Samsung

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

35 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.399,00 TL Ücretsiz kargo

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 21 dakika önceSatıcıya GitStokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Solo, 5 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli... Devamını gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
7.339,02 TL

En Ucuz Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (35)

En Popüler Samsung Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

1938 yılından beri beyaz eşya üreten Samsung DW60M5052FS modeli ile bulaşık makinelerine farklı bir açıdan yaklaşmayı başarır. LED ekranına, yarım yükle bulaşık yıkama imkanına, hızlı yıkama özelliğine ve düşük gürültü düzeyine sahip olan ürün, yurt içinde ve yurt dışında sayısız kullanıcı tarafından tercih edilir.

Düşük gürültü düzeyi sayesinde çalışma esnasında etraftakileri rahatsız etmez. Böylece Samsung DW60M5052FS kullanıcılarına huzurlu bir bulaşık yıkama deneyimi sunar. Ayarlanabilen yükseklik gibi ek özelliklere sahip olmasıyla da bulaşıkların içine rahat bir şekilde sığmasını sağlar.

5 cm’ye kadar yükseltilebilen ve alçaltılabilen bölme, alt rafa büyük alan kaplayan bulaşıklar koyulması gerektiği durumlarda kullanışlı hale gelir. Büyük borcamların ve geniş tabakların kolay bir şekilde makineye sığmasını sağlar.

Aynı zamanda yükseltildiği zaman üst rafa kupa, bardak ya da şarap kadehi gibi bulaşıkları da rahat bir şekilde yerleştirilebileceği bir mesafe bırakır. Alandan tasarruf sağlayarak makinenin fonksiyonelliğini artırır.

Çocuk kilidi özelliğine de sahip olan makine, çocukların yanlışlıkla program üzerinde değişiklik yapmasını ya da makinenin çalışmasını durdurmasını önler.

Çocuk kilidi özelliği aktif hale getirildiğinde bazı düğmeler işlevini yitirmesi ile yaşanabilecek istenmeyen durumlara karşı önlem alınmasına yardımcı olur.

Yıllık su tüketimi ortalama 3360l olan makine, sudan tasarruf edilmesini sağlar. Böylece daha az enerji ile daha fazla bulaşık yıkayabilir, fazla su tüketiminin önüne geçebilirsiniz.

Samsung DW60M5052FS Önden Görünüm

Samsung DW60M5052FS Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Her üründe olduğu gibi Samsung DW60M5052FS bulaşık makinesinin de hem olumlu hem de olumsuz bazi özellikleri vardır. Olumlu ve olumsuz özellikler arasında ise şunlar sayılabilir:

  • 5 farklı yıkama programına sahip olması sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklere ulaşmasını sağlar.
  • Eko programının süresinin 3 saat 15 dakika olması seleflerine göre daha iyi olduğu yönlerinden biridir.
  • Enerji Verimlilik Sınıfının F olmasından dolayı A sınıfı bir makine değildir. Verimlilik bakımından daha üst modelleri bulunabilir.
  • Samsung DW60M5052FS fiyat konusunda kullanıcılarını memnun eden bir seviyededir. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlar ile bir araya getiren ürün, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.
  • En alt tarafta sepet olması kullanım açısından pratiklik sunsa da bazı modellerdeki gibi ayrı çatal bıçaklık rafına sahip olmamasından dolayı makinenin alt kısmı verimli bir şekilde kullanılamayabilir.
  • Elektronik LED ekrana sahip olan makine, programların kolay ve basit bir şekilde yönlendirilmesini sağlar. Karanlıkta da iyi bir görüntü sunan LED ekran, makinenin takibini kolay bir hale getirir.
  • Çocuk Kilidi özelliği, çocuklu kullanıcıların günlük hayatına pratiklik katar.
  • Yarım Yıkama Modu sayesinde acil durumlarda makinenin doldurulmadan yıkanmasını mümkün kılar.

Sunduğu ek özellikler ile Samsung DW60M5052FS/TR yorum ve değerlendirmeleriyle başarısını gösterir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra modele hemen sahip olabilirsiniz. DW60M5052FS TR modeli ile günlük ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Samsung DW60M5052FS Soldan Görünüm

5 Farklı Programa Sahip Olan Samsung DW60M5052FS Bulaşık Makinesi

DW60M5052FS TR modelinde Samsung 5 farklı yıkama programı içerir. Yıkama programları Normal, Yoğun, Hassas, Eko ve Ekspres 60 olarak isimlendirilir. Samsung DW60M5052FS 5 programlı solo bulaşık makinesi ihtiyaç duyulabilecek farklı modlar içermesi ile kullanıcıların günlük hayatına pratiklik katmayı başarır.

Ekspres 60 programı bulaşıkların 60 dakikada yıkanıp kurulanmasını sağlar. Acil durumlarda kullanışlı hale gelen program, yoğun temizliğe ihtiyaç duymayan ve çok fazla kirli olmayan bulaşıklarda kullanılır.

1 saat içinde bütün yıkama ve kurulama döngüsünü tamamlaması ile mutfakta zaman kazanılmasını sağlar. Hassas yıkama programı kırılgan bulaşıkların yoğun bir şekilde suya maruz kalmadan yıkanmasına yardımcı olur.

Yoğun yıkama programı, zorlu lekeler içeren bulaşıkların daha rahat bir şekilde temizlenmesini sağlar. Eko modu ise daha az elektrik tüketimi yaparak enerjiden tasarruf edilmesini mümkün kılar. Suyun sıcaklığını daha düşük tutarak suyu ısıtmak için ihtiyaç duyulan elektrik enerjisini azaltır.

Böylece bulaşıkları daha ekonomik bir şekilde yıkanmasını mümkün kılar. Süre bakımından biraz uzun olsa da enerji tasarrufu açısından düşünüldüğünde Eko yıkama programı işlevini başarılı bir şekilde yerine getirir.

Normal program ise Ekspres 60 kadar hızlı olmasa da Eko Modundan daha kısa sürede bulaşıkları yıkar. Her açıdan bütün yıkama seçeneklerinin ortasında bulunan Normal Modu, günlük kullanım için idealdir. Samsung bulaşık makinesi DW60M5052FS modeli kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği farklı programları barındırır.

Samsung DW60M5052FS Sağdan Görünüm

Samsung DW60M5052FS Bulaşık Makinesinin Ek Özellikleri ve Boyutları

Farklı yıkama programlarının ve çeşitli performans detaylarının yanı sıra Samsung DW60M5052FS bulaşık makinesi sunduğu birtakım ek özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır.

5 farklı programla birlikte bulaşık makinesinde 5 farklı seçenek bulunur. Gecikmeli Çalıştırma, Yarım Yüklü, Çoklu 1 Arada, Çocuk Kilidi ve Yüksek Sıcaklıkta Yıkama olarak isimlendirilen seçenekler, makinenizi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalıştırmanıza yardımcı olur.

Evde çocuğunuz varsa Çocuk Kilidi seçeneği sizin için kullanışlı olabilir. Yüksek Sıcaklıkta Yıkama seçeneği, birikmiş yağ gibi çıkarılması zor olan lekelerin daha kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olması ile öne çıkar.

Yarım Yüklü seçeneği sayesinde bulaşık makinenizi tamamen doldurmadan çalıştırabilirsiniz. Sadece üst ya da alt tarafı doldurarak aktive edebileceğiniz özellik sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz.

Evde kalabalık değilseniz bu özelliği kullanarak günlerce bulaşık makinesinin dolmasını beklemenize gerek kalmaz. Yoğun kurutma sistemi içeren makine, döner ağızlık spreyi ile yıkama yapar.

Maksimum 60°C’ye kadar sıcak su bağlanabilir. Bulaşık makinesinin boyutları 598 x 600 x 845 mm’dir. Brüt ağırlığı 53 kg iken net ağırlığı 49 kg’dır. Cihazın alt tarafında çatal bıçak sepeti bulunur.

Çatal bıçak sepetinin üst tarafında ise açılabilen bir tabaka yer alır. Buraya isterseniz çatal bıçaklarınızı tek tek yerleştirebilirsiniz, isterseniz de o kapağı açarak hepsini tek seferde bölmelere koyabilirsiniz.

Samsung DW60M5052FS Yandan Açık Kapak

Samsung DW60M5052FS’nin DW60M5042FS’den Farkı

Önceki modeline göre birtakım farklılıklara sahip olan ürün, kullanıcılara ek avantajlar sağlar. Samsung DW60M5042FS modeli 4 programa sahipken bu model 5 program içerir. Ekspres 60 programı ile bulaşıkların daha hızlı bir şekilde yıkanmasını sağlar.

Selefi 52 dBA ses seviyesine sahipken Samsung DW60M5052FS/TR modeli 48 dBA ile daha sessiz bir performans sunar. Ek olarak üst sepetinde katlanabilir fincan bölümüne sahip olan model, bulaşık makinesinin içini kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenlemenizi sağlar.

Samsung DW60M5052FS/TR Bulaşık Makinesinin Performansı

Samsung DW60M5052FS/TR modeli sahip olduğu programlarla birlikte başarılı bir performans ortaya koyar. 13 kişilik yemek takımının sığabileceği bir iç hacme sahip olan makine, geniş alanı sayesinde kullanıcıların zorlanmadan günlük bulaşıklarını yerleştirebilmesine imkan tanır.

Devir başı su tüketiminin 12 l olması sayesinde su tasarrufu bakımından ortalamanın üzerinde bir performans gösterir. Samsung’un 5 programlı bulaşık makinesinin yıllık ortalama su tüketimi de 3360 l’dir.

Suyu verimli bir şekilde kullanması ile Samsung DW60M5052FS yorum ve değerlendirmelerinde olumlu geri dönüşler almayı başarır. Samsung DW60M5052FS 5 programlı Inox bulaşık makinesi ses seviyesi konusunda da kullanıcılarını memnun edecek bir performans ortaya çıkarır.

Ses seviyesinin 48 dBA olması sayesinde çalışırken etrafı rahatsız edecek bir gürültüye neden olmaz. Yumuşak ve sessiz çalışması, makinenin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Yıllık enerji tüketimi 295 kWh/yıl olan ürün F sınıfı verimlilik grubunda yer alır. Yıkama performansı endeksi 1.130 iken kurutma performansı endeksi 1.070’dir.

Pratik bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra performans söz konusu olduğunda ortalamanın üzerinde olmayı başaran Samsung DW60M5052FS bulaşık makinesi ile günlük ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilir, mutfakta zamandan tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Modeli merak ettiyseniz Samsung’un DW60M5052FS yorum ve incelemelerine göz atarak daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz. Ürüne karar verdikten sonra Samsung DW60M5052FS en ucuz fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Samsung DW60M5052FS Önden Açık Kapak

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Ön Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   48 dB
Yıllık Enerji Tüketimi:   295 kWh
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Dokunmatik:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Güç:   1800 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS A+ 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M6072FS 7 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi
 Samsung DW60M5052FS/TR 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS A+ 5 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M6072FS 7 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat7.399,00 TL
35 satıcı
Fiyat Yok9.049,00 TL
28 satıcı
8.167,50 TL
35 satıcı
Popülerlik4. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi-8. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi5. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan2 yorum--
Wi-FiYok-YokYok
Çocuk KilidiVar-VarVar
Hızlı YıkamaVar-VarVar
Ön YıkamaVar-VarVar
Kendini TemizlemeYok-YokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı5 Programlı7 Programlı6 Programlı
Kapasite13 Kişilik-14 Kişilik14 Kişilik
Kontrol PaneliDijital-DijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetli-ÇekmeceliÇekmeceli
Su Tüketimi12 lt-10.5 lt12 lt
Ses Seviyesi48 dB-44 dB46 dB
Yıllık Enerji Tüketimi295 kWh-266 kWh-
Genişlik59.8 cm-59.8 cm59.8 cm
Derinlik60 cm-60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm-84.5 cm84.5 cm
Enerji SınıfıFA+EF
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık--50 kg50 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVar-VarVar
Bardak Koruma Sistemi--Yok-
Bulanık Su Sensörü--Yok-
DokunmatikVar-VarVar
Ekonomik Program--YokVar
Ekonomik Program Süresi---295 dk
Güç1800 W-1800 W1800 W
Kalan Süre GöstergesiVar-VarVar
Kısa ProgramVar-VarVar
Kısa Program Süresi60 dk-60 dk60 dk
Parlatıcı GöstergesiVar-VarVar
Taşma Emniyeti--Yok-
Tuz GöstergesiVar-VarVar
Yarım Yük YıkamaVar-VarVar
Yıllık Su Tüketimi3360 lt-2940 lt3360 lt
Zaman ErtelemeVar-VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı