Bosch No Frost Buzdolabı

Bosch No Frost Buzdolabı Fiyatları

94 farklı Bosch No Frost Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Temizle
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Temizle
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (94)

Arçelik No Frost Buzdolabı Bosch Çift Kapılı Buzdolabı Arçelik Çift Kapılı Buzdolabı Arçelik XXL Buzdolabı Bosch 682 lt Buzdolabı Bosch XXL Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Samsung No Frost Buzdolabı Siemens Çift Kapılı Buzdolabı Siemens No Frost Buzdolabı Bosch Alttan Donduruculu Buzdolabı Samsung Çift Kapılı Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Bosch No Frost Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Bosch No Frost Buzdolabı

Üstten donduruculu, alttan donduruculu, iki kapaklı, dört kapaklı gibi çeşitleri bulunan Bosch no frost buzdolabı modelleri, eşsiz tasarımları ile dikkat çeker. Yeni nesil teknolojilerle desteklendiği için gıdaların uzun süre bozulmamasını sağlayan Bosch no frost buzdolapları, hareketli rafları sayesinde esnek bir kullanım imkânı sağlar. Nem seviyesi ayarlanabilen geniş sebze bölmesi sayesinde meyve ve sebzelerin günlerce taze kalmasına yardımcı olan başarılı cihazlar, kahvaltılıklar için özel bir bölmeye sahiptir. Sıfır derece çekmecesi veya bölmesi olarak adlandırılan özel alan, donmuş gıdaların uygun koşullarda çözünmesi için de kullanılabilir. Bosch no frost buzdolabı çeşitleri geniş iç hacim seçenekleri sayesinde yalnız yaşayanlardan kalabalık ailelere kadar hemen herkese uygun çeşitleri ile öne çıkar. No-frost olduğu için buzlanma gibi sorunlara neden olmayan Bosch no frost buzdolabı ürünleri, koku önleyici filtre desteği sayesinde kötü koku sorununu da destek olur. Siz de Bosch no frost buzdolabı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Akakçe’den yardım alabilir, beğendiğiniz buzdolabı modelini belirleyebilirsiniz.

Bosch No Frost Buzdolabı Özellikleri

Solo kullanım için tasarlanan Bosch no frost buzdolapları, nem ve ısı dengesini sabit tutan özel çalışma mekanizması sayesinde dondurucu ve soğutucu bölmelerinde karlanma yapmaz. Dolayısıyla belli periyotlarda buzdolabının karlanan kısımlarını temizleme gerekliliği ortadan kalkar. Sessiz çalışması ile dikkat çeken Bosch no frost buzdolabı modelleri, alttan veya üstten donduruculu olarak tasarlanır. Üstten donduruculu olan cihazlar klasik iki kapaklı buzdolabı formundadır. Alttan donduruculu olan Bosch no frost buzdolabı ürünlerinde dondurucu kısmı iki veya üç çekmeceli olarak tasarlanır. Bu sayede donuk gıdalar daha kolay kategorize edilebilir. Dondurucunun konumu fark etmeksizin Bosch no frost buzdolabı özellikleri arasında en dikkat çeken detay net ve brüt hacimler arasında çok büyük farklılıklar olmamasıdır. Oldukça geniş saklama alanları sağlayan Bosch no frost buzdolabı modelleri arasında kalabalık ailelere uygun olan gardırop tipi büyük cihazlar da vardır. Gardırop tipi Bosch no frost buzdolabı ürünlerinde kapaklarda da ek bölmeler yer alır.

Hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerindeki yiyecek kokularının birbirine karışmasını önleyen özel havalandırma sistemleriyle öne çıkan Bosch no-frost buzdolabı modelleri, VitaFresh isimli filtreyle nem dengesini sağlar. Yiyeceklere uygun ideal saklama koşullarını oluşturması için tasarlanan Bosch no frost buzdolabı ürünleri, şarküteriden meyve-sebzeye kadar tüm gıdaların uzun süre taze kalabilmesini destekler. Hareketli rafları, tüm soğutucu ve dondurucuyu net görebilmeyi sağlayan LED aydınlatma sistemi, boyu ayarlanabilen kapak rafları ile konforlu kullanımı destekleyen cihazlar, metal şişe rafları ile dikkat çeker. Pek çok Bosch no frost buzdolabı çeşidinde yer verilen bu şişe rafları, kullanıcılara soğuk içeceklere kolay ulaşma ve düzenli bir kullanım avantajı sağlar. Bosch no frost buzdolabı kullananlar tarafından övgüyle söz edilen diğer özellik ise dondurucu bölmesinde yer alan çıkarılabilir buzmatiktir. Özel bölüm sayesinde kullanıcılar ekstra buz kalıbı kullanmadan diledikleri zaman buz üretebilir.

Bosch No Frost Buzdolabı Modelleri

Çift kapılı, dört kapılı, gardırop tipi, üstten donduruculu/kombi tipi, alttan donduruculu, cam kapaklı, Wi-Fi destekli gibi pek çok tasarım seçeneği bulunan Bosch no frost buzdolapları, hemen herkesin beklentilerine yanıt verecek niteliktedir. Bu seçkide sık tercih edilen tasarımlardan biri kombi tipi Bosch no frost buzdolabı çeşitleridir. Beyaz ve gümüş renkte üretilen cihazlarda dondurucu çekmeceleri altta yer alır. Söz konusu kısımda genellikle iki büyük çekmece yer alırken soğutucu kısmında ise hareketli cam raflar bulunur. Klasik üstten donduruculu olan Bosch no frost buzdolabı çeşitleri ise beyaz, gümüş, siyah renklerde üretilir. Cihazların gümüş renkte olanları parlak ve mat olmak üzere iki alternatife sahiptir. Mat Bosch buzdolabı no frost gri modeller, farklı mutfak dekorasyonlarına uyum sağladığından sık tercih edilir. Parlak siyah renkli olanlarda ise kapak kısmı camdır. Dondurucunun konumu fark etmeksizin bazı Bosch no frost buzdolabı çeşitlerinin kapak kısmında kulplar bulunurken bazılarında ise kapakların açılıp kapanması için kanallar bulunur.

Dört kapaklı gardırop tipi Bosch no frost buzdolabı modelleri, ekstra geniş iç hacmi, depolama alanıyla benzerlerinden ayrılır. Boyut açısından da oldukça büyük olan cihazlar, kalabalık aileler için idealdir. Kapasitesi ve kapak sayısı fark etmeksizin pek çok Bosch no frost buzdolabı çeşidinin kapağında LCD ekran yer alır. Bu ekran ve dokunmatik tuşlar sayesinde buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümlerindeki ısı ile nem oranı kolaylıkla takip edilebilir. Ayrıca ekran ve kontrol tuşları aracılığıyla buzdolabının çalışma modu değiştirilebilir. Ekstra geniş dondurucu bölmeleri sayesinde kullanıcıların derin dondurucu ihtiyacını da karşılayan Bosch no frost buzdolabı modelleri, ekstra derin dondurucu satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bununla birlikte yoğun donuk gıda tüketimi söz konusu ise markanın buzdolapları derin dondurucularla desteklenebilir. Derin dondurucu fiyatları da buzdolabı fiyatları gibi desteklenen teknolojiye göre farklılık gösterdiğinden hemen her bütçeye hitap eden bir cihaz bulmak mümkündür.

Bosch No Frost Buzdolabı Kullanımı

Kapsamlı bir kullanım kılavuzu ile gelen Bosch no frost buzdolapları, hemen herkesin tüm özelliklerinden faydalanabileceği kadar kolay bir kullanıma imkânına sahiptir. Isı ayarlarından çalışma modlarına, nem ayarından rafların konumuna kadar tamamen özelleştirilebilir durumda olan no frost Bosch buzdolabı modelleri, farklı gıda gruplarına ve kullanım alışkanlıklarına göre ayarlanabilir. Kullanım kılavuzunda yer alan uyarı ve önlemlere dikkat edildiğinde oldukça uzun ömürlü olan başarılı cihazların kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Bosch No Frost Buzdolabı Fiyatları

Alman mühendisliğinin dikkat çeken örnekleri arasında yer alan Bosch no frost buzdolapları, ulaşılabilir düzeydeki fiyatları ile fark yaratır. Zengin ürün seçkisi sayesinde geniş bir fiyat aralığında kullanıcıların beğenisine sunulan Bosch no frost buzdolabı ürünlerinde kapasite, dondurucunun konumu, raf özellikleri, filtreler, çalışma sesi, enerji tüketim miktarı ve desteklenen teknolojiler baz alarak fiyatlandırma yapılır. Dolayısıyla alttan donduruculu Bosch no frost buzdolabı ile klasik üstten donduruculu Bosch no frost buzdolabı fiyatları arasında fark vardır. Gardırop tipi Bosch no frost buzdolabı fiyatları ise tamamen farklı şekilde belirlenir. Bununla birlikte net hacmi 526 lt ve 628 lt olan Bosch no frost buzdolabı çeşitlerinde de fiyat farkı vardır. Kulp varlığı, renk, kontrol paneli, kontrol ekranı ve çalışma modları da Bosch no frost buzdolabı fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Tüm bunların yanı sıra su sebili fiyatları gibi Bosch no frost buzdolabı fiyatları da belli dönemlerde indirime girerek daha uygun olur. Siz de en ucuz Bosch no frost buzdolabı fiyatları ile sipariş oluşturmak istiyorsanız Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğini kullanarak mümkün olan en ucuz Bosch no frost buzdolabı çeşitlerine ulaşabilirsiniz.