Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Vestel

Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi

(2 yorum)
Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.762,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitFiyatta gecikme olabilir

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 4 adetYarın kargodaSatıcı: N11/gizemdtm-vestelyob

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Hızlı Yıkama, Solo, 4 Programlı, 13 Kişilik, Dijital, Sepetli, Su Tüketimi: 12 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Vestel Bulaşık Makineleri
Benzer Ürünler

Vestel BM 4201 Bulaşık Makinesi

Vestel, 1984 yılında başlayan üretim serüvenine günümüzde Avrupa’da çok geniş bir ihracat ağıyla devam etmektedir. Markanın ürettiği kaliteli elektronik cihazlar tüm dünyada tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştırır. Vestel BM 4201 bulaşık makinesi işlevsel tasarımıyla mutfağınızın vazgeçilmezlerinden biri olur. Son derece kullanışlı teknik donanımla güçlendirilmiş Vestel BM 4201 4 programlı bulaşık makinesi, 12 litrelik geniş iç hacmi sayesinde 13 kişilik kapasiteyle çalışır.

Yoğun, hızlı, eko ve süper programlarının mevcut olması farklı yıkama seçeneklerinden birini tercih etmeniz için size imkân sunar. Paslanmaz çelikle tasarlanan Vestel BM 4201 A++ bulaşık makinesi uzun süreli bir kullanım avantajı sağlar. Süper 50 dakika programı standart programları kullanmaya vakit bulamadığınız zamanlarda imdadınıza yetişir. Sadece 50 dakikada tüm bulaşıkları tertemiz yapabilen Süper 50 dakika programı, markanın ileri teknolojileriyle sunulur.

Vestel BM 4201 bulaşık makinesinin kullanım pratikliği tüketicilere büyük kolaylık sağlar. Yıkama sırasında çocukların kontrollerle oynaması ihtimaline karşın çocuk kilidi özelliği güvenli kullanım imkânı yaratır. Ayrıca hızlı yıkama seçeneğine sahiptir ve 30 dakikada 40 derece sıcaklıkla bulaşıkları yıkar, durular ve kurutur.

Farklı programlar arasından size en uygun şekilde seçebileceğiniz yıkama tipiyle bulaşıklar kısa zamanda kullanıma hazır olur. Kullanıcıların yaptığı Vestel BM 4201 yorumlar ve görüşlerinde ürünün programlarının işlevselliği özellikle vurgulanır. Farklı cihazlar arasından Vestel BM 4201 en ucuz fiyat seçeneklerini inceleyerek size hitap eden bir modeli tercih edebilirsiniz.

Vestel BM 4201 Genel

Vestel BM 4201 Bulaşık Makinesi ile Sessiz Temizlik

Geliştirilen yenilikçi teknolojilerle güçlendirilmiş BM 4201 X Vestel, son derece sessiz çalışır ve mutfakta huzurlu bir ortam yaratır. Enerji tasarrufu sağlayan Vestel BM 4201 X, elektrik faturalarınızı düşürür. Cihazı yakından tanıyan tüketicilerin yaptığı Vestel BM 4201 X yorumlar ve analizlerindeki ortak nokta son derece hijyenik bir temizlik yapmasıdır. Vaktiniz olduğu bir zamanda yoğun 70 derece programını kullanarak kirlenmiş ve yağlanmış bulaşıklarınızı tertemiz yapan Vestel BM 4201 X 4 programlı bulaşık makinesi eko, hızlı, süper programlarıyla da kullanıcı dostu özellik gösterir.

Vestel BM 4201 fiyat seçenekleri ile bütçe dostu bir ürün olarak satışa sunulur ve sepetleriyle ergonomik bir kullanım imkânı verir. Kurulumu da oldukça pratiktir ve evinizde fazla alan kaplamayarak size yer açar. Elektrik ve su tüketimini en aza indiren üründen en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Cihazın tasarruf sağlaması bütçe dostu kullanımının yanı sıra doğaya da saygılı özellik gösterir ve duyarlı tüketiciler tarafından beğeni toplar.

Üstelik Vestel BM 4201 A++ 4 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi modelini tam kapasiteyle kullanmak zorunda da kalmazsınız. Sahip olduğu yarım yük fonksiyonu ve özel teknolojiyle geliştirilmiş sensörü, bulaşıklar az miktarda olduğu zaman daha düşük miktarda enerji tüketimine imkân tanır. Tüketicilerin yaptığı Vestel BM 4201 X bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde kullanıcıların cihazdan son derece memnun kaldığını görebilirsiniz.

Vestel BM 4201 Bulaşık Makinesinin Camları Koruyan Teknolojisi

BM 4201 bulaşık makinesi modeli mutfağınızda kullandığınız camların makinede buğulanması ve çizilmesi problemine karşı çözüm üretir. Bu sayede cam ürünleriniz koruma altına alınır. Program kurulumunu yaparken suyun sertliğine göre dilediğiniz ayar ile cam koruma teknolojisi devreye girerek her yıkamanın ardından ürünlerin ilk günkü gibi parlaklığını korumasını sağlar.

Bulaşıkları makineye dizerken tüketiciler problemlerle karşılaşabilir. Her gün farklı miktarlarda bulaşık çıkması sorununa karşılık kullanıcı dostu bir özellik sunar. Üç kademeli sepet ayarlama özelliği ile yükseklik ayarı yaparak bulaşıkların farklı şekillerde konumlandırılması mümkün olur. Cihazın sahip olduğu bu özellik sayesinde alt sepette büyük tabaklara, tencerelere, üst sepette ise uzun bardaklara yer kalır.

Ayrıca Vestel BM 4201 beyaz bulaşık makinesinin zaman erteleme fonksiyonu ile gün içinde belirlediğiniz saatlerde bulaşıkları yıkayabilirsiniz. 3-6-9 saat aralıklarında erteleme imkânı tanıyan cihaz ile program seçiminin ardından arzu ettiğiniz bir saate göre ayarlama yapabilirsiniz.

Ayrıca, tablet opsiyonunun yanı sıra tuz göstergesi de bulunur. Yıkama adımlarını gösteren teknolojisiyle modelin yıkama bitti ve parlatıcı göstergesi kullanıcılara kolaylık sağlar. Üstelik siz tüm bu özellikleri kullanırken enerji tasarrufu sağlayan Vestel BM 4201 Inox modeli, elektrikle su faturalarını düşürerek bütçenize yardımcı olur.

Vestel BM 4201 Bulaşık Makinesinin Tasarım Detayları

Cihaz inox rengiyle mutfağınıza modern bir hava getirir. Son derece şık tasarımlı BM-4201 ile mutfağı görsel açıdan zenginleştirebilirsiniz. 85 cm x 59.8 cm x 59.8 cm boyutlarıyla fazla alan kaplamayan modelin oldukça ideal boyutu mutfakta size yer açarak ergonomik bir kullanım vadeder. 12 litre su kapasiteli BM 4201’in alt sepetinde 4 adet katlanabilir tel bulunur. Üstelik ürünün fincan raf sayısı da ayarlanabilir. Çatal kaşık sepeti sabit bir şekilde makine içinde yer alır.

Üst sepette ise 2 adet katlanabilir tel bulunur. Ayrıca ilave olarak 2 adet fincan rafı size yer açar. Modelin son derece güçlü motoru da dayanıklı özelliklere sahiptir ve uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunarak mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırır. Bulaşıklarınızı ilk günkü parlaklığını koruyarak yıkayan cihaz mutfaktaki standartlarınızı yükseltir. Bulaşıklarınızı daha iyi şekilde yıkaması için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Vestel cihazı ile tabak, bardak ve cam ürünlerin hasar görmesi de engellenir.

Cihaz tablet kullanımına da uygun şekilde tasarlandığı için son derece verimli olarak kullanılabilir. Farklı boyutlara sahip tabakları, çatalları ve cam ürünleri yıkamak için size verimli bir kullanım imkanı sunar. Vestel BM 4201 X A++ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi Inox modeli özetle, yüksek performans sağlayan markanın geliştirdiği üstün teknik özelliklerle öne çıkar.

Vestel BM 4201 İle BM 3111 Arasındaki Farklar

BM 4201 modelinde BM 3111’den farklı olarak 3 kademeli sepet ayarlaması yapılabilir. Ayrıca BM 4201 modelinin 4 program fonksiyonu bulunurken BM 3111’de 3 program özelliği yer alır. Bunun yanı sıra BM 3111 bulaşık makinesi modeli, mini LED ekranıyla incelenen cihazdan daha farklı özellik taşır. Her ikisin de cam koruma teknolojisi, zaman erteleme fonksiyonu ve süper 50 dakika programı bulunur.

Vestel BM 4201 Bulaşık Makinesi En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Zamandan tasarruf etmenize yardımcı bulaşık makinesi ile verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Yoğun hayatın hızına yetişebilmenizde en büyük yardımcılarınızdan biri olacak BM 4201’e ait en ucuz fiyat seçeneklerini inceleyerek cihazlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Zaman erteleme fonksiyonuyla kullanıcılara kolaylık sağlayan Vestel BM 4201 bulaşık makinesi fiyatları uygun seçeneklerle sunulur.

Bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulan model hakkında yapılan Vestel BM 4201 bulaşık makinesi yorumları ürünü kullananların memnuniyetlerini yansıtır ve mutfakta sizlere konfor kazandırarak sunduğu avantajlarla öne çıkar. Bir makineden tüm beklentilerinizi karşılayabilecek BM 4201 ile zorlu kirler artık sorun olmaktan çıkar.

Yüksek performansıyla öne çıkan BM 4201 için farklı dönemlerde yapılan kampanya ve indirimler takip edilerek ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Yıkama, durulama ve kurutma işlemlerini ürün ile kısa sürede tamamlayabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Bulaşık makinesinin tüm özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek cihazı hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyat Analizi

Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Hızlı Yıkama:
Kullanım Türü:   Solo
Program Sayısı:   4 Programlı
Kapasite:   13 Kişilik
Kontrol Paneli:   Dijital
Çatal Kaşık Bölme Tipi:   Sepetli
Su Tüketimi:   12 lt
Ses Seviyesi:   49 dB
Yıllık Enerji Tüketimi:   261 kWh
Genişlik:   59.8 cm
Derinlik:   59.8 cm
Yükseklik:   85 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • ŞK249 yorum
  640 beğeni
  Şeyma K.9 Kasım 2020
  A++ enerji sınıfında olduğu için düşük enerji tüketiyor. Ses bakımından rahatsız etmiyor. Programları yeterli oluyor. Leke kalmadan çizmeden yıkıyor. Zaman erteleme fonksiyonu çok iyi oluyor. Programda kalan süreyi ekranından kontrol edebiliyorsunuz.
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • BF27 yorum
  159 beğeni
  Burak F.17 Haziran 2021
  kalitesiz bi marka hemen bozuluyor garantiye güvenmeyin çünkü yok kullanıcı hatası diyorlar
Tüm Yorumlar
 • BF27 yorum
  159 beğeni
  Burak F.17 Haziran 2021
  kalitesiz bi marka hemen bozuluyor garantiye güvenmeyin çünkü yok kullanıcı hatası diyorlar
 • ŞK249 yorum
  640 beğeni
  Şeyma K.9 Kasım 2020
  A++ enerji sınıfında olduğu için düşük enerji tüketiyor. Ses bakımından rahatsız etmiyor. Programları yeterli oluyor. Leke kalmadan çizmeden yıkıyor. Zaman erteleme fonksiyonu çok iyi oluyor. Programda kalan süreyi ekranından kontrol edebiliyorsunuz.
  • Alışverişçi resmi

Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık MakinesiSeg SBM 4001 A++ 4 Programlı Bulaşık MakinesiVestel BM-401 A++ 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi
 Vestel BM 4201 4 Programlı Bulaşık MakinesiSeg SBM 4001 A++ 4 Programlı Bulaşık MakinesiVestel BM-401 A++ 4 Programlı Bulaşık MakinesiProfilo BM4320EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Fiyat5.762,00 TL
2 satıcı
3.999,99 TL
4 satıcı
Fiyat Yok6.979,50 TL
4 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Bulaşık Makinesi-7. Popüler Profilo Bulaşık Makinesi
Ortalama Puan2 yorum1 yorum3 yorum3 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Çocuk KilidiVarYokVarYok
Hızlı YıkamaVarYokVarVar
Ön YıkamaYokYokYokYok
Kendini TemizlemeYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Program Sayısı4 Programlı4 Programlı4 Programlı4 Programlı
Kapasite13 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik12 Kişilik
Kontrol PaneliDijitalAnalogDijitalDijital
Çatal Kaşık Bölme TipiSepetliSepetliSepetliSepetli
Su Tüketimi12 lt-12 lt12 lt
Ses Seviyesi49 dB-52 dB54 dB
Yıllık Enerji Tüketimi261 kWh-258 kWh-
Genişlik59.8 cm60 cm59.8 cm60 cm
Derinlik59.8 cm60 cm59.8 cm60 cm
Yükseklik85 cm85 cm85 cm84.5 cm
Enerji SınıfıEA++A++F
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı