Samsung

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi

(2 yorum)

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.699,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 39 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 4 adet 4 iş günü Satıcı: n11/egemende

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Ön Yıkama, Solo, 4 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Samsung DW60M5042FW

Samsung DW60M5042FW bulaşık makinesi mutfak işlerinde kolaylık sağlamanız için özenle üretilir. Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biri olan marka, kullanıcıların taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapar.

Çoğu talep içerisinde ise istenilen bulaşık miktarını enerji ve su tasarrufu yaparak yıkayabilen bir makine yer alır. Yüksek teknolojisi ile göze çarpan cihaz yüklü miktarda bulaşığı tek seferde yıkayabilir. Yarım yük özelliği sayesinde ise az miktarda bulaşık için makinenin tam olarak dolmasını beklemenize gerek kalmaz.

Çevre dostu tasarımlarını ön plana çıkaran markanın tasarımı her yıkama devrinde maksimum tasarruf yapmaya yöneliktir. Yağ, yemek, su lekelerini anında ortadan kaldıran yıkama programları ise kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Tam 4 farklı yıkama fonksiyonu sizlerin ihtiyacına ve zamanına göre hareket eder.

Üstün performansı ile dikkat çeken cihazın kolay kullanım avantajı sizlere ekstra zaman kazandırır. Ürün tasarımına modern bir dokunuş yapan dijital kontrol paneli, makine ayarlarını tamamlarken sizlere yol gösterir.

Samsung DW60M5042FW ışıklı ekranı sayesinde okuma kolaylığı sunarken sesli komut sistemleri hızlıca ayarlanmasına olanak verir. Beyaz eşyaların mutfak içerisinde uyum göstermesi çoğu kullanıcının öncelikli kriterleri arasında yer alır.

Bu doğrultuda makine gövdesi zarif tasarım detayları ile buluşturulur. Sade gövde tasarımı farklı mutfak dekorasyonlarına uyum sağlarken şık bir görünüm oluşturmayı da başarır. Samsung DW60M5042FW/TR ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri tek bir modelde bulmak mümkün hale gelir.

Samsung DW60M5042FW Önden Görünüm 2

Samsung DW60M5042FW Yıkama Programları

Samsung DW60M5042FW A++ 4 programlı bulaşık makinesi üstün teknolojisi ile fark yaratır. Yıkama programlarının çeşitliliği ihtiyaca göre seçim yapılmasına olanak verir. Makine ayarları içerisinde istenilen bulaşık tipine göre seçim yapmak mümkündür.

Mutfak işlerinde yemek yaparken inatçı lekelerle karşılaşılabilir. Yoğun, kurumuş ve çıkmayan lekelerin zahmetsiz bir şekilde temizlenmesi için sizlere yoğun programı sunulur. Toplamda 170 dakikada yıkama yapan yoğun fonksiyonu 70 derecede ısı sıcaklığı uygulayarak tüm bulaşıkların temizlenmesini sağlar.

Günlük tabak, tencere, bardak ve hafif kirli diğer bulaşıklar için normal programı geliştirilir. Normal fonksiyonu ile 180 dakikada 65 derecelik ısı uygulanır, yüksek hijyen değerleri yakalanır. Enerji tasarrufunda bulunmak isteyenlere özel eko programı modele dahil edilir.

Su tüketimini minimum seviyeye indiren eko fonksiyonu bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Mutfak eşyalarınız içerisinde çeşitli darbelere karşı hassas parçalar bulunabilir. Bu tür eşyaları makinenin su darbelerinden zarar görmesini engellemek adına hassas fonksiyonu geliştirilir.

DW60M5042FW Samsung cihazında ayar yapmadan yıkama programı seçmek de mümkündür. Otomatik programı makine içerisine yerleştirdiğiniz parçaların kir seviyesini algılar, en uygun fonksiyonu yaratır.

Sizlerin zamanına göre hareket eden Samsung DW60M5042FW ile hızlı sonuçlar elde etmek de mümkün hale gelir. Ekspress fonksiyonu sayesinde 60 dakikalık yıkama performansı elde edebilirsiniz.

Samsung DW60M5042FW Soldan Görünüm

13 Kişilik Kapasitesiyle Öne Çıkan Samsung DW60M5042FW Özellikleri

Samsung DW60M5042FW 4 program bulaşık makinesi özellikleri ile yüksek performans yaratan cihazlar arasındaki yerini alır. Toplamda 13 kişilik bulaşık kapasitesi en kalabalık akşam yemeklerinde bile avantaj elde etmenize olanak verir.

Fonksiyonel tasarımı ile öne çıkan özellikleri ise sizlere kolaylık sağlar. Çatal, bıçak ve kaşıklar için özel bir sepeti bulunur. 2 farklı raf sistemine sahip iç gövdesinde ise tabak, bardak ve tencereler ayrı ayrı bölmelere yerleştirilebilir.

Samsung DW60M5042FW/TR A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi beyaz rengiyle sade bir tasarım oluşturur. Sade görünümüne eşlik eden dijital kontrol paneli ise ürünün öne çıkan özelliklerinden biri olur.

Kontrol paneli üzerinde program, güç, deterjan ve güvenlik ayarları yer alır. Işıklı sistemi sayesinde istenilen ayarlar saniyeler içerisinde tamamlanabilir. İkaz sistemlerine sahip olan özellikleri makine ayarlarının tamamlanmasında sizlere yol gösterir. Parlatıcı ve deterjan dolumu saniyeler içerisinde tamamlanabilir.

Bulaşık yüzeylerinin parlaklığını sağlayan tuz göstergesi ise zamanında dolum yapmanıza olanak verir. Samsung DW60M5042FW özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer etken güvenlik donanımıdır. Çocuk kilidi sistemi etkili yıkama performansını destekler.

Çocukların makine ayarları ile oynayarak ürün performansını etkilemeleri de ortadan kaldırılır. Güvenlik kriterleri arasında yer alan su emniyet sistemi ise tehlike oluşturabilecek sızıntıları engeller. Olası su sızıntılarında emniyet sistemi devreye girer ve su akışı anında durur.

Yaşam alanınızda güvenli bir ortam oluşturmayı başaran Samsung DW60M5042FW sayesinde mutfaklarda gönül rahatlığı ile vakit geçirebilir, ev işlerinde zamandan tasarruf etmeye devam edebilirsiniz. Hijyenik sonuçlar elde edebilmenize yardımcı olan Samsung DW60M5042FW ile siz de bulaşıklarınızı en iyi şekilde temizleyebilirsiniz.

Samsung DW60M5042FW Sağdan Görünüm

Samsung DW60M5042FW Artı ve Eksileri

Samsung DW60M5042FW kullanıcı yorumları incelenir, ürünün artı ve eksi noktaları sizlere sunulur. Alışverişiniz esnasında sizlere yardımcı olabilecek bu tür kriterler siz en uygun modeli bulmak açısından faydalı olabilir.

DW60M5042FW artı noktaları arasında şunlar yer alır:

 • Çoklu tablet kullanım özelliği sayesinde maksimum hijyen değerlerine kavuşmak mümkündür.
 • Çalışma zamanını istenilen şekilde ayarlamak için geciktirmeli başlat özelliği sizlere sunulur.
 • Sessiz performansı ile yaşam alanlarında sizleri rahatsız etmez.
 • Tuz, parlatıcı ya da deterjan eksikliğinde ikaz veren akıllı sistemi bulunur. Kullanım kolaylığı sayesinde avantaj kazanmanız mümkün hale gelir.
 • Yarım yük özelliği az miktarda bulaşığı enerji tasarrufu yaparak yıkamanıza olanak verir.
 • Su emniyet ve çocuk kilidi sistemleri yüksek güvenlik özelliklerini sizlere sunar.
 • Paslanmaz çelik kullanımı uzun ömürlü bir cihaz tasarımı oluşturur.
 • 4 farklı program seçeneği arasından ihtiyaca göre seçim yapılabilir.
 • Tüm makine ayarları dijital ekran üzerinden rahatça ayarlanır. Akıllı tasarım ile ekstra zaman kazanmak mümkün hale gelir.

Samsung DW60M5042FW yorum ve incelemeleri eşliğinde öne çıkan eksi noktalar şunlardır:

 • F enerji sınıfı, yüksek tasarruflu makinelerle karşılaştırıldığında geri kalmasına neden olur.
 • Cihaz çalışırken kapağı açıldığında otomatik bir şekilde suyun durmaması dezavantaj olarak belirlenir.
Samsung DW60M5042FW Önden Görünüm

Samsung DW60M5042FW Fiyatları

Samsung DW60M5042FW/TR A+ 4 programlı bulaşık makinesi beyaz rengi ile yaşam alanlarınızdaki yerini alır. Modelin her bütçeden kullanıcıya hitap etmesini isteyen marka uygun fiyat seçenekleri belirler.

Üstün teknolojisinin cazip fiyat aralıklarıyla satın alınması mümkün hale gelir. Fiyat performans açısından yüksek başarı gösteren makine mutfaklarda keyifli vakitler geçirmenize olanak verir.

Türkiye ve dünya genelinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Samsung sizlere avantajlı bir alışveriş deneyimi yaratır. Yılın farklı dönemlerinde oluşturduğu kampanyalar kazançlı fiyatlarla sizlere sunulur.

Cep dostu fiyat seçeneklerini değerlendirmek için bu tür kampanya dönemleri takip edilebilir. Samsung DW60M5042FW A++ 4 programlı bulaşık makinesi yorumları ve incelemeleri sizlere alışveriş esnasında yol gösterebilir.

Ürünü test eden kullanıcıların yorumlarına göz atarak Samsung kalitesinden emin olabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri sunan makinenin yüksek teknolojisi ile ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olmak mümkündür.

Bütçe dostu fiyatlarla gelen avantajlardan biri gösterişli tasarım detaylarıdır. Şık ve zarif tasarımı ise mutfağınızın havasını değiştirmek için ürünü kazançlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Samsung DW60M5042FW bulaşık makinesi hem fiyatı hem de performansı ile avantajlı alışveriş sürecini sizlere sunar. Mutfak işlerinde kolaylık sağlamak adına markanın özenle tasarladığı Samsung DW60M5042FW modelini uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Ön Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Dokunmatik:
Taşma Emniyeti:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Güç:   1800 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Ağırlık:   44.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

13 Kişilik Bulaşık Makinesi 4 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz Bulaşık Makinesi Dijital Bulaşık Makinesi Ön Yıkamalı Bulaşık Makinesi Solo Bulaşık Makinesi

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 10.699,00 TL
9 satıcı
12.520,05 TL
19 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi9. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi--
Ortalama Puan2 yorum-3 yorum1 yorum
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı Yıkama-VarVarVar
Ön YıkamaVar---
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı5 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt12 lt
Ses Seviyesi52 dB48 dB52 dB52 dB
Genişlik59.8 cm59.8 cm60 cm60 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm84.5 cm
DokunmatikVarVar--
Kalan Süre Göstergesi-VarVarVar
Parlatıcı Göstergesi--VarVar
Bardak Koruma Sistemi--VarVar
Taşma EmniyetiVar-VarVar
Zaman ErtelemeVarVar-Var
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz Göstergesi-VarVarVar
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik Program-VarVarVar
Kısa Program-VarVarVar
Kısa Program Süresi60 dk60 dk60 dk-
Ekonomik Program Süresi-199 dk210 dk210 dk
Güç1800 W1800 W2400 W2100 W
Yıllık Su Tüketimi3360 lt3360 lt-3360 lt
Ağırlık44.5 kg-43.1 kg-
Kablo Uzunluğu--175 cm-
Enerji Sınıfı---F
Enerji Sınıfı--FF
Enerji Sınıfı-F--
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı