Arçelik

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.774,95 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 36 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 7 taksit

StoktaSatıcı: Beyazesyaevimde9,8 149 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 530 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (20)

En Popüler Arçelik Buzdolapları

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Arçelik 270531 EB buzdolabı, mutfaktaki vakti daha keyifli geçirmenize ve taze gıdaların dilediğiniz zaman elinizin altında olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Ürünün özel fonksiyonları sayesinde sebze, meyve ve yeşillikler hem uzun bir süre boyunca taze kalır hem de vitamin değerlerini kaybetmez.

Bunun yanı sıra dondurucu bölmesindeki hızlı dondurma özelliği ise gıdaları çok daha kısa sürede dondurarak vitamin kaybı yaşamasının önüne geçer. Böylece sevdikleriniz için her mevsimde ve dilediğiniz anda taze yiyecekler hazırlamanız da mümkün hale gelir.

Buzdolabına dair tüm ihtiyaçları karşılayan ve buzdolabı deneyiminizi daha teknolojik bir hale getiren Arçelik 270531 EB, farklı bölmeleri ile depolama işlemini de çok daha pratik kılar.

Buzdolabında teknolojiyi sizlerle buluşturan Arçelik 270531 EB, kullanım kolaylığı sunan özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Siz de evinizde Arçelik 270531 EB model buzdolabına yer verebilir, mutfakta geçirdiğiniz saatleri daha keyifli bir şekilde tamamlayarak her zaman taze kalan yiyecekler tüketebilirsiniz.

Arçelik 270531 EB Önden Görünüm

Arçelik 270531 EB Buzdolabıyla Yiyeceklerin Vitaminini Koruyun

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren ve onları daha taze gıdalar ile buluşturmayı hedefleyen Arçelik 270531 EB model buzdolabının yeni nesil gelişmiş özellikleri arasında VitaminZone teknolojisi yer alır.

Doğal gün ışığı dengesini simüle eden Arçelik VitaminZone özelliği, bu sayede sebze ve meyveler için buzdolabı içerisinde doğal bir ortam oluşturur.

VitaminZone özelliği ile oluşturulan bu doğal ortam ise buzdolabı içerisindeki meyve ve sebzelerin her zaman taze görünmesine yardımcı olur.

Sebze ve meyveler taze görünmelerinin yanı sıra bu doğal gün ışığı simülasyonu ile buzdolabında depolandıkları süre boyunca vitamin değerlerini de kaybetmez. Böylece sevdikleriniz ve kendiniz için taze gıdaları her zaman ulaşılır kılabilirsiniz.

Arçelik marka 270531 EB buzdolabının hızlı dondurma özelliği de dikkat çeken detaylarından biri olarak öne çıkar. Bu özellik sayesinde buzdolabının dondurucu bölmesinde saklamak istediğiniz ve çok ileri bir zamanda tüketmek istediğiniz yiyecekler, hızlı bir şekilde dondurulur.

Hızlı bir şekilde dondurulan bu yiyecekler ise vitamin değerlerini kaybetmez. Böylece taze gıda her mevsimde ulaşılabilir hale gelir. Sebze ve meyvelerin vitamin değerlerini koruyarak hayatınızda yeni bir sayfa açan 270531 EB Arçelik buzdolabı, birçok farklı ihtiyacınızı aynı anda karşılamanızı sağlamak konusunda yardımcı olur.

Arçelik 270531 EB Buzdolabının Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Arçelik 270531 EB buzdolabı, birçok farklı teknolojik özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başararak, benzer modellerden ayrılır. Ürünün en dikkat çekici teknolojik özellikleri arasında FullFresh+ teknolojisi yer alır.

FullFresh+ teknolojisine sahip Arçelik 270531 EB buzdolabının özel olarak tasarlanan sebzelik bölmesinde özel hava kanalları yer alır. Bu hava kanalları ise sebzelik içerisinde hassas bir nem kontrolü sağlamaya yardımcı olur.

Böylece gıdaların en uygun şartlarda saklanması sağlanır, buzdolabında saklanan taze gıdaların bozulma ve bayatlaması ise gecikir. FullFresh+ teknolojisi; sebze, meyve ve yeşilliklerin 30 güne kadar taze kalmasını sağlar.

Bu sayede yiyeceklerin bozularak çöpe atılmasının önüne geçilir ve mutfak masrafından tasarruf edilmiş olur. Kahvaltılık 0° bölmesi de Arçelik marka 270531 EB buzdolabının dikkat çekici özellikleri arasında kendisine yer bulur.

Yalnızca kahvaltılık ürünler için ayrılan bu bölme sayesinde hem şarküteri ağırlıklı kahvaltılıklar uygun koşullarda saklanmış olur hem de bu yiyeceklerin kokusu, diğer yiyecekler ile karışmaz. Böylece her zaman lezzetli kahvaltılar yapmak mümkün hale gelir.

Ürünün dikkat çekici bir diğer özelliği ise Cool Plus teknolojisi olarak öne çıkar. Bu teknoloji sayesinde gıdaların donma riski düşer ve buzdolabı içerisinde yiyeceklerin kokusu birbirine karışmaz. Bu özellik aynı zamanda daha güçlü ama oldukça sessiz bir performansı da beraberinde getirir.

Arçelik 270531 EB Çapraz Görünüm

Arçelik 270531 EB Teknik Özellikleri ve Şık Tasarım Detayları

Arçelik 270531 EB buzdolabı, tasarım detayları ve teknik özellikleri ile de takdir toplamayı başarır. Arçelik marka buzdolabının beyaz rengi, hemen her dekorasyon ile uyum içerisinde olmasını sağlar.

Ürünün üst kapağındaki şık led gösterge sayesinde buzdolabı içerisindeki ısı durumunu her an takipte kalmak mümkün hale gelir. Aynı zamanda bu elektronik gösterge sayesinde buzdolabı sıcaklığını pratik bir şekilde ayarlanır.

Ürün 38 dBA ses seviyesi ile çalışır, bu da ortalama olarak 50 dBA ile çalışan buzdolaplarına kıyasla sessiz bir performans sunduğunu gösterir. Arçelik 270531 EB No Frost buzdolabı, açılma yönü değiştirilebilir kapısı ile de dikkat çekmeyi başarır.

Kapıların alt ve üst kısımlarında bulunan menteşelerin konumlarını değiştirerek kapının açılış yönünü de tam tersine çevirmek mümkündür.

Böylece buzdolabı mutfaktaki en uygun konuma yerleştirmek çok daha kolay bir hale gelir ve alan sıkıntısından dolayı buzdolabı kapısının açılmama sorunu da büyük ölçüde ortadan kalkmış olur.

Arçelik 270531 EB buzdolabının içerisinde bulunan raf sistemi ve belirli bölmelerin çekmeceler ile ayrılması ise ürünü depolama açısından çok daha kullanışlı bir hale getirir.

Arçelik 270531 EB Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Yiyeceklerinizi her zaman taze bir şekilde saklamanızı hedefleyen Arçelik 270531 EB buzdolabının öne çıkan birçok özelliği bulunur.

Ürün aynı zamanda bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çeker. Arçelik 270531 EB model No Frost buzdolabı, seleflerine oranla kullanışlı özellikleri ile öne çıkmayı başarır.

  • Buzdolabının en dikkat çekici özellikleri arasında sebze ve meyvelerin vitaminlerini korumaya yardımcı olan VitaminZone teknolojisi yer alır. Aynı zamanda hızlı dondurma ve FullFresh+ teknolojileri de gıdaları vitaminlerini kaybetmeden ve taze bir şekilde depolamasına yardımcı olur.
  • Ürün kullanım kolaylığı sağlaması açısından da kullanıcıların takdirini toplamayı başarır. Kapak yönünün değiştirilebilmesi ve buzdolabı içerisinde farklı depolama amaçlarına hizmet eden alanların bulunması da Arçelik 270531 EB buzdolabını seleflerinden ayıran artı özellikler arasında yer alır.
  • Arçelik 270531 EB buzdolabının kahvaltılık bölmesine sahip olması da dikkat çekici özellikleri arasında yer alır. Böylece kahvaltılıkların her zaman istenen tazelikte ve lezzette kalması sağlanır.
  • Arçelik marka 270531 EB buzdolabının eksi özellikleri arasında ise en düşük enerji sınıfı olan F enerji sınıfında bulunur. Ürünün bu özelliği buzdolabının yüksek performansının aynı zamanda yüksek oranda enerji harcadığı anlamına gelir.
  • 427 litrelik toplam iç hacmi de Arçelik marka 270531 EB model buzdolabının rakiplerine oranla negatif özellikleri arasında yer alır. Bu özellik ürünü geniş aileler için kullanışlı bir konumdan çıkarmış olur.
Arçelik 270531 EB Kapaklı Görünüm

Arçelik 270531 EB Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Arçelik 270531 EB No Frost buzdolabı, kalitesi ve kullanışlı özelliklerine oranla ulaşılabilir düzeydeki fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Arçelik marka buzdolabının sahip olduğu teknolojik özellikler ve yiyecekleri depolama konusunda sunduğu kolaylıklar, kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Bütçenize hitap eden Arçelik 270531 EB No Frost buzdolabı ile sebze, meyve ve yeşillikleri 30 gün boyunca taze bir şekilde saklamak mümkün hale gelir.

Kolay kullanım tarzı ile de kullanıcıların takdirini toplamayı başaran Arçelik 270531 EB buzdolabının program bilgileri, ısı ayarları ve kullanımını daha pratik hale getirmenize yarayacak özellikleri kullanma kılavuzu içerisinde yer alır.

Bu kullanım kılavuzu sayesinde buzdolabınızın size sunduğu tüm teknolojik özelliklerden faydalanabilir ve kullanımı çok daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

Göz alıcı tasarımı ve beyaz rengi ile göz dolduran ürünü hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   530 lt
Toplam Net Hacim:   427 lt
Soğutucu Net Hacim:   330 lt
Dondurucu Net Hacim:   97 lt
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   70.5 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   77.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 270530 EB Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270561 EB Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 270530 EB Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270561 EB Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 15.774,95 TL
20 satıcı
Fiyat Yok 17.748,95 TL
17 satıcı
17.813,00 TL
38 satıcı
Popülerlik---2. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan--1 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaOrtaBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi38 dB38 dB38 dB43 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim530 lt530 lt560 lt543 lt
Toplam Net Hacim427 lt440 lt514 lt520 lt
Soğutucu Net Hacim330 lt342 lt356 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim97 lt98 lt158 lt120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi-300 kWh305 kWh340 kWh
Genişlik70 cm70 cm70 cm76 cm
Derinlik70.5 cm70.5 cm74.5 cm73.7 cm
Yükseklik185 cm185 cm192 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA++A++EF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık77.5 kg-84.5 kg97 kg
Değiştirilebilir Kapı YönüVar-VarVar
DokunmatikVar-VarVar
Dondurucu BölmesiAlttan-AlttanAlttan
ECO ModVar-Var-
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg-6.5 kg6 kg
Hızlı DondurmaVar-Var-
Hızlı SoğutmaVar-Var-
Kahvaltılık BölmesiVar-VarVar
Şişe Rafı---Var
Tatil ModuVar-Var-