Siemens

Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi

(1 yorum)
Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 12 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Siemens Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Siemens SN234W00DT, maksimum kaliteli tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Teknik özellikleri ve güçlü motorunun sağladığı üstün performans ile tüm dikkatleri üzerinde toplar.

Üründeki yıkama programı çeşitliliği, bulaşıklarınızın yoğunluğuna, aynı zamanda kirlilik seviyesine uygun koşullarda temizlenmelerine yardımcı olur. Bunun dışında SN234W00DT, iç hacim açısından da geniş olduğu için kullanıcılara konforlu bir alan sunar.

Siemens SN234W00DT A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi beyaz bardak, kupa, tabak gibi küçük ve fazla yer kaplamayan ürünlerin yanı sıra kadeh, tencere, borcam, tepsi gibi daha geniş ve yüksek ürünleri de oldukça rahat bir şekilde yerleştirebilmenize yardımcı olur.

Siemens SN234W00DT özellikleri arasında en dikkat çekici noktalardan biri de ergonomik tasarımlı kapağıdır. Kolaylıkla açıp kapayabileceğiniz bu kapağın üst kısmında bulunan ekran sayesinde dilediğiniz programları seçebilir, ihtiyacınız olan ayarlamaları yapabilirsiniz.

Siemens SN234W00DT bulaşık makinesi, yıkama esnasında suyun makinenin her yerine eşit bir biçimde dağılmasını sağlar. Böylelikle her bir ürünün kusursuz bir şekilde yıkanmasına ve kirlerden arınmasına destek olur.

Ultra hijyenik sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca bununla birlikte su lekesi gibi izlerin ya da çiziklerin oluşmasının da maksimum seviyede önüne geçer.

Böylece mutfak eşyalarınız yıpranmaz. Siz de Siemens’in bu ürünü ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yorumlarını inceleyebilir, sonrasında buna uygun olarak kararınızı verebilirsiniz.

Siemens SN234W00DT Çapraz Görünüm

Siemens SN234W00DT Teknik Özellikler

Siemens SN234W00DT A+ 4 programlı bulaşık makinesi, teknik özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Böylece kullanıcıların da favori ürünleri arasında yerini alır. Cihazın teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • SN234W00DT Siemens bulaşık makinesi modeli, geniş iç yapısı ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. İki katlı tasarımı sayesinde pek çok bulaşığınızı rahatlıkla yerleştirebilmenize ve sığdırabilmenize imkan sunar ve düzenli bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur.
  • Siemens SN234W00DT A 4 programlı bulaşık makinesi, bulaşıklarınızın miktarına ve aynı zamanda da kirlilik seviyelerine göre ideal yıkama koşullarını sağlar. Böylece kusursuz sonuçlar ortaya çıkar.
  • Siemens SN234W00DT A+ 4 programlı 12 kişilik bulaşık makinesi modelinin ön kısmında bir ekran bulunur. Bu ekran sayesinde yıkama programlarının sürelerine dair bilgileri görebilirsiniz. Aynı şekilde yıkama sırasında bitmesine kaç dakika kaldığını da öğrenebilirsiniz.
  • IQ300 Solo bulaşık makinesi 60 cm beyaz SN234W00DT, bulaşıklarınızın kirlilik derecesine göre su kullanır. Kusursuz bir biçimde kirlerden ve yağlardan arınmalarına destek sağlarken aynı zamanda gereksiz su tüketimi de yapmaz.
Siemens SN234W00DT İç Görünüm

Siemens SN234W00DT Muadillerinden Ayıran Özellikler

Siemens SN234W00DT IQ300 4 programlı bulaşık makinesi beyaz rengi ile pek çok mutfak dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar. Bunun dışında ürünün sahip olduğu bazı detaylar, benzerlerinden ayrılmasına, dolayısıyla da kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen bir ürün haline gelmesine yardımcı olur.

Bu özelliklerden biri Rack Matic desteğine sahip olmasıdır. Ürünün üst sepetinin üstünde yer alan ekipmana basarak yüksekliğini 3 farklı kademede ayarlayabilmeniz mümkün hale gelir.

Bu işlemi yalnızca boşken değil aynı zamanda bulaşıkları yerleştirdikten sonra da yapabilirsiniz. Böylelikle yüksek bulaşıklarınızı oldukça rahat bir şekilde yerleştirebilir ve alanınızı isteklerinize, ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Cihazın dikkat çeken bir diğer özelliği de hijyen ekstra opsiyonu sahip olmasıdır. Bu opsiyon, son durulama işlemi esnasında neredeyse 10 dakika boyunca ısı 70 derecede tutulur. Dolayısıyla bakteriler de en zorlu yağ lekeleri de dakikalar içerisinde yok olur.

Ultra hijyenik sonuçlar ortaya koyar. Ürünün tercih edilme sebepleri arasında bir de Dosage Assist teknolojisine rastlanır. Bu teknoloji sayesinde tablet deterjan, yerleştirildiği gözün içerisinde tam olarak çözülür ve yıkama süresince makinenin her yerindeki bulaşıklara eşit bir biçimde yayılır. Dolayısıyla tabletin de suyun da maksimum verim ile kullanılmasına destek sağlar, etkili bir yıkama performansı ortaya koyar.

Siemens SN234W00DT Panel Görünüm

Siemens SN234W00DT Artı ve Eksi Yönleri

Görüntüsü ile mutfağınıza şıklık ve estetik sunan, aynı zamanda üstün performansı, güçlü donanımı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan Siemens SN234W00DT bulaşık makinesi modeli, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönler ile dikkat çeker:

  • Ürünün sahip olduğu yenilikçi teknolojinin haricinde uzun ömürlü bir kullanım da ön plana çıkar. İçerisinde bulunan küvetler, yüksek kaliteye sahip malzemelerden üretildiği için kolay kolay paslanmaz. Bu nedenle senelerce görünümünü, performansını korumaya devam eder.
  • Siemens markasına ait olan cihazın motorunda IQ Drive desteği olduğu görülür. Motorun maksimum güç ile çalışmasına ve performansının artmasına yardımcı olur. Enerji ve su tüketimini minimum seviyede tutmasına ve sessiz bir şekilde çalışmasına olanak sağlar.
  • Makinede eko, hızlı, yoğun program alternatifleri yer alır. Dolayısıyla ihtiyacınıza ve vaktinize uygun programı seçme imkanı sunar. Tüm programlar maksimum hijyen sağlar ancak burada belirleyici nokta bulaşıklarınızın miktarı ile üzerlerinde bulunan lekelerin yoğunluğudur.
  • Siemens SN234W00DT modelinde Open Assist ve Aqua Sensor desteklerinin yer almıyor olması eksi yönleri arasındadır.

Siz de Siemens SN234W00DT yorumlar kısmı sayesinde ürünün bütün artı ve eksi yönlerine göz atabilirsiniz. Böylelikle seçiminizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Siemens SN234W00DT ile Siemens SN213A00DT ile Arasındaki Farklar

Siemens’in beğeniyle kullanılan bu ürünü ile bir önceki modeli olan Siemens SN213A00DT dizaynları, sahip oldukları teknik özellikler ve gösterdikleri performans açısından genel olarak benzerlik gösterirler.

Ancak yine de buna rağmen aralarında bazı farklılıklar olduğu da dikkat çeker. Örneğin SN234W00DT modelinde Rack Matic özelliği yer alırken SN213A00DT bulaşık makinesi modelinde bu özelliğe rastlanmaz.

Bunun haricinde SN234W00DT bulaşık makinesinde çocuklar için elektronik kilit paneli mevcut olmasına rağmen SN234W00DT’de herhangi bir kilit yer almaz.

Siemens SN234W00DT Sepet Görünüm

Avantajlı Siemens SN234W00DT Fiyat Seçenekleri

Bir bulaşık makinesinden beklenen hemen hemen tüm özelliklere sahip olan Siemens SN234W00DT, bulaşıkların etkili bir biçimde yıkanmasına destek olurken aynı zamanda üstün bir kurutma performansı da ortaya koyar.

Bardakları, tabakları, tencereleri ve daha pek çok ürünü kusursuz bir şekilde kurutarak ıslak ya da nemli kalmalarının önüne geçer. Bununla birlikte çatalların, kaşıkların, bardakların üzerlerinde su lekesi oluşmasını da engeller.

Ayrıca cihazın üretimi esnasında sağlam, aynı zamanda maksimum kaliteye sahip olan malzemelerin tercih edilmesine özen gösterilir. Bu nedenle ürün, dayanıklılığı ile de ön plana çıkar.

Siemens SN234W00DT A 4 programlı bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde de ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların memnun kaldığını görmek mümkündür.

Bu yorumlarda gerçek kullanıcı deneyimleri yer aldığı için yeni bir bulaşık makinesi arayan herkes için büyük bir kolaylık sağlar. Zira karar verme aşamasında cihazın hem olumlu hem de olumsuz yanlarını, kullanımına dair detaylarını öğrenmeye imkan sunar.

SN234W00DT fiyat olarak da uygundur. Kullanıcıların hemen hemen çoğunun bütçesine hitap eder. Eğer siz de yeni bir bulaşık makinesi satın almayı düşünüyorsanız, Siemens SN234W00DT bulaşık makinesi yorumları ile fikir edinebilir, kararınızı verebilirsiniz.

Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   12 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   52 dB
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   60 cm
Yükseklik:   84.5 cm
Kalan Süre Göstergesi:
Parlatıcı Göstergesi:
Bardak Koruma Sistemi:
Taşma Emniyeti:
Zaman Erteleme:
Ayarlanabilir Üst Sepet:
Tuz Göstergesi:
Yarım Yük Yıkama:
Ekonomik Program:
Kısa Program:
Ekonomik Program Süresi:   210 dk
Güç:   2100 W
Yıllık Su Tüketimi:   3360 lt
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Ortalama Puan
4.86 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Siemens SN234W00DT 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch SMS44DW00T 4 Programlı Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi
FiyatFiyat YokFiyat Yok 8.854,00 TL
27 satıcı
12.855,00 TL
1 satıcı
Popülerlik--4. Popüler Samsung Bulaşık Makinesi-
Ortalama Puan1 yorum3 yorum2 yorum1 yorum
Çocuk KilidiVarVarVar-
Hızlı YıkamaVarVar-Var
Ön Yıkama--Var-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite12 Kişilik12 Kişilik13 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt12 lt12 lt12 lt
Ses Seviyesi52 dB52 dB52 dB54 dB
Genişlik60 cm60 cm59.8 cm60 cm
Derinlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Yükseklik84.5 cm84.5 cm84.5 cm84.5 cm
Dokunmatik--Var-
Kalan Süre GöstergesiVarVar-Var
Parlatıcı GöstergesiVarVar-Var
Bardak Koruma SistemiVarVar-Var
Taşma EmniyetiVarVarVarVar
Zaman ErtelemeVar-VarVar
Ayarlanabilir Üst SepetVarVarVarVar
Tuz GöstergesiVarVar-Var
Yarım Yük YıkamaVarVarVarVar
Ekonomik ProgramVarVar-Var
Kısa ProgramVarVar-Var
Kısa Program Süresi-60 dk60 dk29 dk
Ekonomik Program Süresi210 dk210 dk-210 dk
Güç2100 W2400 W1800 W2400 W
Yıllık Su Tüketimi3360 lt-3360 lt3360 lt
Ağırlık-43.1 kg44.5 kg43.4 kg
Kablo Uzunluğu-175 cm-175 cm
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı