Bosch

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

(4 yorum)

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.000,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:49

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 5 adet2 iş günüSatıcı: N11/karda

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (4)

En Popüler Bosch Bulaşık Makineleri

Bosch SMS44DI00T Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DI00T modeli markanın başarılı ürünleri arasında bulunur. SMS44DI00T modelinde bulunan 4 farklı program, bulaşıkların etkili bir şekilde yıkanmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda SMS44DI00T bulaşık makinesi A+ enerji sınıfında olması ile de enerji tasarrufu söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya koyar. Bosch SMS44DI00T A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi inox modeli fonksiyonel tasarımı ile de kullanıcılara pek çok farklı fayda sağlar.

Çıkarılabilir kapağı, ürünü bir yerden bir yere taşırken ya da arıza durumu yaşandığında oldukça kullanışlı hale gelir. Bosch bulaşık makinesi SMS44DI00T kaliteli malzemesi ile de uzun süreli bir kullanım sunar.

Bulaşık makinesi arıyorsanız ve istediğiniz gibi bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi modelini inceleyebilir, kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T Çapraz Görünüm

Bosch SMS44DI00T Bulaşık Makinesinin Programları

Bosch SMS44DI00T bulaşık makinesi içerdiği programlar ile her türden bulaşığın pratik bir şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Bosch SMS44DI00T A+ modelinde yoğun, otomatik, hızlı ve eko olmak üzere toplam 4 farklı program bulunur.

Yoğun, yoğun lekeye maruz kalmış tencereleri ya da dibinde yağ kurumuş tavaların rahat bir şekilde yıkanmasını sağlar. Bosch SMS44DI00T 4 programlı bulaşık makinesi yoğun programı sayesinde çıkarılmasını zor olan lekeleri kolay bir şekilde temizler.

70 °C’de yıkayarak ağır lekeleri ortadan kaldırır. Otomatik, Bosch SMS44DI00T inox bulaşık makinesi içerisine yerleştirilen bulaşıkların kirlilik miktarına göre iki farklı sıcaklık arasında otomatik olarak seçim yapar.

Bulaşıklar çok kirliyse Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı inox bulaşık makinesi 65 °C’de, az kirli ise 45 °C’de temizleme işlemini gerçekleştirir. Hızlı, bulaşıkları 65 °C’de temizleme, ara yıkama, durulama ve kurutma işlemlerinden geçirir.

Bütün işlemi 60 dakikada tamamlayarak zamandan tasarruf elde edilmesini sağlar. Hızlı programı sayesinde SMS44DI00T Bosch modeli kısa sürede temiz bulaşıklara ihtiyacınız olduğunda kullanışlı hale gelir.

SMS44DI00T A+ 4 programının içinde program olarak en uzun eko sürer. Eko programı ile Bosch SMS44DI00T A 4 programlı bulaşık makinesi enerjiden tasarruf elde edilecek şekilde çalışır.

3,5 saatte ve 50 °C’de yıkama işlemini gerçekleştirir. Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı olması sayesinde her kirlilikteki bulaşığı rahat bir şekilde yıkamanıza imkan tanır. İşlevsel programları sayesinde SMS44DI00T yorum ve değerlendirmelerinden de yüksek puanlar almayı başarır.

Bosch SMS44DI00T Yardımcı Fonksiyonları

Bosch SMS44DI00T 4 programlı bulaşık makinesi inox modeli sahip olduğu yardımcı fonksiyonlar ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder.

Bosch SMS44DI00T inox bulaşık makinesinde ekstra hijyen, yarım yük ve zaman erteleme gibi ek fonksiyonlar bulunur. Ekstra hijyen, belirli bir dezenfeksiyon seviyesi elde etmek için bulaşıkların daha yüksek ısı derecelerinde yıkanmasını sağlar.

Böylece bulaşıkların üzerindeki bakteri ve mikropları yüksek oranda ortadan kaldırmayı başarır. Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesinin bu özelliğini biberon ya da üzerinde et kesilmiş doğrama tahtası gibi malzemeleri yıkayacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T 4 programlı A+ 12 kişilik inox bulaşık makinesi modelindeki yarım yük fonksiyonu ise makineyi tamamen doldurmadan çalıştırmanızı mümkün kılar.

Az miktarda bulaşığınız varsa yarım yük fonksiyonu ile bulaşık makinesini tamamen doldurmadan çalıştırabilirsiniz. SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi bu fonksiyonda iken su ve enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışır.

Zaman erteleme ise programın çalışma süresini 0 ile 24 saat aralığında geciktirmenize imkan tanır. Böylece makineyi ister gece ister gündüz yıkayabilir, çalıştıracağınız zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Fonksiyonları sayesinde Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi yorumları ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler almayı başarır. İhtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz bir bulaşık makinesi arıyorsanız Bosch SMS44DI00T en ucuz alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Bosch SMS44DI00T A 4 programlı bulaşık makinesi en ucuz seçenekleri arasından bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T İç Görünüm

Bosch SMS44DI00T Öne Çıkan Tarafları

Bosch SMS44DI00T kullanıcı yorumları ile kullanıcılarının memnuniyetini kanıtlayan bir model olsa da ürünü satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı özellikler vardır. Aşağıda bulunan listeden yardım alabilir, kararınızı bu bilgiler ışığında verebilirsiniz.

 • A+ enerji sınıfında olması, bulaşık makinesinin enerji tasarrufu konusunda iyi bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • 4 programı ile her bulaşığın pratik bir şekilde yıkanmasını mümkün kılar.
 • Akıllı Su Yönetim Sistemi sayesinde daha az su ve enerji tüketerek bulaşıkları etkili bir şekilde temizlemeyi başarır.
 • Üst sepetinin ayarlanabilmesi ile kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda içini yeni baştan düzenleyebileceğiniz bir ürün haline gelir.
 • 845x600x600 mm boyutlarında ve Solo tipinde üretilmesi sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir.
 • 12 kişilik yemek takımının sığabileceği iç hacmi ile kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılar.
 • Havadan akustik gürültü seviyesinin 52 dBA olması, ürünün ortalama bir sessizlikte çalıştığını gösterir.
 • Ekstra hijyen fonksiyonu sayesinde hassas bulaşıkların verimli bir şekilde yıkanmasını mümkün kılar.
 • Bardak koruma tekniği, bulaşıkların şebekeden gelen suyun sertliğinden zarar görmesini engeller.
 • Wi-Fi bağlantısının olmaması, ürünün olumsuz özellikleri arasında sayılır.

Tüm özellikleriyle bulaşık ihtiyaçlarınızı karşılamayı başaran model, bulaşık makinesi arayan kişiler için iyi bir seçenektir. Ürünü daha yakından incelemek için seçeneklere göz atabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T ile SMS23DW00T Modelinin Farkları

SMS44DI00T, hem görsel hem de işlevsel olarak Bosch SMS23DW00T bulaşık makinesi modelinden ayrılır. Daha geniş ve işlevsel ekranı ile pratik bir kullanıma sahiptir.

Ek olarak Ekstra Hijyen programına sahip olması ile daha fonksiyonel bir ürün haline gelir. Önceki modelinde olmayan yüksekliği ayarlanabilir üst sepeti ile de öne çıkar.

Bu sayede daha verimli bir kullanım sunar. İki model arasında kararsız kaldıysanız, bu özellikleri ve fiyatlarını göz önünde bulundurarak bir tercihte bulunabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T Panel Görünüm

Bosch SMS44DI00T Faydalı Tarafları

Bulaşık makinesi yardımcı fonksiyonları ve programlarının yanı sıra ek özellikleri ile de kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Ürünün ek özellikleri Bosch SMS44DI00T bulaşık makinesi kullanıcı yorumları ve incelemelerinden iyi geri dönüşler almasını sağlar.

Bulaşık makinesinin üst sepeti üç kademeli olarak ayarlanabilecek şekilde tasarlanır. Alt sepete büyük bir tencere ya da borcam yerleştirmeniz gerektiğinde üst sepeti yükseltebilir, ihtiyacınız olan alanı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

DosageAssist isimli özellik, yerleştirilen deterjanın bulaşıkların her yerine püskürtülmesini sağlar. Böylece verimli ve etkili bir yıkama performansı elde edilmesini sağlar. ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemine sahip olan ürün, daha az su ve elektrik kullanarak daha etkili bir performans ortaya çıkarır.

Optimize edilmiş filtre teknolojisi sayesinde su dağıtımını daha iyi bir sirkülasyon sistemi ile gerçekleştirir. Bardak koruma tekniği, şebekeden gelen suyun sertliğini azaltarak özellikle cam bardaklara zarar vermesinin önüne geçer.

Sudaki kireç ve iyonların bardağı tahriş etmesinin önüne geçerek bulaşıklara daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi fiyat seçeneklerini inceleyerek siz de bütün bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. SMS44DI00T en ucuz alternatifleri arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2400 W
Ağırlık:   44.1 kg
Kablo Uzunluğu:   175 cm

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün boyutuGerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengiPaslanmaz çelik
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol paneli rengiPaslanmaz çelik
 • Ekran türüLED
 • Kablo uzunluğu1,75 m
 • Giriş hortumu uzunluğu1,5 m
 • Çıkış hortumu uzunluğu1,9 m
 • Performans
 • Yer adedi12 yerler
 • Gürültü seviyesi52 dB
 • Yıkama programı sayısı6
 • Kurutma sınıfıA
 • Isı maksimum)70 °C
 • Döngü zamanı210 dakika
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Bulaşık yıkama programlarıEco 50 ºC, Hijyen, Intensive 70 ºC, Quick 45 °C
 • Performans
 • Yarı yükEvet
 • Gecikmeli başlangıç24 Saat
 • Ergonomi
 • Kalan süre göstergesiEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Çevrim başına enerji tüketimi1,02 kWh
 • Döngü başına su tüketimi12 l
 • Yıllık enerji tüketimi290 kWh
 • Yıllık su tüketimi3360 l
 • Bağlı yükleme2400 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,1 W
 • Akım10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik600 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik845 mm
 • Ağırlık43,8 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.213 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • UT8 yorum
  84 beğeni
  Umay T.29 Ocak 2021
  Ürün normal sürede geldi, servis çağırıp kurulum yaptırdım ,o süreç de çok kaliteliydi. Aşırı sessiz bir makine değil..Eğer gece herkes uyuduktan sonra makineyi çalıştıracaksanız belki rahatsız edebilir ama ben akşam yemeğinden sonra çalıştırdığım için sesle ilgili bir sorun yaşamadım , herşeyde olduğu gibi bu ürüne de pandemi sürecinde zam gelmiş , ben 6 ay önce almıştım.
 • EY1 yorum
  34 beğeni
  Emre Y.24 Aralık 2020
  Yetkili satıcıdan aldım diğer satıcılara güvenemedim çünkü 100 lira fazla olsa da iyi ki öyle yapmışım bosch kalitesi tartışılmaz .Bulaşık makinesi alırken en çok kazan malzemesine ve ses seviyesine bakın bence . Bu bulaşık mak. kazanı paslanmaz çelik olduğundan koku da çok yapmıyor. Ayrıca sesi de normal düzeyde bu fiyat için alınabilir. Ama bütçeniz varsa A+++ olan enerji sınıfı makineleri de tercih edebilirsiniz.
 • Fatih Ö.415 yorum
  2218 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Daha az su ve daha az enerji harcayan akıllı su yönetim sistemi dikkat çekiyor. Cam kapların parlak kalmasını sağlayan teknolojisi de dikkate değer. Akıllı dozaj yardımcısı sayesinde tablet deterjan yıkama esnasında kontrollü olarak çözülüyor. Döner hız sensörü yeterli miktarda su kullanıyor. Hem elektrikten hem sudan tasarruf edilebilecek bir bulaşık makinesi.
  • Alışverişçi resmi
 • 1 yorum
  7 beğeni
  Selahattin Ş.9 Temmuz 2019
  Kolay SiparişADO Bilişim
  Çok teşekkür ederim emeği geçenlere

Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSiemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS43D08TR A+ 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
 Bosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSiemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS43D08TR A+ 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Fiyat 11.000,00 TL
4 satıcı
Fiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan4 yorum2 yorum4 yorum
Wi-FiYokYokYok-
Çocuk KilidiVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVarVar-
Ön YıkamaYokYokYok-
Kendini TemizlemeYokYokYok-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik-
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijital-
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetli-
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt-
Ses Seviyesi52 dB52 dB52 dB-
Genişlik60 cm59.8 cm60 cm-
Derinlik60 cm59.5 cm60 cm-
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm-
Enerji SınıfıFFFA+
RenkInoxInoxBeyazInox
Ağırlık44.1 kg44.5 kg43.1 kg-
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVar-
Bardak Koruma SistemiVarVarVar-
Ekonomik ProgramVarVarVar-
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk210 dk-
Güç2400 W2100 W2400 W-
Kablo Uzunluğu175 cm-175 cm-
Kalan Süre GöstergesiVarVarVar-
Kısa ProgramVarVarVar-
Kısa Program Süresi60 dk-60 dk-
Parlatıcı GöstergesiVarVarVar-
Taşma EmniyetiVarVarVar-
Tuz GöstergesiVarVarVar-
Yarım Yük YıkamaVarVarVar-
Yıllık Su Tüketimi-3360 lt--
Zaman Erteleme-Var--