Samsung

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.100,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 9 dakika önceStokta 3 adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/Argos Elektronik

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 5 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör

99,00 TL fark ile Teknosa.com seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (26)

En Popüler Samsung Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Samsung DW60M5052FW

Samsung diğer tüm ürünlerinde ortaya koyduğu üstün kalite anlayışını bulaşık makinesi modellerinde de Samsung DW60M5052FW modeli ile dikkatleri çekmeyi başarıyor . DW60M5052FW modeli, sahip olduğu tüm teknik donanım ve gösterdiği maksimum performans ile öne çıkan bir modeldir.

< p>Üründe farklı yıkama programı alternatifleri yer alır. Bu nedenle bulaşıklarınızın kirlilik seviyesine ve miktarına uygun bir biçimde temizlenmelerini sağlayabilirsiniz. Kısa süreli programlardan uzun süreli programlara kadar pek çok alternatif sunduğu için günlük yaşantınızdaki zamanınızı da oldukça verimli bir biçimde yönetebilmenize imkan sunar. Böylelikle size günlük işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz pratikliği kazandırır.

Bununla birlikte ürünün ön panelinde gelişmiş bir LED ekran yer alır. Bu ekran hem yıkama programlarını kolaylıkla görüntüleyebilmenize hem de yönetmenize olanak sağlar. Dolayısıyla herhangi bir programı başlatmak, durdurmak veya çeşitli ayarlamalar yapmak için bu ekranı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Samsung DW60M5052FW TR geniş bir iç hacme sahip olması itibari ile de ön plana çıkar. Hem alt hem de üst sepeti, bardaklarınızı, tabaklarınızı, tencerelerinizi ve saklama kaplarınızı rahatlıkla yerleştirebilmenize destek sağlar. Çatal ve kaşıklar için özel bir sepet de yer aldığı için her bir malzemeyi düzenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz.

Samsung markasının bu bulaşık makinesi modelinin üst sepetinin yüksekliğini ayarlayabilmeniz mümkündür. Bu sayede kadeh gibi malzemeleri yerleştirirken sepetinizin yüksekliğini ayarlayabilir ve dikey bir biçimde koyabilirsiniz. Siz de Samsung’un bu ürünü hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına göz atarak ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Samsung DW60M5052FW Önden Görünümü

Samsung DW60M5052FW Teknik Özellikler

DW60M5052FW Samsung bulaşık makinesi, sahip olduğu bazı teknik özellikler sayesinde üst düzey performans gösterir ve kullanıcılara da benzersiz bir kullanım deneyimi yaşama fırsatı sunar. Ürünün teknik özellikleri ise şu şekildedir:

 • Samsung DW60M5052FW TR bulaşık makinesi modelinde Normal, Yoğun, Hassas, Eko ve Ekspres 60 olmak üzere 5 farklı yıkama programı seçeneği yer alır. Bu programların süreleri ve yıkama esnasında kullanılan suyun sıcaklığı farklılık gösterir. Böylelikle yıkanmasını istediğiniz bulaşıkların kirlerine uygun alternatifi seçebilirsiniz.
 • Samsung DW60M5052FW 5 programlı beyaz bulaşık makinesi modelinin ön yüzünde geniş dijital bir ekran dikkat çeker. Bu ekran üzerinden yıkama programı alternatiflerinin sürelerine dair detayları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir program aktif olarak çalışırken bitmesine kaç dakika kaldığını ve hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.
 • Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi çalışırken gürültü çıkmasını maksimum seviyede engelleyen özel bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede motorun en güçlü çalıştığı aşamalardan biri olan durulamada dahi 48 dBA ses çıkarır. Böylelikle size herhangi bir rahatsızlık vermez ve günün dilediğiniz saatinde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.
 • Ürünün üst sepetinde yer alan fincan bölümü katlanabilme özelliğine sahiptir. Bununla birlikte üst sepeti de yerleştirdiğiniz bulaşıkların yüksekliğine uygun olacak şekilde hareket ettirebilirsiniz. Böylece yüksekliğini ideal seviyeye getirerek, bulaşıklarınızın hasar görmesine engel olabilirsiniz.
Samsung DW60M5052FW Sepet Görünümü

Samsung DW60M5052FW Muadillerinden Ayıran Özellikler

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, sahip olduğu bazı detaylar itibari ile muadillerinden farklılık gösterir ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya modellerinden biri haline gelir. Ürünün sahip olduğu bu detayların başında ise enerji tüketimi açısından ekonomik olması gelir.

Bu bulaşık makinesi sahip olduğu güçlü motor sayesinde maksimum performans ortaya koyar. Ancak buna karşın minimum seviyede enerji ve su tüketimi yapar. Ürünün yıllık tükettiği su miktarı ortalama olarak 3360 lt’dir. Bu sayede hem çevre dostu ürünler arasında yer alır hem de size sudan ve enerjiden tasarruf etmeniz konusunda destek sağlar.

< p>Cihazı benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği de geç başlatma opsiyonuna sahip olmasıdır. Bu opsiyon sayesinde bulaşık makinenizin istediğiniz zaman yıkama işlemine başlamasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle bulaşıkların yıkanması için evde olmanıza gerek kalmaz. Opsiyonu kullanabilmek için ise tek yapmanız gereken şey bulaşıklarınızı yerleştirip tablet veya deterjan eklemek ve dilediğiniz yıkama programını seçmektir.

Gelişmiş LED ekran üzerinden geç başlatma tuşuna basabilir ve kaç dakika sonra programın başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Başlatma tuşuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Siz de Samsung markasının bu bulaşık makinesi modeline dair daha önceden yapılmış olan yorumlara göz atabilir ve ürün hakkında her açıdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsung DW60M5052FW Kapak Açılışı

Samsung DW60M5052FW Artı ve Eksi Yönleri

DW60M5052FW 5 programlı Solo bulaşık makinesi, şık tasarımı ile mutfaklara modern ve yenilikçi bir dokunuş yaparak görsel bir bütünlük elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca bazı artı ve eksi yönleri ile de dikkatleri üzerine çeker:

 • Samsung’un bu bulaşık makinesi modelinde Eco Mod seçeneği dikkat çeker. Bu yıkama programını seçtiğinizde makine hem çok daha az miktarda su kullanır hem de yıkama işlemini kısa bir süre içerisinde tamamlar. Gün içerisinde az miktarda çıkan bulaşıklarınızı yıkamak için bu programı tercih edebilirsiniz.
 • Ürünün ön plana çıkan artı özellikleri arasında bazı özellikleri belirleyebilmenizi sağlaması yer alır. Örneğin yıkama programını başlatmadan önce sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz. Bulaşıklarınızın yüksek sıcaklıktaki su ile yıkanmasını sağlayarak ultra hijyenik sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Cihazda yarım yük seçeneği de mevcuttur. Bu seçenek sayesinde yıkama yapmak için bulaşık makinenizin dolmasını beklemenize gerek kalmaz. Bulaşıklarınızı yalnızca alt ya da yalnızca üst sepete yerleştirebilir ve çok daha az su kullanılarak yıkanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Samsung markasına ait olan bu bulaşık makinesi modelinin eksi yönleri arasında ise Home Connect desteğinin bulunmaması dikkat çeker. Siz de Samsung DW60M5052FW kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek bütün artı ve eksi yönlerine hakim olabilirsiniz. Böylece çok daha kolay bir şekilde kararınızı verebilirsiniz.
Samsung DW60M5052FW İç Görünümü

Samsung DW60M5052FW ile Samsung DW60M5042FS Arasındaki Farklar

Yeni evlenen ya da evini yenilemek isteyen kullanıcıların favorilerinden biri haline gelen bu cihaz ve bir önceki modeli olan Samsung DW60M5042FS bulaşık makinesi genel anlamda tasarım, teknik detaylar ve performans açısından benzerlik gösterse de aralarında bazı farklılıklar dikkat çeker. Örneğin DW60M5052FW modelinde 5 farklı yıkama programı yer alırken DW60M5042FS modelinde 4 adet yıkama programı mevcuttur. Ayrıca DW60M5042FS modeli yıkama sırasında 52 dBA ses çıkarırken DW60M5052FW modeli 48 dBA ses çıkarır.

Samsung DW60M5052FW Yandan Görünümü

Avantajlı Samsung DW60M5052FW Fiyat Seçenekleri

Samsung’un bu bulaşık makinesi modeli, zamansız bir tasarım anlayışı esas alınarak dizayn edilir. Dolayısıyla hemen hemen her mutfak dekorasyonuna kolay bir biçimde uyum sağlayarak göz alıcı bir görünüm yaratır. Bununla birlikte cihazın üretimi sırasında da maksimum sağlamlığa ve kaliteye sahip olan malzemelerin kullanımı ön planda tutulur. Bu sebeple cihaz maksimum dayanıklılığa sahiptir ve dış yüzeyinde kolay kolay çizilme, çatlama ya da göçme gibi deformasyonlar meydana gelmez.

Aynı şekilde motoru da oldukça dayanıklıdır ve yıkama performansı zaman içinde değişiklik göstermez. Uzun yıllar boyunca ihtiyaç duyduğunuz her anda sunduğu hijyenik sonuçlarla size eşlik eder. Ayrıca DW60M5052FW yorumlar kısmı incelendiği zaman ürünü önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların genel olarak memnun kaldığını görmek mümkündür. Yapılan bu yorumlar ürünün kullanımına dair detayları, performansını, sağladığı kolaylıkları gösterse de eksi yönlerini de ortaya koyar. Bu nedenle yeni bir bulaşık makinesi arayan herkese fayda sağlar.

Gösterdiği performans ve sunduğu uzun ömürlü kullanım göz önünde bulundurulduğunda Samsung DW60M5052FW fiyat açısından uygun aralıklara sahiptir. Hemen hemen tüm bütçelere hitap eder. Eğer siz de uzun ömürlü, kaliteli, yüksek performans gösteren ve geniş kapasiteli bir bulaşık makinesi arıyorsanız, Samsung DW60M5052FW yorum kısmını inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında ise size en uygun alternatifi kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz.

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   5 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   48 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Dokunmatik:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Ekonomik Program Süresi:   199 dk
Güç:   1800 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün boyutuGerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipidüğmeler
 • Ekran türüLED
 • Performans
 • Yer adedi13 yerler
 • Gürültü seviyesi48 dB
 • Yıkama programı sayısı5
 • Kurutma sınıfıA
 • Döngü zamanı195 dakika
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • AquaStop fonksiyonuEvet
 • Bulaşık yıkama programlarıEkonomi, Yoğun, Normal
 • Yarı yükEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Ayarlanabilir ayakEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Çevrim başına enerji tüketimi1,043 kWh
 • Döngü başına su tüketimi12 l
 • Yıllık enerji tüketimi295 kWh
 • Yıllık su tüketimi3360 l
 • Bağlı yükleme1800 W
 • Dolaşım motoru gücü98 W
 • Boşaltma pompası gücü30 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,45 W
 • AC girdi voltajı220 - 240 V
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik598 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik845 mm
 • Ağırlık49 kg
 • Ambalaj genişliği655 mm
 • Ambalaj derinliği645 mm
 • Ambalaj yüksekliği875 mm
 • Paket ağırlığı54 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FW A+ 5 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FS 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Samsung DW60M5052FW 5 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FW A+ 5 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FS 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat8.100,00 TL
26 satıcı
6.999,00 TL
44 satıcı
Fiyat Yok7.885,47 TL
38 satıcı
Popülerlik4. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi1. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi-2. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan-2 yorum1 yorum1 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarYokYokYok
Ön YıkamaYokVarYokVar
Kendini TemizlemeYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı5 Programlı4 Programlı5 Programlı4 Programlı
Kapasite13 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetli-Sepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt-12 lt
Ses Seviyesi48 dB52 dB48 dB52 dB
Genişlik59.8 cm59.8 cm59.6 cm59.8 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm84.5 cm
Enerji SınıfıFFA+F
RenkBeyazBeyazBeyazGümüş
Ağırlık-44.5 kg-44.5 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVarVar-Var
DokunmatikVarVar-Var
Ekonomik ProgramVar--Var
Ekonomik Program Süresi199 dk--199 dk
Güç1800 W1800 W-1800 W
Kalan Süre GöstergesiVar---
Kısa ProgramVar---
Kısa Program Süresi60 dk60 dk--
Taşma Emniyeti-Var-Var
Tuz GöstergesiVar---
Yarım Yük YıkamaVarVar-Var
Yıllık Su Tüketimi3360 lt3360 lt-3360 lt
Zaman ErtelemeVarVar-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı