Arçelik

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.570,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 53 dakika önceStoktaSatıcı: İyifiyat.com.tr9,9 280 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 530 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (31)

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 270531 EI No Frost Buzdolabı

Arçelik 270531 EI modeli büyük hacmi ve yeni nesil teknolojileri içermesi ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. 427 litrelik hacmi ile kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.

Farklı gıda grupları için özel çekmeceler içermesi ile yiyecekleri ideal koşullar altında saklamanızı mümkün kılar. Meyveler için ayrı taze gıdalar için ayrı çekmeceleri ile yiyeceklerin bozulmasını ve küflenmesini geciktirir. Bu sayede daha uzun süreli bir tazelik elde edilmesini sağlar.

Derinliği 70,5 cm, genişliği 70 cm ve yüksekliği 185 cm olan ürün, Solo tipinde üretilmesinden dolayı her yere rahatlıkla sığdırılabilir. Zarif çizgilere sahip tasarımı ile de mutfaklara şık ve hoş bir hava kazandırır.

Kontrol panelinin soğutucu bölümünün üstünde olması ile de pratik bir kullanıma sahiptir. Böylelikle sıcaklık ya da fonksiyon ayarlamaları yapmak için buzdolabının kapısını açmanıza gerek kalmaz.

No Frost teknolojisine sahip olan model, yiyeceklerin yapısını ve lezzetini muhafaza etmeyi başarır. Dondurucu bölümünde buz kristalleri ya da don gibi istenmeyen yapıların oluşmasının önüne geçerek daha rahat bir kullanım sağlar.

Ayrıca buzlanma olmadığı için de yerleştirilen ürünler birbirine yapışmaz. Dondurucu bölümüne rahatlıkla dilediğinizi koyup çıkarabilirsiniz. Kullanışlı ve şık bir buzdolabı arıyorsanız Arçelik 270531 EI modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 270531 EI Buzdolabı Çapraz Görünüm

Arçelik 270531 EI ile Taze Kalan Gıdalar

Arçelik 270 531 EI modeli içerdiği çekmeceler ile her gıda grubu için özel bir saklama alanı sunar. İçerdiği teknolojiler sayesinde yiyeceklerin daha uzun süre taze kalacak şekilde muhafaza edilmesini mümkün kılar.

Buzdolabında VitaminZone ve FullFresh+ teknolojilerine sahip olan bir Sebzelik çekmecesi bulunur. Mavi, yeşil ve kırmızı renklerinin dalga boyundan yararlanan VitaminZone, Sebzelik çekmecesinde gün döngüsünü taklit eder.

Meyve, sebze ve yeşilliklerin hala doğadaymış gibi ışık almasını sağlayarak fotosentez yapmaya bir süre daha devam etmelerine olanak tanır. Böylelikle besinler; vitamin değerlerini, yapılarını, aromalarını ve lezzetlerini daha uzun süre korumayı başarırlar. Doğayı taklit eden VitaminZone, Sebzelik çekmecesinde naturel bir doku elde etmeyi başarır.

FullFresh+ teknolojisi ise Sebzelik çekmecesinin nem seviyesini düzenler. Çekmecenin üst tarafında bulunan özel hava kanalları sayesinde çekmecenin içinde ideal nem seviyesini ve soğukluğu oluşturmayı başarır. Örneğin, yeşilliklerin nemini kaybederek buruşmalarını engelleyerek daha uzun süre tüketilebilir halde kalmalarını sağlar.

Modelde, Sebzelik çekmecesinin yanı sıra Kahvaltılık 0 °C Bölmesi de bulunur. Taze Gıda Çekmecesi olarak da isimlendirilen bölme, buzdolabının geri kalanından bağımsız olarak 0 °C ve civarında çalışır. Bu sayede soğuk ortamda saklanması gereken et ya da şarküteri ürünleri gibi gıdalar için uygun ortamı oluşturur.

Yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmak ve gıda atıklarının önüne geçmek istiyorsanız 270 531 EI Arçelik buzdolabı modeline göz atabilirsiniz.

Arçelik 270531 EI Buzdolabı Karşıdan Görünüm

Arçelik 270531 EI Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 270531 EI buzdolabı konusunda kafanızda soru işaretleri varsa aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek model hakkında daha yakından fikir edinebilirsiniz.

  • Hızlı Dondurma ve Soğutma özellikleri sayesinde daha kullanışlı bir ürün haline gelir. İhtiyaç durumunda ürünlerinizi daha kısa sürede soğutmanıza imkan tanır.
  • Kapı menteşelerinin yeri kolay bir şekilde değiştirilebildiği için buzdolabının kapısını dilediğiniz yöne doğru ayarlayabilirsiniz. Kapının yönünün değiştirilebilmesi, özellikle mutfağınızın şeklini değiştirirken ya da taşınırken kullanışlı hale gelir.
  • Cool Plus, buzdolabının içinde temiz ve ferah bir hava olmasını sağlar. Aynı zamanda yiyeceklerin birbirine koku aktarmasını engelleyerek daha doğal bir şekilde saklanmalarını mümkün kılar.
  • Kontrol panelinin buzdolabının dışında olması, ayarlamalar yaparken kapısını açmayı gereksiz kılar. Üstelik tasarımı ile de buzdolabına şık bir görünüm kazandırır.
  • Soğutucu bölümünde bulunan hareketli raf altı kap, buzdolabının fonksiyonelliğini artırır. Küçük ürünleri yerleştirebileceğiniz ek bir alan olmasının yanı sıra sağa ve sola kaydırılabilmesi ile de pratik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel özellikleri, kullanışlı tasarımı, büyük hacmi ve ek özellikleri ile öne çıkan ürün, kullanıcılarının da beğenisini kazanır. Buzdolabına ihtiyacınız varsa Arçelik 270531 EI modeline daha yakından bakabilirsiniz.

Arçelik 270531 EI Buzdolabı Açık Görünümü

Arçelik 270531 EI ile 270482 MI Arasındaki Farklar

270531 EI, tasarımı ve özellikleri ile Arçelik 270482 MI modelinden ayrılır. Kontrol panelinin modelin dışında olması, daha rahat ve pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlar. Ayrıca Arçelik 270482 MI buzdolabının 392 litrelik hacmi varken 270531 EI 427 litrelik saklama alanına sahiptir. Böylece kalabalık aileler için daha kullanışlı bir ürün haline gelir. Ek olarak FullFresh+ ve VitaminZone teknolojilerini içermesi ile de meyve, sebze ve yeşillikler için daha iyi bir ortam oluşturur.

Kullanışlı Tasarımı ile Arçelik 270531 EI

Ürünün üst tarafında soğutucu ve alt tarafında dondurucu bölümü bulunur. Günlük hayatta en çok kullanılan soğutucu bölümünün üst tarafta olması, buzdolabını daha kullanışlı bir hale getirir.

Soğutucu bölümünün en altında FullFresh+ ve VitaminZone teknolojilerine sahip olan Sebzelik çekmecesi bulunur. Onun üzerinde taze gıdalar için özel olarak tasarlanan Kahvaltılık 0 °C Bölmesi yer alır.

Çekmecelerin üzerinde üç adet yüksek raf bulunur. Buraya tencere, Sebzelik çekmecesinde soğuğa dayanıklı olmadığı için saklanması doğru olmayan çilek ya da narenciye gibi ürünleri ya da kapaklı bir saklama kabındaki yemekleri saklayabilirsiniz.

Soğutucunun iç kapı tarafında dört adet raf, bir adet yumurtalık ve bir adet raf altı saklama kabı bulunur. Raf altı saklama kabı sağa ve sola hareket ettirilebildiği için esnek bir kullanıma sahiptir. Küçük ürünlerinizi bu bölümde saklayabilirsiniz.

Aynı zamanda soğutucu bölümüne yerleştirdiğiniz içeceklerin kısa sürede soğumasını istiyorsanız Hızlı Soğutma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Dondurucu bölümünde ise iki adet çekmece bulunur. Hızlı Dondurma özelliği sayesinde dondurucu bölümüne yerleştirdiğiniz taze gıdaları kısa süre içinde dondurabilirsiniz.

Günlük 6 kg dondurma kapasitesi ile günlük gereksinimlere yanıt vermeyi başarır. Dondurucu bölümü 97 litre ve soğutucu bölümü 330 litre olmak üzere buzdolabının toplam hacmi 427 litredir ve büyük buzdolabı arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Arçelik 270531 EI fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arçelik 270531 EI Buzdolabı Vitamin Çekmecesi

Arçelik 270531 EI Ek Özellikleri

Arçelik 270531 EI sahip olduğu ek özellikler sayesinde daha işlevsel bir ürün haline gelir. Cool Plus, buzdolabına yerleştirilen ürünlerin donma riskini düşürür. Aynı zamanda buzdolabının içindeki taze ve temiz bir hava sirkülasyonu elde edilmesini sağlar. Bu sayede yiyecekler için sağlıklı bir ortam oluşturulmasına yardımcı olur. Ayrıca yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önleyerek aromalarını daha uzun süre korumalarını mümkün kılar.

Tatil Modu, uzun süreliğine tatile çıkacaksanız kullanışlı olan bir özelliktir. Buzdolabının soğutucu bölümünü devre dışı bırakarak gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer. Tatil Modu kullanılırken soğutucu bölümünde gıda saklanması tavsiye edilmez. Dondurucu bölümü ise nasıl ayarlandıysa o şekilde çalışmaya devam eder.

Ekonomi Modu ise bütün buzdolabının daha az enerji tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. ProSmart™ Inverter Kompresör, motordaki sürtünmeyi azaltarak enerjiden tasarruf sağlar. Aynı zamanda sürtünmelerin azalması, buzdolabının daha sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ses seviyesi 38 dBA olan ürün, çalışma sesi konusunda kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

Yan duvarlarda LED aydınlatma sistemine sahip olan buzdolabı, her noktanın rahat bir şekilde görülebilmesini sağlar. Aydınlatmanın LED lambalar ile yapılması sayesinde de enerjiden tasarruf sağlar. Kondansatör tipi gizli olduğu için buzdolabının raflarında herhangi bir çıkıntı bulunmaz. Bu sayede ürünleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. 270 531 EI Arçelik buzdolabı modeli ile mutfaklarınıza işlevsellik ve şıklık katabilirsiniz.

Arçelik 270531 EI Buzdolabı Full Fresh

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   530 lt
Toplam Net Hacim:   427 lt
Soğutucu Net Hacim:   330 lt
Dondurucu Net Hacim:   97 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   308 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   70.5 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   78.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 270531 EI Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 270531 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270530 EI Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 270531 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270530 EI Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 16.570,00 TL
33 satıcı
Fiyat Yok 18.690,65 TL
44 satıcı
17.220,00 TL
13 satıcı
Popülerlik3. Popüler Arçelik Buzdolabı-2. Popüler Samsung Buzdolabı-
Ortalama Puan-1 yorum4 yorum3 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaOrtaBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi38 dB38 dB43 dB38 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim530 lt530 lt543 lt560 lt
Toplam Net Hacim427 lt440 lt520 lt508 lt
Soğutucu Net Hacim330 lt342 lt400 lt350 lt
Dondurucu Net Hacim97 lt98 lt120 lt158 lt
Yıllık Enerji Tüketimi308 kWh300 kWh340 kWh303 kWh
Genişlik70 cm70 cm76 cm70 cm
Derinlik70.5 cm70.5 cm74 cm74.5 cm
Yükseklik185 cm185 cm186 cm192 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFA++FE
RenkInoxInoxGümüşInox
Ağırlık78.5 kg77 kg97 kg90 kg
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVarVar
DokunmatikVarVarVarVar
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
ECO ModVarVarYokVar
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg6 kg6 kg6.5 kg
Hızlı DondurmaVarVarYokVar
Hızlı SoğutmaVarVarYokVar
Kahvaltılık BölmesiVarVarVarVar
Kameralı--Yok-
Koku Önleme--Yok-
Mavi Işık-VarYok-
Otomatik Buz Yapabilme--Yok-
Sesli Uyarı--Yok-
Şişe Rafı--Var-
Tatil ModuVarVarYokVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı