Bosch

Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

(4 yorum)

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.299,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önce

, peşin fiyatına 9 taksit

StoktaSatıcı: Gumuscudtm.com9,0 46 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Kendini Temizleme, Solo, 5 Programlı, 12 Kişilik, Dijital... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (10)

En Popüler Bosch Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Bosch SMS45JI00T

Gelişen teknolojinin avantajlarıyla üretilen Bosch SMS45JI00T bulaşık makinesi, mutfak işlerinde sizlere kolaylık sağlar. Dünyanın en popüler markalarından biri olan Bosch, üstün performanslı bir cihaz tasarımı oluşturur. Birbirinden farklı yıkama programlarının dahil olduğu sistemi her bulaşık tipine özel bir kullanım imkânı yaratır.

Su lekeleri olmayan bardaklar, parlak tabaklar ve çizilmeden yıkanan tencereler mutfağınızdaki yerini korumaya devam eder. Güçlü motor sistemine sahip olan ürün, şık tasarım detayları ile buluşur. Maksimum performans gösteren yüzeylerden biri olan inox tasarım özelliği, Bosch SMS45JI00T modelinin üretim sürecine dahil olur.

Lüks görünümü ile fark yaratan cihaz, mutfağınızın parlayan yıldızı olmaya adaydır. Fonksiyonel özelliklerine eşlik eden donanımları arasında dijital ekran paneli yer alır. Makinenin modern bir görünüme kavuşmasına olanak veren dijital panel ile kullanım kolaylığı elde etmek de mümkün hale gelir.

Işıklı panelin okuma kolaylığı sunması cihaz ayarlarının saniyeler içerisinde tamamlanmasına izin verir. Kullanıcılar hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeyi başarırlar. Güvenlik ayarları, zaman erteleme modu ve sesli ikaz sistemiyle sizlerin isteklerine uygun olarak çalışır. SMS45JI00T Bosch bulaşık makinesi tasarım ve teknik özellikleri ile kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir beyaz eşya modelidir.

Bosch SMS45JI00T

Bosch SMS45JI00T Tasarım Özellikleri

Bosch SMS45JI00T 5 programlı bulaşık makinesi inox tasarım özelliğini öne çıkarır. İnox yüzeyler parmak izi, yemek ya da yağ lekesi gibi kirleri tutmayan özellikleri ile bilinir. Bu tür yüzeylerde dikkat çeken avantajlardan biri temizlik kolaylığıdır. SMS45JI00T ürünü inox yüzey ile birlikte lüks bir görünüm oluştururken aynı zamanda kolay temizlenme avantajını da beraberinde getirmiş olur.

Akıllı raf sistemine sahip olan iç tasarımında katlanabilir yapılar göze çarpar. Tabak, tencere ya da bardakların her biri ayrı bir boyuta sahiptir. Hal böyleyken makine içerisinde yerleştirme işlemi zorlu bir süreç haline gelebilir. Rackmatic teknolojisi bu tür sorunları ortadan kaldırmayı başarır.

Elinizin tek hareketiyle 3 farklı kademede ayarlanan üst raf her kullanımda sizlere yeterli bir alan oluşturur. Böylelikle geniş boyutlara sahip tencereleri bile rahatlıkla yıkama avantajını elde etmek mümkün hale gelir. Raf sistemlerine eşlik eden bir diğer tasarım detayı Vario sepet özelliğidir. Alt çekmeceye yerleştirilen sepet; çatal, kaşık ve bıçaklar için özel bir alan yaratır.

Üst düzey bir performans oluşturmasına yardımcı olan diğer tasarım özellikleri arasında ise paslanmaz çelik kullanımı yer alır. Kontrol paneli ve cihaz kazanında kullanılan çelik, paslanmaz özelliği sayesinde uzun ömürlü bir yapı oluşturur. Bosch SMS45JI00T inox bulaşık makinesi markanın kaliteden taviz vermeyen tasarımcıları tarafından özenle hazırlanır ve sizlere sunulur.

Bosch SMS45JI00T İç

Bosch SMS45JI00T Teknik Donanımı

Bosch SMS45JI00T 5 programlı bulaşık makinesi teknik donanımıyla fark yaratmaya devam eder. Solo kullanım tipi özelliğine sahip olan Bosch SMS45JI00T, minimum ses seviyesiyle beğeni toplar. Yıkama ses seviyesi 50 dB olarak ölçülmüştür. Mutfakta çalışırken sizlere rahatsızlık vermeyen bir performans oluşturur.

Yüksek performansına eşlik eden 5 farklı yıkama programı farklı bulaşık tiplerine özel olarak geliştirilir. Çok kirli tabak, tencere ya da kaşıklar için yoğun programı sizlere sunulur. Zamanı olmayan, mutfak işlerini hızlıca tamamlamak isteyenler için hızlı fonksiyonu mevcuttur. Minimum enerji ve su tasarrufunda bulunmak için eko modu seçilebilir.

Diğer programlar içerisinde ise Auto 45 ve 65 seçenekleri yer alır. Geniş fonksiyon seçeneği arasından ihtiyacınıza ya da bulaşık tipine uygun olarak seçim yapılabilir. Bosch SMS45JI00T modelinin teknik özellikleri program çeşitliliği ile sınırlı kalmaz. Bulaşık parçalarının su darbelerinden dolayı zarar görmemesi için özel su yumuşatıcı sistem de modele dahil edilmiştir.

Bir filtreleme teknolojisi olarak öne çıkan su yumuşatıcı, kirece neden olan mineralleri ortadan kaldırmak için geliştirilir. Böylece tüm bulaşık parçaları temiz, parlak ve zarar görmeden mutfak dolaplarındaki yerlerini korumaya devam eder. Akıllı cihaz tasarımı sayesinde mutfak işlerinde hem enerjiden hem de zamandan tasarruf ederek istenilen sonuçları elde etmek mümkün hale gelir.

Bosch SMS45JI00T Artı ve Eksileri

Bosch SMS45JI00T bulaşık makinesi yorumları ürünün artı ve eksilerini incelemek için en ideal yöntemlerden biri olur. Cihazı test eden kullanıcılar sizlere şeffaf yorumlarını açarak alışverişinizde yol göstermeyi amaçlar. Bu değerlendirmeler doğrultusunda dikkat çeken artı noktalar şunlar olur:

 • Ekstra hijyen programı en yoğun kirlere sahip bulaşıkları bile kolay bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.
 • Active Water teknolojisi daha az su tüketimini sağlarken yüksek performansı hedefler. Su tasarrufunda kazanç sağlamanıza olanak verir.
 • Auto programları makine içerisine yerleştirilen kir seviyesini otomatik olarak algılar ve kendini ayarlarını tamamlar.
 • Yarım yük özelliği makine tam dolu olmasa bile tasarruflu bir şekilde yıkama yapılmasına izin verir.
 • Kendi sıcaklığı ile kurutma yapan Bosch SMS45JI00T, enerji tasarrufuna destek olur.
 • Dijital ekran paneli modern tasarım detayı olarak dikkat çeker. Sizlere de kolay bir kullanım avantajı sunar.

Bosch SMS45JI00T yorumlar ve incelemeleri cihazın eksi noktaları olarak aşağıda belirtilen hususları öne çıkarır:

 • Home Connect özelliğinin bulunmaması teknolojik donanımından eksi puan almasına neden olur.
 • Her ne kadar enerji tasarrufu yapan bir sistemi olsa da F enerji sınıfı, maksimum performansa engel olur.
Bosch SMS45JI00T Sepet

Bosch SMS45JI00T ve SMS44DI00T Modeli Arasındaki Farklar

Inox tasarımları ile ortak noktalara sahip olan Bosch SMS45JI00T ve Bosch SMS44DI00T cihazları teknik açıdan birbirinden ayrılır. SMS45JI00T, 5 program özelliğiyle 4 programa sahip diğer modeli geride bırakır. Ek özellikler arasında yer alan çocuk kilidi, ön yıkama ve kendini temizleme modu ise SMS44DI00T cihaz tasarımında yer almaz. SMS45JI00T, fonksiyonel açıdan daha üstün bir ürün olarak öne çıkar.

Bosch SMS45JI00T Fiyat Seçenekleri

Bosch markası yenilikçi ve teknolojik cihaz tasarımlarını sizlere uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Her bir modelini kaliteden taviz vermeyen üretim sürecinden geçirir ve bütçe dostu fiyatlarla buluşturur. Bosch SMS45JI00T fiyat aralıkları, markanın uygun seçenekler sunan cihazları arasında yer almasına olanak verir.

Her bütçeden kullanıcıya hitap eden seçenekler avantajlı bir bulaşık makinesi alışverişini beraberinde getirir. SMS45JI00T Bosch bulaşık makinesi fiyat seçenekleri yetkili satış mağazaları tarafından belirlenir. Dönemsel farklılıklar bulunsa da genel olarak uygun aralıklar bulmak mümkündür.

Fiyat farklılıklarına etki eden önemli dönemler arasında kampanyalar yer alır. Yılın en büyük teknolojik indirimlerinin uygulandığı indirimler kazançlı fiyatlara ulaşmak açısından idealdir. Bosch SMS45JI00T en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşmak için bu tür indirim dönemleri takip edilebilir.

Kazançlı bir alışverişle satın aldığınız ürün uzun yıllar sizlere eşlik etmeye devam eder. Yüksek teknolojisinin uygun fiyatlarla satın alınması kullanıcıların bütçelerini zorlamadan kaliteli bir cihaza ulaşmalarını mümkün kılar.

Bosch SMS45JI00T, toplamda 5 farklı yıkama programı, enerji tasarrufu modları ve ek fonksiyonları ile fiyat performans açısından en verim sağlayan modellerden biri olmayı başarır. SMS45JI00T bulaşık makinesinin üstün performansına evinizde yer vermek, mutfak işlerinde kolaylık sağlamak ve enerjiden tasarruf etmek için uygun fiyatlara göz atabilirsiniz.

Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Ön Yıkama:
Kendini Temizleme:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   50 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2400 W
Ağırlık:   46.3 kg
Kablo Uzunluğu:   175 cm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.05 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • GU11 yorum
  60 beğeni
  Gani U.1 Kasım 2020
  Gerçekten güzel bir bulaşık makinesi. 5 programı var. Sessiz yıkıyor. Almayı düşünenler ürünün detaylı incelemesini izleyebilirler: https://youtu.be/3TsRQ7JyvUE
  • Alışverişçi resmi
 • Didem K.323 yorum
  1650 beğeni
  Didem K.23 Ekim 2020
  Program sayısı yeterli oluyor, zaten belli programlar genelde kullanılıyor. Programların hepsinde de iyi sonuç veriyor. Alabileceğinden çok bulaşık koyduğunuzda uyarı veriyor. biraz sesli ama tahammül edilemeyecek kadar da sesli çalışmıyor. inox rengiyle hem şık duruyor hem de lekesiz kalabiliyor.
 • Mahmut B.386 yorum
  1830 beğeni
  Mahmut B.6 Eylül 2020
  Hassas bardak koruma sistemi bulunuyor. Özel kapakçığı sayesinde otomatik olarak su sertliğini dengeleyebiliyor. Üst sepetin yüksekliği ayarlanabiliyor. Yük ağırlığını ve su seviyesini tespit eden döner hız sensörü gerekli miktarda su kullanarak su tasarrufu yapıyor.
  • Alışverişçi resmi
 • HK1 yorum
  5 beğeni
  Hatice K.24 Mayıs 2020
  Kolay SiparişHodri Pazar
  Memnun kaldım ve kargo 2 günde geldi kurulum hemen yapıldı ayın 14 u yaptığım siparişimi 16 kullanıyordum teşekkürler

Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS46JI02T A+++ 6 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS45JW00T 5 Programlı Bulaşık Makinesi
 Bosch SMS45JI00T 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS46JI02T A+++ 6 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS45JW00T 5 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat11.299,00 TL
10 satıcı
11.806,40 TL
4 satıcı
Fiyat Yok12.022,60 TL
4 satıcı
Ortalama Puan4 yorum4 yorum5 yorum3 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Ön YıkamaVarYokVarVar
Kendini TemizlemeVarYokVarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı4 Programlı6 Programlı5 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt9.5 lt12 lt
Ses Seviyesi50 dB52 dB48 dB50 dB
Yıllık Enerji Tüketimi--230 kWh-
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm84.5 cm
Enerji SınıfıFFA+++F
RenkInoxInoxInoxBeyaz
Ağırlık46.3 kg44.1 kg-46.2 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVarVar-Var
Bardak Koruma SistemiVarVar-Var
Ekonomik ProgramVarVar-Var
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk-210 dk
Güç2400 W2400 W-2400 W
Kablo Uzunluğu175 cm175 cm-175 cm
Kalan Süre GöstergesiVarVar-Var
Kısa ProgramVarVar-Var
Kısa Program Süresi60 dk60 dk-60 dk
Parlatıcı GöstergesiVarVar-Var
Taşma EmniyetiVarVar-Var
Tuz GöstergesiVarVar-Var
Yarım Yük YıkamaVarVar-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı