Samsung

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.299,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:23

, 9 taksit

StoktaSatıcı: makroreyon.com9,0 96 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Solo, 7 Programlı, 14 Kişilik, Dijital, Çekmeceli... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Samsung Bulaşık Makineleri

Samsung DW60M6072FW

Samsung hem teknolojik aletleri hem de beyaz eşya ürünlerinde kusursuz kalite anlayışını ortaya koyar. Marka, özellikle Samsung DW60M6072FW bulaşık makinesi modelinde yer alan teknik donanım ve üstün performansı tüm dikkatleri üzerine çeker. Cihazda süre ve su sıcaklığı birbirinden farklı olan yıkama programı alternatifleri mevcuttur. Dolayısıyla çıkan bulaşıklarınızın miktarına ve kirlilik seviyesine uygun programı seçmeniz ve ultra hijyenik sonuçlar elde etmeniz mümkün hale gelir.

Bunun dışında makinenin sahip olduğu iç hacim, kullanıcılara geniş ve konforlu bir alan sunar. Hem alt hem de üst sepetinin geniş yapısı, tabaklarınızı, saklama kaplarınızı, bardaklarınızı, tavalarınızı ve daha pek çok mutfak malzemenizi rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Çatal, kaşık ve bıçaklar için özel bir sepet yer alırken kapatılıp açılabilen bir yapıya sahip olan dişler de bu geniş saklama alanını maksimum verim ile kullanabilmenize yardımcı olur.

Ayrıca Samsung markasına ait olan bu bulaşık makinesi modelinin tasarımı da zamansız ve şıktır. Dolayısıyla hemen hemen bütün mutfak dekorasyonları ile kolaylıkla uyum sağlar ve görsel estetik yaratır. Cihaz üst düzey bir yıkama performansı ortaya göstermesine rağmen sahip olduğu özel teknoloji sayesinde malzemelerinize herhangi bir zarar vermez. Böylelikle yıkama sonrasında çizik, su izi gibi görünümler ortaya çıkmaz. Siz de Samsung’un bu bulaşık makinesi hakkında önceden yapılan yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Samsung DW60M6072FW Önden Görünüm

Samsung DW60M6072FW Teknik Özellikler

Samsung DW60M6072FW model bulaşık makinesi, sahip olduğu teknolojik detayları ve teknik özellikleri sayesinde maksimum yıkama performansı gösterir. Böylelikle kullanıcılarına da unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sunar. Cihazın teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Samsung DW60M6072FW bulaşık makinesi modeli, 14 kişilik kapasiteye sahiptir. Dolayısıyla geniş ailelerin kullanımı için ideal alternatifler arasında yerini alır. Yemek sonrasında çıkan en zorlu yağ lekelerini dahi zahmetsizce temizleyerek hijyenik bir hale getirir.
 • Samsung DW60M6072FW A++ bulaşık makinesinde yoğun, otomatik, hassas, eko, hızlı, ön yıkama ve ekspres 60 olmak üzere 7 farklı yıkama programı seçeneği yer alır. Bu programlar arasından bulaşıklarınızın yoğunluğuna ve kirliliğine göre seçim yapabilir ve kusursuz bir biçimde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yarım yük fonksiyonuna sahip olması da Samsung markasına ait olan bu ürünü farklılaştıran teknik detaylarından biridir. Bu fonksiyon sayesinde yalnızca üst ya da yalnızca alt sepete dizdiğiniz, gün içerisinde az miktarda çıkan bulaşıkları çok daha az su ve deterjan kullanarak yıkayabilmeniz mümkün hale gelir.
 • Cihazın ön panelinde özel bir LED ekran dikkat çeker. Bu ekran üzerinden tüm yıkama programlarının sürelerini görebilir, herhangi bir programı başlatabilir ve durdurabilir, yıkama programı çalışırken tamamlanmasına kaç dakika kaldığını öğrenebilirsiniz.
Samsung DW60M6072FW Çapraz Görünüm

Samsung DW60M6072FW Muadillerinden Ayıran Özellikler

Samsung DW60M6072FW A++ 7 programlı bulaşık makinesi bazı detayları ile benzerlerinden ayrılmasına ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesine destek olur. Bu detayların başında üst sepetin yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması gelir.

Farklı yüksekliklere sahip olan bulaşıkları yerleştirirken üst sepetin yüksekliğini artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bu sayede tüm bulaşıklarınızı oldukça rahat bir şekilde yerleştirebilir ve her birinin kusursuz bir biçimde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünün dikkat çeken bir diğer detayı da programları kişiselleştirebilmenize imkan sunmasıdır. Dilediğiniz yıkama programını tercih ettikten sonra su sıcaklık seviyesinde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun dışında hijyenik yıkama da cihazı muadillerinden farklı kılar. Bu programda diğerlerine göre daha sıcak bir su kullanılır ve yıkama daha yoğun bir şekilde gerçekleştirilir.

Böylelikle hem lekeler ve kirler yok olur hem de bakteriler yüzeyden uzaklaştırılır. Ayrıca hızlı yıkama programı da günlük hayatında yoğun bir tempoya sahip olan kullanıcılara destek sağlar. Günlük çıkan bulaşıklarınızı çok daha kısa bir sürede tüm yağ ve diğer kirlerden arındırabilirsiniz. Bu nedenle çok daha az enerji ve su tüketimi yaparak tasarruf edebilirsiniz. Siz de yorumlara bakarak ürünün en dikkat çekici ayrıntılarına göz atabilir ve bilgi sahibi olduktan sonra karar verebilirsiniz. Sonrasında fiyatları kıyaslayarak, sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Samsung DW60M6072FW Çapraz Açık Görünüm

Samsung DW60M6072FW Artı ve Eksi Yönleri

Samsung DW60M6072FW modeli, estetik ve göz alıcı dizaynı itibari ile dikkatleri üzerine çeker ve mutfaklarda görsel bir bütünlük elde etmenize yardımcı olur. Bunun dışında sahip olduğu bazı artı ve eksi özelliklerle de ön plana çıkar:

 • DW60M6072FW/TR bulaşık makinesinde çocuk kilidi desteği yer alır. Bu kilit sayesinde herhangi bir yıkama programını aktive ettiğiniz ilk andan itibaren cihazın kapağı otomatik olarak kilitlenir. Böylelikle çocuğunuz kapağı açamaz. Ürün güvenli bir kullanım deneyimi sunarak ailelere de hitap eder.
 • Sahip olduğu esnek 3. raf ile çatal, kaşık, bıçak ve daha pek çok küçük mutfak malzemesini rahat bir şekilde yerleştirebilmenize imkan sağlar. Oldukça güçlü bir biçimde su püskürtmesi yaparak bu malzemelerin yemek kalıntılarından ve yağlardan arınmasına destek olur.
 • Ürünün içerisinde yer alan üst sepeti tek bir hamle yaparak 5 cm kadar yükseltebilir ve alçaltabilirsiniz. Bu sayede hem alt sepete yerleştirdiğiniz yüksek tabakların ve tencerelerin hem de üst sepetteki kadeh gibi malzemelerin etkili bir biçimde yıkanmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Cihazın ön plana çıkan eksi yönleri arasında ise Home Connect desteğinin bulunmaması yer alır. Siz de ürünün kullanıcı yorumlarını okuyarak bütün olumlu ve olumsuz izlenimlere göz atabilirsiniz. Bu sayede kararınızı rahatlıkla verebilir ve keyifli bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.
Samsung DW60M6072FW Kontrol Paneli Görünümü

Samsung DW60M5042FS Modeli ile DW60M6072FW Arasındaki Farklar

Dizaynı ile mutfaklarda göz dolduran bu Samsung bulaşık makinesi ve bir önceki modeli olan Samsung DW60M5042FS bulaşık makinesi tasarımları, teknik özellikleri ve performansları dikkate alındığında genel anlamda benzerlik gösterir. Ancak buna karşın aralarında bazı farklar da dikkat çeker. Örneğin DW60M5042FS modelinde 4 adet yıkama programı yer alırken DW60M6072FW modelinde 7 farklı yıkama programı alternatifi yer alır. Ayrıca DW60M5042FS 52 dBA ses çıkarırken DW60M6072FW bulaşık makinesi modelinde çalışma esnasında 44 dBA düzeyinde ses çıkar.

Avantajlı Samsung DW60M6072FW Fiyat Seçenekleri

DW60M6072FW bulaşık makinesi, sağladığı pratiklik ve sunduğu kusursuz sonuçlar itibari ile mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelir. Üretimi sırasında genel olarak maksimum kaliteye ve sağlamlığa sahip olan malzemelerin kullanımı ön planda tutulduğu için dayanıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Bu sebeple herhangi bir darbe aldığında kolay kolay göçük, çizik ya da renk değişikliği gibi deformasyonlar meydana gelmez. Bu dayanıklılık yalnızca dış tasarımında değil aynı zamanda motorunda da mevcuttur.

Dolayısıyla cihazın maksimum performansı uzun yıllar boyunca devam eder ve her anınızda size eşlik eder. Bunun dışında Samsung DW60M6072FW yorum kısmı incelendiğinde genel olarak deneyimleyenler tarafından memnun kalındığını görmek mümkündür.

Yorumlarda olumlu yönlerin ve sağladığı faydaların yanı sıra olumsuz yönlere de yer verildiği için cihazı satın almayı düşünen kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar ve karar verme sürecini kolaylaştırır. Ortaya koyduğu üstün performans ve ultra dayanıklı tasarım göz önünde bulundurulduğu zaman DW60M6072FW 7 programlı solo bulaşık makinesi fiyat aralıkları oldukça uygundur.

Ürünün hemen hemen her bütçeye hitap etmesi ve yüksek kalitede olması cebinizi yormadan ürüne sahip olmanıza destek sağlar. Böylelikle hem kendi eviniz için hem de yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinize hediye etmek için ideal bir seçenek haline gelir. Eğer siz de kaliteli bir tasarıma sahip olan, etkili sonuçlar sunan ve uzun ömürlü bir deneyim yaşatan bir bulaşık makinesi arıyorsanız, bu ürünün fiyat seçeneklerini kıyaslayarak bütçenize en uygun alternatifi satın alabilirsiniz.

Samsung DW60M6072FW Üst Çekmece Görünümü

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Ön Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   7 Programlı
Kapasite:   14 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Çekmeceli
Su Tüketimi:   10.5 lt
Ses Seviyesi:   44 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Dokunmatik:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Kısa Program Süresi:   60 dk
Ekonomik Program Süresi:   225 dk
Güç:   1800 W
Yıllık Su Tüketimi:   2940 lt

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün boyutuGerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengiBeyaz
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipidüğmeler
 • Ekran türüLED
 • Performans
 • Yer adedi14 yerler
 • Gürültü seviyesi44 dB
 • Yıkama programı sayısı7
 • Kurutma sınıfıA
 • Döngü zamanı225 dakika
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • AquaStop fonksiyonuEvet
 • Bulaşık yıkama programlarıOtomatik, Ekonomi, Yoğun, Yıkama öncesi, Hızlı
 • Yarı yükEvet
 • Ergonomi
 • Çocuk kilidiEvet
 • Ayarlanabilir ayakEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA++
 • Çevrim başına enerji tüketimi0,93 kWh
 • Döngü başına su tüketimi10,5 l
 • Yıllık enerji tüketimi266 kWh
 • Yıllık su tüketimi2940 l
 • Bağlı yükleme1800 W
 • Dolaşım motoru gücü98 W
 • Boşaltma pompası gücü30 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,45 W
 • AC girdi voltajı220 - 240 V
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik598 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik845 mm
 • Ağırlık50 kg
 • Ambalaj genişliği655 mm
 • Ambalaj derinliği645 mm
 • Ambalaj yüksekliği875 mm
 • Paket ağırlığı57 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5050BB/TR A+ 5 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiSiemens SN23IW60MT Wi-Fi 6 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FW A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi
 Samsung DW60M6072FW/TR 7 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5050BB/TR A+ 5 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiSiemens SN23IW60MT Wi-Fi 6 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FW A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat 10.299,00 TL
13 satıcı
8.599,00 TL
27 satıcı
11.359,32 TL
13 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-5. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi8. Popüler Siemens Bulaşık Makinesi-
Ortalama Puan---1 yorum
Wi-FiYokYokVarYok
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Hızlı YıkamaVarVarVarYok
Ön YıkamaVarYokVarYok
Kendini TemizlemeYokYokVarYok
Kullanım TürüSoloAnkastreSoloSolo
Program Sayısı7 Programlı5 Programlı6 Programlı5 Programlı
Kapasite14 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik13 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiÇekmeceliSepetli--
Su Tüketimi10.5 lt12 lt9.5 lt-
Ses Seviyesi44 dB48 dB50 dB48 dB
Yıllık Enerji Tüketimi-294 kWh--
Genişlik59.8 cm59.8 cm60 cm59.6 cm
Derinlik60 cm55 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm81.5 cm84.5 cm84.5 cm
Enerji SınıfıEA+EA+
RenkBeyaz-BeyazBeyaz
Ağırlık--49.7 kg-
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVar-
DokunmatikVarVarVar-
Ekonomik ProgramVarVarVar-
Ekonomik Program Süresi225 dk199 dk250 dk-
Güç1800 W1800 W2400 W-
Kablo Uzunluğu--175 cm-
Kalan Süre GöstergesiVarVarVar-
Kısa ProgramVarVar--
Kısa Program Süresi60 dk60 dk--
Parlatıcı GöstergesiVarVarVar-
Tuz GöstergesiVarVar--
Yarım Yük YıkamaVarVarVar-
Yıllık Su Tüketimi2940 lt3360 lt--
Zaman ErtelemeVarVarVar-