Profilo

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Kendini Temizleme, Solo, 5 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Profilo Bulaşık Makineleri

Profilo BM5220MA 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Profilo’nun üstün kalitesini Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modelinde de görmek mümkündür. Yaşam alanlarının vazgeçilmezlerinden olan Profilo BM5220MA modeli, sahip olduğu fonksiyonel detaylar sayesinde üst düzey performans ortaya koyar.

Cihazın geniş iç hacmi, son derece konforlu bir alan sunar. Hem alt hem de üst sepete pek çok bulaşığı yerleştirebilir ve yıkanmalarını sağlayabilirsiniz.

Katlanabilen dişler yer aldığı için büyük tencereleri ya da saklama kaplarını rahatlıkla koyabilir ve alanı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Makinedeki farklı yıkama programları da en çok ön plana çıkan özellikleri arasındadır.

Süreleri ve kullandıkları suyun sıcaklık seviyesi değişkenlik gösterdiği için yıkanmasını istediğiniz bulaşıklarınızın miktarına ve kirlilik oranlarına uygun olacak alternatifi seçebilir, kusursuz bir biçimde temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Her bir programda makine maksimum seviyede performans ortaya koyar. Ancak buna rağmen bardaklarınıza, tabaklarınıza, tencerelerinize, tavalarınıza ve daha pek çok malzemenize herhangi bir zarar vermez.

Üstelik yıkama ve durulama aşamasındaki performansını kurulama esnasında da gösterir. Dolayısıyla su lekesi ve çizik oluşumunun da önüne geçer.

Böylece mutfak malzemelerinizin görünümünün ilk günkü gibi kalmasını sağlayarak kullanım ömürlerinin uzamasına yardımcı olur. Kısa süreli program opsiyonları sayesinde gün içerisinde az miktarda çıkan bulaşıklarınızı makinenin dolmasını beklemenize gerek kalmadan yıkamanıza destek sağlar. Böylelikle gün içerisinde size ihtiyaç duyduğunuz pratikliği sağlar ve vakitten tasarruf ettirir.

Profilo BM5220MA Çapraz Görünüm

Profilo BM5220MA Teknik Özellikleri

Profilo BM5220MA bulaşık makinesinde mevcut olan bazı teknik özellikler, ürünün üst düzey performans göstermesine olanak sağlar. Böylece de kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Makinenin teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modelinde 12 kişilik geniş bir yıkama kapasitesi söz konusudur. Dolayısıyla çıkan bulaşıklarınızı oldukça rahat bir şekilde makinenizin içerisine yerleştirebilir ve yıkanmalarını sağlayabilirsiniz. Böylelikle geniş ailelere de ideal bir kullanım sunar.
 • Profilo BM5220MA modelinin ön kısmında gelişmiş, ergonomik bir LED panel dikkat çeker. Panel sayesinde bütün yıkama programlarının süresi, su sıcaklığı gibi detaylarını öğrenebilir, yıkamayı başlatabilir ve tamamlanmasına kaç dakika kaldığını görebilirsiniz.
 • Cihazda yoğun 70 derece, eko 50 derece, glass 40 derece, hızlı 65 derece ve hızlı 45 derece olmak üzere 5 farklı yıkama programı alternatifi mevcuttur. Yıkanmasını istediğiniz bulaşıkların lekelerine ve miktarlarına göre uygun programı seçebilirsiniz.
 • Profilo BM5220MA modelinin kurutma performansı A sınıfıdır. Yıkama işlemini tamamladıktan sonra mutfak malzemelerinizin üzerinde biriken suları oldukça kısa bir süre içinde yok eder ve haricen kurulamanıza gerek bırakmaz.
 • Makinenizin tuzu eksildiğinde LED ekranı üzerindeki özel gösterge ile sizi ikaz eder. Böylelikle gerekli eklemeyi yapmanıza olanak sağlar ve bulaşıklarınızın yıkanma performansında herhangi bir değişiklik meydana gelmez, ultra hijyenden ödün verilmez.

Profilo BM5220MA Muadillerinden Ayıran Özellikler

Profilo BM5220MA bulaşık makinesi çeşidinde yer alan bazı detaylar, muadillerinden ayrılmasına ve dolayısıyla da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya ürünlerinden biri haline gelmesine imkan sunar.

Detayların başında üst sepetin yükseklik kademesinin ayarlanabiliyor olması gelir. Kadeh gibi yüksekliği fazla olan malzemeleri üst sepete yerleştirmek istediğinizde ya da alt sepete büyük bir tencere veya saklama kabı koymak istediğinizde üst sepetin kademesini 3 farklı ayar opsiyonu sayesinde değiştirebilirsiniz.

Böylece tüm malzemelerinizi rahat bir şekilde makinenizin içine yerleştirebilir ve yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Cihazın dikkat çeken bir diğer detayı, kazan malzemesinin paslanmaz çelik olmasıdır. Bu özel yapı, yıkama yaptıkça zaman içinde paslanma oluşumunun önüne geçer.

Böylece hem hijyenik yıkama koşullarını uzun yıllar boyunca korur hem de performansından hiçbir şekilde ödün vermez. Bunun dışında yıkama esnasında bulaşık makinesinin çıkardığı ses minimum seviyededir.

Dolayısıyla çalıştığı süre boyunca herhangi bir gürültüye neden olmaz ve hem sizi hem de etraftakileri rahatsız etmez. Dolayısıyla günün dilediğiniz saatinde, ihtiyaç duyduğunuz her anda bulaşıklarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modeli hakkında daha önceden yapılmış olan kullanıcı yorumlarına göz atarak ürünü benzerlerinden ayıran tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Profilo BM5220MA Panel Görünüm

Profilo BM5220MA Artı ve Eksi Yönleri

Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modeli, kusursuz tasarımı ile mutfaklarda göz doldurmasının haricinde sahip olduğu bazı artı ve eksi yönlerle dikkat çeker:

 • Profilo BM5220MA bulaşık makinesinde yer alan üst sepetin 3 farklı yükseklik kademesi mevcuttur. Dolayısıyla makineye yerleştirmek istediğiniz malzemelerin yüksekliğine uygun ayarlama yapabilirsiniz. Üstelik doluyken de rahat bir şekilde kademesini değiştirebilirsiniz.
 • Cihazda eko modu yer alır. Bu mod, standart yıkama programlarına kıyasla çok daha az miktarda enerji ve su tüketimi yapar. Dolayısıyla tasarruf etmenize destek sağlar. Günlük çıkan, fazla kirli olmayan bulaşıkları yıkamak için idealdir.
 • Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modelinde yarım yük opsiyonu mevcuttur. Opsiyon sayesinde bulaşıklarınızı ya sadece üst ya da sadece alt rafa yerleştirerek yeterli olacak miktarda su ve deterjan yardımıyla yıkamanıza yardımcı olur..
 • Üründe çocuk kilidi desteği de bulunur. Herhangi bir yıkama programını başlattıktan sonra otomatik olarak cihazın kapağı kilitlenir ve çocuğunuzun açması imkansız hale gelir. Son derece güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır.
 • Cihazın eksi özellikleri arasında ise enerji sınıfının F olması ve hijyen ekstra programının bulunmaması yer alır.

Siz de Profilo BM5220MA yorumlar kısmını inceleyerek ürünün bütün artı ve eksi yönlerine hakim olabilirsiniz.

Profilo BM5220MA İç Görünüm

Profilo BM5220MA ile Profilo BM4380EG Arasındaki Farklar

Görünümü ile mutfaklara yenilikçi ve zarif bir dokunuş yapan bu bulaşık makinesi ile bir önceki modeli olan Profilo BM4380EG bulaşık makinesi, genel dizaynları, teknik ve fonksiyonel detayları ve gösterdikleri performanslar açısından çok sayıda benzerliğe sahiptir.

Ancak buna karşın aralarında bazı farklar da dikkat çeker. Örneğin Profilo BM5220MA modelinde 5 adet yıkama programı mevcut olmasına rağmen Profilo BM4380EG modelinde 4 adet vardır. Ayrıca Profilo BM4380EG modelinde çocuk kilidi yoktur ancak Profilo BM5220MA bulaşık makinesinde vardır.

Avantajlı Profilo BM5220MA Fiyat Seçenekleri

Teknik donanımı ve ortaya koyduğu maksimum performans göz önünde bulundurulduğunda Profilo BM5220MA bulaşık makinesi modelinin sunduğu fiyat aralıkları oldukça uygundur. Kullanıcıların hemen hemen tamamının bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteye kolaylıkla sahip olmanıza yardımcı olur.

Üstelik sağlam ve kaliteli malzemelerin kullanımına özen gösterildiği için dayanıklılığı oldukça yüksektir. Böylelikle de kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşama fırsatı sunar.

Dolayısıyla yıllar içinde performansında herhangi bir değişiklik meydana gelmez ve bulaşık makinenizi yenilemenize gerek kalmaz, bütçenize destek sağlar.

Bunun haricinde Profilo BM5220MA bulaşık makinesinin kullanıcı yorumlarına göz attığınız zaman ürünü daha önceden kullanmış olanların hem sonuçlardan hem de kullanım kolaylığından ötürü ne kadar memnun kaldıklarını görebilirsiniz.

Gerçek deneyimler dile getirildiği için ürünü satın almayı düşünen kullanıcılara karar verme aşamasında büyük bir kolaylık sağlar. Ürünün olumlu yanları dile getirildiği kadar olumsuz yanları da dile getirilir. Böylece online alışverişinizi yapmak çok daha kolay olur.

Eğer siz de yeni bir bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, Profilo BM5220MA bulaşık makinesi yorumlarını değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında ise fiyat seçenekleri arasında kıyaslama yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifi bulabilir ve oldukça kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Profilo BM5220MA Çekmece Görünüm

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kendini Temizleme:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   54 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   29 dk
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2400 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Ağırlık:   44.8 kg
Kablo Uzunluğu:   175 cm

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün boyutuGerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol paneli rengiBeyaz
 • Kontrol tipidüğmeler
 • Ekran türüLED
 • Dahili su yumuşatıcıEvet
 • Saklı ısıtma maddesiEvet
 • Kablo uzunluğu1,75 m
 • Giriş hortumu uzunluğu1,5 m
 • Çıkış hortumu uzunluğu1,9 m
 • Performans
 • Yer adedi12 yerler
 • Gürültü seviyesi54 dB
 • Yıkama programı sayısı5
 • Kurutma sınıfıA
 • Isı maksimum)70 °C
 • Döngü zamanı210 dakika
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Bulaşık yıkama programlarıEco 50 ºC, Cam/Kırılgan, Yoğun, Hızlı, Quick 45 °C
 • Performans
 • Yarı yükEvet
 • Sıcaklık ayarı sayısı5
 • Gecikmeli başlangıç24 Saat
 • Yük sensörüEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Kalan süre göstergesiEvet
 • Otomatik deterjan tespitiEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Çevrim başına enerji tüketimi1,02 kWh
 • Döngü başına su tüketimi12 l
 • Yıllık enerji tüketimi290 kWh
 • Yıllık su tüketimi3360 l
 • Bağlı yükleme2400 W
 • Akım10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik600 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik845 mm
 • Ağırlık44,8 kg
 • Tezgah altı yüksekliği81,5 cm
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM6421MA 6 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BMS621V1 Wi-Fi 6 Programlı Bulaşık Makinesi
 Profilo BM5220MA 5 programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM6421MA 6 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BMS621V1 Wi-Fi 6 Programlı Bulaşık Makinesi
FiyatFiyat Yok 11.999,99 TL
1 satıcı
10.899,00 TL
3 satıcı
8.599,00 TL
19 satıcı
Popülerlik---2. Popüler Profilo Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan3 yorum1 yorum2 yorum
Wi-FiYokYokYokVar
Çocuk KilidiVarYokVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarVar
Ön YıkamaYokYokYokYok
Kendini TemizlemeVarYokVarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı4 Programlı6 Programlı6 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliÇekmeceli
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt9.5 lt
Ses Seviyesi54 dB54 dB52 dB50 dB
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm85 cm
Enerji Sınıfı-F-F
Enerji Sınıfı--FE
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık44.8 kg43.4 kg45.6 kg46.2 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Bardak Koruma SistemiVarVarVarVar
Bulanık Su Sensörü--Var-
Ekonomik ProgramVarVarVarVar
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk210 dk250 dk
Güç2400 W2400 W2400 W2400 W
Kablo Uzunluğu175 cm175 cm175 cm175 cm
Kalan Süre Göstergesi-VarVarVar
Kısa ProgramVarVarVarVar
Kısa Program Süresi29 dk29 dk29 dk29 dk
Parlatıcı GöstergesiVarVarVarVar
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Yıllık Su Tüketimi3360 lt3360 lt3360 lt2660 lt
Zaman ErtelemeVarVarVarVar