Hoover

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önceStokta 50+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/MediaMarkt

Ürün Özellikleri: Hızlı Yıkama, Solo, 5 Programlı, 13 Kişilik, Sepetli, Su Tüketimi: 10.4 lt, Ses Seviyesi: 47 dB, Genişlik: 60 cm... Devamını gör

100 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,3 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Hoover Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Hoover, yıllardır değişmeyen üstün kalite anlayışını bulaşık makine çeşitlerinde de gösterir. Özellikle HFDN 1L360OW-17 modeli hem teknik donanımı hem de performansı ve ortaya koyduğu sonuçlar itibari ile kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşatır.

Ürünün geniş iç yapısı, bulaşıklarınızı rahat bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Özellikle kalabalık aileler için konforlu bir deneyim sunar. Özel sepet sistemi ile de çatal ve bıçaklarınızı bir yerde toplayabilir, kahve ve çay fincanlarınızın fazla yer kaplamamasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayede alanınızı oldukça verimli bir şekilde değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Hoover’in bu bulaşık makinesi modelinde farklı yıkama programı seçenekleri yer alır. Dolayısıyla çıkan bulaşıkların sayısına ve kirlilik durumuna bakarak en uygun programı seçebilir, kusursuz bir biçimde temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Ürünün sahip olduğu özel teknoloji, yoğun yıkama sırasında bardaklarda, tabaklarda ve diğer tüm malzemelerde herhangi bir çizilme veya deformasyon meydana gelmesinin önüne geçer.

Böylelikle ilk günkü parlaklıklarını korumalarını sağlayarak mutfak malzemelerinizin de kullanma ömrünü uzatır. Hoover bulaşık makinesi, gösterdiği üst düzey performansın yanı sıra zarif ve zamansız tasarımı itibari ile de tüm dikkatleri üzerinde toplar.

Hemen hemen bütün mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayan şık tasarımı, görsel bir bütünlük yaratmanıza destek sağlar. Siz de Hoover HFDN 1L360OW-17 bulaşık makinesi hakkında yapılan yorumları inceleyerek kararınızı verebilir, fiyat aralıklarını kıyaslayarak bütçenize en uygun seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hoover HFDN 1L360OW-17 Önden Görünüm

Hoover HFDN 1L360OW-17 Teknik Özellikler

Görüntüsü ile mutfaklara modern, şık ve yenilikçi bir dokunuş yapan Hoover HFDN 1L360OW-17, bazı teknik detaylara sahip olması nedeniyle maksimum performans gösterir ve kullanıcılara da uzun soluklu bir kullanım deneyimi yaşama fırsatı verir. Modelin teknik özellikleri şu şekildedir:

  • Hoover HFDN 1L360OW-17 farklı sürelere ve su sıcaklığına sahip 5 adet yıkama programı alternatifi dikkat çeker. Bu programların her biri, bulaşıkların tüm lekelerden ve kirlerden kolaylıkla arınmasını sağlarken aynı zamanda hassasiyetlerinin de korunmasına yardımcı olur.
  • Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ 5 programlı bulaşık makinesi, ön panelinde gelişmiş, ergonomik bir LED ekran mevcuttur. Bu ekran sayesinde yıkama programlarının süresine dair detayları görüntüleyebilir, herhangi bir programı çalıştırabilir ve bitmesine kaç dakika kaldığını öğrenebilirsiniz.
  • Hoover markasına ait olan bu bulaşık makinesinde NFC bağlantı özelliği ön plana çıkar. Bu sayede akıllı telefonunuza, makinenize uygun yıkama programlarını indirebilirsiniz. Sonrasında ise bu programları pratik bir şekilde makineye tanımlayabilir ve cihazınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
  • Bulaşıklarınıza uygun olan herhangi bir yıkama programını ergonomik LED ekranı kullanarak çalıştırdıktan sonra işlem tamamlandığında cihazınız sizi sesli olarak ikaz eder. Bu sayede uzaktayken de makinenin yıkama işlemini tamamladığını öğrenebilirsiniz.

Hoover HFDN 1L360OW-17 Muadillerinden Ayıran Özellikler

Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ 5 programlı NFC bağlantılı bulaşık makinesi, sahip olduğu bazı özellikler ile birlikte muadillerinden farklılık gösterir ve evini yenileyen kullanıcılar tarafından da sık sık tercih edilir.

Üründe en çok ön plana çıkan özelliklerden biri, sepet sistemidir. Hem alt hem de üst kısmında bulunan bu sepetler, özel tasarımları itibari ile daha fazla bulaşığı yerleştirmenize imkan sağlar.

Bununla birlikte üst sepetin yüksekliğini isteğinize ve ihtiyacınıza uygun biçimde ayarlayabilmeniz de mümkündür. Kadeh gibi yüksek malzemeleri yerleştirdiğinizde üst sepetinizin seviyesini alçaltabilir, ya da alt sepete geniş bir tencere veya tava koyduğunuzda üst sepeti yükseltebilirsiniz.

Üstelik bu işlemi içeride bulaşıklar varken de oldukça pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Böylelikle tüm bulaşıklarınızı rahatlıkla yerleştirebilir ve mükemmel bir biçimde yıkanmalarını sağlayabilirsiniz.

Ürünün farkını ortaya koyan bir diğer özelliği ise su tüketimini ideal seviyede yapıyor olmasıdır. İçerisine yerleştirdiğiniz malzemelerin yoğunluğuna ve kirine göre su kullanır.

Bu sayede hem hijyenik sonuçlar ortaya koyar hem de gereksiz su tüketimi yapmadığı için size de tasarruf etmeniz anlamında destek sağlar. Cihazın LED ekranında tuz gösterge ışığı da yer alır. Dolayısıyla cihazınızın tuzu bittiğinde sizi uyarır ve gerekli eklemeyi yapmanıza yardımcı olur.

Hoover HFDN 1L360OW-17 Kapaklı Görünüm

Hoover HFDN 1L360OW-17 Artı ve Eksi Yönleri

Şıklığı ve zarafeti ile mutfak dekorasyonlarına göz alıcı bir hava katan Hoover HFDN 1L360OW-17 5 program A+ bulaşık makinesi, artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker:

  • Makinede yer alan üçlü filtre, otomatik olarak temizlenir. Zaman içerisinde yıkama yaptıkça filtrede biriken kir birikmeye başladıkça temizlenmesini sağlar. Bu sayede mutfak malzemelerinizin temizliğinin kusursuz ve ultra hijyenik olmasını sağlar.
  • Ürün yalnızca yıkama ve durulama işlemlerinde değil aynı zamanda kurulama işleminde de maksimum performans gösterir. Yıkama tamamlandıktan sonra bulaşıkların üzerinde kalan tüm suyu ve nemi dakikalar içerisinde yok ederek malzemelerinizi yeniden kullanıma hazır hale getirir.
  • Bu cihazın motor gücü oldukça yüksektir. Dolayısıyla yıkama ve kurutma sırasında yoğun bir şekilde çalışır. Ancak buna karşın başlangıcından bitimine kadar minimum seviyede ses çıkarır. Bu sayede size de komşularınıza da herhangi bir rahatsızlık vermez.
  • Hoover cihazın eksi yönü, büyük tabak yuvası ve hijyen programı seçeneğinin mevcut olmamasıdır. Siz de HFDN 1L360OW-17 hakkında daha önce yapılmış yorumlara göz atarak cihazın bütün artı ve eksi özelliklerini öğrenebilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Hoover AXI HFDN 4S600PX-17 ile Hoover HFDN 1L360OW-17 ile Arasındaki Farklar

Kullanıcılara ihtiyaç duydukları pratikliği kazandıran, şık görünümü ile mutfaklara tamamlayıcı bir dokunuş yapan bu cihaz ve bir önceki modeli olan Hoover AXI HFDN 4S600PX-17 arasında hem dış tasarım hem de teknik donanım, fonksiyon ve gösterdikleri performans açısından birçok benzerlik mevcuttur.

Yine de bununla birlikte aralarında bazı farklılıkların da yer alması dikkat çeker. Örneğin HFDN 4S600PX-17 bulaşık makinesi modelinde 12 adet yıkama programı olmasına rağmen HFDN 1L360OW-17’de 13 adet program mevcuttur.

Hoover HFDN 1L360OW-17 İç Görünüm

Avantajlı Hoover HFDN 1L360OW-17 Fiyat Seçenekleri

Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ enerji sınıfı 5 programlı bulaşık makinesi, geç başlatma seçeneğine sahiptir. Bu nedenle kullanıcıların favorileri arasında yerini alır.

Özellikten yararlanabilmek için yıkanmasını istediğiniz bulaşıkları makineye dizdikten sonra tablet veya deterjanını ekleyip kapağını kapatabilirsiniz. Sonrasında LED ekranı kullanarak dilediğiniz yıkama programını seçebilir ve geç başlatma tuşuna basarak yıkama işleminin kaç saat sonra başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Akabinde başlat tuşuna basarak belirlediğiniz zaman işlemin başlamasını sağlayabilirsiniz. 3, 6 ve 9 saatlik geç başlatma opsiyonları mevcuttur. Böylece gün içerisinde yıkamanın başlanması ve tamamlanması için evde olmanıza gerek kalmaz.

Yoğun temponuzda size pratiklik kazandırır. Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ 5 programlı bulaşık makinesi yorumları da ürünü önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların ne kadar memnun kaldığını gösterir niteliktedir.

Gerçek kullanıcı deneyimleri sayesinde yeni bir bulaşık makinesi almak isteyen herkese büyük bir kolaylık sağlar. Zira cihazın artı yönlerini olduğu kadar eksi yönlerini de gösterir.

Ürün, performansı, dayanıklılığı ve sunduğu sonuçlar dikkate alındığında uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Hemen hemen her kullanıcının cebine hitap eder. Eğer siz de yeni bir bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, Hoover HFDN 1L360OW-17 5 programlı bulaşık makinesi yorumları kısmını inceledikten sonra kararınızı verebilir, fiyat seçenekleri arasında karşılaştırma yaparak size en uygun alternatifi bularak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   10.4 lt
Ses Seviyesi:   47 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Tuz Göstergesi:
Zaman Erteleme:
Ağırlık:   37.2 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HF 3F54L0NW-17 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HDPN 1L390PW 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HF 6C2S0FS-17 Wi-Fi 12 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
 Hoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HF 3F54L0NW-17 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HDPN 1L390PW 5 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HF 6C2S0FS-17 Wi-Fi 12 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Fiyat 5.599,00 TL
13 satıcı
5.352,00 TL
23 satıcı
6.993,60 TL
1 satıcı
8.099,00 TL
13 satıcı
Popülerlik3. Popüler Hoover Bulaşık Makinesi9. Popüler Bulaşık Makinesi-7. Popüler Hoover Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan1 yorum--
Wi-FiYokYokYokVar
Çocuk KilidiYokYokYokVar
Hızlı YıkamaVarYokYokVar
Ön YıkamaYokVarYokVar
Kendini TemizlemeYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı5 Programlı5 Programlı12 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik-16 Kişilik
Kontrol Paneli-Analog-Dijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetli-Sepetli
Su Tüketimi10.4 lt---
Ses Seviyesi47 dB54 dB-41 dB
Genişlik60 cm60 cm-60 cm
Derinlik60 cm60 cm-60 cm
Yükseklik85 cm85 cm-85 cm
Ayarlanabilir Üst Sepet--Var-
Tuz Göstergesi--Var-
Ekonomik Program--Var-
Yıllık Su Tüketimi--3120 lt-
Ağırlık--40.3 kg-
Enerji SınıfıEF-C
RenkBeyazBeyazBeyazInox
Ağırlık37.2 kg40.1 kg-42.7 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVarVar-Var
Ekonomik Program-Var-Var
Parlatıcı Göstergesi-Var-Var
Tuz GöstergesiVarVar-Var
Zaman ErtelemeVarVar-Var
Enerji Sınıfı--A+-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı