Arçelik

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.285,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 15 dakika önce

peşin fiyatına 6 taksit, peşin fiyatına 4 taksit

StoktaSatıcı: Yildizliurunler9,1 89 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 366 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 260364 MI

Arçelik 260364 MI modelinde yer alan özel teknik detaylar ve buna bağlı olarak gösterdiği üst düzey performans, buzdolabının sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olmasını sağlar. Arçelik’in buzdolabı modellerinde de diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi üstün kalite anlayışını görmek mümkündür.

Cihazın iç hacmi son derece geniştir. Dolayısıyla pek çok yiyeceğinizi, içeceğinizi, tencere ve saklama kabı gibi malzemelerinizi oldukça rahat bir biçimde içerisine yerleştirebilirsiniz.

Özel raf, bölme ve çekmece sistemleri sayesinde de tüm ürünlerinizi düzenleyebilir ve kategorize edebilirsiniz. Soğutucu bölme yukarıda, dondurucu bölme ise aşağıda yer aldığı için büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Böylece gün içinde sık sık tükettiğiniz gıdalara rahat bir şekilde erişebilirsiniz.

Meyve, sebze ve yeşilliklerin tazeliklerini haftalar boyunca korumasına yardımcı olan Arçelik 260364 MI, dondurucu kısmında sağladığı ideal saklama koşulları itibari ile de tüm dikkatleri üzerine çeker.

Alanda balık, et, tavuk, sebze gibi pek çok ürünü güvenle muhafaza edebilirsiniz. Üstelik aylar boyunca besin değerlerini yitirmelerine engel olur ve dışarı çıkardığınız her an taze bir şekilde tüketmenize imkan sunar.

Ürünün ortaya koymuş olduğu maksimum performansına karşın çıkardığı ses minimum seviyededir. Dolayısıyla çalışırken herhangi bir gürültü yapmaz ve size de rahatsızlık vermez. Üstelik enerji tüketimi açısından da kullanıcılarına ve çevreye fayda sağlayan ürünler arasında yer alır.

Arçelik 260364 MI Buzdolabı Sol Çapraz Görünümü

Arçelik 260364 MI Teknik Özellikler

Yaşam alanlarının ve ofislerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Arçelik buzdolabında yer alan gelişmiş teknik özellikler, ürünün performansını direkt olarak olumlu etkiler. Maksimum performans gösteren ürün, kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatır. Cihazın performansını doğrudan etkileyen ve kullanım kolaylığı sunan teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • Arçelik 260364 MI modelinin iç hacmi 324 lt’dir. Dolayısıyla kullanıcılara oldukça geniş bir saklama alanı verir. Alışverişlerinizi haftalık ve aylık yapabilmenize yardımcı olur çünkü gıdaların tazeliklerini ve besin değerlerini uzun bir süre boyunca korur.
  • Arçelik markasına ait olan bu modelinin ön kısmında gelişmiş bir dijital LED ekran dikkat çeker. Ekranda hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerin anlık sıcaklık seviyelerini ve soğutma modunu görerek değişiklik yapmak mümkündür.
  • SN-T iklim sınıfına sahip olan ürünün içerisinde mevcut olan raflar portatif bir yapıya sahiptir. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her an pratik bir şekilde yerlerinden çıkarabilir ve saklama alanınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Ürünün motoru son derece güçlü bir performansla çalışarak kusursuz bir soğutma ve dondurma performansı gösterir. Ancak buna rağmen buzdolabınının gürültü yapmasını engelleyen özel bir sisteme sahiptir ve yalnızca 38 dBA’lık bir ses çıkarır.
Arçelik 260364 MI Buzdolabı Karşıdan Görünümü

Arçelik 260364 MI Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

260364 MI buzdolabı kusursuz performansı ve dayanıklı tasarımı sayesinde dikkat çeker. Bununla birlikte sahip olduğu bazı detaylar itibari ile de benzerlerinden ayrılır ve kullanıcıların favori beyaz eşya ürünlerinden biri haline gelir.

Kapı yönünün değiştirilebiliyor olması da bu detayların başında gelir. Buzdolabının kapısının isteğinize göre sağa ya da sola açılmasını sağlayabilirsiniz. Her mutfağın dekorasyonu ve yapısı birbirinden farklı olduğu için buzdolabının uyum sağlaması önemlidir.

Arçelik buzdolabı, hemen hemen her mutfağa uygundur ve özellikle ev değiştiren kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bunun dışında soğutucu bölmede bir adet 0 derecelik özel bölme mevcuttur. Bölme, zeytin, peynir, şarküteri ürünleri gibi çabuk bozulabilen pek çok kahvaltılık çeşidini muhafaza etmek için ideal koşulları sağlar.

Kahvaltılıkların haricinde dondurucu bölmesinden çözülmesi için çıkardığınız et, tavuk ve balık gibi ürünleri de saklamanız için uygundur. Dolayısıyla fonksiyonel bir kullanım sağlar.

Cihazın ön plana çıkan bir diğer detayı da belirli aralıklarda otomatik olarak özel bir hava akışı gerçekleştirmesidir. Hava akışı en üstten en alta kadar buzdolabının her yerine ulaşır ve tüm gıdaların her an taze kalmasına yardımcı olur. Üstelik koku yaymalarına da engel olduğu için buzdolabınızın temiz kokmasını sağlar.

Arçelik 260364 MI Buzdolabı İç Görünümü

Arçelik 260364 MI Artı ve Eksi Yönleri

Gerek tasarımı gerek performansı ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunan Arçelik 260364 MI No Frost buzdolabı modeli, bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker:

  • Cihazın içerisinde LED ışık yer alır. Ürünün kapısını açtığınız andan itibaren devreye girer ve her bir alanı eşit miktarda aydınlatır. Üstelik herhangi bir parlamaya neden olmadığı için dolabınızın içini net bir şekilde görmenize yardım eder.
  • Üründe hızlı dondurma opsiyonu da mevcuttur. Uzun bir süre güvenle muhafaza etmenize olanak sağlayan dondurucu bölmeye yeni eklediğiniz gıdaların dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına ulaşmasına imkan sunar.
  • Ürünün bir diğer artı özelliği de raflarının yüksekliğinin ayarlanabiliyor olmasıdır. Yüksekliği fazla olan bir tencereyi ya da yaş pastayı yerleştirirken bir üst rafın kademesinde değişiklik yapabilir ve alanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Arçelik buzdolabında No Frost soğutma sistemi bulunur. Özellikle dondurucu bölmede herhangi bir terleme ya da karlanma problemi meydana gelmez. Yiyeceklerinizi en uygun koşullarda muhafaza eder.
  • Cihazın eksi özelliklerinin başında ise E enerji sınıfında olması gelir. Bu özelliği ile diğer ekstra tasarruflu modellerden ayrılır.

Siz de 260364 Ml hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlara göz atarak bütün artı ve eksi yönlere hakim olabilir, kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.

Arçelik 260364 MI Buzdolabı Enerji Sınıfı

Arçelik 260364 MI ile Arçelik 270482 MB Arasındaki Farklar

Etkileyici ve göz alıcı tasarımı ile mutfaklarda göz dolduran, görsel bir bütünlük elde etmenize yardımcı olan Arçelik 260364 MI, muadillerinin arasında ön plana çıkar.

260364 MI ile bir önceki modeli olan Arçelik 270482 MB buzdolabı tasarımları, gösterdikleri performans ve sahip oldukları fonksiyonlar bakımından çok sayıda benzerliğe sahiptir.

Ancak bununla birlikte aralarında bazı farklılıkların da yer alması dikkat çeker. Örneğin, Arçelik 260364 MI buzdolabı modelinin enerji sınıfı E olmasına rağmen 270482 MB buzdolabı modelinin enerji sınıfı F’dir.

Ayrıca, 270482 MB beyaz renge sahipken, Arçelik 260364 MI gri tondaki ankastre mutfaklarınız için daha uyumlu bir renk ile tasarlanmıştır.

Arçelik 260364 MI Buzdolabı Kahvaltılık Çekmecesi

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Arçelik 260364 MI Buzdolabı

Arçelik 260364 MI, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlayan teknik detayları ve ortaya koyduğu maksimum performans dikkate alındığında, avantajlı fiyat aralıklarına sahiptir.

Kullanıcıların bütçesine hitap ederek yüksek kaliteye cep yormadan sahip olmanıza imkan sunar. Cihazın dayanıklılığı itibari ile uzun ömürlü bir kullanım sağlaması da zaman içerisinde performansında bir değişiklik meydana gelmemesine ve yeni bir buzdolabı almanıza gerek kalmamasına yardımcı olur. Dolayısıyla bütçe dostu ürünlerden biridir.

Ürünün kullanıcı yorumları kısmı incelendiğinde soğutma ve dondurma performansından ne kadar memnun kalındığını görmek mümkündür. Yapılan yorumlarda kullanıcıların deneyimleri yer aldığı için cihaz hakkında her açıdan bilgi sahibi olmanıza yardım eder.

Olumlu ve fayda sağlayan yönlerinin yanı sıra olumsuz yönleri de dile getirilir. Böylelikle karar verme aşamasında size büyük bir kolaylık sağlar.

Eğer siz de kaliteli, yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir buzdolabı arıyorsanız, Arçelik 260364 MI buzdolabı modeli hakkındaki yorumları inceleyip fiyat karşılaştırması yaparak karar verebilirsiniz.

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   366 lt
Toplam Net Hacim:   324 lt
Soğutucu Net Hacim:   215 lt
Dondurucu Net Hacim:   109 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   250 kWh
Genişlik:   59.5 cm
Derinlik:   66.5 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Inox
Hızlı Dondurma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   69 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 260364 MI Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 260364 MI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 260316 MI Kombi No Frost BuzdolabıBeko 660364 MI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270481 MI A++ Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 260364 MI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 260316 MI Kombi No Frost BuzdolabıBeko 660364 MI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270481 MI A++ Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat10.285,00 TL
11 satıcı
11.404,00 TL
20 satıcı
12.499,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan---2 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Ses Seviyesi38 dB37 dB38 dB38 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim366 lt-366 lt480 lt
Toplam Net Hacim324 lt316 lt324 lt401 lt
Soğutucu Net Hacim215 lt209 lt215 lt303 lt
Dondurucu Net Hacim109 lt 106 lt109 lt 98 lt
Yıllık Enerji Tüketimi250 kWh247 kWh270 kwh290 kWh
Genişlik59.5 cm59.5 cm59.5 cm70 cm
Derinlik66.5 cm66.4 cm66.5 cm70.5 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm172 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıEEA++A++
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık69 kg70 kg67 kg-
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttan-
ECO Mod-Var--
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg6 kg4 kg-
Hızlı DondurmaVarVarVar-
Kahvaltılık BölmesiVar-Var-
Tatil Modu-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı