Büyüteç

Büyüteç Fiyatları

3.485 farklı Büyüteç için fiyatlar listeleniyor.

Microcase Büyüteç Erciyes Büyüteç Kraf Büyüteç Class Büyüteç Nikula Büyüteç Steweld Büyüteç

Fiyatı Düşen BüyüteçlerTümü

Marka Masa TipiEl Tipi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Tipi Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Kuru BoyaMikroskopRoller ve Jel KalemMaket BıçağıBayrakKüreTuvalŞövaleFosforlu KalemMicrocase BüyüteçErciyes BüyüteçKraf Büyüteç

En Çok Karşılaştırılan Büyüteçler

En Çok İlgi Gören Büyüteçler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Büyüteç Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Büyüteç Fiyatları Hakkında

Büyüteç kategorisinde 3.485 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 607, 50 TL ile 150 TL arası 850, 150 TL ve üzeri 1.805 Büyüteç bulunuyor.

Şu anda 36 adet Büyüteç indirimi var. İndirim oranları %5 ile %75 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Büyüteç markaları, Microcase, Erciyes, Kraf, Class, Nikula ve Steweld.

Büyüteç Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Büyüteçler hangileri?

Bugün Akakçe'de 3.485 farklı model arasında

En çok satan Büyüteçler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Büyüteç:

  1. Gözlük Tipi Led Işıklı Saatçi Lup Mercek Kafa Şapka
  2. 40x25mm Işıklı Metal Kasa Kalite Mercek Lup 9890
  3. Hobi24 li Gözlük - Ledli Mg81001-H
  4. Gözlük Tip Kuyumcu Saatçi Büyüteci Tek Göz Led Işıklı 20X
  5. Led Işıklı Çift Göz Lup Tamirci Gözlük 9892A 20X Max 2cm

Büyüteç

İnce kenarlara sahip olan bir merceğin, yardımcı bir sap aracılığıyla bir bütün haline gelmesiyle oluşan büyüteç, günümüzde pek çok alanda kullanılır. Büyüteç nedir sorusuna özetle bu yanıt verilebilir. Genel olarak ufak nesneleri ya da mevcut ölçülerdeki nesneleri daha büyük şekilde göstermeye yarar. İşlevlerine ve sahip oldukları özelliklere göre farklı sınıflara ayrılan bu ürünlerin üretimini yapan pek çok marka mevcuttur. Özellikle teknoloji dünyasında ortaya çıkan yeniliklerin tamamı bu alanda da kendini göstererek dikkat çeker. Her yaş grubunun kullanımına uygun olarak dizayn edilen bu büyüteçler, özellikle okula giden çocukların hayal dünyalarını gelişimine büyük oranda katkı sağlar. Bilimle alakalı her noktada bu ürünlerin tercih edildiğini görebilirsiniz. Kullanım alanları için ön araştırma yaptığınız zaman okullar harici pek çok alanda da aktif olarak kullanımlarının mevcut olduğunu görmeniz mümkündür. Okuma zorluğu çeken kişiler için bu ürünler kurtarıcı parçaların başında yer alır. Ayrıca ince işçilik ve büyük titizlik gerektiren meslek dallarında da ürünlerin kullanımın aktif olduğu aşikardır. Büyüteç çeşitleri özelliklerine, üretim materyallerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösterir. Ürünlerin çok yakın cisimlerde verimli bir performans sergilemesini beklemeniz doğru olmaz. Ürünle nesne arasında belli bir mesafe olması görüş açınızın daha net olması noktasında önem arz eder. akakce.com ürünlerin özellikleri ve görselleriyle kullanıcı beğenisine sunar. Seçenekleri incelediğiniz zaman arayışlarınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Büyüteç Çeşitleri ve Özellikleri

Büyüteç seti hem küçük çocukların kullanımına hem de yetişkinlerin kullanımına hitap edecek şekilde dizayn edilir. Setlerin içerisinde ekstra mercek ve sap bulunması, olası bir aksilik durumunda yedek parça görevi görür. Ayrıca bazı setlerde kalem ve not defteri gibi ürünler olduğunu da görmek mümkündür. Set çeşitleri genel olarak bilim dersinde kullanılmak üzere dizayn edilip satışa sunulur. Sadece ilkokullarda değil lise ve üniversitelerde de bu ürünlerin kullanım alanı mevcuttur. Renkli büyüteç seçenekleri arasında canlı renk tonlarının hakim olduğu modeller özellikle genç neslin dikkatini çeker. Maviden sarıya yeşilden pembeye uzanan oldukça geniş bir yelpaze olması kişilere daha seçim yapabilecekleri bir ortam hazırlar. Ürünlerin cam haricindeki kısımları tek renk olacak şekilde dizayn edilir. Bazı modellerde iki ayrı renk ve farklı desen alternatiflerine denk gelmeniz mümkündür. Plastik ya da metal gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller ergonomik sap tasarımlarına sahiptir. Bu sayede hem kolay tutuş hem de kolay kullanım olanağı sağlar. Hangi malzemelerden üretildiği fark etmeksizin tüm ürünler hafif yapılarıyla göz doldurur. Kullanılacak alanın ışık oranının yetersiz olması durumunda ya da tamamen karanlık ortamlarda tercih edilen ışıklı büyüteç modellerinin ışık kısımları göz yormayacak niteliktedir. Işıklı modeller hem saplı olarak hem de masa üstünde çalışmaya uygun olarak dizayn edilir. Kuyumcu, saatçi ya da gözlükçüler özellikle bu tip ürünleri daha sık tercih ederler. Işıklı olarak tasarlanmış ürünler özel kapaklı bir sisteme sahip olur. Bu kapaklar hem merceğin hem de ışık saçan kısımların zarar görmesini engeller. Kullanım alanınız için en kaliteli büyüteç çeşidine kısa bir zaman dilimi içerisinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Ergonomik ve Konforlu Büyüteç Çeşitleri Akakçe’de

Özellikle cep telefonlarındaki yazıları yakınlaştırmak amacıyla son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alan ekranlı büyüteç modelleri şık duruşlarıyla beğeni toplar. Özel lcd ekran tasarımına sahip olan daha büyük ebatlı seçenekler de vardır. Teknolojinin son harikası olarak tabir edilen bu ürünler pratik kullanımlarıyla dikkat çekmeyi başarır. Üstelik kaliteli yapıları uzun süre herhangi bir teknik aksama yaşamdan kullanma olanağını beraberinde getirir. Ledli büyüteç çeşitlerinin mercek kenarlarında belirli aralıklarla koyulmuş ufak led lambalar bulunur. Bu led lambalar sayesinde karanlık ortamlarda ya da loş ışıklı alanlarda dahi dilediğiniz nesneyi inceleme imkanınız oluşur. Ürünlerdeki ışıkların yaydığı parlaklık oranı elle ayarlanabilir niteliktedir. Teknik ya da farklı bir alanda araştırma yapacağınız zaman masa üstü büyüteç modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Laboratuvar ve farklı meslek dallarının icra edildiği mekanlarda da zaman zaman bu ürünler kullanılır. Seçenekleri incelerken kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak, arayışlarınız için en doğru seçimi kısa zamanda yapabilirsiniz. Aynı zamanda büyüteç arayışınız sırasında size uygun suluk ve matara modellerine de göz atarak yanınızda her daim içeceğinizi taşıyabilirsiniz.

Büyüteç Fiyatları

Ürün çeşitlerinin özellikleri ve kalitesi kadar fiyat aralıkları da kişilerin kafasında merak uyandıran detayların başında yer alır. Büyüteç fiyatları, ürünlerin kalitesi, görünümü ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Son dönemlerin sevilen ürünlerinin başında yer alan 20x büyüteç modelleri arasında gözlük şeklinde dizayn edilmiş olan seçenekler görünümleriyle dikkat çeker. Bu tarz modeller aksesuar yerine geçtiği için kullanım ve taşıma açısından oldukça pratiktir. Üstelik modern görünüşleri de dikkat çekici niteliktedir. Gold, bronz ya da gümüş detaylarla hareketlilik kazandırılan dekoratif büyüteç modelleri hem işlevsel olarak hem de görüntü olarak kullanıcılardan tam not almayı başarır. Özel desen geçişleri kadın ve erkek kullanıcıların beğenisini kazanır. Fiyat aralıklarıyla da yüz güldüren bu modeller kaliteleri ve üretim materyallerine göre fiyatlandırılır. Ayaklı büyüteç modelleri aynı anda iki nesne tutmak zorunda kaldığımız durumlarda kurtarıcı ürün görevi görür. Ayak kısmını dilediğiniz zaman katlama şansınız vardır. Bu açıdan kullanıcılara ekstra avantaj sağlar. Yaylı büyüteç çeşitleri dilediğiniz zaman tek hareketinizle uzama özelliğine sahiptir. Standart duruşunda daha az yer kaplayan ve ihtiyaç durumunda uzatabileceğiniz ürünlerin fiyat aralıkları kaliteleriyle doğru orantılıdır. Seçenekleri incelediğiniz zaman bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre bir ürün kolayca bulabilirsiniz.

Büyüteç Alırken Bilmeniz Gerekenler

Büyüteç satın al işlemi öncesi bazı detaylara dikkat ettiğiniz takdirde en doğru seçimi yapmanız mümkündür. Ürünlerin üzerinde genel olarak nesneleri kaç kata kadar yükseldiğine dair bir ibare yer alır. Bu ibare aradığınız ürünü bulmanız noktasında size büyük oranda yardımcı olur. Dijital büyüteç modelleri, teknolojinin getirdiği yeniliklerin en büyük yansımalarından biridir. Taşınabilir özelliği bulunan bu ürünlerin dijital bir tasarıma sahip olması kullanıcılara büyük avantaj sunar. Ürünlerin kalitesi seçim sürecinde dikkate alınması gereken en önemli detaylar arasında yer alır. Buna bağlı olarak kaliteli büyüteç çeşitlerini incelemeniz tavsiye edilir. Seçeneklerin kaliteli olmasında üretim sürecinde tercih edilen materyaller rol sahibidir. Yüzlerce ürünün bulunması sayesinde istediğiniz modeli kısa zamanda bulabilirsiniz.

Büyüteç Kampanyaları ve İndirimleri

Profesyonel büyüteç modelleri genel olarak laboratuvar ya da farklı meslek dallarının icra edildiği alanlarda kullanılır. Başlıklı modeller de meslek dallarında favori olan ürünlerden biridir. 10x büyüteç çeşitleri nesneleri 10 kata kadar büyütme özelliğine sahiptir. Bu özelliklerine bağlı olarak pek çok alanda kullanım için oldukça uygundur. Hassas ölçümleri sayesinde nesnelerin en ince detaylarını dahi yakalama şansınız bulunur. Ucuz büyüteç arayışı halindeyken bir yandan da ürünlerin ölçüleri, kalitesi ve görünüm gibi detaylarını da incelemeniz tavsiye edilir. Akakce.com en uygun ürün seçeneklerini sizlerin karşısına çıkarır. Üstelik sevgililer günü, yılbaşı ya da Efsane Cuma gibi özel zamanlarda uyguladığı ekstra indirimler sayesinde fiyat bakımından şanslı konuma gelebilirsiniz.