Arçelik

Arçelik 270481 MB Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Arçelik 270481 MB Kombi No Frost Buzdolabı
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 480 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 270481 MB Kombi No Frost Buzdolabı

Arçelik’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi buzdolabı modellerinde de kusursuz kalite dikkat çeker. Özellikle 270481 MB modeli, sahip olduğu tüm özelliklerle kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatır.

Göz alıcı ve şık tasarımı itibari ile mutfağınıza zerafet katan bu buzdolabının dondurucu kısmı aşağıda yer alır. Bu sayede günlük olarak tüketilen gıdaları ve içecekleri kolaylıkla almanıza imkan sunar.

Arçelik 270481 MB No Frost Buzdolabı Önden Görünüm

Ürünün iç hacmi oldukça geniştir. Dolayısıyla pek çok meyve, sebze, et, yeşillik, içecek gibi malzemeyi oldukça rahat bir biçimde yerleştirebilirsiniz.

İçerisindeki cam raflar da gıdalarınızı çok daha düzenli bir şekilde muhafaza edebilmenize imkan tanır. Ayrıca temperli olduğu için ağırlıktan kolay kolay etkilenmeyip şık bir görünüm sunar. Bununla birlikte yerlerinden çıkarabilir ve dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.

Arçelik markasına ait bu buzdolabı modelinin içerisindeki özel hava akışı teknolojisi, yiyeceklerinizin haftalarca taze kalmasına yardımcı olurken aynı zamanda koku oluşumunun da önüne geçer.

Dondurucu bölmesinde ise No Frost teknolojisi sayesinde karlanma gibi problemler meydana gelmez. Üstelik yeni bir gıda yerleştirmek üzere kapağı açtığınızda otomatik olarak soğukluk derecesini artırır.

Böylece hem içerideki gıdaların çözülmesini engeller hem de yeni koyduğunuz yiyeceğin kısa bir süre içerisinde donmasını sağlar ve aylarca muhafaza etmeniz mümkün hale gelir.

Siz de bu ürünün fiyat alternatiflerini karşılaştırabilir ve en uygun seçeneği bularak pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Arçelik 270481 MB Buzdolabı Teknik Özellikler

Arçelik 270481 MB buzdolabı, teknik donanımı ile tüm dikkatleri üzerine çeker ve kullanıcılara kolaylık sağlar. Buzdolabının sahip olduğu teknik özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Soğutucu ve dondurucu bölmesinde üst düzey performans gösteren 270481 MB buzdolabı modeli, 480 lt’lik geniş bir saklama alanı sunar. Böylece bütün gıdalarınızı ve içeceklerinizi rahatlıkla muhafaza etmenize yardımcı olur ve dilediğiniz gibi düzenleyebilme imkanı sağlar.
  • Arçelik’in bu buzdolabında gelişmiş bir LED ışık yer alır. Bu ışık, dolabın her yerine eşit şekilde dağılarak aydınlatır ve tüm rafları net bir biçimde görebilmenize yardımcı olur.
  • Arçelik 270481 MB No Frost buzdolabı motor açısından da maksimum performans ortaya koyar. Ayrıca dolap içerisinde düzenli aralıklarla hava akımı sağlanır. Ancak buna rağmen ürün minimum enerji tüketir. Böylece tasarruf etmenizi sağlar.
  • Üründeki rafların dışında sebzeler için dizayn edilen bir alan da mevcuttur. Bu alanın soğutma derecesi ve hava akımı dolabın genelinden farklıdır. Dolayısıyla meyve, sebze ve yeşillikler için ideal saklama koşulları sağlayarak bozulmalarına engel olur.
Arçelik 270481 MB No Frost Buzdolabı Yandan Görünüm

Arçelik 270481 MB Buzdolabını Muadillerinden Ayıran Özellikler

Bir buzdolabından beklenen hemen hemen tüm özelliklere sahip olan bu Arçelik buzdolabı, bazı detaylar sayesinde muadillerinden ayrılır. Bu detayların başında dolap kapağının açılma yönünün değiştirilebiliyor olması gelir.

Kapının altında ve üstünde yer alan menteşe yerlerini değiştirerek kapanma yönünü isteğinize ve mutfak dekorasyonunuza uygun olacak şekilde sağ ya da sol olarak ayarlamanız mümkündür. Bu sayede rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle yeni taşındığınız evlerde buzdolabınızı tüm mutfak tasarımlarına uygun hale getirme fırsatına sahip olursunuz. Bu da size büyük bir avantaj sağlar.

Ürünü benzerlerinden farklılaştıran bir diğer özelliği de Cool Plus teknolojisine sahip olmasıdır. Cool Plus sayesinde gıdalarınızın donma riski minimum seviyeye iner ve bununla birlikte kokularını yaymalarının önüne geçer. Böylece buzdolabınız her an temiz kokar.

Standart kullanıma kıyasla çok daha hızlı ve etkili bir soğutma sağlayan, donma problemini engelleyen bu buzdolabı, güçlü motoruna rağmen sessiz bir çalışma performansı gösterir. Böylelikle gürültü yapmaz ve size herhangi bir rahatsızlık vermez.

Ürünün raflarını dilediğiniz gibi ayarlayabilmeniz de kolaylık sağlayan ve muadillerinden ayıran özelliklerindendir.

Büyük tencerelerinizi ya da pastalarınızı yerleştirirken üstteki rafın yüksekliğini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve rahat bir saklama alanı elde edebilirsiniz. Böylece buzdolabınızı fonksiyonel bir biçimde kullanabilirsiniz.

Arçelik 270481 MB No Frost Buzdolabı İç Görünüm

Arçelik 270481 MB Buzdolabı Artı ve Eksi Yönleri

Arçelik’in bu buzdolabı modeli, güçlü donanımı sayesinde tüm malzemelerinizi güvenle saklamanıza yardımcı olur. Kaliteli yapısı sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bunun dışında bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Üründeki sensör teknolojisi kullanıcılara kolaylık sağlar. Bu sensör, dolap kapaklarından herhangi birini açık bıraktıktan belli bir süre sonra devreye girer ve ötmeye başlayarak sizi uyarır. Böylece soğutucu ya da dondurucunun soğukluk seviyesinin azalmasının önüne geçer.
  • Tatil moduna sahip olması, 270481 MB modelinin en dikkat çekici detayları arasındadır. Uzun süreli seyahatlere çıkarken buzdolabınızı tatil moduna getirerek yiyeceklerinizin ve içeceklerinizin ideal saklama koşullarına kavuşmasını sağlayabilir ve siz dönene kadar bozulmasını engelleyebilirsiniz.
  • Hızlı dondurma bölmesi, gıdalarınızı içerisine yerleştirdikten yalnızca dakikalar sonra ideal soğukluğa kavuşmasını ve donmasını sağlar. Böylece yiyecekleriniz aylar boyunca saklamaya hazır hale gelir ve bozulmaz. Özellikle kış mevsimine girerken hazırlık yapabilir, birçok ürünü rahatça stoklayabilirsiniz.
  • Kapısını açtığınızda buzdolabının özel soğutma teknolojisi devreye girerek dolabın iç ısısının artmasına ve buna bağlı olarak yiyeceklerin bozulmasına engel olur. Böylelikle kapakları bir süre açık bıraktığınızda da gıdalarınız ve içecekleriniz güvenle muhafaza edilmeye devam eder.
  • Ürünün eksi yönlerinde ise Home Connect teknolojisinin bulunmaması yer alır.

Siz de 270481 MB Arçelik buzdolabı modelinin tüm artı ve eksi özelliklerine yorumlar kısmından ulaşabilir, tüm detaylara hakim olabilirsiniz. Böylece alışveriş yaparken karar sürecini kendiniz için çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Arçelik 270481 MB No Frost Buzdolabı Geniş Görünüm

Arçelik 270481 MB ile Arçelik 270480 MB Arasındaki Farklar

Arçelik 270481 mb a++ kombi no frost buzdolabı modeli ile bir önceki model olan 270480 MB arasında tekniksel açıdan çok fazla bir fark yoktur.

Gıdaları haftalarca ilk günkü tazeliklerinde muhafaza etmenize olanak sağlayan bu ürünlerin saklama alanları, soğutma ve dondurma kapasiteleri hemen hemen aynıdır.

İki ürünün de dolap kapaklarının yönlerinin değiştirilebilmesi mümkündür ve enerji tüketim seviyeleri de benzerlik gösterir. Ancak ayrıldıkları nokta ürünlerin boyutlarıdır. 270480 modeli, 270481’e kıyasla daha uzundur ve kapladığı alan daha fazladır.

Arçelik 270481 MB No Frost Buzdolabı A Plus

Uygun Arçelik 270481 MB Fiyat Seçenekleri

Arçelik 270481 A++ kombi No Frost buzdolabı modeli, kullanıcılara geniş bir saklama alanı sunarak unutulmaz bir deneyim yaşama olanağı sağlar.

Hızlı soğutucu ve hızlı dondurucu bölmeleri ile birlikte oldukça işlevsel bir kullanım sağlayan bu buzdolabının üretimi esnasında kaliteli ve aynı zamanda da sağlam malzemelerin kullanılmasına özen gösterilir. Dolayısıyla ürün, maksimum dayanıklılığa sahip olduğu için ön plana çıkar.

Bu sayede dış yüzeyinde çizilme, göçme, cam raflarında kırılma ve çatlama gibi deformasyonlar kolay kolay meydana gelmez. Aynı zamanda motorunda bulunan özel teknolojiler sayesinde performansında da herhangi bir değişiklik gözlenmez.

Böylelikle kullanıcılara uzun soluklu bir deneyim yaşatır ve yıllar içerisinde buzdolabınızı yenilemenize gerek kalmaz. Arçelik 270481 MB yorum kısmı incelendiği zaman ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların ne kadar memnun olduğunu görmek mümkündür.

Yorumlarda dolabın performansı, kullanım detayları, tüm artı ve eksi yönleri dile getirildiği için yeni satın alacak kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar ve karar verme aşamasını hızlandırarak online alışverişi daha pratik bir hale getirir.

270481 MB Arçelik buzdolabı modeli fiyat açısından da avantajlıdır. Siz de yeni bir buzdolabı satın almayı düşünüyorsanız, Arçelik 270481 MB buzdolabı hakkında yapılan yorumları inceleyebilir, fiyat seçeneklerini kıyaslayabilir ve bütçenize en uygun alternatifi bularak satın alabilirsiniz.

Arçelik 270481 MB Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   480 lt
Toplam Net Hacim:   401 lt
Soğutucu Net Hacim:   303 lt
Dondurucu Net Hacim:   98 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   290 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   70.5 cm
Yükseklik:   172 cm
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik 270481 MB Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 270481 MB Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 670481 MB Kombi No Frost BuzdolabıVestel NFK480 Kombi No-Frost Buzdolabı
 Arçelik 270481 MB Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 670481 MB Kombi No Frost BuzdolabıVestel NFK480 Kombi No-Frost Buzdolabı
FiyatFiyat Yok 20.000,00 TL
2 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi Tipi-Kombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim480 lt485 lt480 lt480 lt
Toplam Net Hacim401 lt453 lt401 lt407 lt
Soğutucu Net Hacim303 lt335 lt303 lt304 lt
Dondurucu Net Hacim98 lt118 lt98 lt103 lt
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik70.5 cm74.5 cm70.5 cm71 cm
Yükseklik172 cm185 cm172 cm172 cm
ECO Mod-Var--
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi290 kWh336 kWh290 kWh293 kWh
Ses Seviyesi42 dB41 dB42 dB43 dB
Dondurucu Bölmesi-Üstten--
Ağırlık-77.6 kg--
Günlük Dondurma Kapasitesi--6 kg-
Enerji SınıfıA++FA++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı