Bosch

Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

(3 yorum)
Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Bosch Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

1886 yılında lanse edilmiş bir marka olan Bosch, dünya çapında bir kullanıcı kitlesine sahip olan teknoloji tedarikçisidir. İnovatif ürünleri ile dünya genelinde yaşam kalitesini artıran Bosch SMS44DW00T 4 programlı bulaşık makinesiyle de hayatı kolaylaştıran ve aynı zamanda doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunan bir tasarıma imza atar.

Ön durulama gerektirmeyen bulaşık makinesi, en kirli bulaşıkları bile etkili bir şekilde yıkar. Bulaşıklardaki yağı ve yemek kalıntılarını tespit eden özel bir sensörle çalışan modelin iç sepet tasarımı yıkanması gereken bulaşıklar özelinde kolaylıkla ayarlanabilir.

Yıkama esnasında suyun sertlik derecesini sık aralıklarla düzenleyen 4 programlı bulaşık makinesi, bu özelliğiyle seleflerinden ayrılır. Hayatınızı kolaylaştıran ve bulaşıklarınızı zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyen bir bulaşık makinesine ihtiyaç duyuyorsanız Bosch SMS44DW00T serisi bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz.

Bosch SMS44DW00T Yandan Görünüm

Konforlu Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DW00T, bulaşıklarınızı mükemmel bir şekilde temizleyecek bir bulaşık makinesidir. Lavaboda biriken bulaşıklar için endişe duymadan hobilerinize ve kendinize zaman ayırmanızı sağlayan Bosch SMS44DW00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi, bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce ön durulama yapmanızı gerektirmez.

Bulaşık makinesinde bulunan akıllı sensör teknolojisi sayesinde yıkama döngüsü başlamadan önce yağ ve yemek artıklarını algılar ve yumuşatır. ActiveWater akıllı su yönetimi donanımına da sahip olan Bosch SMS44DW00T bulaşık makinesi, maksimum performansta çalışır ve daha az enerji harcar.

Bu teknolojisi sayesinde hedefli su dağıtımı yapan bulaşık makinesi, gelişmiş filtresiyle de mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepete sahip olan SMS44DW00T, Rackmatic teknolojisi ile basit bir dokunuşla üst sepetin yüksekliğini, makine dolu olduğunda bile 3 farklı kademede ayarlamanızı kolaylaştırır.

Böylece bulaşık makinesinin içini yıkamak istediğiniz bulaşıklar özelinde şekillendirebilirsiniz. Ekstra hijyen seçeneği de sunan Bosch bulaşık makinesi SMS44DW00T, hijyene önem veren kullanıcıların beklentilerini karşılar. DosageAssist özelliği de bulunan model, her yıkamada tablet deterjandan alınacak verimi artırır.

Bosch SMS44DW00T Teknik Özellikler

4 programlı yıkama ayrıcalığını sunan bulaşık makinesi 12 kişilik bulaşığı tek seferde yıkayabilir. Çocuk kilidi de bulunan model, çocuklu evlerde güvenli bir kullanım sunar. Dijital kontrol paneline sahip olan Bosch SMS44DW00T kullanımı bu nedenle son derece kolaydır. Hızlı yıkama opsiyonu bulunan Bosch SMS44DW00T A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi Eco 50 ºC, hijyen, Intensive 70 ºC ve Quick 45 °C yıkama programlarına sahiptir.

Böylelikle yıkama işlemini bulaşıkların kirlilik durumuna göre gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 24 saat gecikmeli başlangıç özelliği de bulunan bulaşık makinesini gece doldurup sabah erken saatlerde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

A+ enerji verimliliğine sahip olan Bosch SMS44DW00T 4 programlı bulaşık makinesi, çevrim başına 1.02 kWh enerji tüketimi yapar. Böylece her yıkamada hem bütçenize hem de çevreye katkıda bulunabilirsiniz.

Zengin yıkama seçenekleri ve 4 farklı program sunan bulaşık makinesinin kullanım sıklığı kişiden kişiye ve ihtiyaçlara göre değişebilir. Bulaşık makinesinin sunduğu yıkama programları sayesinde yıkama işlemi bulaşık miktarı ve kirine göre gerçekleştirilebilir.

Bosch SMS44DW00T Bulaşık Makinesi Tasarımı

60 cm genişliğe, 60 derinliğe ve 84.5 cm yüksekliğe sahip olan SMS44DW00T Bosch bulaşık makinesi, beyaz kapı ve kontrol paneline sahiptir. Bosch SMS44DW00T A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi beyaz rengi ve modern tasarımı ile mutfaklara yalın bir görünüm kazandırır.

Geniş iç hacmi ile dikkat çeken bulaşık makinesi en kalabalık davetlerde bile tek seferde pek çok bulaşığı yıkamanızı sağlar. Yüksekliği kolaylıkla ayarlanabilen üst çekmecesi, yüksek kadehleri yıkamanızı kolaylaştırır.

Paslanmaz ve parlak iç tasarıma sahip olan bulaşık makinesinin dış tasarımında da her duruma dayanıklı bir kalite bulunur. Paslanmalara ve darbelere karşı dayanıklı bir dış kaplamaya sahip olan bulaşık makinesi, yarı mat özelliğiyle modern bir görünüme sahiptir. Ölçüleriyle hemen hemen tüm mutfaklarda konumlandırılabilen bulaşık makinesi, fazla yer kaplamaz ve aynı zamanda konumlandırıldığı mutfakta modern bir görünüm sunar.

Bosch SMS44DW00T Panel Görünümü

Bosch SMS44DW00T Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Bosch SMS44DW00T özellikleri bakımından değerlendirildiğinde seleflerinden ayrılan pek çok kullanım ayrıcalığı yaşatır. Hassas camlarınızı özenle yıkamak için cam teknolojisini kullanan bulaşık makinesi, yıkama esnasında suyun sertlik derecesini sık aralıklarla düzenler.

Böylelikle en değerli camlarınızı ve porselen takımlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz. Yük sensörüne sahip olan Bosch SMS44DW00T A+ bulaşık makinesi, döner hız sensörü ile yıkama esnasında su seviyesini algılar. Böylelikle bulaşığı yıkamak için miktarına göre su eklemesi yapar ve ideal enerji kullanımı sağlar.

EcoSlince DriveTM teknolojisine sahip olan bulaşık makinesi güçlü, dayanıklı ve etkili yıkama gerçekleştirir. EcoSlince DriveTM ile donatılmış motoru etkili bir performans sergiler. Sıradan bulaşık makinelerinde üst yıkama çekmecesi sabit kalırken Bosch SMS44DW00T modelinde 3 farklı yüksekliğe ayarlanabilir.

Böylelikle bulaşık özelinde bir yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Bulaşık makinesi, Bosch uzmanlığından gelen güvenle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bosch’un sektördeki köklü yeri, teknolojik üretim anlayışı ve modern tasarımları, kullanıcıların elektronik ev aletlerinde ilk tercihi olmasını sağlamıştır. Siz de bu kaliteye güvenerek bulaşıklarınızı güvenle yıkayabileceğiniz bir bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz.

Bosch SMS44DW00T Bulaşık Makinesi Eksileri ve Artıları

Bulaşık makinesini değiştirmek ya da ilk bulaşık makinesini almak isteyenler için ürünün eksileri ve artılarını tüm detaylarıyla bilmek son derece önemlidir. Bu bulaşık makinesini her açıdan değerlendirmeyi ve ihtiyaç duyulan özelliklerle kıyaslama yapmayı kolaylaştırır.

Bosch SMS44DW00T A 4 programlı bulaşık makinesi özellikleri bakımından değerlendirildiğinde artıları arasında Bosch SMS44DW00T bulaşık makinesinin A+ enerji sınıfına sahip olması yer alır. Böylelikle bulaşık yıkama maliyetleriniz azalır. Bosch SMS44DW00T A+ 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi en kalabalık davet bulaşıklarını bile kolaylıkla yıkamanızı sağlar.

En hassas cam ve porselen bulaşıkları yıkayabileceğiniz bir yıkama teknolojisi sunar. Bosch SMS44DW00T fiyat bakımından değerlendirildiğinde de kullanıcılar için avantaj sağlayan bir seçim olur. İç hacmi, enerji sınıfı, yıkama performansı bakımından üst düzey performansa sahip olan bulaşık makinesi, bütçe dostu bir fiyat aralığı sunar.

Bosch KGN86Ai42N bulaşık makinesinin eksisi arasında ise 52 dB ses seviyesi ile çalışan bulaşık makinesinin bu özelliği nedeniyle biraz gürültülü bir makine olduğu söylenebilir.

Bosch SMS44DW00T İç Görünümü

Bosch SMS44DW00T Yorumlarında Öne Çıkan Özellikler

Bosch SMS44DW00T kullanıcı yorumları bulaşık makinesinin tüm özellikleri hakkında kapsamlı bilgi edinmenizi ve makinenin performansını ölçmenizi sağlar. SMS44DW00T Bosch bulaşık makinesi yorumları yakından incelendiğinde kullanıcıların yıkama performansını genel olarak beğendiği görülür.

Bosch SMS44DW00T yorumlar ve değerlendirmelerinde akıllı su yönetim sistemi sayesinde az su ve az enerji harcadığı vurgulanır. Kullanıcılar ayrıca yorumlarında bulaşık makinesinin tablet deterjan kontrolünü sağladığının da altını çizer.

Bulaşık makinesinin dış tasarımı hakkında da olumlu değerlendirme sunan SMS44DW00T yorumlar, bulaşık makinesinin cam ve porselenleri yıpratmadan temizlediğini de belirtir. Zaman erteleme fonksiyonunu da beğenmiş olan kullanıcılar yalnızca bulaşık makinesinin gürültülü çalıştığı yönünde uyarılarda bulunur. Model hakkında yapılan değerlendirmeler yakından incelendiğinde ve özelliklerine göz atıldığında Bosch SMS44DW00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi uygun fiyat aralığı ile kullanıcılarla buluşur.

Seleflerinden ayrılan pek çok gelişmiş donanıma ve özelliğe sahip olan Bosch SMS44DW00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi en ucuz fiyat aralığında yüksek yıkama performansı sunar.

Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Kalan Süre Göstergesi:
Parlatıcı Göstergesi:
Bardak Koruma Sistemi:
Taşma Emniyeti:
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Ekonomik Program:
Kısa Program:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2400 W
Ağırlık:   43.1 kg
Kablo Uzunluğu:   175 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz

Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün boyutu Gerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengi Beyaz
 • Dahili ekran Evet
 • Kontrol paneli rengi Beyaz
 • Ekran türü LED
 • Kablo uzunluğu 1,75 m
 • Giriş hortumu uzunluğu 1,5 m
 • Çıkış hortumu uzunluğu 1,9 m
 • Performans
 • Yer adedi 12 yerler
 • Gürültü seviyesi 52 dB
 • Yıkama programı sayısı 6
 • Kurutma sınıfı A
 • Isı maksimum) 70 °C
 • Döngü zamanı 210 dakika
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısı Evet
 • Performans
 • Bulaşık yıkama programları Eco 50 ºC, Hijyen, Intensive 70 ºC, Quick 45 °C
 • Yarı yük Evet
 • Gecikmeli başlangıç 24 Saat
 • Ergonomi
 • Kalan süre göstergesi Evet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A+
 • Çevrim başına enerji tüketimi 1,02 kWh
 • Döngü başına su tüketimi 12 l
 • Yıllık enerji tüketimi 290 kWh
 • Yıllık su tüketimi 3360 l
 • Güç tüketimi, kapalı 0,1 W
 • Akım 10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 600 mm
 • Derinlik 600 mm
 • Yükseklik 845 mm
 • Ağırlık 43,8 kg
En Çok Aranan İfadeler

Fritöz

Ortalama Puan
3.7 6 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • YK 2 yorum
  35 beğeni
  Yusuf K. Karabük 29 Kasım 2020
  İyiki almışım çok harika bir ürün, çok sessiz çlışıyor, bulaşıkları mükemmel yıkıyor.Bulaşık makinası almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • NA 1 yorum
  17 beğeni
  Naci A. 26 Kasım 2020
  Sözde silence serisi ancak çalışma sesini evde tv açıkken bile en uzak odalardan net bir şekilde duyabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi çok düşük. Bosch eski bosch değil. Bildiğiniz tenekeden yapılmış. Üç kuruşluk yalıtım malzemesinden imtina etmişler. Kesinlikle uzak durun. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdik. Bir buçuk ay sonra dönüş yapıp yapacak bir şey yok deyip kapattılar.
Tüm Yorumlar
 • FG 9 yorum
  102 beğeni
  Fatih G. Bursa 22 Aralık 2020
  Bir sene önce GittiGidiyor üzerinden aldım fiyatı 1,5 katına çıkmış inanılır gibi değil. Bulaşık makinesinde ne kadar az programlı alırsanız o kadar az problem çıkartıyor o yüzden bu ürünü tercih ettik. Şebeke suyunuzun kireç oranını öğrenip makinenize buna göre ayar verirseniz daha verimli çalışır. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı oluyor. Mutfakta olan ve bulaşık yıkayan bir cihazdan neden sessiz çalışmasını beklerler anlamış değilim. Şu ana kadar gayet memnunuz
 • YK 2 yorum
  35 beğeni
  Yusuf K. Karabük 29 Kasım 2020
  İyiki almışım çok harika bir ürün, çok sessiz çlışıyor, bulaşıkları mükemmel yıkıyor.Bulaşık makinası almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 • NA 1 yorum
  17 beğeni
  Naci A. 26 Kasım 2020
  Sözde silence serisi ancak çalışma sesini evde tv açıkken bile en uzak odalardan net bir şekilde duyabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi çok düşük. Bosch eski bosch değil. Bildiğiniz tenekeden yapılmış. Üç kuruşluk yalıtım malzemesinden imtina etmişler. Kesinlikle uzak durun. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdik. Bir buçuk ay sonra dönüş yapıp yapacak bir şey yok deyip kapattılar.

Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS45JW00T 5 Programlı Bulaşık Makinesi
 Bosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS45JW00T 5 Programlı Bulaşık Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat Yok 13.799,08 TL
2 satıcı
16.999,00 TL
1 satıcı
Ortalama Puan3 yorum1 yorum3 yorum2 yorum
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Ön Yıkama---Var
Kendini Temizleme---Var
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı5 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt12 lt
Ses Seviyesi52 dB52 dB52 dB50 dB
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm84.5 cm
Kalan Süre GöstergesiVarVarVarVar
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Zaman Erteleme-Var--
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi60 dk-60 dk60 dk
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk210 dk210 dk
Güç2400 W2100 W2400 W2400 W
Yıllık Su Tüketimi-3360 lt--
Ağırlık43.1 kg-44.1 kg46.2 kg
Kablo Uzunluğu175 cm-175 cm175 cm
Enerji Sınıfı-FFF
Enerji Sınıfı---F
RenkBeyazBeyazInoxBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı