bulaşık makinesi hakkında yapılan yorumları inceleyerek ürünün bütün artı ve eksi yönleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve böylece kararınızı çok daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.
Arçelik 9252 MI Tablet Haznesi

Arçelik 9252 MI ile Arçelik 9241 MI ile Arasındaki Farklar

Bu cihaz ile bir önceki modeli olan Arçelik 9241 MI bulaşık makinesi her ne kadar benzerlik gösteriyor olsa da aralarında bazı farklar dikkat çeker. Bunların başında yıkama programları gelir. 9252 MI modelinde 5 farklı yıkama programı seçeneği varken, 9241 MI modelinde 4 adet program mevcuttur. Bunun dışında aralarında yıllık enerji tüketimi açısından da fark vardır. 9252 MI modeli 262 kWh harcarken, 9241 MI modeli 290 kWh enerji harcar.

Avantajlı Arçelik 9252 MI Fiyat Seçenekleri

Arçelik’in bu bulaşık makinesinde zaman erteleme özelliği ön plana çıkar. Bu özellik sayesinde bulaşıklarınızın kaç saat sonra başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Özelliği kullanabilmek için ise tek yapmanız gereken şey bulaşıklarınızı makinenin içerisine yerleştirip deterjan ya da tableti eklemek, akabinde ise dilediğiniz yıkama programını seçmektir. Sonrasında LED ekran üzerinden zaman erteleme opsiyonunu seçerek yıkama işleminin kaç saat sonra başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.

3, 6 ve 9 saat sonrasında yıkamayı başlatabilme seçeneği sunan bu makine sayesinde vaktinizi çok daha verimli bir şekilde değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Bunun dışında Arçelik 9252 MI yorum kısmı incelendiği zaman kullanıcıların genel anlamda üründen ne kadar memnun kaldığını görmek mümkündür. Bu yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerini aktardığı için sağladığı faydalar ve kullanım kolaylığına dair detayların haricinde eksi yönleri hakkında da pek çok bilgi yer alır. Bu nedenle yeni bir bulaşık makinesi arayan kullanıcılara karar verme sürecinde büyük bir avantaj sağlar.

Fiyat olarak da hemen hemen her kullanıcının bütçesine hitap edecek aralıklar sunar. Eğer siz de yüksek performans gösteren, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, Arçelik 9252 MI fiyat seçenekleri arasında kıyaslama yapabilir ve Arçelik 9252 MI en ucuz alternatifi bularak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Arçelik 9252 MI Alt Sepet Görünümü

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi Özellikleri

Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Yarı Ankastre
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12.9 lt
Ses Seviyesi:   49 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   57 cm
Yükseklik:   81.8 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   58 dk
Ekonomik Program Süresi:   205 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3612 lt
Ağırlık:   35.8 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Inox Bulaşık Makinesi 5 Programlı Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Ürüne puan ver

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiArçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 9254 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiArçelik 6133 S 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık MakinesiArçelik 9254 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
Fiyat 12.990,00 TL
24 satıcı
12.195,00 TL
30 satıcı
12.749,00 TL
43 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi7. Popüler Arçelik Bulaşık Makinesi2. Popüler Bulaşık Makinesi-
Ortalama Puan---
Çocuk Kilidi-VarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVar-
Kendini Temizleme--Var-
Kullanım TürüYarı AnkastreSoloSoloYarı Ankastre
Program Sayısı5 Programlı3 Programlı4 Programlı5 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik14 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetli-
Su Tüketimi12.9 lt12.9 lt12.9 lt12.9 lt
Ses Seviyesi49 dB52 dB48 dB49 dB
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm59.8 cm
Derinlik57 cm60 cm60 cm57 cm
Yükseklik81.8 cm85 cm85 cm81.8 cm
Dokunmatik--Var-
Kalan Süre GöstergesiVarVarVar-
Parlatıcı GöstergesiVarVarVar-
Bardak Koruma SistemiVarVarVar-
Taşma EmniyetiVarVarVar-
Zaman ErtelemeVarVarVar-
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVar-
Tuz GöstergesiVarVarVar-
Yarım Yük YıkamaVarVarVar-
Ekonomik ProgramVarVarVar-
Kısa ProgramVarVarVar-
Kısa Program Süresi58 dk58 dk58 dk-
Ekonomik Program Süresi205 dk205 dk205 dk-
Güç2100 W2100 W2100 W-
Yıllık Su Tüketimi3612 lt3612 lt3612 lt-
Ağırlık35.8 kg40.9 kg43 kg-
Enerji SınıfıEEEE
RenkInoxGümüşBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı