Regal

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi

(1 yorum)
Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.049,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 12 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 100+ adet 3 iş günü Satıcı: n11/regalkurumsalmagaza

Ürün Özellikleri: Solo, 2 Programlı, 12 Kişilik, Analog, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt, Ses Seviyesi: 54 dB, Genişlik: 59.8 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
  • Regal-tr.com8.299 TL

Tüm fiyatlar (3)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Regal Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi

Regal Pratik BM 210 bulaşık makinesi konfor standartlarınızı yükseltir. Cihaz hem tasarımı hem de teknik özellikleri ile kendi fiyat/performans sınıfındaki makinelerden ayrışmayı başarır.

Pek çok detay incelikle düşünüldüğünden, makineyi kullanarak kirli mutfak gereçlerinizi zahmetsiz ve etkili biçimde temizleyebilirsiniz. Solo kullanım özellikli bulaşık makinesi geniş kapasiteyi enerji tasarruflu yapı ile buluşturur.

Gösterge birimleri ve aksesuarlar aracılığı ile kullanım konforunu artırabilir, özel programlar ile daha etkili bulaşık yıkama süreci deneyimleyebilirsiniz.

Tasarım ise hem ürün işlevselliğini artırır hem de şık bir genel imaj çizer. Teknik ve fiziksel dizayn yenilikçi teknolojiler ile desteklenir ve ortaya pratik kullanım avantajlı, fiyat performans ürünü bir bulaşık makinesi çıkar.

Modern görünümü ile dikkatleri üzerine çeken makine, farklı tarzlarda dekore edilen yaşam alanlarına kolaylıkla uyumlanabilir. Çoklu sepet eklentisi sayesinde kirli bulaşıkları kategorize ederek ilgili alana kolayca yerleştirebilirsiniz.

Yıkama erteleme, sıcaklık seçim opsiyonu, çoklu program seçme ve özel kurutma sistemi de dahil çeşitli niteliklerden faydalanarak keyifli bir kullanım süreci elde edebilirsiniz.

Üstelik tüm bunlar düşük su tüketimi ve yüksek enerji tasarrufu verileri ile sağlanır. Özellikleri dikkate alındığında, Regal bulaşık makinesinin fiyat performans avantajlı beyaz eşya modelleri arasında yer aldığını söylemek mümkün olur.

Regal Pratik BM 210 Önden Görünüm

Regal Pratik BM 210 Bulaşık Makinesinin Ergonomik Tasarımı

Tasarım hem ergonomi ve pratik kullanım hem de performans anlamında çeşitli faydaları beraberinde getirir. Regal marka bulaşık makinesi geniş ve işlevsel bir iç alan sunar.

Sağlam gövde, yan duvarlar ve sepetler, uzun süre kullanım olanağı sağlar. Makinenin yıkama sürecinde ürettiği maksimum yüksek ısıya dayanıklı iç aksam sayesinde rahat ve güvenli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Örneğin, en yüksek su sıcaklığında dahi filtrede, iç duvarlarda ya da aksesuarlarda aşınma, deformasyon meydana gelmez. Bulaşık makinesinde üst sepet ve çatal bıçak sepeti yer alır. Üst sepet hem ayarlanabilir hem de fincan rafları ile desteklenir yapıdadır.

Bardak, fincan vb. mutfak gereçlerini hızlı şekilde bu alana yerleştirebilirsiniz. Alt sepeti de yüksüz ayarlanabilen üst sepeti de son derece kolay biçimde ileri ve geri yönlü hareket ettirmeniz mümkün.

Bu dizayn artısı sayesinde, yerleştirme işlemini çok daha zahmetsiz biçimde yapabilirsiniz. Ürün 850 mm yükseklik, 598 mm genişlik ve 598 mm ölçüleri ile sizlere sunar.

Boyutlarına kıyasla daha geniş bir iç alan sunan cihaz, beyaz renkli gövdesi ile ferah bir etki yaratmayı da ihmal etmez. Beyazın dikkat çeken tonu ile çevrelenen gövde üzerinde yer alan buton ve göstergelerin tasarımı da cihazın genel dizaynı ile uyumlu bir yapı sergiler.

Kapak açma-kapama tutamağı ise cihazın kullanım konforunu artıran önemli bir diğer detay. Özel mekanizması sayesinde kapak hem anlık olarak açılıp kapatılabilir hem de kendi kendine açılma gibi problemler yaşatmaz.

Regal Pratik BM 210 Teknik Özellikleri

Solo tipi Regal BM210 bulaşık makinesi etkili kullanım için özelleştirilir. Solo sistem sayesinde uygun boyut ve ekipman erişimi şartlarını sağlayan her yere cihazı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Donanım birimleri ideal ısı ve su miktarını eşit ve etkili şekilde tüm iç alana dağıtır. Özel filtre teknolojisi, kurutma sistemi ve çoklu ısı ayarı ise yıkama ve kurutma performansını iyileştirir.

Üründe aktif kurutma teknolojisi kullanılır. Sıcak su ile yapılan yıkama ve durulama sürecinin sonrasında, bulaşıklar özel soğutma sistemi ile kurutulur. Yıkamadan kurutmaya değin tüm süreçler hassas biçimde yapılır.

Gereçleri zarar görmeden temizlemeye yarayan bu teknik niteliklerin avantajlarından uzun vadeli yarar sağlayabilirsiniz. Mutfak gereçlerinde, yıkamaya bağlı mikro çizilmelerin ya da çatlakların oluşmaması önem arz eder.

Makinede plastik filtre tercih edilir. Bulaşık makinesi filtresi, makine giderlerinin tıkanmasını engeller. Giderlere yemek artıklarının kaçması ya da birikme sonucu giderlerin kapanması problemini önleyen sert ve kaliteli plastik filtre sayesinde zahmetsiz bakım sürecinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bu filtre ayrıca yüksek ısıya dayanıklı bir yapı da sergiler. Dikkat çeken önemli bir diğer teknik özellik ise ürünün sıcaklık sayısı. Bulaşık makinesinde 2 farklı sıcaklık opsiyonu yer alır.

Sıcaklık seçim olanağı ile kirli bulaşıkların durumuna göre seçim yapabilirsiniz. Fiyat ve fonksiyonellik üzerinden değerlendirildiğinde avantajlı olduğu kendini belli eden Regal Pratik BM 210 modelini tercih edebilirsiniz.

Regal Pratik BM 210 Bulaşık Makinesinin Performansı

Regal Pratik BM 210 yorumlar incelendiğinde, bulaşık makinesinin performans verilerinin kullanıcılara kısa ve uzun vadede fayda sağladığı sonucu çıkar.

Ürün, 12 kişilik kapasitesi ile öne çıkar. Geniş iç hacmini tam kapasite kullanarak fazla miktar bulaşığı tek seferde yıkayabilirsiniz. Böylece, birkaç defa tekrarlanan yıkama ve kurutma sürecinin sebep olabileceği zaman kaybı ve elektrik maliyetini de önleyebilirsiniz.

12 litre su tüketimi yapan makinenin enerji tüketimi ise 0.9 kWh değerlerine tekabül eder. Yıllık olarak ise 258 kWh enerji tüketir. Sık ve düzenli kullanım pratiği göz önüne alındığında bu veriler avantajlı ve tasarruflu bir süreç sunar.

A++ enerji sınıfındaki BM 210, yıkama ve kurutma performansı A enerji etiketine sahip. A enerji sınıfı, diğer harf etiketleri içerisinde en verimli enerji tüketimini ifade eder.

Ürün, örneğin D sınıfı bir makineye göre enerji tüketimi bakımından daha avantajlı bir çerçeve çizer. Cihazın bir diğer performans verisini ise ses seviyesi oluşturur.

57 dB ses düzeyi, rahatsız edici bir gürültü yapmaz. Daha yüksek desibelli modellere kıyasla daha sessiz bir yıkama işlemi sağlamasının huzurlu ve keyifli etkisini yaşam alanlarınızda hissedebilirsiniz.

Regal Pratik BM 210 Çapraz Görünüm

Regal Pratik BM 210 Bulaşık Makinesini Seleflerinden Ayıran Nitelikler

Regal Pratik seçkisi bulaşık makinesi düşük enerji tüketiminden marka teknolojilerine ve pratik kullanım sunan tasarımına değin çeşitli açılardan farkını ortaya koyar.

Markanın bu modele entegre ettiği özel birimler cihazın performansını ve ergonomisini daha da artırma amacına hizmet eder.

Ürüne dair öne çıkan teknolojileri ve makineyi kendi klasmanında fark edilir kılan özellikleri keşfetmek için aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

  • Çift kademeli sıcaklık ayarlama opsiyonuna sahip olan cihazda yoğun yıkama ve ekonomik yıkama olmak üzere 2 adet program yer alır.
  • Daha az kirli bulaşıklar için ekonomik modu seçebilir, bulaşıkları yağ ve benzeri inatçı kirlerden arındırmak için yoğun programı çalıştırabilirsiniz.
  • Makinede az miktar kirli bulaşık olduğunda veya gereçlerde görece daha az kir mevcutsa ekonomik programı kullanabilirsiniz. Bu sayede hem su ve enerji tasarrufu hem de kısa ve uzun vadeli tüketim avantajı da elde edebilirsiniz.
  • Üründe zaman erteleme fonksiyonu da mevcut. Dilediğiniz programı seçtikten sonra, makinenin çalışmasını gün içerisinde uygun gördüğünüz herhangi bir zamana erteleyebilirsiniz. Bu fonksiyonunu siz evde değilken çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz
  • Ergonomiyi artırmak adına özel katlanır raf sistemi kullanılır. Fincan raflarının üzerinde toplam iki adet katlanır sepet bulunur. Üst sepette yer alan bu fincan raflarının katlanır özelliğini her daim kullanabilirsiniz.

Regal Pratik BM 210 Kullanım Önerileri

Regal Pratik BM 210 model ürünü önerilen şekilde muhafaza ederek uzun süre işlev kaybı, eskime, çizilme türevi sorunlar olmaksızın kullanabilirsiniz.

Makinenin parlatıcı ve tuz gereksinimlerini takip ederek, bakım ve kullanım açısından daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Regal bulaşık makinesinde hem tuz göstergesi hem de parlatıcı göstergesi yer alması bu anlamda avantajınız olur.

Cihaz bünyesinde bulunan su taşma emniyeti, su sızıntısı durumu yaşanırsa makineyi durdurur ve içeride kalan mevcut suyu da tahliye eder.

Doğru kullanım noktasında öncelikle makine özelinde belirtilen talimatlara tam olarak uymaya özen gösterebilirsiniz. Bağlantı birimlerinin hatasız kurulumundan doğru deterjan kullanımına değin çeşitli faktörlere dikkat edebilirsiniz.

Örneğin, bulaşık makinesinde kullanıma uygun olmayan kimyasal deterjanlar kullanmamanız ve deterjanları uygun göze yerleştirmeniz önem arz eder.

Sepetlerin işlevini kaybetmemesi adına, yük aşımı yapmamaya dikkat edin. Kapasite üzerinde yük eklemek hem etkili temizlik yapılmasını önleyebilir hem de alt ve üst sepet sisteminin zamanla bozulmasına yol açabilir.

Ayrıca, sepetlere bulaşıkları düzenli ve doğru şekilde yerleştirmeyi ihmal etmemelisiniz. Belli seviyede darbe direncine sahip olan ürün gövdesini kesici ve delici aletlerin temasına karşı korumanız deformasyon oluşumunu önlemek anlamında hayli önemli.

Fiyat, verimlilik ve işlevsellik gibi unsurlar bakımından avantajlı ürün satın almak istiyorsanız, Regal Pratik BM 210 model bulaşık makinesini inceleyebilirsiniz.

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   2 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Analog
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   54 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   59.8 cm
Yükseklik:   85 cm
Parlatıcı Göstergesi:
Zaman Erteleme:
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Tuz Göstergesi:
Ekonomik Program:
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Renk:   Beyaz
Enerji Sınıfı:   E
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

12 Kişilik Bulaşık Makinesi 2 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz Bulaşık Makinesi Solo Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
4.0 7 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık MakinesiRegal Pratik BM 310 3 Programlı Bulaşık MakinesiVestel BM-301 A++ 3 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi
 Regal Pratik BM 210 2 Programlı Bulaşık MakinesiRegal Pratik BM 310 3 Programlı Bulaşık MakinesiVestel BM-301 A++ 3 Programlı Bulaşık MakinesiHoover HFDN 1L360OW-17 5 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 8.049,00 TL
4 satıcı
9.049,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok 7.728,00 TL
5 satıcı
Popülerlik1. Popüler Regal Bulaşık Makinesi3. Popüler Regal Bulaşık Makinesi-4. Popüler Hoover Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan1 yorum2 yorum-
Hızlı Yıkama-VarVarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı2 Programlı3 Programlı3 Programlı5 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalog-
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt10.4 lt
Ses Seviyesi54 dB54 dB52 dB47 dB
Yıllık Enerji Tüketimi--258 kWh-
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm60 cm
Derinlik59.8 cm59.8 cm59.8 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm85 cm
Parlatıcı GöstergesiVarVar--
Taşma Emniyeti-Var--
Zaman ErtelemeVar--Var
Ayarlanabilir Üst SepetVarVar-Var
Tuz GöstergesiVarVar-Var
Ekonomik ProgramVarVar--
Ekonomik Program Süresi-205 dk--
Güç2100 W2100 W--
Yıllık Su Tüketimi3360 lt3360 lt--
Ağırlık---37.2 kg
Enerji SınıfıEEA++E
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı