Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Siemens

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

(2 yorum)

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.558,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:32StoktaSatıcı: Kurnazlarmagazacilik.com 1 Yorum
Yorumları oku

Siemens Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Siemens Home8.250 TL

Tüm fiyatlar (5)

En Popüler Siemens Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Siemens SN234I00DT, Siemens IQ300 SN234I00DT

Beyaz eşya sektörünün en yenilikçi teknoloji markalarından biri olan Siemens SN234I00DT üstün özellikleriyle beğeni toplar. Siemens SN234I00DT model bulaşık makinesi düşük gürültü seviyesi, otomatik programlar ve benzersiz esnek raf tasarımları ile mutfağınıza işlevsellik katar.

Yeni nesil teknoloji ile donatılan SN234I00DT, tüm bulaşıklarınızı derinlemesine temizler. Yenilikçi iQdrive motoruyla hangi programı kullanırsanız kullanın, optimum yıkama kurutma performansının yanı sıra kısa döngü süreleri elde etmenize yardımcı olur.

Tüm bunları yaparken motor sessiz ve uzun süreli kullanım sunar. Siz de mutfağınızda Siemens SN234I00DT A+ 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi modeline yer açarak, bulaşıklarınızı güvenilir bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Siemens SN234I00DT

Siemens SN234I00DT ile 4 Farklı Yıkama Programı

Siemens SN234I00DT bulaşık makinesi farklı yıkama ihtiyaçları için Eko 50 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C ve Yoğun 70 °C yıkama olmak üzere 4 farklı program sunar. Bunlar zaman tasarrufu ile çeşitli ihtiyaçlar için program seçiminizi daha da özelleştirmenize olanak tanır.

Bulaşıklarınızın hızlı bir şekilde yıkanması gerektiği durumlarda 65 °C ve 45 °C olmak üzere iki farklı sıcaklık seçeneği ile yıkama yapabilirsiniz. Yıkanacak az miktarda bulaşık olduğunda ise yarım yük sensörü devreye girer. Yoğun yıkama programı ise bulaşıkları durulama sırasında 10 dakika 70 °C ısıda kalarak derinlemesine temizler.

Bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak bebekler için biberon, emzik gibi aksesuarlarda hijyen sağlar. Bu sayede küçük çocuklu veya alerjisi olan haneler için önemli hale gelir. Siemens SN234I00DT makinesinin kalan zaman, parlatıcı ve tuz için LED göstergesi ile pratik kullanıma ulaşmanız mümkün. Söz konusu ürün, ergonomik tasarımlı kontrol paneli ile modern yaşam için esnek bir yıkama çözümü sağlar.

Siemens SN234I00DT İç

Yük Sensörü Özelliğiyle Siemens SN234I00DT

Siemens SN234I00DT IQ300 farklı program seçeneklerine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda birçok özellik sunar. Gümüş rengi ile mutfağınıza şıklık katarken 12 kişilik yer kapasitesi geniş ailelerin hayatını kolaylaştırır. Böylece tüm kirli tabak, çatal, bıçak takımını sığdırabilirsiniz.

Rackmatic sepetleri ile tüm dahili aksesuarları, büyük tabak ve kadehlerin verimli bir şekilde yıkamasını mümkün kılar. Sepetin üst kısımda yer alan özel ekipmanları sayesinde yükseklik üç aşamada kolayca ayarlanabilir. Söz konusu özellik, büyük tencere veya tabaklara yer açarken bulaşıkları yerleştirmeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır.

Geniş bir yerleştirme kapasitesinin yanı sıra esnek tasarım ile yüksek performanslı işlevselliğe sahip Siemens SN234I00DT A+ 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi, rahatlık ve kalitenin birleşimi olarak öne çıkar. Sezgisel bir "dosageAssist" sistemi ile donatılan Siemens SN234I00DT, püskürtme koluyla bulaşık yıkama tabletini makinenin her yerine eşit olarak dağıtarak tam olarak çözülmesini sağlar.

SN234I00DT tüm bu özellikleri ile her seferinde kapsamlı ve verimli bir yıkamayı garanti eder. Ayrıca daha fazla esneklik sağlayan bazı ek ayarlar da bulunur. Yıkanacak bulaşık az olduğunda yarım yük işlevini seçebilirsiniz.

Yük Sensörü teknolojisini kullanan Siemens SN234I00DT IQ300 A+ 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi, boyutu ne olursa olsun her yük için doğru miktarda su kullanılmasına yardımcı olur. Bu, su ve enerji tüketimini azaltarak makinenizin dolmasına gerek kalmadan çalıştırma imkânı sunar.

Siemens IQ300 SN234I00DT Artı ve Eksi Özellikleri

Siemens SN234I00DT bulaşık makinesi yenilikçi teknoloji ile optimum yıkama sonuçları sunar. A+ enerji derecesi ile sensörler her yıkama döngüsü için gereken su miktarını optimize ederek tasarruf sağlar. Siemens SN234I00DT cam eşyalar ve porselen tabaklar gibi hassas eşyaları nazikçe temizlemek için daha düşük bir sıcaklık kullanır.

Daha düşük sıcaklık, baskılı tabakların zarar görmesini engeller. 12 kişilik yıkama kapasitesi kısa zamanda çok sayıda bulaşığın yıkanmasına imkân tanır. HydroSafe taşma önleyici koruma sistemi, besleme hortumunda veya makinedeki sızıntıdan kaynaklanan her türlü su hasarını önler.

Yüksek performanslı fırçasız motordan, yıkama ve tahliye pompalarından oluşan iQdrive motor, düşük enerji tüketimi ile sessiz çalışma sağlar. Ayrıca sürtünme ısısından kaynaklanan enerji kaybını ve arızaları ortadan kaldırarak enerji tasarrufu faydaları da sunar. Çocuk güvenlik kapı kilidi yıkama döngüsü sırasında çocukların erişimini önler.

Böylece istenmeyen kazaların önüne geçilmesine yardımcı olarak güvenli kullanım sağlar. Siemens SN234I00DT makinenin sunduğu bir çok avantajın yanında bazı dezavantajları da bulunur. Cihazda suyun bulanıklığı ile sertliğini ölçmeye yarayan aqua sensör sistemi yer almaz. Ayrıca bulaşıkların daha hızlı ve verimli şekilde kurumasını sağlayan Zeolith teknolojisi de bulunmaz.

Siemens SN234I00DT Kontrol Paneli

Siemens SN234I00DT ile SN235W00JT Arasındaki Farklar

Siemens SN234I00DT IQ300 bulaşık makinesi SN235W00JT modelinden Rackmatik sepetler ile ayrılır. SN234I00DT modelinde 4 program yer alırken SN235W00JT’de 3 farklı program sayısı bulunur. Ayrıca SN234I00DT bulaşık makinesinde hijyenEkstra fonksiyonu bulunurken SN235W00JT modelinde sadece yarım yük özelliği bulunur.

SN234I00DT IQ300 makinesinde bulunan Anti Fingerprint özelliği ise rahatsız edici parmak izlerini engelleyerek konforlu kullanım sağlar. Siemens SN234I00DT kullanıcı yorumları gerçek kullanıcıların paylaştığı deneyimler ile ürün hakkında detaylı bilgi verir. SN234I00DT modelindeki bir diğer önemli özellik ise cam bulaşıkları korumayı içeren glasscare sistemi olarak öne çıkar. Böylece hassas yıkama gerektiren bardak ve tabak takımlarını güvenle yıkayabilirsiniz.

Siemens SN234I00DT Bulaşık Makinesi Kullanmanın Avantajları

Siemens IQ300 SN234I00DT bulaşık makinesi birden fazla özelliği ile ek avantajlar da sunar.

 • Su Kaynağını Korur: Bulaşık makinesi, bulaşıkları ve mutfak eşyalarını yıkamak için elle yıkamaya kıyasla daha az su kullanır.
 • Elektrik Tasarrufu: İşlem yaparken daha az enerji tüketerek zaman kaybetmeden rahatça çalışır.
 • Tasarruf: Siemens SN234I00DT IQ300 A+ bulaşık makinesi daha az enerji ve daha az su kaynağı kullanarak çalıştığı için doğrudan kullanıcının paradan tasarruf etmesini sağlar.
 • Zamandan tasarruf sağlar ve iş yükünü azaltır: Zahmetli bulaşık yıkama işini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda çok kısa bir süre içinde yıkayarak zamandan tasarruf sağlar.
 • Ekstra Hijyen Ayarı: Siemens SN234I00DT, bulaşıkları temiz ve mikropsuz hale getirmek için geliştirilmiş temizlik fonksiyonları sunar.

Siemens SN234I00DT bulaşık makinesi, teknik olarak birden fazla fonksiyona yer verir. Bu nedenle mutfaktaki en kullanışlı ve güvenli cihazlardan biridir. SN234I00DT en ucuz fiyat seçenekleri için dönemsel kampanyaları takip ederek satın alabilirsiniz.

Siemens SN234I00DT Tasarım Özellikleri ve Fiyatları

Siemens SN234I00DT A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi inox rengi ve geniş kapasitesi ile birlikte mutfağın gösterişini artırır. Söz konusu ürün, uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra 60 cm yüksekliği ve 84,5x60x60 cm ebatları ile hem cebinize hem de mutfağınıza katkı sağlar.

İç kısımda kullanılan paslanmaz çelik taban, uzun ömürlü bir kullanım sunar ve uzun vadede ekonomik olarak katkı sunar. Tasarımı ile mutfağa şık bir dokunuş yapan Siemens SN234I00DT fiyat konusunda da ulaşılabilir seçeneklere sahiptir.

Siemens SN234I00DT IQ300 4 programlı bulaşık makinesi inox yorum ve incelemeleri, cihazla ilgili sorularınızı yanıtlamaya yardımcı olurken detaylı olarak bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olur. Temizlikte sağladığı üstün performans ve kaliteli yapısı ile birçok kişinin tercihleri arasında yer alır.

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   59.5 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Bardak Koruma Sistemi:
Ekonomik Program:
Kalan Süre Göstergesi:
Kısa Program:
Parlatıcı Göstergesi:
Taşma Emniyeti:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Zaman Erteleme:
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Ağırlık:   44.5 kg

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün boyutuGerçek boyut (60 cm)
 • Kapı rengiGümüş
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol paneli rengiGümüş
 • Kontrol tipidüğmeler
 • Ekran türüLED
 • Dahili su yumuşatıcıEvet
 • Kablo uzunluğu1,75 m
 • Giriş hortumu uzunluğu1,5 m
 • Çıkış hortumu uzunluğu1,9 m
 • Performans
 • Yer adedi12 yerler
 • Gürültü seviyesi52 dB
 • Yıkama programı sayısı4
 • Kurutma sınıfıA
 • Isı maksimum)70 °C
 • Döngü zamanı210 dakika
 • Performans
 • Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
 • Yarı yükEvet
 • Sıcaklık ayarı sayısı4
 • Otomatik güç kapalıEvet
 • Yük sensörüEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Çevrim başına enerji tüketimi1,02 kWh
 • Döngü başına su tüketimi12 l
 • Yıllık enerji tüketimi290 kWh
 • Yıllık su tüketimi3360 l
 • Bağlı yükleme2400 W
 • Güç tüketimi, kapalı0,1 W
 • Akım10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik600 mm
 • Derinlik600 mm
 • Yükseklik845 mm
 • Ağırlık43,2 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Özgür K.292 yorum
  1960 beğeni
  Özgür K.5 Eylül 2020
  Su hasarına karşı koruyan sistemi ve cam koruma teknolojisi güven veriyor. Antibakteriyel bulaşık yıkamayı sağlayan fonksiyonu dikkat çekiyor. Sessiz çalışması sayesinde akşamları da çalıştırılabilir. Üst sepetin yüksekliği üç kademede ayarlanabiliyor. Paslanmaz çeliğin üzerinde parmak izi olmamasını sağlayan bir teknoloji kullanılmış. Tablet deterjanın eşit dağılmasını sağlam bir sistem de bulunuyor. Hızlı yıkama programı olması da dikkate değer.
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • TB1 yorum
  24 beğeni
  Talha B.24 Aralık 2020
  arkadaşlar siemens 4 programlı bulaşık makinasını kesinlikle tercih etmeyiniz kapakları bildiğiniz teneke tangır tungur ben aldım alırkne 5 programlılarla hiçbir farkının olmadığını söylediler sonrasında gidip bayide incelediğimde 5 programlılarda o sıkıntı yok ama 4 programlılarının kapağı bildiğiniz teneke ve halen kullanmadan markaya zaten allah muhafaza sahip çıkan yok alırken bizim anlamamız lazımmış yoksa değişim olmuyormuş isteyen olursa ben satarım sıfır makina 2000 tl ye veririm hiç kullanmadım attım kenara duruyor
Tüm Yorumlar
 • TB1 yorum
  24 beğeni
  Talha B.24 Aralık 2020
  arkadaşlar siemens 4 programlı bulaşık makinasını kesinlikle tercih etmeyiniz kapakları bildiğiniz teneke tangır tungur ben aldım alırkne 5 programlılarla hiçbir farkının olmadığını söylediler sonrasında gidip bayide incelediğimde 5 programlılarda o sıkıntı yok ama 4 programlılarının kapağı bildiğiniz teneke ve halen kullanmadan markaya zaten allah muhafaza sahip çıkan yok alırken bizim anlamamız lazımmış yoksa değişim olmuyormuş isteyen olursa ben satarım sıfır makina 2000 tl ye veririm hiç kullanmadım attım kenara duruyor
 • Özgür K.292 yorum
  1960 beğeni
  Özgür K.5 Eylül 2020
  Su hasarına karşı koruyan sistemi ve cam koruma teknolojisi güven veriyor. Antibakteriyel bulaşık yıkamayı sağlayan fonksiyonu dikkat çekiyor. Sessiz çalışması sayesinde akşamları da çalıştırılabilir. Üst sepetin yüksekliği üç kademede ayarlanabiliyor. Paslanmaz çeliğin üzerinde parmak izi olmamasını sağlayan bir teknoloji kullanılmış. Tablet deterjanın eşit dağılmasını sağlam bir sistem de bulunuyor. Hızlı yıkama programı olması da dikkate değer.
  • Alışverişçi resmi

Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSiemens SN24D830TR A+ 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Siemens SN234I00DT 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DI00T 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiSiemens SN24D830TR A+ 4 Programlı Inox Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat8.558,00 TL
6 satıcı
9.060,10 TL
3 satıcı
Fiyat Yok8.661,51 TL
4 satıcı
Popülerlik4. Popüler Siemens Bulaşık Makinesi7. Popüler Bosch Bulaşık Makinesi-8. Popüler Bosch Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan2 yorum4 yorum4 yorum
Wi-FiYokYok-Yok
Çocuk KilidiVarVar-Var
Hızlı YıkamaVarVar-Var
Ön YıkamaYokYok-Yok
Kendini TemizlemeYokYok-Yok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik-12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijital-Dijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetli-Sepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt-12 lt
Ses Seviyesi52 dB52 dB-52 dB
Genişlik59.8 cm60 cm-60 cm
Derinlik59.5 cm60 cm-60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm-84.5 cm
RenkInoxInoxInoxBeyaz
Ağırlık44.5 kg44.1 kg-43.1 kg
Ayarlanabilir Üst SepetVarVar-Var
Bardak Koruma SistemiVarVar-Var
Ekonomik ProgramVarVar-Var
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk-210 dk
Enerji SınıfıFFA+F
Güç2100 W2400 W-2400 W
Kablo Uzunluğu-175 cm-175 cm
Kalan Süre GöstergesiVarVar-Var
Kısa ProgramVarVar-Var
Kısa Program Süresi-60 dk-60 dk
Parlatıcı GöstergesiVarVar-Var
Taşma EmniyetiVarVar-Var
Tuz GöstergesiVarVar-Var
Yarım Yük YıkamaVarVar-Var
Yıllık Su Tüketimi3360 lt---
Zaman ErtelemeVar---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı