Mini Bulaşık Makinesi

Mini Bulaşık Makinesi Fiyatları

3 farklı Mini Bulaşık Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
3 Programlı4 ProgramlıA+++A++BeyazInoxAnkastreSolo12 Kişilik14 KişilikSatıcı Marka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetKullanım Türü: Mini

Markası Özellikler Kullanım Türü Mini Program Sayısı Kapasite Kontrol Paneli Çatal Kaşık Bölme Tipi Su Tüketimi Ses Seviyesi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 123 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

3 Programlı Bulaşık Makinesi4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 4 Programlı Bulaşık MakinesiBosch 3 Programlı Bulaşık MakinesiBosch 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik Mini Bulaşık MakinesiBeko 3 Programlı Bulaşık MakinesiBeko 4 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens 3 Programlı Bulaşık MakinesiSiemens 4 Programlı Bulaşık MakinesiAltus 3 Programlı Bulaşık Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makineleri

En Çok İlgi Gören Bulaşık Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Mini Bulaşık Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Mini Bulaşık Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Mini Bulaşık Makinesi:
  1. Electrolux ESF2400OS Kompakt 6 Programlı Gri Tezgah Üstü
  2. Arçelik 6060 6 Programlı Mini
  3. Electrolux ESF2400OW Kompakt 6 Programlı Tezgah Üstü

Mini Bulaşık Makinesi

Gün içerisinde yapılan yemekler ve hazırlanan sofralar sonrası, biriken tabakların toplu ve hızlı bir şekilde yıkanmasını sağlayan mini bulaşık makinesi, işlerin kısa süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olur. Misafir ağırlanan günlerde fazla sayıda kirli tabak, kaşık, çatal birikmesi yorucu olabilir. Misafirlerinize ayırdığınız vaktin kısalmaması ve hoş sohbetlerinize daha çok zaman ayırmak için tezgah üstü mini bulaşık makinesi satın alabilirsiniz. Elde yıkama sırasında yemek takımlarının kırılma riskini ortadan kaldıran ve enerji-su tasarrufu sağlayan modeller size yardımcı olur. Mini bulaşık makinesi tezgah üstü modelleri birçok avantajla size sunulur. Dar mutfaklarda fazla alan kaplamaması için tasarlanan ürünler, ortamın ferah ve geniş kalmasına etki eder. 6 adet yıkama programı arasından yıkanan ürünlerin durumuna göre seçim yapabilirsiniz.

Sessiz Çalışan Mini Bulaşık Makinesi

Kapasiteleri küçük olmasına rağmen büyük makinelerle aynı derecede yıkama sağlayan mini boy bulaşık makinesi 6 kişilik yemek takımlarını rahatlıkla içine alır. Tezgahın üstünde az yer kaplayarak mutfağın alanını daraltmaz ve lavabo giderlerine kurulumu rahatlıkla gerçekleştirilir. 55 cm genişliği ve 43.8 cm yüksekliği bulunan küçük bulaşık makinesi ölçüleri mutfakta çok fazla yer kaplamayacak şekilde tasarlanır. Çalışma fonksiyonları düğmelerle kontrol edilerek ayar yapılır. Tuz seviyesini ve durulama aşamasını belirten gösterge paneli sayesinde rahat hareket etme imkanı sunar. 60 derece sıcaklığa kadar ısınan suyla, yağlı ve çıkması güç yemek artıklarının temizliği, rahatsız edici bir ses yüksekliği olmadan kolaylıkla sağlanır. Dijital ekran göstergesi ile kolay kullanım sağlayan tezgah üstü bulaşık makinesi bitiş süresini takip etmenize yardımcı olur. Su tüketimi ve harcadığı enerji sarfiyatı en az düzeydedir. Yıllık olarak faturalar üzerinden tasarruf sağlamanıza ve ev bütçenize katkı sağlamanıza yardımcı olur. Ön yıkama programını da tercih edebileceğiniz ürün, alanı dar olan mutfaklar için oldukça kullanışlıdır. Tezgah üstü bulaşık makinesi en ucuz modelleri arasından seçim yaparken sandık tipi derin dondurucu fiyatlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Çok Yer Kaplamayan Mini Bulaşık Makinesi Özellikleri

Dışarıdaki iş yoğunluğunun artmasıyla evdeki birtakım işlerin halledilmesi zor gelebilir. Özellikle yorucu bir günün ardından mutfak işleriyle ve bulaşık yıkamayla uğraşmak yorgunluğun artmasına sebep olur. Enerji tasarrufu sağlayan mini bulaşık makineleri 6 kişilik yemek takımını rahatlıkla yıkar. İçinde bulunan sepetle kaşık, çatal ve bıçakların ayrı bölümde yıkanması ve tabakları çizmemesi sağlanır. Günlük kullanımında az miktarda harcadığı su ile bütçenize katkı sağlarken misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz küçük bulaşık makinesi modelleri beyaz ve gri renklerinde sunulur. Paslanmaz çelikten üretilen kısımları sayesinde uzun yıllar kullanılır. Ekonomi programı elektrik tüketiminde bireylerin tasarruf etmesini sağlar. Daha az sıcaklık düzeyinde çalışan program suyun ısınması için fazla enerji harcamaz. Cam ve çabuk kırılan hassas parçalar için cam programı bulunan mini bulaşık makinesi fiyat bakımından farklılık gösterir. Kirli ve beklemiş bulaşıkları yıkayabileceğiniz yoğun program imkan sunan makineler en yüksek sıcaklığını 70 ve 60 derece olmak üzere 2 seçenekte belirler. İhtiyacınız doğrultusunda set üstü bulaşık makineleri arasından seçim yapmanız ürünlerden iyi bir sonuç almanızı sağlar. Yüksek dolum kapasitesi ile en ucuz mini bulaşık makinesi, kolay taşınabilirlik özelliğine sahiptir. Tezgah üzerinde başka bir iş yapılacağı durumda makine bulunduğu yerden kaldırılarak dolap içine veya başka bir alana alınabilir. Küçük bulaşık makinesi fiyatları sağladığı özellikler bakımından değişiklik gösterir. Ürünleri ve fiyatlarını inceleyerek alandan tasarruf sağlayan modelleri seçebilirsiniz.

Farklı Ortamlara Uygun, Kullanışlı Mini Bulaşık Makinesi

Çalışma alanlarında kullanılan ofis içi mini bulaşık makinesi küçük ebatlarıyla iş yerlerinde en çok tercih edilen modellerdendir. Kirlilik durumuna göre seçim yapabilme şansını tanıyan ankastre mini bulaşık makinesi, 4 farklı sıcaklıkta yıkama imkanı sunar. Ön yıkama yaptırarak kurumuş kalıntılardan kurtulmanız konusunda size yardımcı olur ve hijyen bakımından temiz ve kurutulmuş takımlar elde edersiniz. Mini bulaşık makinesi en ucuz seçeneklerini inceleyerek fiyat ve özellik bakımından kendinize uygun modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Bakım maddeleri gözle görülmeyen bölümlere koyulduğu için içerisinde ne kadar tuz ya da parlatıcı kaldığı görülemez. Gösterge avantajı ile bu durumları anlaşılır kılan küçük bulaşık makinesi tezgah üzerine yerleştirilebileceği gibi üstüne de yerleştirilir. Diğer beyaz eşya gruplarıyla uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen ankastreler, modern ve birbirlerine benzer görünümleri ile mutfakların şık ortamlara sahip olmasına etki eder.

Mutfak Tasarımlarında Fark Yaratan Mini Bulaşık Makinesi Modelleri

Mevcut bulunan evden başka bir yaşam alanına geçildiği sırada eşyaların taşınması durumu kişileri düşündüren konulardandır. Beyaz eşyalar taşınma sırasında zarar görme ihtimali olan parçalardandır. Bulaşık makinesi mini boyutta olması sebebiyle hafiftir ve kolay taşınır. Tek bir yere sabitlenmeden kullanılan ürün, tezgah üstünde durur. Kullanım düzeninize göre özelliklerine dikkat ederek set üstü mini bulaşık makinesi almanız, üründen memnun kalmanıza ve güvenle kullanmanıza etki eder. Yerleştirilecek alanın önceden ölçülerinin alınması ve model seçimi sırasında göz önünde bulundurulması mutfakta sağlanan simetrik düzenin bozulmamasını sağlar. Üst tarafı kesilerek tezgahın altına yerleştirilen tezgah altı mini bulaşık makinesi görünüm olarak güzel görüntü oluşmasını sağlar. Günlük kullanımlar için ideal olan hızlı program seçimi yüksek ısıda temizleme yapar. Raylı sistemleri, öne çekilerek ya da arkaya ittirilerek eşya yerleştirilmesini kolaylaştırır. Sade ve tek renklerden oluşturulan mini boy bulaşık makinesi farklı mutfak tasarımları ile uyum sağlayacak şekilde dizayn edilir. Modern görünümleri son teknolojilere uygun kalitede üretilen makineler, tüm zevk ve tarzlarla uyum sağlar. Yemek yapma sırasında ve sonrasında işleri kolaylaştıran set üstü bulaşık bulaşık makinesi fiyatları, yüksek ses ve düşük sesli olan ürünler arasındaki özellik farklarına göre değişkenlik gösterir. Satın alma sırasında program özelliklerine bakılması kullanım ihtiyacı bakımından önemlidir.

Mini Bulaşık Makinesi Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Evlerde kullanılan pek çok eşyanın farklı modelleri, özellikleri ve fiyatları vardır. Kullanıcılar aldıkları ürünlerin birçok özelliğinin olmasına fiyat bakımından uygun olmasına dikkat ederler. Mini tezgah üstü bulaşık makinesi, küçük ebatları sayesinde mutfakta çok kullanılmayan tezgah üstleri bölümüne yerleştirilerek o alanların değerlendirilmesini sağlar. Yerleştirme ve hızlı yıkama özellikleri bulunan mini tezgah üstü bulaşık makinesi kendinize daha çok zaman ayırmanıza etki eder. Biriktirme yapmadan günlük kullanımlara uygun olan mini modeller evlerde ve iş yerlerinde tercih edilir. Dijital ekran avantajı ile kullanıcılar ne zaman biter sorusunu düşünmeden diğer işlerine adapte olabilirler. Çeşitli ürünler arasından mini bulaşık makinesi kullananların yorumlarını inceleyerek işlerde doğru bir yardımcı alınması kullanıcılara katkı sağlar. Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçiminde bulunması, işlerini daha çok kolaylaştırmalarına ve kısa sürede bitirmelerine katkı sağlar. Mutfak dolaplarıyla uyum sağlaya ankastreler kolay bir biçimde mobilya içine yerleştirilir. Estetik bir görüntü sunan tüm mini makinelere Akakçe üzerinden ulaşarak siparişinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Tezgah üstü mini bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyerek kararınızı verebilir, bu sırada rahat kullanımlı su sebili modellerine de göz atabilirsiniz.