Profilo

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi

(1 yorum)
Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi

14.749,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 07:14 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 2 adet Yarın kargoda Satıcı: n11/samedleravm

Ürün Özellikleri: Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt, Ses Seviyesi: 54 dB... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Profilo Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Günlük olarak mutfakta bulaşığa harcanan zamanı çok daha kısa bir süreye sığdıran Profilo BM4320EG modeli; şık görselliği, pratik kullanımı ve kolay temizlenebilir yapısıyla yoğun ilgi görmektedir.

12 kişilik yemek takımlarını yıkama kapasitesi ve 4 farklı programı sayesinde kullanıcıların hem zamandan hem de efordan yana kazançlı çıkmasını sağlar.

BM4320EG modelinin sunduğu 4 farklı programı sayesinde mutfak gereçlerinin kirlilik derecesine göre de yıkanmasını kolaylaştırır. Bunun için de tabak ve bardakların özel bölmelere tek tek yerleştirilmesi yeterli olur.

Makinenin üstün bir performans sergiyebilmesi bakımından mutfak gereçlerinin kirliliğine göre bir programın seçilmesi ve birbirleriyle yapışık olmaması da önem taşır.

Ürün özelliğinde yer alan su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemiyle güvenilirliğini üst sıralara çıkarır. Profilo BM4320EG F 4 programlı bulaşık makinesi, yağlı ve ekstra kirli bulaşıkları olanlara büyük rahatlık sunar.

Profilo markasının sunduğu kalite ile BM4320EG F 4 programlı bulaşık makinesi uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir. Profilo BM4320EG yorum bölümünü okuyarak sizin için uygun olup olmadığını analiz etmeniz de önemlidir.

Siz de teknolojik detayları ve teknik özellikleri ile kirli yüzeyleri pırıl pırıl yapan ve kalitesini koruyan Profilo BM4320EG bulaşık makinesi modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Profilo BM4320EG Önden Görünüm

Profilo BM4320EG ile 4 Farklı Program

Modern ve yenilikçi çizgileriyle beğeniye sunulan bulaşık makineleri arasında yer alan BM4320EG Profilo markasının geliştirdiği teknolojilerin özelliklerini taşır.

BM4320EG bulaşık makinesi, mutfak gereçlerinin verimli bir biçimde yıkanmasını sağlayan 4 farklı programla üstün performans sergiler.

Ayar 1, normal kirli tabak ve tencereleri az enerji sarfiyatı ile yıkarken, ayar 2 biraz daha yoğun kirleri temizleyebilir. Ayar 3 ise hızlı bir şekilde yıkama performansına sahiptir.

Aynı zamanda seleflerine göre kendini ayıran bu modelin 4. programında ise ekspres fonksiyonu yer alır. Ekspres, 60 derece ile kirleri 1 saat gibi kısa süre zarfında temizlerken, Ekspres 30 derece seçeneği ile de mutfak gereçlerinizi tertemiz yapabilir.

Bununla birlikte özel bardak koruma fonksiyonuna sahip olan bu ürün, bardakların çizilmesini ve mat bir görünüm sunmasını engeller.

Üstelik bu modelin rahatlıkla kullanılabilen seçme ve başlatma tuşu gibi basit bir kullanımı da mevcuttur. Profilo BM4320EG F enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi beyaz rengi ve modern görünümüyle bulunduğu ortama şık bir görünüm sunar. Her bütçeye hitap eden Profilo BM4320EG fiyat ve özellikleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Profilo BM4320EG Teknik Özellikleri

Profilo BM4320EG F 4 programlı bulaşık makinesi kullanımı için birkaç teknik detayın iyi bir şekilde bilinmesi yeterlidir. Bu teknik detaylar arasında kirlilik derecesine göre kolay ayarlanabilen programları bulunur.

Profilo BM4320EG, özellikleri sayesinde de mutfaktaki kirli parçaların tek bir seferde yıkanmasını kolaylaştırır. Modelin teknik özelliğinde yiyecek artıklarının çok daha etkili yıkanmasını sağlayan Auto 3 in 1 fonksiyonu bulunur. Auto 3 in 1 özelliği, cihazın deterjan türünü algılayarak gerekli olan yıkama sürecini de kendi seçebilir.

Aynı zamanda gerekli olan deterjan dozunu da otomatik olarak algılayabilir. Bu sayede lekelerin yoğunluğuna göre verimli bir yıkama süreci başlamış olur.

Bununla birlikte tencerelerin yüksekliğine göre kolaylıkla ayarlanabilen üst sepet detayına da yer verilir. Çatal bıçak sepeti ve tuz göstergesiyle de pratik bir kullanım alanı oluşturur. Aynı zamanda 12 kişilik bulaşıkları yıkama kapasitesiyle üstün bir performans sergiler.

Dijital gösterge paneli, kalan zamanı göstermesi, pratik bir biçimde açılıp kapanabilen kapı tutacağı ve solo kullanımıyla çok yönlü bir ürün olma özelliği gösterir. Ayrıntılı teknik bilgi için Profilo BM4320EG bulaşık makinesi yorumları kısmına göz atabilirsiniz.

Profilo BM4320EG Panel Görünüm

Profilo BM4320EG Şık Tasarım Detayları

Profilo BM4320EG F 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi, 3 kademeden oluşan asansörlü yük sepeti doluyken bile aşağı ve yukarı yönde hareket ettirilebilir.

Hijyen ekstra özelliği sayesinde yemek artıkları ve lekeli yüzeyleri uzun süre steril hale gelene kadar derinlemesine temizlenebilir. Akıllı doz ayarlama opsiyonu sayesinde gerekli olan deterjan, özel sepete alınarak kusursuz bir temizlik sunar.

Aynı zamanda Profilo BM4320EG F 4 programlı bulaşık makinesi (çelik taban) yapısıyla kaliteli bir kullanım sağlar. Mutfak tezgahında rahatlıkla kullanılabilen tasarımın genişliği 60 cm, derinliği 60 cm, yüksekliği ise 84,5 cm olarak belirlenir.

Profilo BM4320EG F 4 programlı fonksiyonlarıyla her seferinde 12 litre su tüketir ve 54 dB ses seviyesi ile de kimseyi rahatsız etmez.

Bununla beraber paslanmaz çelikten oluşan kazanı ve su yumuşatıcı fonksiyonuyla da kaliteli bir kullanım alanı oluşturur. Yeni nesil mutfak dolabı kapakları ile uyumlu hale getirilmesi amacıyla da değiştirilebilir kapak fonksiyonu bulunur.

Siz de Profilo BM4320EG F 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi modelini satın alarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi yıkama zahmetinden kurtarabilirsiniz.

Profilo BM4320EG ile BM4225EG Bulaşık Makinesi Arasındaki Farklar

Profilo BM4320EG bulaşık makinesi, Profilo BM4225EG bulaşık makinesi modelinden hızlı yıkama program özelliği ile ayrılır. Güçlü donanımları arasında yer alan hızlı yıkama fonksiyonu kirlilerin çok kısa bir süre içinde ve tertemiz bir şekilde yıkanmasını sağlar.

Günlük yaşamda da sıkça tercih edilen bu program sayesinde mutfak gereçlerinin hijyenik olarak yıkanması mümkündür. Bu ürünün kullanma kılavuzunda yer alan bilgileri ve Profilo BM4320EG yorumlar bölümünü okuyabilir ve de tasarım hakkındaki teknik detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Profilo BM4320EG Bulaşık Makinesinin Artı ve Eksi Özellikleri

Aile fertlerine nefis yemek hazırlamak için bulaştırılan tencere ve tavalara bir de sofralarda servis edilen tabak, bardak ve kaşıklar eşlik eder.

Gün içerisinde birçok kez kurulan sofraların ardından yığılan mutfak gereçlerini tertemiz hale getiren BM4320EG F bulaşık makinesinin de birtakım artı ve eksi özellikleri bulunur. Buları ise sırasıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Tasarımın artıları arasında ilk olarak 4 farklı programın yer alması ve Auto 3 in 1 özelliğinin yer alır.
  • Farklı kademelerde ayarlanabilen sepetler sayesinde de büyük boy tencere ve tavaların yıkanmasını kolaylaştırır.
  • Hijyen plus özelliği ile tava ve tencere gibi yüzeylerin derinlemesine yıkanmasına yardımcı olur.
  • Yarım yük yıkama fonksiyonu özellikle yalnız yaşayanlara büyük konfor sunar.
  • Eksi özellikleri arasında ise kendi kendini temizleme fonksiyonun bulunmaması yer alır.
  • Çocuk kilidinin bulunmaması da eksi özellikleri arasında gösterilir.

Profilo BM4320EG bulaşık makinesi yorumları dikkatli bir şekilde inceleyerek tasarımın artı ve eksi özelliklerini çok daha detaylı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür.

Ürünü daha önceden satın alıp kullananların yapmış oldukları Profilo BM4320EG 4 programlı bulaşık makinesi yorumları bu modeli yeni satın alacak olan kişiler için yönlendirici olabilir. Siz de BM4320EG F 4 programlı bulaşık makinesi fiyatları ve özelliklerini inceleyerek benzerleriyle kıyaslayabilirsiniz.

Profilo BM4320EG Mutfak Görünüm

Profilo BM4320EG En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Profilo BM4320EG bulaşık makinesi fiyatları, ürünün kalitesine ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kullanıcılarına en uygun fiyat üzerinden ürün satışı gerçekleştiren cihazlar arasında Profilo BM4320EG bulaşık makinesi de yer alır.

Bu bağlamda benzerleriyle aralarındaki artı ve eksi özelliklerin kıyaslaması yapılarak ideal olanı bulma şansı sunar. Tasarım detayı olarak kullanıcılarından beğeni toplayan tasarım, mutfak dekorunda da önemli bir paya sahip olur.

Aynı zamanda çok kısa bir süre içerisinde hijyenik bir yıkama gerçekleştirme özelliği sayesinde de sıklıkla tercih edilen modeller arasında gösterilir. Bununla birlikte BM4320EG fiyat ve özellik bakımından da çoğu kişinin bütçesine hitap eder.

Yeni nesil teknolojilerden oluşan BM4320EG en ucuz fiyat tekliflerini analiz ederek evinizde uzun bir müddet kullanmanız amaçlanır.

Diğer beyaz eşya modelleriyle de kolaylıkla uyarlanabilen rengiyle de yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmanız da oldukça kolaydır.

Siz de profilo markasına ait olan bu cihazın piyasa fiyatlarını inceleyerek karşılaştırabilir ve bütçeniz için ideal olan ürünün siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   54 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Kalan Süre Göstergesi:
Parlatıcı Göstergesi:
Bardak Koruma Sistemi:
Taşma Emniyeti:
Zaman Erteleme:
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Ekonomik Program:
Kısa Program:
Kısa Program Süresi:   29 dk
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2400 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Ağırlık:   43.4 kg
Kablo Uzunluğu:   175 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

12 Kişilik Bulaşık Makinesi 4 Programlı Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi Beyaz Bulaşık Makinesi Hızlı Yıkamalı Bulaşık Makinesi Kısa Programlı Bulaşık Makinesi Solo Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
3.7 7 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6343 A+ 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4321EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi
 Profilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 6343 A+ 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4321EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 14.749,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 9.969,00 TL
31 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--7. Popüler Bulaşık Makinesi-
Ortalama Puan1 yorum2 yorum-
Çocuk Kilidi---Var
Hızlı YıkamaVar-VarVar
Kendini Temizleme---Var
Kullanım TürüSolo-SoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı5 Programlı
Kapasite12 Kişilik-13 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijital-DijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetli-SepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt-9.5 lt12 lt
Ses Seviyesi54 dB-48 dB54 dB
Genişlik60 cm-60 cm60 cm
Derinlik60 cm-60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm-84.5 cm84.5 cm
Kalan Süre GöstergesiVar-Var-
Parlatıcı GöstergesiVar-VarVar
Bardak Koruma SistemiVar-VarVar
Taşma EmniyetiVar-VarVar
Zaman ErtelemeVar--Var
Ayarlanabilir Üst SepetVar-VarVar
Tuz GöstergesiVar-VarVar
Yarım Yük YıkamaVar-VarVar
Ekonomik ProgramVar-VarVar
Kısa ProgramVar-VarVar
Kısa Program Süresi29 dk-29 dk29 dk
Ekonomik Program Süresi210 dk-295 dk210 dk
Güç2400 W-2400 W2400 W
Yıllık Su Tüketimi3360 lt--3360 lt
Ağırlık43.4 kg-43.6 kg44.8 kg
Kablo Uzunluğu175 cm-175 cm175 cm
Enerji SınıfıF--F
Enerji Sınıfı-A+D-
RenkBeyaz-BeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı