Arama Takip Listem Sepetim
Altus

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.689,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 14:56Stokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 40 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 620 lt, Toplam Net Hacim: 565 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (25)

En Popüler Altus Buzdolapları
Benzer Ürünler

Altus AL 376 EY No Frost Buzdolabı

Altus AL 376 EY buzdolabı modeli, kalitesi ve tasarımsal detayları ile dikkatleri üzerinde toplar. Yerel piyasanın önemli isimleri arasında yer alan marka, kitlesinin beklentilerini iyi bir şekilde analiz ederek ürünlerini gereksinimleri karşılayacak biçimde üretir.

Her yeni çıkardığı ürünü ile kaliteyi belirli bir seviyenin üzerine taşımasıyla geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Altus’un AL 376 EY buzdolabı modeli markanın standartları yukarı taşıdığı modelleri arasında bulunur.

557 lt brüt hacme sahip olan ürün, günlük kullanımda geniş bir saklama kapasitesi sunar. Geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için de ideal hale gelir. No Frost olması ile kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar.

No Frost teknolojisine sahip olan buzdolabı, yerleştirilen ürünlerin üzerinde buz kristalleri ya da don oluşmasının önüne geçer. Böylece gıdaların yapılarının ve aromalarının bozulmasını engeller.

Aynı zamanda buz yanıklarını engellemesi ile ürünlerin daha uzun süre taze ve lezzetli kalmasını sağlar. Üstelik No Frost olması sayesinde dondurucu bölümünde oluşabilecek büyük buz kütlelerinin önüne geçer.

Böylece bakımı da oldukça kolay hale gelir. Buzdolabı ihtiyacınız varsa ve aradığınız özellikleri barındıran bir model bulmakta zorlanıyorsanız, Altus AL-376 EY A+ 620 lt No-Frost buzdolabı modelini inceleyebilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Altus AL 376 EY Önden Görünüm

Altus AL 376 EY Buzdolabının Özel Çekmeceleri

Altus AL 376 EY iki kapılı No-Frost buzdolabı modeli içerdiği teknolojiler ile kullanıcılarına ürünleri ideal koşullar altında saklama imkanı sunar.

İçerisinde bulunan sebzelik bölümü, nemi denge altında tutarak meyve, sebze ve yeşilliklerin daha uzun süre taze bir şekilde kalmasını sağlar. Aynı zaman dengeli nem kontrolü sayesinde yeşilliklerinin büzüşmesini ve yumuşamasını engeller.

Böylece daha uzun süre taze kalmalarına yardımcı olur. Özel çekmece tasarımı, yoğuşmayı en aza indirerek çekmecede bulunan hava akışını iyileştirir.

Yoğuşmayı en aza indirmesi, hava akışını iyileştirmesi ve nem dengesini olması gereken seviyelere getirmesi ile meyve, sebze ve yeşillikler için uygun ortamı sağlar.

Böylece tazeliğin daha uzun süre korunmasını sağlar. Havalandırma delikleri, havanın serin, taze ve yüksek nemde kalmasını sağlar. Çekmecede bulunan hava delikleri sayesinde meyve ve sebzelerin çürümesini engeller. Böylece gıda israflarını da engellemiş olur.

Optimize edilmiş hava koşulları sayesinde gıda atıklarının önüne geçer. Sebzelik çekmecesinin üzerinde Kahvaltılık bölümü bulunur. Kahvaltılık bölümü, soğutucunun diğer bölgelerinden daha soğuk bir ortamdır.

Bu alanda peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Aynı zamanda pastırma ya da sucuk gibi şarküteri ürünleri de kahvaltılık çekmecesinde muhafaza edilebilir.

Farklı yiyecek grupları için özel çekmecelere sahip olan Altus AL 376 EY A+ çift kapılı No-Frost buzdolabı modeli ile uzun süreli tazelik elde edebilirsiniz.

Altus AL 376 EY Buzdolabının Ek Özellikleri

Altus AL-376 EY A+ 620 lt çift kapılı No Frost buzdolabı modeli özel çekmecelerinin haricinde sahip olduğu ek özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. Elektronik kontrol sistemine sahip olan buzdolabının kullanımı oldukça kolaydır.

Tatil moduna sahip olması ile ihtiyaç durumunda oldukça kullanışlı hale gelir. Tatil modu, uzun süre evde bulunmayacaksanız ya da tatile çıkacaksanız kullanabileceğiniz bir fonksiyondur.

Buzdolabının soğutucu bölümünü devre dışı bırakır. Böylece buzdolabı daha az elektrik tüketerek enerjiden tasarruf sağlar. Tatil Modunu kullanırken soğutucu bölümünde herhangi bir gıda saklanması tavsiye edilmez.

Eco mod ise buzdolabının her bölümünün daha az enerji tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. Bu fonksiyonu kullanırken buzdolabının her yerinde gıda saklayabilirsiniz.

Buzdolabının iç aydınlatmasında LED ışıklandırma sistemi bulunur. Ürünün yan taraflarında olan aydınlatma sistemi, buzdolabının içinin rahat bir şekilde görülebilmesine imkan tanır.

Altus buzdolabı AL 376 EY modelinde aynı zamanda hızlı dondurma ve hızlı soğutma fonksiyonları bulunur. Hızlı dondurma, dondurucu bölümüne taze gıda koyacaksanız hızlı bir şekilde dondurmanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda dondurucu bölümüne bir anda çok fazla ürün yerleştirecekseniz iç sıcaklığın yükselmesini engellemek için de çalıştırabileceğiniz bir fonksiyondur. Hızlı soğutma ise soğutucu bölümüne yerleştireceğiniz içeceklerin hemen soğumasını istediğinizde kullanışlı hale gelir.

Sahip olduğu ek özellikler ile 376 EY modeli kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. İşlevsel ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız Altus AL 376 EY en ucuz alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Altus AL 376 EY Çapraz Görünüm

Altus AL 376 EY ve Altus AL 365 Farkları

376 EY, Altus AL 365 N buzdolabı modeli ile karşılaştırıldığında görünüm bakımından benzerlik gösterse de özellikleri ile ayrılır. AL 365 N modelinin toplam hacmi 430 lt iken 376 EY 557 lt’lik saklama alanı bulunur.

Ayrıca önceki modelinin kontrolü mekanik sensörlü iken 376 EY’de kontrol elektronik bir sistemden oluşur. Böylece buzdolabının ayarlanması daha pratik ve kolay bir hale gelir. Siz de iki modelin farklarını karşılaştırarak, ideal olabilecek seçeneği bulabilirsiniz.

Altus AL 376 EY Artı ve Eksi Özellikleri

Altus AL 376 EY buzdolabı modeli genel anlamda kullanıcılarından yüksek puanlar alan bir model olsa da satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunur. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine ulaşabilirsiniz.

 • 557 lt toplam hacmi ile büyük bir saklama alanı sağlar. Kalabalık aileler için idealdir. Aynı zamanda sahip olduğu geniş alan sayesinde ürünlerin de rahat bir şekilde yerleştirilebilmesini sağlar.
 • A+ enerji sınıfında olan ürün, enerji tasarrufu konusunda başarılı bir performans ortaya koyar. Buzdolabının yıllık ortalama tüketimi 458 kWh’dir.
 • Hızlı soğutma ve hızlı dondurma gibi ek fonksiyonlara sahip olması sayesinde kullanıcılarına pek çok farklı fayda sağlar. Hızlı fonksiyonları sayesinde buzdolabında ihtiyacınız olan çoğu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kahvaltılık ya da taze gıda gibi ek çekmecelere sahip olması sayesinde yiyeceklerin ideal ortamlarında saklanmasını mümkün kılar. Böylece sebze ya da peynir gibi çabuk bozulan gıdalar daha uzun süre taze kalabilir.
 • Kontrol panelinin buzdolabının içinde olması, ürünün olumsuz özelliklerinden sayılabilir. Buzdolabını ayarlamak için kapağını açmanız gerekir.

Kullanışlı ve işlevsel bir buzdolabına ihtiyacınız varsa AL 376 EY modeli sizin için iyi bir seçenek olabilir. Altus AL 376 EY buzdolabı fiyatı ve alternatiflerine göz atabilir, kısa sürede ihtiyacınız olan buzdolabına ulaşabilirsiniz.

Altus AL 376 EY İç Görünüm

Altus AL 376 EY Tasarımı

Altus AL 376 EY modelinin üst tarafında dondurucu alt kısmında soğutucu bölümü yer alır. Soğutucu ve dondurucu bölümü için iki ayrı soğutma sistemi kullanılır.

Bu şekilde iki bölümün hava ve koku partikülleri ayrı bir şekilde muhafaza edilir. İki farklı soğutma sistemine sahip olmaları sayesinde de soğutma hızları da yüksektir.

Buzdolabının dondurucu bölümünde iki adet raf ve bir adet kartuşsuz buzluk vardır. İç kapak tarafında ise iki adet raf yer alır. Soğutucu bölümünün en alt kısmında ise meyve, sebze ve yeşillikler için özel olarak tasarlanan çekmece bulunur.

Sebzelik çekmecesinin üst kısmında ise Taze Gıda Bölmesi olarak da isimlendirilen çekmece bulunur. Peynir, tereyağı ya da salam gibi şarküteri ürünleri bu çekmecede saklanabilir.

Çekmecelerin üzerinde üç adet raf bulunur. Bu raflarda tencere, kapalı tabak, saklama kaplarında yemekler, pasta ya da salata gibi yiyecekleri saklayabilirsiniz.

Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında ise iki adet raf ile bir adet yumurtalık konumlanır. Raflarda paketlenmiş gıdaları, içecekleri ya da kavanozları saklayabilirsiniz.

Genişliği 84 cm, yüksekliği 182.5 cm ve derinliği 74.5 cm olan ürün, sunduğu geniş iç hacmi ile kullanıcılarına büyük bir saklama alanı sağlar. Büyük ve kullanışlı bir buzdolabına ihtiyacınız varsa Altus AL 376 EY en ucuz seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   620 lt
Toplam Net Hacim:   565 lt
Soğutucu Net Hacim:   426 lt
Dondurucu Net Hacim:   139 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   458 kWh
Genişlik:   84 cm
Derinlik:   74.5 cm
Yükseklik:   182.5 cm
Enerji Sınıfı:   A+
Renk:   Beyaz

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün rengiBeyaz
 • Kapı menteşesiSağ
 • Dahili ekranEvet
 • Performans
 • Toplam net kapasite565 l
 • Gürültü seviyesi43 dB
 • Buz makinesiEvet
 • Toplam brüt kapasite620 l
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi426 l
 • Buzdolabı iç ışığıEvet
 • No Frost (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı raf sayısı3
 • Sebze çekmecesi sayısı1
 • Lamba tipleriLED
 • Buzdolabı kapı rafı2
 • YumurtalıkEvet
 • Şişe rafıEvet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeriüste yerleşmiş
 • Dondurucu
 • Dondurucu net kapasitesi139 l
 • Dondurma kapasitesi10 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi22 Saat
 • No Frost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu raf sayısı2
 • Otomatik defrost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu iç ışığıEvet
 • Dondurucu kapı rafı2
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümüEvet
 • Taze alan bölümü net kapasite32 l
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmıEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Yıllık enerji tüketimi458 kWh
 • Enerji kullanımı1,256 kWh/24saat
 • Güç kaynağıElektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik840 mm
 • Derinlik801 mm
 • Yükseklik1825 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıAltus AL 380 E Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıAltus AL 376 EIY Inox Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 584611 MB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Altus AL 376 EY Beyaz Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıAltus AL 380 E Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıAltus AL 376 EIY Inox Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 584611 MB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat13.689,00 TL
25 satıcı
15.000,00 TL
1 satıcı
13.999,00 TL
29 satıcı
18.497,00 TL
2 satıcı
Ortalama Puan----
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Ses Seviyesi40 dB41 dB-40 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim620 lt560 lt620 lt611 lt
Toplam Net Hacim565 lt514 lt565 lt539 lt
Soğutucu Net Hacim426 lt393 lt426 lt417 lt
Dondurucu Net Hacim139 lt121 lt139 lt122 lt
Yıllık Enerji Tüketimi458 kWh424 kWh-343 kWh
Genişlik84 cm74 cm84 cm84 cm
Derinlik74.5 cm75.5 cm75 cm74.5 cm
Yükseklik182.5 cm185 cm182 cm182.5 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+A+A+A++
RenkBeyazBeyazInoxBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı